Żelazna zagrywka. Żelazne serca. Tom 4

Autor:

Agata Polte

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 16
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
318
Nasza cena: 27,64 zł 39,90 zł Taniej o: 31%

– Słyszałem, że jesteś dobry w znajdowaniu ludzi.
– Lepszy jestem w zabijaniu.

Nikolai Antonov bardzo nie lubi długów. Szczególnie kiedy ma je wobec takich osób jak Isaac Collins. Gdy mężczyzna mówi, że będą kwita, jeśli ten przyprowadzi mu zbiegłą narzeczoną, Nikolai nie waha się długo nad decyzją. Bo co mogłoby pójść nie tak? Antonov jest bardzo dobry w tropieniu ludzi, zatem złapanie młodej, niedoświadczonej uciekinierki nie powinno stanowić dla niego problemu.Rosalyn Llwellyn doskonale wie, na czym polega posłuszeństwo. Od dziecka ciągle musiała wypełniać rozkazy, więc kiedy ojciec sprzedaje ją w zamian za ofertę pomocy dla swojej mafijnej rodziny, dziewczyna nawet nie protestuje. Przynajmniej na początku.

Jednak później w sercu Rose po raz pierwszy rodzi się bunt. Kobieta orientuje się, że narzeczony będzie jeszcze większym koszmarem niż cała jej rodzina, dlatego na dwa tygodnie przed ślubem postanawia uciec.

Gdy ścieżki Nikolaia i Rose się krzyżują, żadne z nich nie zdaje sobie sprawy, co wyniknie z tego spotkania. Nikolai nawet w najgorszych snach nie mógłby przypuszczać, że wobec Rose zaciągnie jeszcze trudniejszy dług do spłacenia…

Recenzje (16)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Witam, dziś mam dla was recenzję książki Żelazna zagrywka ❤️ Żelazne serca #4 ❤️ autorki Agaty Polte ♥️.

  "- Słyszałem, że jesteś dobry w znajdowaniu ludzi.

  – Lepszy jestem w zabijaniu ".

  Rosalyn Liwellyn młoda kobieta, która doskonalę wie, na czym polega być posłuszną. Od dziecka zostały jej wpojone pewne zasady, jakie musi przestrzegać, inaczej czeka ją sroga kara.

  Pewnego dnia ojciec sprzedaje ją, w zamian za pomoc dla swojej mafijnej rodziny wie, że nie może nawet zaprotestować. Jednak kiedy Rose zostaje pokazana namiastka życia, jakie ma spędzić u boku przyszłego męża, coś w niej pęka i zaczyna przez nią przemawiać bunt. Wie, że jeśli, chociaż nie spróbuję, jej życie będzie jeszcze większym koszmarem, niż w rodzinnym domu. Kiedy do ślubu zostają dwa tygodnie, postanawia uciec.

  Nikołaj to niebezpieczny mężczyzna, który swoją postawą i wyglądem nie wróży nic dobrego. Szczególnie nie lubi długów, tym bardziej, jeśli ma się je wobec takich osób, jak Isaac Collins.

  Jednak kiedy słyszy, że będą kwita, jeśli tylko przyprowadzi do domu jego zbiegłą narzeczoną, Nikołaj nawet się nie waha. Wie, że jest dobry w tym, co robi, w tropieniu ludzi, a złapanie młodej kobiety nie będzie dla niego niczym trudnym.

  Kiedy ich losy się krzyżują, oboje nie zdają sobie sprawy z tego, jak to wszystko się potoczy, jaki będzie obrót sprawy. Nikołaj nie wie, że dla pięknej młodej Rose będzie musiał zmierzyć się z jeszcze trudniejszym długiem do spłacenia.

  Chcecie dowiedzieć się, co to za dług? I jak potoczą się ich losy? Przeczytajcie sami. 😉

  Już kolejny raz moje zdanie się nie zmienia, kiedy czytam książki tej oto autorki, czyli Agaty Polte okrzykniętej polską Corą Reilly ♥️ Jest świetna, a jej historie łapią za serce, jesteśmy świadkami, jak kolejny mężczyzna ze świata mafii zostaje pochłonięty przez coś, co nigdy w swoim życiu nie zaznał przez miłość ♥️.

  Człowiek ze strachu jest zdolny do wszystkiego, nawet do ucieczki, która może się nie udać, a tylko przysporzyć jeszcze więcej problemów, jakie się ma. Niestety w świecie mafii ten strach towarzyszy młodym dziewczynom, kobietą od bardzo dawna, czyli odkąd zjawiły się na tym świecie, urodzić się w mafijnej rodzinie wcale nie jest takie fajne. Odkąd się pamięta, wpajane są zasady, które trzeba przestrzegać, posłuszeństwo to najważniejsze z nich, ale także nie wolno odzywać się, kiedy nie zostało się o to poproszonym, trzeba dbać o siebie i najlepiej nie zwracać na siebie najmniejszej uwagi osób wokoło.

  Bywa i, tak że wybierany jest ubiór, styl, jaki powinno się nosić, ale także nie wolno bez niczyjej zgody wyjść samemu z domu, wybierane są także studia, na jakie wolno chodzić. Ile można wytrzymać w takiej sytuacji? Trzeba być bardzo cierpliwym, ale cóż zrobić, kiedy za coś, co się nie wypełniło czy po prostu coś powiedziało nie tak, ponosi się srogą karę. Bicie, zamykanie w ciemnej, zimnej piwnicy, skąd nie wolno wyjść, dopóki nie dostanie się zgody kary, które pozostawiają w naszej psychice bardzo głębokie ślady. W takim świecie ojciec wybiera swojej córce męża, ale także może zostać sprzedana tylko dlatego by ratować swoją rodzinę od długów, to nie jest miła przyszłość dla nikogo.

  Nasz bohater Nikołaj został wychowany w mafijnej rodzinie, gdzie nie zaznało się żadnych dobrych uczuć, takich jak miłość, chociaż dla rodzeństwa zrobiłoby się wszystko. Kiedy jednak przychodzi coś, co nieznane, można w pewnym momencie się przestraszyć, robić dziwne rzeczy, z których nie jest się zadowolonym.

  Autorka pokazuje nam również życie poprzednich bohaterów serii, najbliżej mamy pokazanych Maksima i Adrię, miło wiedzieć co u nich słychać, a jeszcze miłej dowiedzieć się, że oczekują potomstwa 😉 ♥️.

  Mamy tutaj do czynienia z mafijnymi porachunkami, wciąż coś się dzieje, pokazują się co, róż nowe twarze naszych bohaterów, od miłości, nienawiści po nieprzewidywalne zachowania, których nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Świetna historia, która pokazuje, że na miłość nie czeka nikt, ale ona i tak przychodzi w najmniej odpowiednim momencie ♥️.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Żelazna zagrywka” to czwarty tom cyklu Żelazne serca. Od pierwszego tomu jestem zachwycona tą serią. Agata Polte pisze historie, która niezwykle pochłaniają i intrygują. Wciągają czytelnika do swojego świata i nie pozwalają ani na moment oderwać się od lektury. Autorka ma bardzo przyjemne i lekkie pióro co sprawia, że przez książkę się płynie i nim się obejrzymy przewracamy ostatnią stronę. Za każdym razem kiedy sięgam po kolejną część z tej serii myślę sobie, że nic jej nie przebije. Jednak Agata udowadnia, że się mylę. „Żelazna zagrywka” to jak dotąd mój ulubiony tom. Pokochałam bohaterów, ich siłę, waleczne charaktery i to przyciąganie między nimi, które z każdym kolejnym dniem spędzonym razem tylko narasta. Sama fabuła jest niezwykle emocjonująca, fascynująca i seksowna. Bywa również niebezpieczna, nieprzewidywalna i tajemnicza. Każda kolejna strona to coraz więcej wrażeń i emocji. Książka zaskakuje, szokuje, wzrusza, ale też wywołuje uśmiech, a nawet wybuchy śmiechu. Bohaterowie to dwie silne postacie, które ciągle ze sobą walczą. Uwielbiam te ich potyczki słowne, ciągłą walkę, ale też tą rosnącą namiętność i pasję. Początkowa nienawiść szybko zmienia się w pożądanie, a z czasem może i w coś więcej. „Żelazna zagrywka” to książka z wciągającą, interesującą fabułą. Bohaterami, których nie sposób nie polubić i wrażeniami, których z każdym rozdziałem tylko przybywa. Historia o rodzinie, przyjaźni, miłości. O poszukiwaniu siebie, dokonywaniu wyborów, ryzykowaniu. O tym jak cienka jest granica między nienawiścią, a miłością. Jak trudno się kontrolować w obecności osoby, która nas fascynuje i pociąga. Jak ważne jest, aby mieć wsparcie i pomoc najbliższych. Jak ciężko podjąć decyzję, kiedy każda z opcji niesie za sobą ryzyko. Kolejny razem jest zachwycona książką napisaną przez Agatę. Świetnie spędziłam czas z lekturą. Gorąco polecam! Na pewno się nie zawiedziecie!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Musiałam grać. Musiałam udawać. Teraz już wiedziałam, że z tym facetem nie będzie lepiej niż z ojcem. Teraz wiedziałam, że wpadłam w jeszcze gorsze gówno. Jeśli dam Collinsowi choć jeden powód, jeśli popełnię choć jeden błąd, nie tylko zamknie mnie w piwnicy czy uderzy. On byłby zdolny do o wiele gorszych rzeczy. Widziałam to w jego spojrzeniu.”

  Agata Polte po raz kolejny podbija nasze serca. Tym razem historią Nikolaia i Rose. On egzekutor. Ona uciekająca narzeczona. Dokąd zaprowadzi ich to spotkanie?

  Kolejna doskonała książka która zapewniła mi masę emocji i uczuć. Szalona akcja nie pozwalająca się nudzić i odłożyć książkę chociaż na chwilę. Rosa chciała pokazać to jaka jest naprawdę, przestać udawać, wyrwać się z tego świata i żyć jak chcę. Tylko nie jest to takie proste, okazja sama się nadarzyła przy planowaniu własnego ślubu, ale porzucony narzeczony nie zamierza odpuścić i wysyła za nią najniebezpieczniejszego mężczyznę i egzekutora - Nikolaia Antonova. Ten facet nie nawidzi mieć długu, a w ramach jego spłaty ma odnaleźć Rose i sprowadzić ją do narzeczonego. Tylko, że to zadanie mimo, że nie trudne okaże się jednak dość zaskakujące i zmieniające ich życie całkowicie. Od tej historii nie można się oderwać. Dialogi pełne ripost i sarkazmu. Przyciąganie i namiętność która zaskakuje głównych bohaterów, bo nigdy czegoś takiego nie doświadczyli. Między tą dwójką rozpoczęła się zabawa w kotka i myszkę. Pytanie kto pierwszy ulegnie. Bo oboje mają niezłą zabawę z tej ich rozgrywki. Ten twardy egzekutor pokazał się nam zupełnie innej strony, zdobywając moje serce. Rosa tak naprawdę okazuje się być upartą, niesamowicie silną, mądrą, bezczelną kobietą i świetną aktorką. Oj tak, tyle razy udało jej się zwieść Nikolaia i resztę. Byłam pod wielkim wrażeniem tego jak do perfekcji opanowała tą grę. Pragnęła być dla kogoś ważna, stać u jego boku na równi z nim. Czy uda jej się to? Czy w końcu będzie mogła pozwolić sobie na bycie sobą i zdjęcie maski którą nosiła tyle lat? Czy Nikolaia będzie tym który da jej zemstę i nie tylko? Czy Rosa będzie tą dla której rozpęta wojnę? Nie raz na moich ustach zagościł uśmiech, ale przygotujcie się również na chwilę strachu i ciarki, w końcu to mafia. Więc krew będzie się lała.

  „Antonov oznacza rodzinę. Lojalność. Siłę. Władzę. Szacunek. Nierozerwalną więź. Krew. Walkę. Życie i śmierć. Antonov znaczy wszystko.”

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Niektóre długi mogą odbić się dotkliwą czkawką kiedy przychodzi do ich spłacenia, chociaż wcale na to nie zapowiadało się gdy były zaciągane. Niehonorowym jest ich nie zwracać, to nie wchodzi w grę, co więc pozostaje? Dotrzymanie danego słowa, w końcu się ono rzekło … tyle, że zrozumieć można je różnie!

  Plan wcale nie był prosty, lecz jeśli powiedzie się Rosalin zyska to nad czym jej zależy. A jeśli nie uda się go zrealizować? No cóż zbyt dobrze wie co ją czeka. Nik ma proste zadanie do wykonanie, nic przecież trudnego w odnalezieniu kogoś, zwłaszcza młodej kobiety, która do tej pory nie sprawiała kłopotów. Nie takie rzeczy ma na swoim zawodowym koncie. Tyle, że Rosa jest więcej niż zdeterminowana, a ON musi zwrócić dług honorowy. Te dwa aspekty dosyć mocno mogą skomplikować prostą sprawę i oczywiście tak dokładnie dzieje się. Nie tak miała potoczyć się ta rozgrywka, scenariusz nie zawierał żadnych pułapek i podstępów. Niestety kiedy ktoś jest zdeterminowany staje się bardzo nieprzewidywalnym przeciwnikiem, Nik o tym wie, Rose jeszcze nie. Obydwoje nie wiedzą jeszcze jednego, ich spotkanie będzie miało skutki, których nie brali pod uwagę. Spłacenie niektórych długów cale nie kończy sprawy, zwłaszcza jeśli dotyczy dwójki ludzi dostających od losu nieoczekiwaną szansę!

  Kolejna porcja perypetii bohaterów, jacy spotykają się w dość niezwyczajnych okolicznościach, lecz jak się okazuje są one doskonałym wstępem do znajomości, w jakiej nie zabraknie podstępu, rzucanych nawzajem wyzwań i przede wszystkim tego, co w ogóle nie było brane pod uwagę. Agata Polte pokazała już niejednokrotnie, że bezbłędnie łączy modny motyw z trudniejszymi aspektami, nadając mu własny styl, nie tylko rozpoznawalny, ale przede wszystkim oferujący czytelnikom dobrze spędzone chwile z książką. W cyklu Żelazne serca poznajemy bohaterów, znajdujących się w sytuacji bez wyjścia, poza jednym oczywiście, kto jednak powiedział, że wybiorą właśnie je? Początek nie zapowiada komplikacji, one nie muszą mieć wstępu gdyż pojawiają się od razu i jak się przekonujemy podczas czytania do samego końca towarzysząc postaciom, o różnym charakterze oraz natężeniu. Nie da się również ukryć, że lektura wciąga od samego początku i pozostaje tak do końca, co stoi za tym? Na pewno szybka akcja, nie brak w niej sensacyjnych elementów, szybkiego tempa, zwrotów. Oczywiście składa się na ciekawą historię i sam motyw, ciekawie przez pisarkę zaprezentowany oraz autorsko zinterpretowany po raz kolejny, co nie znaczy, że tylko skopiowany i wykorzystany. Wątki również mają jak najbardziej mają w sukcesie swój udział o to w końcu niemały, zaskakująco rozwijające się i współgrające z pozostałymi elementami. No i czas na bohaterów, wyrazistych, z tupetem, sięgającymi po to, co uważają za właściwe dla siebie, z poczuciem humoru oraz łączących wcześniejsze części z obecnymi, taki w sposób, że ten kto poznał je wcześniej otrzymuje bonus, a pozostali nie czują się zagubieni ich pojawieniem się. Co więcej kuszący by przeczytać poprzednie tomy. Podsumowując „Żelazna zagrywka” zapewnia czytelniczą rozrywkę, lecz pod tą warstwą kryje się jeszcze jedna o sile, jaką dają nam inni ludzie oraz niespodziewanych splotach okoliczności mogących zmienić dużo a, czasem i wszystko.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Miałam dość oceniania na każdym kroku. Dość kontrolowania. Dość znęcania się nade mną. Dość, po prostu dość.”

  Rosalyn Llwellyn to dziewczyna, która w całym swoim życiu nigdy o sobie nie decydowała. Wychowana w mafijnym świecie przez despotycznego ojca zawsze musiała być posłuszna, wykonywać rozkazy, jakikolwiek sprzeciw, czy nawet krzywe spojrzenie było surowo i dotkliwie karane. Teraz ojciec planuje ją sprzedać w zamian za pomoc finansową i sojusz. Rosa na wszystko zgadza się w milczeniu. Narzeczony, który ją kupił wzbudza w niej strach, przerażenie i wstręt. Jak sobie z tym poradzi? W jej sercu zaczyna wzrastać bunt. Już teraz, przed ślubem ten facet pokazuje swoje prawdziwe oblicze, znęca się nad nią fizycznie i psychicznie. Rosa postanawia uciec. Jej tropem podąża egzekutor i doskonały tropiciel - Nikolai Antonov...

  Takiego rozwoju wydarzeń kompletnie się nie spodziewałam, rewelacyjny pomysł i wykonanie. Akcja powieści toczy się dynamicznie i niezmiennie intryguje. Rewelacyjne dialogi, cięte riposty, wywoływały uśmiech. Pozytywnie zaskakują nawiązania do bohaterów z poprzednich części. Narracja toczy się naprzemiennie z perspektywy Rose i Nikolai – dokładnie widzimy co im w duszy gra. Do obojga poczułam ogromną sympatię, to silne, zdeterminowane, charyzmatyczne, zadziorne osobowości.

  Relacja naszych bohaterów od początku wydaje się prosta, jednak coś idzie nie po ich myśli. Rozpoczyna się swoista gra w kotka i myszkę. Do głosu coraz mocniej dochodzi wzajemna fascynacja i pożądanie, a jeszcze później coraz silniejsze uczucia. W końcu dociera do nich, że nie są wstanie bez siebie żyć. Ale w mafijnym świecie nic nie jest takie proste… Siła rodziny, szacunek, lojalność, nierozerwalne więzi, wzajemna ochrona. Żelazne zasady, pokonywanie trudności, poświęcenie, walka na śmierć i życie.

  Rewelacyjna, przejmująca, emocjonalna historia! Czytanie od początku do końca było przyjemnością, niespodzianką i nieprzewidywalną przygodą. Dobry humor, pikantne sceny, niepokój i strach. Wola walki i życia, miłość, która przychodzi niespodziewanie, niesie nadzieję na lepsze jutro. Z niecierpliwością czekam na kolejny tom. Serdecznie polecam całą serię! Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 11 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Zagrywka 4/5 Nasza cena:
30,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zagrywka

NOWA SERIA KRÓLOWEJ ROMANSÓW K.N. HANER W męskim świecie obowiązują twarde zasady. Kobieta, która chce w nim przetrwać, albo musi się dostosować, albo stworzyć swój własny kodeks. Abigail wybrała tę drugą opcję. I to był rzut za trzy punkty. Teraz Abi mieszka w luksusowym apartamencie na...
Gorąca zagrywka 5/5 Nasza cena:
26,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gorąca zagrywka

Po wstrząsających przejściach Emily próbuje odzyskać równowagę psychiczną. Wraca do pracy, gdzie poznaje Steve’a; ten nie ukrywa zauroczenia dziewczyną, ale ona odbiera jego starania jako napastowanie. Emily bardzo by chciała, żeby między nią i Marcusem znowu wszystko się układało, ale więzienna...
Żelazne zasady. Żelazne serca. Tom 1 5/5 Nasza cena:
26,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żelazne zasady. Żelazne serca. Tom 1

Polska Cora Reilly! Kiedy ich drogi po raz pierwszy się przecięły, nie mieli pojęcia, że oboje pracują dla mafii. Malia Ferro otrzymała szansę jedną na milion. Za ocalenie życia pewnej osobie mogła odciąć się od krwawej przeszłości. Nie zamierzała zmarnować tej okazji. W końcu z mafii nie można tak...
Żelazna zbrodnia. Żelazne serca. Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żelazna zbrodnia. Żelazne serca. Tom 2

Drugi tom bestsellerowej serii nowej królowej romansów mafijnych!  Brynn na własnej skórze dowie się, co naprawdę znaczy znaleźć się w złym miejscu i złym czasie. Kiedy dociera pod podany przez ojca adres, żeby w jakiś sposób spłacić zaciągnięte przez niego długi, bardzo szybko orientuje się, że...
Żelazna zemsta. Żelazne serca. Tom 3 5/5 Nasza cena:
27,16 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żelazna zemsta. Żelazne serca. Tom 3

Trzeci tom serii „Żelazne serca” autorki okrzykniętej „nową królową romansów mafijnych”! Polska Cora Reilly! Adria Heart żyje na krawędzi. Przyjmuje niebezpieczne zlecenia i obraca się wśród groźnych typów. Jest bardzo dobra w tym, co robi. Kiedy przechytrza samego Maxima Antonova, może to oznaczać...
Druga twarz Scordatto. Oblicza mroku. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Druga twarz Scordatto. Oblicza mroku. Tom 1

Pikantne sceny, ostra akcja, bezwzględny mafioso – najgorętsza książka roku! Pierwszy erotyk mafijny od czasów 365 dni! Autorka fenomenalnych Żelaznych zasad! Saverio Scordatto jest bossem jednej z chicagowskich rodzin mafijnych, które stale ze sobą rywalizują. Pewnego popołudnia mężczyzna odkrywa,...
Nowe jutro 5/5 Nasza cena:
25,23 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowe jutro

Gdyby tego dnia Oliwia nie spóźniła się na autobus, nie zadzwoniłaby do taty. Gdyby tata jechał po nią sam, być może nie doszłoby do wypadku. Gdyby się nie odwrócił… Można by mnożyć te „gdyby”. Po trzech latach od wypadku Oliwia próbuje żyć normalnie, jak każda nastolatka, chociaż nie jest jej...
Na przekór 4/5 Nasza cena:
23,68 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na przekór

Walcz o swoje. Na przekór wszystkiemu. Odkąd prawie zostałam potrącona na skrzyżowaniu, cały czas miałam wrażenie, że gram na loterii: uda mi się przejść albo nie… Laura przekonała się już kilka razy, że w życiu nie zawsze można liczyć na bliskie osoby. Gdy była mała, jej ojciec odszedł, a kilka...
Śmiertelne oczyszczenie 5/5 Nasza cena:
25,73 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmiertelne oczyszczenie

Jeśli sądzisz, że walka się skończyła, nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. Wynalezieniu serum przyświecał jeden cel: wygrać wojnę. Eksperymenty zakończyły się jednak inaczej, niż przewidywano - oprócz dodania szybkości, zręczności i siły, poddane działaniu serum osoby zaczęły wykazywać inne, o...
Żelazne zasady. Żelazne serca. Tom 1 (pocket) 0/5 Nasza cena:
10,84 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żelazne zasady. Żelazne serca. Tom 1 (pocket)

Polska Cora Reilly! Kiedy ich drogi po raz pierwszy się przecięły, nie mieli pojęcia, że oboje pracują dla mafii. Malia Ferro otrzymała szansę jedną na milion. Za ocalenie życia pewnej osobie mogła odciąć się od krwawej przeszłości. Nie zamierzała zmarnować tej okazji. W końcu z mafii nie można tak...
eBook Żelazne zasady. Żelazne serca. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
28,72 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Żelazne zasady. Żelazne serca. Tom 1 mobi epub

Polska Cora Reilly! Kiedy ich drogi po raz pierwszy się przecięły, nie mieli pojęcia, że oboje pracują dla mafii. Malia Ferro otrzymała szansę jedną na milion. Za ocalenie życia pewnej osobie mogła odciąć się od krwawej przeszłości. Nie zamierzała zmarnować tej okazji. W końcu z mafii nie można tak...
Audiobook Żelazne zasady. Żelazne serca. Tom 1 mp3 0/5 Nasza cena:
35,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Żelazne zasady. Żelazne serca. Tom 1 mp3

Polska Cora Reilly! Kiedy ich drogi po raz pierwszy się przecięły, nie mieli pojęcia, że oboje pracują dla mafii. Malia Ferro otrzymała szansę jedną na milion. Za ocalenie życia pewnej osobie mogła odciąć się od krwawej przeszłości. Nie zamierzała zmarnować tej okazji. W końcu z mafii nie można tak...
Wybrane bestsellery
Zbrodnia i kara 5/5 Nasza cena:
16,77 zł 27,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zbrodnia i kara

Wydanie Zbrodni i kary kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach...
Tajemniczy ogród 5/5 Nasza cena:
8,91 zł 14,85 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemniczy ogród

Wydanie Tajemniczego ogrodu kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w...
Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść 5/5 Nasza cena:
45,86 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść

Wiktor Forst powraca! Żaden pożar nie trwa wiecznie. Ale każdy zostawia zgliszcza. Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów. Sprawę prowadzi niecieszący się...
Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku 4/5 Nasza cena:
26,61 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku

Kronika niezwykłej potęgi dynastii Guccich i jej równie niezwykłego upadku. W 1993 roku ta luksusowa marka znalazła się na skraju bankructwa, do czego przyczyniły się złe decyzje Maurizia Gucciego i jego zamiłowanie do ekstrawagancji. Dwa lata później Maurizio został zastrzelony w drodze do biura....
Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2

„Nie do odzyskania” to kolejna część niesamowitej historii autorstwa uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Alex jest wściekła na rodziców i przyjaciół, którzy ją porzucili. Po przeprowadzce do kampusu uniwersyteckiego dziewczyna idzie do domu Jessego. Zamierza zażądać odpowiedzi na pytanie, co...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 5/5 Nasza cena:
45,10 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów 4/5 Nasza cena:
27,80 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów

PRL w latach osiemdziesiątych chwieje się w posadach. Najlepszym narzędziem do utrzymania kontroli jest zburzenie poczucia bezpieczeństwa i znalezienie wspólnego wroga, przeciwko któremu zwróci się społeczeństwo. Tak narodziła się akcja „Hiacynt” – trzy operacje milicji wymierzone w homoseksualnych...
Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa. Star Wars 5/5 Nasza cena:
30,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa. Star Wars

Niech nas galaktyka broni od starszych braci” – mówi Leia w opowieści filmowej „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”. To jedna z wielu scen, w których czytelnik może dowiedzieć się więcej o generał Organie: czy była Jedi, co ją powstrzymywało przed doprowadzeniem do incydentu politycznego w...
Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin 0/5 Nasza cena:
103,98 zł 156,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów, Gryfonów i Krukonów. Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tych szlachetnych domów, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu. Noś barwy swojego domu z dumą! Jubileuszowe...
Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga 5/5 Nasza cena:
41,94 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga

Nowe wydanie bestsellera Kosmetyki naturalne DIY Gubisz się w gąszczu kosmetyków naturalnych? Nie masz pewności, które naprawdę są eko i pozbawione SLS-ów, sztucznych barwników i dodatków szkodliwych dla skóry? Zacznij produkować własne kremy, balsamy, masła, toniki i inne produkty do pielęgnacji...
Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania 0/5 Nasza cena:
29,24 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania

Niesamowite ciekawostki o… kupie, podane w zabawny i przystępny sposób. Co się dzieje z kupą po opuszczeniu przez nią toalety? Jakie kupy robią zwierzęta i dlaczego nie takie same? Czy kupa może być źródłem cennych informacji? Odpowiedzi na te pytania i na wiele innych dociekliwe dzieci znajdą w...
Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie 5/5 Nasza cena:
30,63 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie

Odkryj dobroczynną moc ziół. Co możemy zrobić, by w codziennym życiu ograniczyć wpływ negatywnych czynników na nasz organizm? Odpowiedź jest zaskakująco prosta – to powrót do natury. Jedz naturalnie, korzystaj z bogactw Matki Ziemi i dobroczynnej mocy ziół. Ta niedoceniana grupa składników ma Ci...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula