Żelazna zemsta. Żelazne serca. Tom 3

Autor:

Agata Polte

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 43
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
288
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 28,72 zł
Nasza cena: 27,31 zł 39,90 zł Taniej o: 32%

Trzeci tom serii „Żelazne serca” autorki okrzykniętej „nową królową romansów mafijnych”!
Polska Cora Reilly!

Adria Heart żyje na krawędzi. Przyjmuje niebezpieczne zlecenia i obraca się wśród groźnych typów. Jest bardzo dobra w tym, co robi. Kiedy przechytrza samego Maxima Antonova, może to oznaczać dla niej tylko jedno – kłopoty. Maxim Antonov, głowa rodziny mafijnej z Bostonu, jest wyjątkowo skrytym i ostrożnym człowiekiem. Z pewnością zapamięta, co zrobiła Adria. Mężczyzna nigdy nie wybacza, a dwie blizny, które ma na twarzy, świadczą o tym, że lubi sam rozwiązywać problemy.

Jednak kiedy okazuje się, że jest winien bratu Adrii przysługę i nie może tknąć kobiety, sprawy mocno się komplikują. Maxim marzy o zemście, tymczasem nie może się odegrać na tej oszustce. W dodatku musi zrobić coś całkowicie odwrotnego.

Recenzje (43)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Zabijaliśmy i kradliśmy, jednak nawet dla nas istniały pewne zasady. Żelazne zasady, których należało się trzymać."

  @agatapolte_autorka

  To nie jest równa gra, i proste zasady, lecz skomplikowany świat, w którym należy ważyć każde słowo, kontrolować każdy krok, uważać z kim się zadziera. Adria była kobietą, która nawet najświętszego człowieka doprowadziła by do szewskiej pasji. Igrała z losem, brała zlecenia, które były mega trudne i zadzierała z ludźmi, których samo spojrzeniale zabijało. Teraz znalazła się w mega kłopotach i jedynym wyjściem jest jej ochrona przez człowieka, któremu nadepnęła porządnie na odcisk. Maxim wie jak postępować z tak trudnymi przypadkami. Umowa jest umową i należy urazy schować, ale nikt nie powiedział, że nie można ich wykorzystać w inny sposób. Dwa dynamity, które tworzą wybuchową, gorącą i niebezpieczną mieszankę.

  Kolejny tom świetnej serii świata mafijnego i bohaterów, których poczynania śledzi się z zapartym tchem. Adria jest kobieta, która uwielbia niebezpieczeństwo i grę, gdzie sama rozdaje karty. Wielokrotnie zadarła z niewłaściwymi osobami i teraz przeszłość upomni się o swoje, szukając zemsty na kobiecie. Ochroną jej życia może być jedynie Maxim. Jednak umowa, którą zawarł z jej bratem będzie kulą u nogi, kobieta dostarczy mu bowiem nie lada rozrywki. Będzie sprytna, silna i niezwykle przebiegła, czym wywoła w mężczyźnie silne wrażenie i zainteresuje go bardziej niż przypuszczał. Trudności będą przybierały na sile, wrogowie okażą zniecierpliwienie i zdeterminowanie w dobraniu się Adrii do tyłka. Żelazna zemsta należy do książek, które nie łatwo odłożyć na później i czyta się z ogromną przyjemnością śledząc losy bohaterów. Ich niecne poczynania, wybory, które nie do końca są takimi jakie byśmy wybrali. Świat mafijny pochłaniający bez reszty i wyciskający mnóstwo emocji. Bardzo zachęcam i polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Cykl Żelazne serca gości w naszych księgarniach od jakiegoś czasu, jego autorka Agata Polte umocniła jego pozycję poprzez napisanie kolejnego, już trzeciego tomu. „Żelazna zemsta” stała się kolejną książką na mojej recenzenckiej liście, kiedy otrzymałam tą propozycję od wydawnictwa, wiedziałam, że nie odmówię. Byłam ciekawa, co tym razem się wydarzy i z jakimi bohaterami przyjdzie mi się spotkać. Jak myślicie, czy nowa książka Agaty Polte mi się spodobała? O czym opowiada?

  Główną bohaterką książki „Żelazna zemsta” jest Adria Heart i pomimo subtelnego nazwiska jest niezwykle niebezpieczną kobietą. Jest najemniczką, wykonuje różne zlecenia niejednokrotnie ryzykując swoim życiem. Zyskała pewną renomę stając się skuteczną i dyskretną, kiedy trzeba. Jej nowym celem stał się Maxim Antnov, a to z pewnością nie będzie proste. Jak bowiem zbliżyć się do kogoś, kto rządzi w Bostonie mafijnymi rodzinami? Nie jest małą płotką, ale drapieżnikiem, który z pewnością nie da się pochwycić. Maxim jest człowiekiem, z którym należy się liczyć, ma swoje własne zasady i zemsta nie jest mu obca i zazwyczaj dokonuje jej sam. Adria znalazła się na jego liście, jednak to będzie musiało poczekać. Co się wydarzy, kiedy ta dwójka się spotka? Czy najemniczka odsłoni swoje wszystkie karty? Czy uda jej się wykonać zlecenie, czy po raz pierwszy polegnie? Dwa silne charaktery, niezłomni bohaterowie i walka, którą trzeba będzie stoczyć, jaki będzie jej finał?

  „Żelaza zemsta” jest kolejną książką z bardzo silnymi i dobrze wykreowanymi bohaterami. Lubię czytać o takich postaciach, które są silne, niezłomne i trudno im odpuścić. Agata Polte potrafi stworzyć historię, która jest naładowana akcją, gdzie dzieje się na prawdę wiele. Nie sposób się tutaj nudzić, czytelnicza ciekawość jest podsycana w umiejętny sposób. Nie czułam się przytłoczona, ani nie pogubiłam. Coraz bardziej wczytywałam się w książkę i trudno było mi ją odłożyć na bok. Zemsta potrafi stać się motorem napędowym wielu chwil, jednak czy jest to słuszne? Od nienawiści do miłości jest przecież cienka nić, którą można łatwo nagiąć i przekształcić. „Żelazna zemsta” to bez zwątpienia powieść, która Was niejednokrotnie zaskoczy, rozbudzi silne emocje.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,Żelazna zemsta" ta książka, jest niczym bomba tykająca, a ja nie wiedziałam dokładnie, kiedy nastąpi wybuch!!!

  Adria to kobieta, której nie powinno się narażać! Kobieta z charakterem, zadziora. Jest najemniczką i zadanie, jakie dostała, nie należało do tych łatwych, a jego konsekwencje są takie, że musi się ukrywać.

  Maxim Antonov głowa jednej z Bostońskich rodzin mafijnych. Człowiek bezwzględny a obecnie ma cel dorwać Adriane, lecz czy jego chęć zemsty dojdzie do skutku? Czy Adria zdoła uciec przed bezwzględnym szefem mafii?

  ,,Żelazna zemsta" to już trzeci tom z serii Żelazne serca i powiem szczerze, że wśród tej trójki nie mam faworyta, bo każda z nich rozpala moje zmysły i nie pozwala osobie zapomnieć. Adria to postać, którą uwielbiam!!! Jej wybuchowy charakter i pewność siebie zostały pokazane w świetny sposób, zazwyczaj spotykam się, że w książkach główna bohaterka jest cicha spokojna a tu mam wulkan energii i to mi się podobało najbardziej!! Maxim to również mocna postać, taka z charakterem a w zestawieniu z Adria to naprawdę dynamit! Akcja w książce wciąga już od pierwszej strony, wręcz połyka się słowa z kart papieru i to jest właśnie fenomen autorki, umie zbudować napięcie w czytelniku i chce się więcej! Końcówka książki totalnie mnie rozwaliła i napiszę tylko tyle: JA CHCĘ WIĘCEJ! Polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  𝚃𝚎𝚛𝚊𝚣 𝚋ę𝚍ę 𝚞𝚍𝚊𝚠𝚊ć 𝚐𝚛𝚣𝚎𝚌𝚣𝚗ą 𝚘𝚛𝚊𝚣 𝚙𝚘𝚝𝚞𝚕𝚗ą, 𝚊 𝚙𝚘𝚝𝚎𝚖 𝚣𝚊𝚊𝚝𝚊𝚔𝚞𝚓ę. 𝙹𝚊𝚔 𝚣𝚊𝚠𝚜𝚣𝚎. 𝚄𝚍𝚊 𝚖𝚒 𝚜𝚒ę 𝚞ś𝚙𝚒ć 𝚓𝚎𝚐𝚘 𝚌𝚣𝚞𝚓𝚗𝚘ść 𝚍𝚘𝚋𝚛𝚢𝚖 𝚣𝚊𝚌𝚑𝚘𝚠𝚊𝚗𝚒𝚎𝚖.

  ♠️ Adria Heart żyje na krawędzi. Przyjmuje niebezpieczne zlecenia i obraca się wśród groźnych typów. Jest bardzo dobra w tym, co robi. Kiedy przechytrza samego Maxima Antonova, może to oznaczać dla niej tylko jedno – kłopoty. Maxim, głowa mafijnej rodziny z Bostonu z pewnością zapamięta, co zrobiła dziewczyna. Mężczyzna nigdy nie wybacza, a dwie blizny, które ma na twarzy, świadczą o tym, że lubi sam rozwiązywać problemy.

  ♠️ Seria Polte to jedyne romanse mafijne, które mi się podobają. Teraz stało się tak samo🖤

  ♠️ Klimat 'Żelaznej zemsty' bardziej przypomina pierwszą część serii, czyli 'Żelazne zasady'. Z powrotem dostałam mafijne porachunki, wartką akcję *która potrafi zaskoczyć, a w moim przypadku rzadko się to zdarza* i mafię przez duże M.

  ♠️ Nie wiem ile razy wspominałam, że nie trawię romansów mafijnych, ale w tej serii tak wszystko ze sobą współgra, że chcę tylko więcej! Nie ma nieuzasadnionych przelewów krwi, przepychanek czy wszelakich wzmianek, że kobieta w ich świecie jest tylko ładnie wyglądającą laleczką. Albo jest, tylko bohaterki za każdym razem udowadniają, że to bzdury wyssane z palca👌🏻😂

  ♠️ Ta historia idealnie pokazuje jak cienka jest granica między nienawiścią i miłością. Na szczęście nic nie dzieje się za szybko. Nie lubię jak bohaterowie rzucają się sobie w ramiona po kilkudziesięciu stronach.

  ♠️ Zabawa w kotka i myszkę dwóch silnych oraz upartych charakterów sprawiła, że DOSŁOWNIE połknęłam książkę, a nie ją przeczytałam🤣 Adria i Maxim stworzyli prawdziwą mieszankę wybuchową. Oni nikomu się nie podporządkowują, zawsze ich słowo musi być tym ostatnim, a obietnica jest święta. Tylko można ją odpowiednio przekształcić - tak by nam pasowała🤫

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Dotknęłam jego dłoni i spojrzałam mu w oczy, gdzie czaiło się teraz tyle sprzecznych uczuć, że na chwilę odebrało mi dech. Furia. Zimna, ostra furia, która groziła rozwaleniem w pył całego wszechświata. Nienawiść mocna jak ta, którą sama odczuwałam.”

  „Żelazna zemsta” to trzeci tom serii „Żelazne serca” i jak dla mnie to na razie najlepsza część! Trzymająca w napięciu akcja i spójna fabuła zostały połączone ze świetnie wykreowanymi bohaterami i całą gamą emocji. Od tej książki ciężko było się oderwać, a z każdym kolejno przeczytanym rozdziałem chciało się więcej. A skończyła się zdecydowanie za szybko!

  Adria i Maxim stworzyli prawdziwą mieszankę wybuchową. Oboje byli bardzo charakterni i lubili stawiać na swoim. Nie byli stworzeni do podporządkowywania się innym osobom, więc w ich relacji co chwilę były spięcia. W świecie mafii, w którym żyli, przysługi i dane słowa były rzeczami świętymi i to one połączyły tę dwójkę. Niestety obojgu ciężko było odnaleźć się w sytuacji, w którą poniekąd zostali wplątani i wzajemne podnoszenie sobie ciśnienia to tylko jedna z niewielu konsekwencji, które następowały po ich bezpośrednich starciach. Ale muszę przyznać, że uwielbiam, gdy między bohaterami od samego początku czuć ogromne napięcie i pożądanie, Gdy wzajemna niechęć ściera się z żądzami, które ciężko pohamować. Do tego otrzymaliśmy ciekawą fabułę, zwroty akcji i sytuacje trzymające w napięciu, co w połączeniu dało rewelacyjny mafijny romans. Z prawdziwym mafijnym wątkiem, a nie tylko mafią z nazwy.

  Tak jak już wspominałam, „Żelazna zemsta” to moim zdaniem najlepszy tom z tej serii. Nie chciałam, żeby ta historia się kończyła. Zdecydowanie ją polecam! Tak jak i całą serię, bo uważam, że to jedna z lepszych mafijnych serii jakie czytałam ❤️

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 38 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Pakiet Gangsterzy. Tomy 1-3: Serce gangstera, Zemsta gangstera, Ryzyko Gangstera 5/5 Nasza cena:
79,11 zł 116,70 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Gangsterzy. Tomy 1-3: Serce gangstera, Zemsta gangstera, Ryzyko Gangstera

Serce Gangstera Pierwszy tom nowej serii mafijnej! Ponad milion odsłon na Wattpadzie! " – Ile jestem warta? Spójrz mi w oczy i powiedz to – rozkazuję mu chłodnym tonem, na który Nick się wzdryga. – Milion – odpowiada przez zaciśnięte zęby". Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała,...
Pakiet Gangsterzy. Tomy 1-4: Serce gangstera, Zemsta gangstera, Ryzyko gangstera, Pokusa gangstera 0/5 Nasza cena:
105,64 zł 155,60 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Gangsterzy. Tomy 1-4: Serce gangstera, Zemsta gangstera, Ryzyko gangstera, Pokusa gangstera

Serce gangstera Pierwszy tom nowej serii mafijnej! Ponad milion odsłon na Wattpadzie! " – Ile jestem warta? Spójrz mi w oczy i powiedz to – rozkazuję mu chłodnym tonem, na który Nick się wzdryga. – Milion – odpowiada przez zaciśnięte zęby". Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała,...
Zemsta. Slay quartet. Tom 3 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta. Slay quartet. Tom 3

Nawet diabeł troszczy się o swoich najbliższych. Na swój sposób. Małżeństwo było dla Celii i Edwarda układem biznesowym. Skorzystać miał na nim przede wszystkim Edward. Los chciał jednak inaczej. Okazało się, że Celii daleko do uległości, a relacja, która połączyła tę niecodzienną parę, szybko...
Pakiet Zemsta i przebaczenie. Tomy 1-3 0/5 Nasza cena:
86,91 zł 99,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Zemsta i przebaczenie. Tomy 1-3

Tom 1 Julian Chełmicki i Emil Lewin są przyrodnimi braćmi, ale oprócz wspólnego ojca dzieli ich wszystko – pozycja społeczna, stopień zamożności, wyznawane wartości. Dzień, w którym dwaj młodzi chłopcy dowiadują się o swoim istnieniu, diametralnie zmienia ich życie, kładzie się cieniem na ich losie...
Żelazne zasady. Żelazne serca. Tom 1 (pocket) 0/5 Nasza cena:
10,26 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żelazne zasady. Żelazne serca. Tom 1 (pocket)

Polska Cora Reilly! Kiedy ich drogi po raz pierwszy się przecięły, nie mieli pojęcia, że oboje pracują dla mafii. Malia Ferro otrzymała szansę jedną na milion. Za ocalenie życia pewnej osobie mogła odciąć się od krwawej przeszłości. Nie zamierzała zmarnować tej okazji. W końcu z mafii nie można tak...
Bezkres nadziei / Dolina spokoju.Zemsta i przebaczenie. Tom 3 0/5 Nasza cena:
39,93 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bezkres nadziei / Dolina spokoju.Zemsta i przebaczenie. Tom 3

Bezkres nadzieiWojna dobiegła końca, Europa podnosi się ze zgliszcz, a bohaterowie próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Jednak nie wszyscy tak wyobrażali sobie pokój i nowy podział świata. Dla niektórych koszmar wciąż trwa. Inni szukają swojego miejsca na ziemi. Jednak odżyła nadzieja, że...
Zemsta i przebaczenie tom 3. Rzeka tęsknoty 5/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta i przebaczenie tom 3. Rzeka tęsknoty

Kolejne lata wojny odzierają mieszkańców Europy ze złudzeń na rychłe jej zakończenie. Nie tylko na terenie Polski ludzie stykają się z okrucieństwem, także wycieńczająca wojna na wschodzie odkrywa barbarzyńskie praktyki, gdzie pojęcie człowieczeństwa zostaje zdewaluowane i ludzkie życie wydaje się...
Pakiet Gangsterzy. Tomy 1-2: Serce gangstera, Zemsta gangstera 5/5 Nasza cena:
53,26 zł 77,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Gangsterzy. Tomy 1-2: Serce gangstera, Zemsta gangstera

Serce gangstera. Gangsterzy. Tom 1 Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała, że jej brat Nick wpadnie na tak egoistyczny pomysł. Pokazał groźnemu gangsterowi pewne zdjęcie, sugerując, że to właśnie ona mogłaby być zabezpieczeniem spłaty karcianych długów. I mimo iż Nick próbował...
Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,63 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2

Drugi tom serii, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! Tarasow zapłacisz mi za wszystko i będziesz smażył się w piekle. - Jordan Anton Tarasow, brat bliźniak Aleksieja, na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. I tylko jedna osoba w przeszłości sprawiła, że jego serce zabiło...
Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2 (pocket) 5/5 Nasza cena:
9,44 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2 (pocket)

Drugi tom serii, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! Tarasow, zapłacisz mi za wszystko i będziesz smażył się w piekle. - Jordan Anton Tarasow, brat bliźniak Aleksieja, na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. I tylko jedna osoba w przeszłości sprawiła, że jego serce zabiło...
Rzeka tajemnic / Morze kłamstwa. Zemsta i przebaczenie. Tom 2 0/5 Nasza cena:
39,93 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeka tajemnic / Morze kłamstwa. Zemsta i przebaczenie. Tom 2

Rzeka tęsknoty Kolejne lata wojny odzierają mieszkańców Europy ze złudzeń na rychłe jej zakończenie. Nie tylko na terenie Polski ludzie stykają się z okrucieństwem, także wycieńczająca wojna na wschodzie odkrywa barbarzyńskie praktyki, gdzie pojęcie człowieczeństwa zostaje zdewaluowane i ludzkie...
Narodziny gniewu, Otchłań nienawiści. Zemsta i przebaczenie. Tom 1 5/5 Nasza cena:
39,93 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Narodziny gniewu, Otchłań nienawiści. Zemsta i przebaczenie. Tom 1

Joanna Jax, Zemsta i przebaczenie. Tom 1 (Narodziny gniewu i Otchłań nienawiściTom 1:Julian Chełmicki i Emil Lewin są przyrodnimi braćmi, ale oprócz wspólnego ojca dzieli ich wszystko – pozycja społeczna, stopień zamożności, wyznawane wartości. Dzień, w którym dwaj młodzi chłopcy dowiadują się o...
Wybrane bestsellery
Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4

Władza, bogactwo, zemsta i... namiętność. Co okaże się najsilniejsze? Marcello jest synem bossa z Sycylii, Enrica. Nie został jednak uznany jako pełnoprawny członek rodziny, co sprawiło, że nosi w sercu nienawiść. Chce przejąć władzę w klanie Vedettich. Jego surowy wygląd, chłodne spojrzenie oraz...
Czterdzieści dusz 5/5 Nasza cena:
26,99 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czterdzieści dusz

Czy działanie w imię wyższego dobra może gwarantować bezkarność? Czy wszyscy zasługują na drugą szansę? W klasztorze na odludziu, będącym schronieniem dla czterdziestu duchownych o nadwerężonej reputacji, dochodzi do makabrycznej zbrodni. Zamordowano opiekuna placówki, a jego ciało powieszono na...
Stulecie Winnych. Początek 4/5 Nasza cena:
21,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stulecie Winnych. Początek

Poznaj początek historii rodu Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. W książce Stuleciu Winnych. Początek Ałbena Grabowska ukazuje pierwsze dekady historii rodu Winnych. Zdun Antoni Winny osiedla się w Brwinowie i zakochuje w najmłodszej córce Jadwigi i Mariana Wielichnowskich – Bronisławie. Udaje mu...
Pacjent. Komisarz Eryk Deryło. Tom 9 4/5 Nasza cena:
27,02 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pacjent. Komisarz Eryk Deryło. Tom 9

Telefon ze szpitala to dopiero początek. Informacja przekazana przez dyspozytorkę wzbudza niepokój komisarza Deryły. Coś się stało z jego partnerką, Tamarą Haler. Po przeprowadzeniu serii badań kobieta zniknęła ze szpitalnego oddziału i nie ma po niej śladu. Gdzie jest? Dlaczego przepadła bez...
To, co za nami 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co za nami

„To, co za nami” – kolejna niesamowita historia prosto od bestsellerowej Vi Keeland! Zack od małego dobrze wiedział, jak potoczy się jego przyszłość. Miał wizję szczęśliwego życia u boku swojej najlepszej przyjaciółki. To właśnie ona, Emily, była dla niego wszystkim. Los jednak miał wobec niego...
Krwawnik, mniszek, ułudka 0/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Krwawnik, mniszek, ułudka to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku Ciemni i Tkanki z 2017 roku, wzbogacają...
Siedem życzeń 5/5 Nasza cena:
27,03 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem życzeń

Jeden pensjonat, jeden wieczór, kilka opowieści. Tej zimy spadnie dużo śniegu. Zbyt dużo. Mazurska Piękna Góra została zupełnie odcięta od świata. Najstarsi mieszkańcy nie pamiętali takiej zimy. Mówiono, że może to jakiś znak. W pensjonacie Pod Kurą tego wieczoru spotka się kilku przypadkowych...
Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7 5/5 Nasza cena:
27,02 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo...
Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny 4/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny

Silne, odważne, wrażliwe. Kobiety, które zmieniły oblicze polskiej medycyny. Przez dziesięciolecia odważnie zmieniały sztukę medyczną. Większość życia poświęciły leczeniu i pacjentom. Kształcąc się, praktykując i przekazując swoją wiedzę, udowodniły, że medycyna nie jest dziedziną zarezerwowaną...
To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne 0/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne

Autor światowego bestsellera Esencjalista przedstawia inspirujący poradnik osiągania celów i pokazuje, jak możemy ułatwić sobie wykonywanie właściwych zadań. Wszystko zaczyna się od prostej zasady: Nie wszystko musi być tak trudne. Czy zdarza ci się mieć poczucie, że: biegniesz coraz szybciej, ale...
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 0/5 Nasza cena:
47,03 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Pan Lodowego Ogrodu - finałowy, czwarty tom cyklu, ozdobionego kompletem nagród przyznawanych w polskiej fantastyce. Sztandarowe dzieło pisarza z legendarnego "Klubu tfurcuff", grupy której prace złożyły fundament pod współczesną polską fantastykę. Kontynuacja historii uznanej przez portal Onet za...
Kim jestem? 5/5 Nasza cena:
37,10 zł 49,46 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kim jestem?

Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób. Każdy z graczy losuje po jednej karcie ze stosu i umieszcza ją na opasce osoby z prawej strony. Zadaniem każdego z graczy jest odgadnięcie KIM SIĘ JEST, na podstawie zadawanych pytań i odpowiedzi reszty graczy. Podczas zabawy można udzielać jedynie odpowiedzi TAK...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula