Zamknięte drzwi

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.5 x 20.5 cm
Rok wydania
2023
Wydawnictwo
Ilość stron
344
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 31,74 zł
Nasza cena: 23,95 zł 47,90 zł Taniej o: 50%

Opis

Niektóre drzwi są zamknięte z jakiegoś powodu...

Podczas gdy jedenastoletnia Nora odrabiała lekcje w swoim pokoju, jej ojciec dokonywał w piwnicy koszmarnych zbrodni. Dramat mordowanych kobiet przerwało pojawienie się w domu policji.

Mija dwadzieścia sześć lat. On odsiaduje wyrok, ona odnosi sukcesy w chirurgii, prowadząc spokojne, samotne życie pod nowym nazwiskiem. Nikt nie wie, że jest córką seryjnego mordercy.

Któregoś dnia lekarka dowiaduje się, że jedna z jej pacjentek została zamordowana. W ten sam charakterystyczny i przerażający sposób, w jaki swoje ofiary zabijał jej ojciec.

Ktoś wie, kim jest Nora. Ktoś chce, żeby wzięła na siebie odpowiedzialność za tę niewyobrażalną zbrodnię. Ale ona nie jest morderczynią jak jej ojciec. Policja nie ma dowodów na to, że zrobiła coś złego.

Pod warunkiem, że nie zajrzy do jej piwnicy.

Recenzje książki Zamknięte drzwi (8)

 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka ta to historia Nory - pani chirurg, która chce zapomnieć o swojej przeszłości. Dzieje się tak, ponieważ jej ojciec jest... mordercą kobiet. I mimo, że odsiaduje on wyrok dożywocia, to wokół Nory dzieją się dziwne rzeczy, związane właśnie z nim. Ona chce zapomnieć o przeszłości, ale przeszłość nie chce zapomnieć o niej.

  "Zamknięte drzwi" to jest coś fantastycznego. Mówiłam już wielokrotnie, że uwielbiam thrillery, a ten thriller psychologiczny totalnie mnie zaskoczył. W tej historii oprócz zagadki mamy również ukazaną skomplikowaną relacje między ojcem a córką. Bardzo podobał mi się też zabieg, jaki zastosowała autorka czyli retrospekcje z dziecięcych lat głównej bohaterki, które przybliżają nam jej uczucia i wyjaśniają, dlaczego jest taka, a nie inna. Co do samej historii kryminalnej, to autorka tak dopasowała do siebie szczegóły, że czytelnik jest przekonany, że nadąża, że już wszystko wie... A tutaj BUM! I nagle wszystkie nasze domysły i przypuszczenia okazują się błędne. Zostajemy wyprowadzeni w pole, ale mimo tego wszystkie wątki się łączą.

  Polecam tę książkę wszystkim, którzy uwielbiają spędzać czas z thrillerami - jestem pewna, że się nie zawiedziecie. A dla osób, które jeszcze nie miały okazji czytać niczego z tego gatunku - jest to dobra propozycja, aby zacząć tą przygodę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czytam praktycznie codziennie, są autorzy, których biorę w ciemno i jestem gotowa spijać każde słowo z ich klawiatury, ciesząc się przy tym jak głupi do sera. Są powieści, które zapadają mi w pamięć, zmieniają moje spojrzenie na kwestie gatunkowe czy literackie w ogóle. Czasami mam jednak przesyt. Myślę sobie, że po tylu latach już nic mnie nie zaskoczy, bo może i ktoś pokusi się o oryginalne zakończenie, ale to wcale nie znaczy, że ja je kupię. Nawet dochodzę w takich momentach do wniosku, że może to pora na romans, mały skok w bok, że może jakby mnie ktoś zmusił do przeczytania jakiegoś ckliwego romansu czy opowieści o łóżkowych wyczynach tego złego z tą dobrą, to doceniłabym bardziej "moje" gatunki... dobra, aż tak nie jestem jeszcze zdesperowana, tym bardziej, że po kilku średniakach, wzięłam w swoje łapki prawdziwą petardę.

  W grudniu Czwarta Strona Kryminału posłała w świat tajemnicze czarne koperty. Gdy poznałam ich zawartość, pomyślałam sobie "wow, niezły pomysł na promocję". Potem przyszedł zwiastun, opis, wszystko pięknie, intrygująco, ale z drugiej strony codziennie zalewa nas masa zapowiedzi książek, które teoretycznie musimy przeczytać. Różnica polega na tym, że "Zamknięte drzwi" to jest naprawdę lektura obowiązkowa.

  Ten przydługi wstęp miał być dowodem na to, że podchodzę to kryminałów i thrillerów już mocno sceptycznie, a do zagranicznych już wręcz nieufnie. Rynek zalała fala nieodkładalnych, nieprzewidywalnych bestsellerów, które służyły mi za niezbyt wygodną poduszkę, gdy przysypiałam podczas ich lektury. Tess Gerritsen i Chris Carter są w stanie mnie porwać, naprawdę zachwycić, oczarować, zniewolić tak, że nie liczy się nic poza czytaniem ich książek. I Freida McFadden zrobiła to samo.

  Miałam tylko zajrzeć do "Zamkniętych drzwi", bo w innej czytanej przeze mnie powieści trochę powiało nudą. I z tego zaglądania ocknęłam się na podziękowaniach. A na okładce nie było nic o tym, że jest to książka nieodkładalna, choć w tym przypadku nie byłoby w tym przekłamania. Ta lektura po raz pierwszy od niepamiętnych czasów wywołała u mnie ciarki i nie mam wątpliwości, że to mocny kandydat do miana książki roku, mimo że mamy dopiero luty.

  Córka seryjnego mordercy, która ułożyła sobie normalne życie, mimo tak ogromnego piętna. W odróżnieniu od ojca ona ratuje życie ludzi. Tylko nagle w jej otoczeniu ktoś ginie w sposób, który jednoznacznie kojarzy się z jednym sprawcą... Ten thriller nie tylko trzymał mnie w ogromnym napięciu, ale wręcz zrobił papkę z mózgu. Z pięć razy doskonale wiedziałam, kto jest odpowiedzialny za to, co się dzieje wokół głównej bohaterki, raz to już po prostu byłam pewna. I co? I nic, dałam się wkręcić, jakby to była pierwsza mroczna opowieść w moim życiu. A kiedy myślałam, że poznałam już zakończenie, obróciłam kartkę i znowu zwątpilam.

  "Zamknięte drzwi" to thriller psychologiczny z najwyższej półki. Freida McFadden wie, jak zmanipulować czytelnika i utrzymać go w napięciu do granic jego możliwości. Ja potrzebowałam takiej książki, by na nowo uwierzyć w zagraniczną literaturę, a Wy po prostu musicie ją przeczytać, by przekonać się, że w tym gatunku wciąż mogą powstawać powieści oryginalne i porywające.

  Moje 10/10.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy mordercze skłonności są dziedziczne?

  Nora Davis robi wszystko, aby odciąć się od swojej przeszłości. Jej ojciec jest seryjnym mordercą. Odsiaduje wyrok kilkukrotnego dożywocia. Nora była dzieckiem, kiedy został on aresztowany. Zmieniła nazwisko i została chirurgiem. Ratuje życia, nie odbiera jak jej ojciec. Nie chce być jak on.

  Jednak kiedy jedna z jej pacjentek zostaje zamordowana, Nora od razu staje się główną podejrzaną. Czy jej piwnica skrywa podobne sekrety jak piwnica jej ojca?

  "Zamknięte drzwi" to thriller psychologiczny, który niejednokrotnie mnie zaskoczył. Fabuła wciąga od pierwszej strony. Narracja jest pierwszoosobowa z perspektywy głównej bohaterki.

  Z jednej strony poznajmy Norę, rewelacyjną panią chirurg, która pracuje na dwóch etatach. Troszczy się o swoich pacjentów. Próbuje zapomnieć o swoim pochodzeniu i udowodnić samej sobie, że nie jest potworem, jak jej ojciec.

  Z drugiej strony, retrospekcje przenoszą nas do czasów, kiedy Nora miała jedenaście lat i miała jeszcze pełną, prawie normalną rodzinę. Wspomnienia te rzucają inne światło na główną bohaterkę. Przestaje być taka idealna i można się zastanawiać czy faktycznie to nie ona stoi za morderstwem pacjentki.

  Dzięki takiemu zabiegowi, napięcie rośnie z każdą przewracaną stroną. Kiedy już wydaje się, że wszystko jest jasne, autorka serwuje taki plot twist, że szczęka opada. A wcześniejsze teorie i domysły nie mają nic wspólnego z tym, co się wydarzyło.

  Już dawno żadna książka mnie tak nie zaskoczyła, jak "Zamknięte drzwi" Freida McFadden.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Boicie się swoich piwnic? Ja im jestem starsza, tym bardziej się boję. Może dlatego, że naoglądałam się i naczytałam jakichś strasznych rzeczy, w których piwnica jest raczej mało cozy.

  Nora jest chirurżką. Jej kariera rozwija się, a pacjenci cenią sobie zaangażowanie i serce, jakie wkłada w swoją pracę. Tak jest do czasu, aż nie zostają odnalezione zwłoki młodej dziewczyny…a potem kolejnej. Obie mają obcięte ręce. Obie były jej pacjentkami. A tak się pechowo składa, że 26 lat wcześniej ojciec Nory, Aaron Nierling, robił to samo z innymi kobietami w piwnicy domu, w którym mieszkał razem z żoną i córką - więził je, obcinał im ręce i zabijał. A! I chciał to wszystko zapsikać lawendowym odświeżaczem! Tylko że on odbywa właśnie kilkanaście dożywotnich wyroków. Kto zatem stoi za morderstwem pacjentek Nory? Pacjentek, które idealnie wpisują się w typ ofiar Aarona N.

  Mam jakieś niebywałe szczęście trafiać w tym miesiącu na dobre thrillery. I ten również wpada do tej puli.

  “Zamknięte drzwi” to trzymająca w napięciu książka, która od pierwszych stron zaciekawia, na kolejnych stopniuje napięcie i jest prowadzona bardzo spokojnie, żeby pod koniec wyrzucić z siebie kilka znaków zapytania. To ten rodzaj tekstu, który czyta się ekspresowo. I muszę przyznać, że zakończenie mocno mnie zaskoczyło. Sama nie wiem, czy pozytywnie, czy nie. Mam niestety takie poczucie, że było lekko naciągane. Przez większość książki miałam swoje typy i żaden z nich się nie sprawdził. To na duży plus, bo w przypadku tego gatunku lubię zostać wykiwana. Ale! Co tam! Bawiłam się dobrze, byłam zaangażowana w akcję, a przede wszystkim ciekawa, co wydarzy się dalej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  26 lat życia z piętnem córki seryjnego mordercy odcisnęło w umyśle Nory niewyobrażalny ślad.

  Nie jestem taka jak on.

  - „ Jesteś moją córką i zawsze mnie przypominałaś ”.

  - „ Nie jestem taka jak Ty - mówię ”.

  „ On się myli. Nie jestem taka jak on. Nie jestem ”.

  Zagraniczny thriller w moich rękach jest rzadkością. Zawsze bardziej przemawiały do mnie thrillery naszych rodzimych Autorów. Czuję jednak, że „ ugrzęzłam ” nieco w tej „ polskości ”, dlatego „ Zamknięte drzwi ” potraktowałam jako odskocznię, może też jako próbę poszukiwania innego rodzaju emocji. Czy je znalazłam? Tak. Choć nie były do końca takie, jakich oczekiwałam.

  Narracja pierwszoosobowa - uwielbiam, kiedy jest stosowana w thrillerach. Mogę „ wejść ” do głowy bohatera i poznać jego myśli, poszperać sobie w nich.

  Niestety, Autorka nie dała mi dużego pola do popisu, bo tych odczuć i przemyśleń Nory było niewiele. Zrekompensowała mi to jednak, przytaczając jej historię z punktu widzenia, gdy była dzieckiem. Ten szerszy obraz pozwolił mi bardziej zagłębić się w tę opowieść.

  Czy osobowość rodzica ma wpływ na osobowość dziecka? Przecież to geny. Dobre, złe. Czy tego chcemy, czy nie, dziedziczymy je. Myślę jednak, że po to zostaliśmy obdarzeni własną wolą i wolnością wyboru, by podejmować swoje decyzje. Bo niezależnie od charakteru rodzica, mamy własną osobowość. Jedyną i niepowtarzalną.

  „ Zamknięte drzwi ” to bardzo dobry thriller, który wprost się pochłania. Emanuje klimatem pełnym napięcia, otwiera drzwi do historii, która może nie bazuje na podłożu emocjonalnym, ale za to daje czytelnikowi sporą dawkę ekscytacji, tego uczucia, które sprawia, że chcesz wiedzieć, co będzie dalej.

  Jeśli potrzebujecie solidnej rozrywki, to ta książka jest dla Was. Jeśli szukacie pola do refleksji, to raczej nie tędy droga.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

 • Uwięziona

  Przekłady na 40 języków. Ponad 3,5 miliona sprzedanych egzemplarzy „Za zamkniętymi drzwiami“ - w tym ponad 400 tysięcy w Polsce. 3 nominacje do tytułu Książki Roku Lubimy Czytać w kategorii kryminał, sensacja/thriller. Jest ciemno. Nie wiesz, gdzie jesteś. Słyszysz zbliżające się kroki. A potem......
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 31,25 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,32 zł
 • Kabalista

  TYM RAZEM BEHAWIORYSTA BĘDZIE MUSIAŁ ZMIERZYĆ SIĘ Z NAJGORSZYM KOSZMAREM Półtora roku po tym, jak Małgorzata Rosa wyjechała do Warszawy, szefostwo stacji telewizyjnej chce, by dziennikarka wróciła do rodzinnego miasta. Ma przygotować materiał na temat ofiary gwałtu, której opolska prokuratura...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 52,90 zł 32,28 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 31,73 zł
 • Do cna

  Spowite mrokiem miasto budzi zwierzęce instynkty. Bez śladu znika młody mężczyzna, a w parku porzucono reklamówki pełne ugotowanych ludzkich kości. Kim jest grasujący w Żyrardowie psychopata? Zabija dla mięsa czy dla rozrywki? Jeśli detektyw Jakub Sobieski chce być dla niego godnym przeciwnikiem,...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 26,08 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 25,56 zł
 • Werdykt. Joanna Chyłka. Tom 16

  Warszawą wstrząsa informacja o odnalezieniu martwego niemowlaka na jednym z publicznych placów zabaw. Policja nie jest w stanie odnaleźć rodziców, nic nie pozwala też zidentyfikować tożsamości dziecka. To media jako pierwsze trafiają na trop – udaje im się odnaleźć matkę, która przed kamerami...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 46,90 zł 27,75 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,31 zł
 • Krwawy Księżyc

  Czy Harry Hole jest do kupienia?Życie Harry?ego Hole się rozpadło. W akcie rozpaczy ekspolicjant leci do Los Angeles, by tam zapić się na śmierć. Nieubłaganie stacza się na dno, przesiadując w barze. Tutaj poznaje podstarzałą aktorkę Lucille. Kobieta jest zadłużona na niemal milion dolarów, co może...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 31,84 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,15 zł
 • Chcę twojego życia

  Małe amerykańskie miasteczko. Kelly Medina czuje się bardzo samotna: jej ukochany syn Aaron wyjechał na studia, mąż pracuje w innym mieście, a jedyna przyjaciółka jest mocno zaangażowana w życie swoich dzieci i coraz rzadziej spędzają razem wieczory. Dodatkowo Kelly boryka się z problemami...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 28,29 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,56 zł
 • Życie nocne

  Nowa powieść mistrzyni thrillerów Nory Roberts. Harry Booth kradnie od dziewiątego roku życia, aby zapewnić matce dach nad głową. Wślizguje się nocami do pustych luksusowych domów i szuka przedmiotów, które mógłby wymienić na gotówkę. Kiedy u jego matki zostaje zdiagnozowany nowotwór, Harry...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 37,08 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 35,04 zł
 • Granica możliwości

  Rok 1990 to początek nowej ery. Kończy się czas Polski Ludowej a zaczyna Polska demokratyczna. Ale ta zmiana nie dokonuje się bezboleśnie. Nikt jeszcze nie wie jak ma wyglądać ten kraj i gdzie kończy się prawo, a zaczyna bezprawie. W nowej rzeczywistości zagubieni są nawet policjanci, którzy...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 47,90 zł 28,74 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 27,06 zł
 • Furtka do piekła

  Świat wielkich pieniędzy i międzynarodowych struktur przestępczych, gdzie nie istnieje żadne tabu. Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego… Na miejsce rozbitej grupy przestępczej pojawia się nowa - jeszcze lepiej zorganizowana i dysponująca większymi środkami. Nie zmienia się także natura...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 44,99 zł 27,99 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 27,18 zł
 • Kobieta w walizce. Hubert Meyer. Tom 8

  Prowokacja? Bezmyślność? Czy chora zabawa psychopaty? Spokojna okolica bywa zdradliwa. Kiedy wiszące na słupach ogłoszenia o zaginięciu Klaudii Janus dawno już wyblakły, a miejscowa policja straciła wiarę w rozwiązanie sprawy, dochodzi do makabrycznego odkrycia. Przy drodze wyjazdowej z Ełku...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 26,94 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 25,43 zł
 • Nie ufaj mu

  Minął rok, od kiedy życie Iny Kobryn wywróciło się do góry nogami. Kiedy wreszcie jest gotowa ruszyć dalej i zostawić za sobą trudne przeżycia, poznaje mężczyznę, na którego czekała. Daje jej poczucie bezpieczeństwa, nie ma przed nią tajemnic i sprawia, że Ina po raz kolejny wierzy w lepszą...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 28,63 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,94 zł
 • Dom po drugiej stronie jeziora

  Riley Sager, autor bestsellerowych powieści „Tylko przetrwaj noc” i „Zamknij wszystkie drzwi”, wraca ze swoim najbardziej zaskakującym jak dotąd thrillerem. Casey Fletcher, niedawno owdowiała aktorka, aby uciec przed dziennikarzami, wyjeżdża do domu rodzinnego nad jeziorem w stanie Vermont, licząc...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 27,84 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 29,19 zł
Najczęściej kupowane razem
 • Krwawy Księżyc

  Czy Harry Hole jest do kupienia?Życie Harry?ego Hole się rozpadło. W akcie rozpaczy ekspolicjant leci do Los Angeles, by tam zapić się na śmierć. Nieubłaganie stacza się na dno, przesiadując w barze. Tutaj poznaje podstarzałą aktorkę Lucille. Kobieta jest zadłużona na niemal milion dolarów, co może...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 31,84 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,15 zł
 • Z pierwszej piłki

  Nim doszło do tragedii, Rewera Opole została okrzyknięta największym fenomenem polskiego futbolu. W efektowny sposób awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej, a potem rozbijała rywali jednego po drugim. Wszystko skończyło się, gdy trener i piętnastu piłkarzy zginęło w tragicznym wypadku. Teraz...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 54,90 zł 35,86 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,74 zł
 • Werdykt. Joanna Chyłka. Tom 16

  Warszawą wstrząsa informacja o odnalezieniu martwego niemowlaka na jednym z publicznych placów zabaw. Policja nie jest w stanie odnaleźć rodziców, nic nie pozwala też zidentyfikować tożsamości dziecka. To media jako pierwsze trafiają na trop – udaje im się odnaleźć matkę, która przed kamerami...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 46,90 zł 27,75 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,31 zł
 • Kobieta w walizce. Hubert Meyer. Tom 8

  Prowokacja? Bezmyślność? Czy chora zabawa psychopaty? Spokojna okolica bywa zdradliwa. Kiedy wiszące na słupach ogłoszenia o zaginięciu Klaudii Janus dawno już wyblakły, a miejscowa policja straciła wiarę w rozwiązanie sprawy, dochodzi do makabrycznego odkrycia. Przy drodze wyjazdowej z Ełku...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 26,94 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 25,43 zł
 • Mentalista

  Pierwsza część nowej serii kryminalnej Camilli Läckberg i Henrika Fexeusa! W centrum Sztokholmu zostaje znaleziona skrzynia ze zwłokami młodej kobiety przebitej mieczami. Policja staje wobec pytania: czy ma do czynienia z nieudaną sztuczką magiczną, czy z brutalnym morderstwem? Inspektor Mina...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 49,99 zł 31,86 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 32,29 zł
 • Anyway. Fighter. Tom 2

  Wydaje się, że Ksenia "Werner" Wernerowska i Patryk Cebulski żyją w szczęśliwej bańce i nic nie zwiastuje, by coś miało się zmienić... Ale jak to w życiu: nic nie idzie tak, jak powinno. Polę Werner zalewa fala hejtu, a Patryk zostaje zamieszany w zabójstwo. Na pomoc przyjaciołom wyrusza zespół...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 42,90 zł 26,17 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 25,10 zł
 • Nie ufaj mu

  Minął rok, od kiedy życie Iny Kobryn wywróciło się do góry nogami. Kiedy wreszcie jest gotowa ruszyć dalej i zostawić za sobą trudne przeżycia, poznaje mężczyznę, na którego czekała. Daje jej poczucie bezpieczeństwa, nie ma przed nią tajemnic i sprawia, że Ina po raz kolejny wierzy w lepszą...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 28,63 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,94 zł
 • Schronisko, które przestało istnieć

  Młody stomatolog Maksymilian Rajczakowski jedzie w Karkonosze, by odetchnąć od rodzinnych problemów, nieświadomy tajemnic drzemiących w wojennej przeszłości gór. Czy znajdzie to, czego naprawdę szuka? Właściciel nieczynnego schroniska Nad Śnieżnymi Kotłami ginie w nieszczęśliwym wypadku. Niedługo...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 42,90 zł 27,36 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,17 zł
 • Pakiet Komisarz Forst. Tomy 1-7: Ekspozycja, Przewieszenie, Trawers, Deniwelacja, Zerwa, Halny, Przepaść

  Wiktor Forst powraca! Żaden pożar nie trwa wiecznie. Ale każdy zostawia zgliszcza. Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów. Sprawę prowadzi niecieszący się...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 209,90 zł 134,44 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 127,71 zł
 • Obrazy z przeszłości

  Dwadzieścia lat temu w Żeromicach zaginęła jedna z mieszkanek – prowadzący postępowanie policjanci nigdy nie ustalili, co stało się z dziewczyną, a śledczy nie odnaleźli żadnego tropu, który pozwoliłby wyjaśnić zagadkę. Pierwsze ślady pojawiły się dopiero dwie dekady później, kiedy w okolicznych...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 47,90 zł 30,68 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 28,42 zł
Wybrane bestsellery
Lucia 0/5 Cena detaliczna 49,90 zł 32,33 zł Do koszyka dodaj do schowka

Lucia

Pierwszy tom nowej serii z porucznik Lucią Guerrero. Grupa studentów kryminologii Uniwersytetu w Salamance odkrywa istnienie mordercy, który przez kilkadziesiąt lat wymykał się organom ścigania. Zabójca aranżuje miejsca zbrodni na wzór scen z renesansowych obrazów. W tym samym czasie w Madrycie...
najniższa cena z 30 dni: 29,95 zł
Barbie Pracownia artystyczna Zestaw + lalka HCM85 Mattel 5/5 Cena detaliczna 159,99 zł 135,99 zł Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Pracownia artystyczna Zestaw + lalka HCM85 Mattel

Dołącz do lalki Barbie w pracowni artystycznej! Wyzwól swoją kreatywność przy tworzeniu wyrobów z "ceramiki" i "malowaniu" obrazów. Najpierw wyjmij masę plastyczną Barbie z pojemnika i uformuj ją w kulkę. Umieść masę w formie na wazon. Naciśnij i zobacz, co udało Ci się stworzyć! Ustaw wazon na...
najniższa cena z 30 dni: 135,30 zł
Barbie Lalka Totally Hair Gwiazdki Mattel 0/5 Cena detaliczna 134,99 zł 97,19 zł Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Lalka Totally Hair Gwiazdki Mattel

Zainspirowana niezwykle popularną lalką Barbie sprzed 30 lat, lalka Barbie Totally Hair z motywem gwiazdek ma swój własny przebojowy styl i fryzurę. Lalka ma bardzo długie włosy (21,5 cm), które można dowolnie układać. Zestaw zawiera ponad 15 dodatkowych elementów, w tym 8 spinek ze zmianą koloru,...
najniższa cena z 30 dni: 101,02 zł
Srebrna maska. Magisterium. Tom 4 0/5 Cena detaliczna 49,99 zł 35,40 zł Do koszyka dodaj do schowka

Srebrna maska. Magisterium. Tom 4

Sekrety ranią ich strażnika bardziej, niż myślisz? Callum jeszcze nie był w tak poważnych tarapatach. Sekret dotyczący jego prawdziwej natury wyszedł na jaw i wszyscy zwrócili się przeciwko niemu. Wzbudza strach w sercach osób, które podejrzewają go o wszystko, co najgorsze. Jest więziony i...
najniższa cena z 30 dni: 35,40 zł
Jesteś moją zagadką. Honey 5/5 Cena detaliczna 46,99 zł 28,02 zł Do koszyka dodaj do schowka

Jesteś moją zagadką. Honey

Nicholas McKinley przyjeżdża do Miami, aby pomóc choremu ojcu i beztroskiemu bratu w prowadzeniu firmy. Zanim jednak mężczyzna odda się obowiązkom, spędza gorącą noc w objęciach pięknej blondynki, która rano znika bez słowa. Nick jest w szoku, gdy następnego dnia widzi namiętną nieznajomą w biurze....
najniższa cena z 30 dni: 29,20 zł
Cztery po północy 0/5 Cena detaliczna 64,90 zł 47,02 zł Do koszyka dodaj do schowka

Cztery po północy

Cztery krótkie powieści mistrza grozy, w których rzeczywistość przeplata się z surrealistycznymi koszmarami, jakie mogą się zdarzyć tylko w najstraszniejszych godzinach: między północą a czwartą nad ranem. Jedna z nich, ukryte okno, ukryty ogród, doczekała się ekranizacji pod tytułem sekretne okno,...
najniższa cena z 30 dni: 45,60 zł
LEGO City Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem 60356 0/5 Cena detaliczna 35,99 zł 29,51 zł Do koszyka dodaj do schowka

LEGO City Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem 60356

Realistyczny zestaw kaskaderski dla dzieci! Zestaw LEGO® City Motocykl kaskaderski z niedźwiedziem (60356) gwarantuje wiele godzin wspaniałej zabawy dzieciom w wieku od pięciu lat. Zawiera on napędzany kołem zamachowym motocykl do wykonywania niesamowitych skoków i trików. Wystarczy dodać...
najniższa cena z 30 dni: 27,49 zł
Ukryty wśród cieni przeszłości. Sekrety i namiętności. Tom 6 0/5 Cena detaliczna 44,90 zł 40,41 zł Do koszyka dodaj do schowka

Ukryty wśród cieni przeszłości. Sekrety i namiętności. Tom 6

Eden Mathews była nieślubną córką Dominica Casso. Mężczyzna był głową cieszącej się ponurą sławą mafijnej rodziny. Odkąd pamiętała, musiała się podporządkowywać jej regułom. Żyła pod ciągłym nadzorem, wszędzie była wożona pancernym samochodem przez uzbrojonego ochroniarza. Tkwiła w złotej klatce....
najniższa cena z 30 dni: 33,28 zł
Farma lalek 0/5 Cena detaliczna 44,90 zł 28,29 zł Do koszyka dodaj do schowka

Farma lalek

Odnalezione w starych sztolniach ślady makabrycznej zbrodni prowadzą komisarza Mortkę do świata, w którym ludzie traktowani są jak towar. W karkonoskich Krotowicach ginie jedenastoletnia Marta. To już drugi przypadek zaginięcia w ciągu ostatnich miesięcy. Policja podejrzewa pedofila, ale trop...
najniższa cena z 30 dni: 28,26 zł
LEGO City Terenowy pojazd straży pożarnej 60374 0/5 Cena detaliczna 249,99 zł 204,99 zł Do koszyka dodaj do schowka

LEGO City Terenowy pojazd straży pożarnej 60374

Najwyższej jakości zestaw strażacki LEGO® City Rozpal pasję do zabawy w strażaków dzięki zestawowi LEGO® City Terenowy pojazd straży pożarnej (60374). Ten wóz strażacki ma odczepiane centrum dowodzenia, drona strażackiego i drona lądowego. Dzieci mogą wyrzucać z wozu i drona różne elementy, które...
najniższa cena z 30 dni: 198,24 zł
LEGO City Posterunek policji - pościg 60370 0/5 Cena detaliczna 149,99 zł 122,99 zł Do koszyka dodaj do schowka

LEGO City Posterunek policji - pościg 60370

Zestaw z pościgiem policyjnym za złodziejaszkiem Zachęć dzieci do kreatywnej zabawy dzięki zestawowi LEGO® City Posterunek policji – pościg (60370) dla dzieci w wieku od czterech lat. Posterunek ma podnoszoną barierkę i mieści w sobie biuro oraz więzienie z funkcją ucieczki. Zestaw zawiera także...
najniższa cena z 30 dni: 118,21 zł
Barbie Domowe Spa Maseczka na twarz Zestaw + lalka HCM82 Mattel 0/5 Cena detaliczna 115,88 zł 92,70 zł Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Domowe Spa Maseczka na twarz Zestaw + lalka HCM82 Mattel

Spędź dzień w stylu Barbie® dzięki zestawowi Domowe Spa Maseczka na twarz, w którym dzieci mogą nauczyć się rytuałów dobrego samopoczucia i relaksu. W zestawie są lalka Barbie® (29 cm) ze zginanymi kolanami oraz 15 akcesoriów, takich jak figurka pieska z maseczką na oczy, toaletka i umywalka,...
najniższa cena z 30 dni: 92,70 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula