Rozkosze grzechu. Bogactwo i grzech. Tom 3

Autor:

Meghan March

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
3-5 dni + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
256
Nasza cena: 26,01 zł 37,00 zł Taniej o: 30%

“Rozkosze grzechu” - trzeci tom wieńczący trylogię "Bogactwo i grzech" to zakończenie historii dwojga zakochanych, która naznaczona jest dramatem i szaleństwem.

Whitney Gable i Lincoln Riscoff wbrew opinii i wpływowi swoich rodzin podążyli za głosami własnych serc. Niestety nie jest dane im cieszyć się radością i patrzeć w przyszłość z optymizmem. Poprzedni partner Whitney, Ricky Rango, bożyszcze kobiet i gwiazda popkultury, zginął tragicznie. Od jego śmierci upłynął już spory czas, tyle że to nieszczęśliwe zdarzenie nie stało się jedynie przykrym wspomnieniem. Odejście mężczyzny nie przyniosło ulgi zakochanym ani nie zakończyło wielu problemów. Nienawiść i szaleństwo nie zniknęły w odmętach przeszłości. Teraz nabrały jeszcze większych rozmiarów, prześladując Whitney i Lincolna.

Przerażające wydarzenia i teraz towarzyszą kobiecie i mężczyźnie. Pojawiają się kolejne ofiary, dostarczając im cierpień i skazując ich na życie w ciągłym strachu. Czy taką cenę musi płacić tych dwoje za miłość do siebie? Dlaczego muszą oni znosić ciągły ból i upokorzenie? Jaka tragedia ich jeszcze spotka? Czy to, czego doświadczyli, nie było dostateczną pokutą?

"Rozkosze grzechu" to zwieńczenie pełnej dramatyzmu historii Whitney i Linoclna. Brutalny świat, władza, wpływy i nieustająca walka pomiędzy dwiema rodzinami położyły cień na związku zakochanych. Jak zakończą się losy bohaterów powieści? Istnieje dla obojga, chociaż nikła nadzieja na przetrwanie ich intymnej relacji? Na te pytania odpowie ostatnia część trylogii "Bogactwo i grzech".


O autorce

Autorką serii "Bogactwo i grzech" jest Meghan March. W jej skład wchodzą również dwa poprzednie tomy: "Bogaty i grzeszny" oraz "Jej wina i grzech". Meghan March jest także autorką trylogii "Forge" i "Mount".

Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Rozkosze grzechu” to ostatni już tom z cyklu Bogactwo i grzech opowiadający o losach Whitney i Lincolna. Dwójki bohaterów, którzy mimo wielu przeciwności losu i kłód rzucanych pod nogi po latach w końcu się odnaleźli i pragną być razem mimo wszystko. Whitney bardzo się zmieniła w porównaniu do poprzednich tomów. Z nieśmiałej, cichej, ugodowej dziewczyny stała się kobietą, która walczy o swoje i swoich najbliższych. Bohaterką, która stawi czoła problemom, a nie będzie ich unikać i się chować. Lincoln natomiast w końcu zrozumiał jak wiele ta dziewczyna dla niego znaczy i że to właśnie ona jest kobietą jego życia o którą warto walczyć z całych sił. „Rozkosze grzechu” to książka, w której mnóstwo się dzieje. Nie ma tutaj mowy o żadnej nudzie, gdyż autorka funduje niezły rollercoaster emocji i wrażeń. Niektóre sytuacje są wręcz komiczne i dla mnie mogłoby ich nie być, jednak mimo wszystko ja i tak uwielbiam książki autorki i po każdą kolejną z przyjemnością sięgam. Ta część wyjaśnia nam wiele spraw i sprawia, że otrzymujemy odpowiedzi na dręczące nas pytania. Tutaj wiele się dzieje wokół głównych bohaterów, jednak również ich najbliżsi zostaną wystawieni na próbę i będą musieli przezwyciężyć wiele trudności. Bardzo polubiłam głównych bohaterów i z ciekawością śledziłam ich losy przez wszystkie tomy. Ta część może nie jest moją ulubioną z całej serii, jednak autorka ma przyjemny styl, więc chętnie przewracałam kolejne strony. „Rozkosze grzechu” to książka o rodzinie, której tajemnice i sekrety sprawiły, że jej członkom coraz trudniej udawać, że wszystko jest w porządku. O przyjaźni na dobre i na złe, która pokazuje, że nieważne co się stanie ta druga osoba zawsze stanie za nami murem. O miłości, która mimo upływu czasu wcale nie straciła na sile, a wręcz mijający czas i pojawiające się przeszkody tylko umocniły uczucie między bohaterami. Lektura o dokonywaniu wybór, stawianiu czoła problemom, podejmowaniu ryzyka. O tym jak ważny jest wzajemny szacunek i wsparcie. Jak wydawać by się mogło dwie nienawidzące się osoby potrafią porozumieć się lepiej niż członkowie rodziny. Historia o dwójce bohaterów pochodzących z dwóch zwaśnionych rodzin, którzy mimo wszystko zaryzykowali i postanowili zawalczyć o siebie nawzajem. Książka ma wady i tak jak pisałam niektóre sceny mogły zostać pominięte, jednak ja i tak dobrze się bawiłam podczas jej czytania. Polecam poznać całą serię!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dwa zwaśnione rody. Walka o władzę i pieniądze. Lejąca się krew. Tajemnicę. Zdrada. I miłość która nie powinna się pojawić, a jednak połączyła Lincolna i Whitney.

  „Nie mogę przepraszać za to, że cię kocham.”

  Jest to finał historii Lincolna i Whitney oraz ich rodzin. Ale to co się wyprawia w tej części, to istne szaleństwo. Po śmierci matki Lincolna, rozpętuje się istny armagedon. Akcja nie zwalnia nawet na minutę, a wręcz z każdą przeczytaną kartką przyspiesza i pędzi przed siebie jak rozpędzony pociąg. Piętrzące się pytania bez odpowiedzi narastają. Gdy uzyskasz odpowiedź na jedno pytanie, to pojawia się kolejne. Tajemnica goni tajemnicę. Tych dwoje odważnych kochanków postanowi zakończyć raz na zawsze spór trwający lata i niszczący ich rodziny.

  Czy tych dwoje jest wstanie przezwyciężyć wszystko co ich spotyka? Czy miłość wygra i połączy dwa zwaśnione rody? Czy będą mogli rozpocząć nowe wspólne życie bez tajemnic?

  Żeby się tego dowiedzieć musicie przeczytać całą serię „Bogactwo i Grzech”. Którą gorąco polecam. Tak jak zresztą każdą z książek napisanych przez Meghan March.

  Główni bohaterowie na naszych oczach zmieniają się i walczą o swoje wspólne szczęście. Whitney postawi się i już więcej nie pozwoli żeby ktoś inny decydował za nią, bo to jej życie. A Lincoln również stanie na wysokości zadania i pokaże nam jakim naprawdę jest mężczyzną. Stracili dziesięć lat, więcej nie zamierzają.

  Takiego obrotu spraw się nie spodziewałam. Czytałam i siedziałam z otwartą buzią zastanawiając się co jeszcze się wydarzy. Meghan March funduje nam emocjonalne tornado. Ale również niesamowitą historię o namiętności, pożądaniu, miłości, przyjaźni, zbrodni, pełną tajemnic. I jak zawsze z niesamowitymi scenami seksu. I gdy zawsze po burzy wychodzi słońce. To tu po pożarze przyjdzie oczyszczający deszcz i nowy początek dla wszystkich.

  „Rozkosze grzechu” to trzeci i ostatni tom serii „Bogactwo i grzech”. Książki Meghan March są niesamowite i wbijają w fotel, porywają nas w ich świat i sprawiają, że wszystko inne przestaje istnieć. I zawsze jak kończę jakąś serię od niej to czuje ogromny nie dosyt i chciała bym więcej. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejną nową serię.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przed Wami finałowy tom trylogii Bogactwo i Grzech. Po problemach, walce z przeciwnościami i niesprzyjającymi osobami, wydawałoby się, że czeka nas spokój. Spodziewałam się delikatnego i dobrego zakończenia, gdzie wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie. Ale żeby dotrzeć do tego momentu musimy być cierpliwi, bo Autorka zaserwowała nam ogrom emocji i akcji, zamiast ciszy i spokoju.

  Ciężko mi powiedzieć o fabule coś więcej, żeby nie zdradzić za dużo. Musicie jednak wiedzieć, że będzie uczuciowo, emocjonalnie, radośnie, ale i smutno, bo tajemnice rodzinne nie zostały jeszcze wszystkie odkryte. Będzie się dużo dziać (momentami aż za dużo), akcja będzie pędzić, a to wszystko na 250stronach.

  Przeczytanie 3tomu znając dwa poprzednie, na pewno będzie czynnością naturalną, bo ta historia wciąga i nie puszcza aż do finałowej kropki. Jeśli przygoda z zwaśnionymi rodami jeszcze przed Wami, to gorąco zachęcam do sięgnięcia po część pierwszą.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dwa najbardziej znane rody miasteczka Gable , dwie zwaśnione od pokoleń rodziny bajecznie bogaci Riscoff i drudzy przegrani i znienawidzeni przez nich -Gable’owie. Mimo tego , że miasteczko nazywa się Gable to właśnie rodzina Riscoff , posiada niemal każdy centymetr tego miasteczka, a w tym wszystkim dwoje zakochanych do szaleństwa w sobie ludzi Lincoln i Whitney…pewnie nigdy nie dane by było by im „zacząć coś razem”, przez nienawiść ziejącą pomiędzy tym dwoma rodami, gdyby nie przypadkowe, anonimowe spotkanie w barze i przypadkowy, [motyla nóżka] sex, który jak się okazało był dla obojga najlepszym w ich życiu.

  Jeśli nie przeczytaliście pierwszej części Sagi Meghan March #BOGACTWO I GRZECH - „Bogaty i grzeszny”, a także drugiej części "Jej wina i grzech" to STOP - od razu napiszę nie zaczynajcie od trzeciej - Tę Sagę trzeba przeżyć od początku, aż do końca.

  W trzeciej części pod tytułem „Rozkosze Grzechu”, uuu

  co tam się wyrabia, gdy wydaje się , że tych dwoje już nic nie rozdzieli, nagła śmierć matki Lincolna, znowu rzuca cień na ich związek. Potem okazuje się , że była teściowa Whitney oskarża ją o śmierć jej syna i próbuje uwodnić rodzinie Riscoff, ze to ON jest prawowitym spadkobiercą ich fortuny, gdyż wcześniej wzięła ślub z ojcem Lincolna i poczęła mu dziecko. Ciąg niesamowitych zdarzeń, które mają miejsce w tej części wbija w fotel od początku do końca. Rewelacje, które po kolei zdradzają poszczególne osoby, wprowadzają zamęt , w życie obydwu rodzin, ale także wyjaśniają wiele , wcześniej nie wyjaśnionych spraw. Prawdziwe dramaty przeplatają się z prawdziwymi chwilami szczecią. Czy uda się zakopać topór wojenny pomiędzy rodzina Gable i Riscoff, czy związek Whitney i Lincolna tym razem przetrwa.

  Meghan March fantastycznie opisuje ,emocje, pozytywne i te najbardziej negatywne, a przez ten cięty i fantastycznie humorystyczny język zawarty w dialogach, można śmiać się do rozpuku. Sceny sexu i chemii pomiędzy głównym bohaterami, opisane są w sposób ostry ale i sensualny. Cała historia jest jest po prostu niesamowicie. Jak już zauważyłam wcześniej - autorka zakończeniami swoich książek - wbija nas w fotel. I oczywiście zakańczając te serie wbiła mnie w fotel na nowo. Czuję niedosyt i z chęcią poznałabym losy reszty bohaterów, a najbardziej watek Asa( brata Whitney ) i McKinley ( siostry Lincolna).

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tak bardzo czekałam! Tak ogromnie czekałam na to co przygotowała dla nas Autorka i nawet nie wiecie jak mocno moje serce pękło kiedy zakończyłam czytać całą serię! Może to głupota, ale chwilami czytając o naszych bohaterach uśmiechałam się sama do siebie, uważając, że mam taką połówkę pomarańczy, dla której walczyłabym o wszystko jak lwica (i w drugą stronę podobno też).

  Tym razem Meghan March nie oszczędzała nas ani chwili. Pierwszy ścisk serca i łzy płynęły mi już w okolicy 60 strony. Nie ważne było to, że jestem w delegacji i jadę autokarem z obcymi mi ludźmi. Okazywałam emocje od łez po uśmiech mając w nosie co i kto sobie o mnie pomyśli! Ważne było to co LOS zgotował naszym bohaterom. Cieszę się, że w końcu postawili wszystko na jedną kartę i postanowili walczyć z przeciwnościami. Kłody pod nogami jakie napotkali, mimo wszystko nie pozwoliły ani Whitney ani Lincolnowi zaprzepaścić tego co zyskali niesamowitymi trudami.

  Chyba najbardziej śmieszną sprawą jest to, że jestem zagorzałą fanką Commodore'a! Ten facet ma werwę, ma moc przebicia i (oczywiście poza naszą parką) jest genialną postacią! Uwielbiam kogoś takiego z charakterem, kto nie znosi sprzeciwu, kto zna swoje miejsce i wie jak sterować innymi. Zdecydowanie mogłabym mieć takiego dobrego kumpla!

  Wiem, że Czytelnicy mają zdania podzielone na temat owej kontynuacji. Mnie ona się podobała od A do Z. Były emocje, było pragnienie wiedzy co dalej, był strach, obawa i żal. Było wszystko to co porządny erotyk – romans powienien w sobie zawierać. Autorka pisze doskonale, lubię jej lekkie pióro i fakt, że nie boi rzucić się siarczystym słowem. Dobrze kreuje namiętne chwile / sceny i nie boi się puścić wodze fantazji, by stworzyć rewelacyjną fabułę.

  Początkowo (jak już wspomniałam przy wcześniejszych tomach) miałam złudne wrażenie, że będzie to powieść w stylu „Romea i Julii” i uwierzcie mi, jedno z drugim nie ma nic wspólnego, a takie porównanie mogło by być z lekka krzywdzące (nie lubię klasyki, może dlatego uważam, że powieści Meghan są o niebo lepsze!). Na pewno będę sięgać po kolejne tytuły. Nie ma to tamto. Oficjalnie mogę zapowiedzieć wszem i wobec, że Meghan March ląduje w moim worku z ulubionymi autorkami. Bo tak i już!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Meghan March
 • Wydawnictwo Editio
 • Seria Bogactwo i grzech
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 256
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328362260
 • Język: polski
 • Podtytuł: Bogactwo i grzech #3
 • Oryginalny tytuł: Reveling in sin
 • Tłumacz: Stępkowska Edyta
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328362260
 • EAN: 9788328362260
 • Wymiary: 14.0x21.0x2.2 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Bogaty i grzeszny. Bogactwo i grzech. Tom 1 4/5 Nasza cena:
24,79 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bogaty i grzeszny. Bogactwo i grzech. Tom 1

Przesiąknięta nienawiścią wspólna przeszłość od lat zatruwa życie Riscoffów i Gable'ów. Wojna między rodzinami przeszła już do legendy. Nawet mieszkańcy miasta byli zmuszeni opowiedzieć się po jednej ze stron. W takich warunkach związek kogokolwiek z Riscoffów z kimkolwiek z Gable'ów nie...
Jej wina i grzech. Bogactwo i grzech. Tom 2 5/5 Nasza cena:
31,45 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jej wina i grzech. Bogactwo i grzech. Tom 2

Whitney była skazana na porażkę. Cokolwiek by się działo, jej wina była oczywista i nie do obalenia. Nawet jeśli chodziło o romans jej własnej matki. Sytuacji nie ułatwiał magiczny wpływ, jaki na Whitney wywierał Lincoln Riscoff - wyjątkowo przystojny dziedzic ogromnej fortuny. Jakby komplikacji...
Jaśminowa saga. Tom 1. Czas grzechu 5/5 Nasza cena:
26,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jaśminowa saga. Tom 1. Czas grzechu

Jaśminowa Saga to epicka opowieść o kilku pokoleniach rodziny Jaśmińskich, rozgrywająca się na tle epokowych wydarzeń, w jednym miejscu, choć w trzech różnych rzeczywistościach: w Danzig, w Wolnym Mieście Gdańsku i w Gdańsku. Jest 1916 rok. Paweł, syn introligatora Antoniego i jego żony Elżbiety,...
Grzech. Wodząc na pokuszenie. Tom 1 4/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzech. Wodząc na pokuszenie. Tom 1

Świat wielkich pieniędzy, erotycznych ekscesów i mężczyzn, z którymi nie ma żartów. Olivia poznaje Salvatore przy drinku w nocnym klubie. On wierzy w przepowiednię znajomej wróżki o pojawieniu się tajemniczej kobiety i stara się przychylić jej nieba - nie oczekując niczego w zamian. Uległy Włoch...
Słodkie rozkosze. Tom 1 4/5 Nasza cena:
29,80 zł 35,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie rozkosze. Tom 1

Kiedy trzy przyjaciółki poznają w Las Vegas trzech superatrakcyjnych mężczyzn, wszystko może się zdarzyć... Autorka bestsellerowej serii "Piękny drań" zaczyna zupełnie nową opowieść o przyjaźni, miłości i pożądaniu. Mia uważała dotąd, że bohaterem jednonocnej przygody nie powinna być osoba będąca...
Grzech. Gordian. Tom 1 4/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzech. Gordian. Tom 1

Pikantna. Mroczna. Mocno erotyczna powieść. Gordian zawsze stawia na swoim. Jest trenerem sztuk walki, studentem inżynierii, mężczyzną, któremu nie oprze się żadna dziewczyna. Z wyjątkiem nowo poznanej, przybranej siostry, Kiry, której zdobycie stanowi dla niego nie lada wyzwanie. Gordian skrywa...
Szczęście diabła. Forge. Tom 2 5/5 Nasza cena:
24,79 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęście diabła. Forge. Tom 2

Indię nazywano Królową Midas. Była olśniewająco piękną, niezrównaną pokerzystką o żelaznych nerwach i ostrym charakterze. Dążyła do celu z bezwzględną determinacją. Osiągnęła dużo - wszystko dzięki swojej pracy i zaangażowaniu. Gdyby spisać nazwiska mężczyzn, którzy, pozostając w zachwycie,...
Pakt z diabłem. Forge. Tom 1 5/5 Nasza cena:
24,79 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakt z diabłem. Forge. Tom 1

Drapieżny miliarder Jericho Forge nie przegrywa. Nigdy się nie wycofuje i zawsze dostaje to, na co ma akurat ochotę. Nie potrzebuje pozwoleń i nie musi nikogo przepraszać. On może wszystko. Dosłownie. Nie ma żadnych skrupułów. Podobnie jak olśniewająca India Baptiste, zwana Królową Midas,...
Serce diabła. Forge. Tom 3 5/5 Nasza cena:
28,60 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce diabła. Forge. Tom 3

India Baptiste miała nerwy ze stali i żelazną wolę. Bezwzględnie dążyła do celu i potrafiła wykorzystać każdy atut - łącznie z zapierającą dech urodą i mistrzowską grą w pokera. Nigdy nie przegrywała i rzadko kiedy trafiała na kogoś, kto byłby w stanie stawić jej czoła. Kimś takim okazał się...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula