Zaczytana Zima. 5000 książek


Sprawimy, że to będzie zaczytana zima. Mamy aż 5000 książek taniej!

Tegoroczna zima sprzyja czytającym. Mróz bezlitośnie szczypie w nosy i z pewnością większość z nas marzy o tym, żeby wejść pod gruby koc, zanurzyć się w lekturze i tak przezimować, jak niedźwiadek. Do zrealizowania tego planu przyda się dobra książka, prawda?

W TaniaKsiążka.pl właśnie zeszła lawina. Ale nie martw się, bo to lawina 5000 książek i to nie byle jakich. Wśród nich jest moc bestsellerów i nowości!  Pomyśl tylko o tym, że żeby je zamówić, nie musisz nawet wyjść spod kocyka.wink

Zaczytana Zima. 5000 książek 

Promocja trwa do 29 stycznia 2019.


Polecamy:


Zaczytana Zima. 5000 książek do 50% taniej w TaniaKsiazka.pl Czapkins. Prawdziwa historia Tomka Mackiewicza Dominik Szczepańsk

Czapkins. Prawdziwa historia Tomka Mackiewicza to opowieść o człowieku, dla którego nie liczyła się sława ani honory. Tomek żył marzeniami. Nikt nie traktował go jako poważnego himalaistę. Nie stać go było na porządny sprzęt, nie miał za sobą bogatych sponsorów, wspinał się w wąskim gronie przyjaciół, bez wsparcia tragarzy i pomocników.

Mimo, że nie cieszył się popularnością w wspinaczkowym światku, to mieszkańcy himalajskich wiosek darzyli go ogromnym szacunkiem. Nie zachowywał się jak bogata gwiazda myśląca tylko o sobie, tylko jak jeden z nich - człowiek gór.

Kup książkę! >>Zaczytana Zima. 5000 książek do 50% taniej w TaniaKsiazka.plSerce z cierni Bree Barton

Serce z cierni autorstwa Bree Barton to książka, którą wciąga interesująca fabułą. Pewnego dnia ojciec postanawia wydać córkę za mąż za dostojnego księga Quinna. Na kartach tej wyjątkowej powieści splatają się ze sobą elementy magiczne, tajemnice rodzinne oraz wątki kryminalne.

Młodziutka Mia nie ma zamiaru wychodzić za mąż, nawet jeśli kandydatem na męża jest sam książę. 17-latka postanawia uciec. Z zamku wykutego w kamieniu, który zamieszkuje, wyrusza na polowanie. Polowanie na czarownice.

Kup książkę! >>Zaczytana Zima. 5000 książek do 50% taniej w TaniaKsiazka.plBłękit Maja Lunde

Kolejna część bestsellerowej "Historii pszczół" autorstwa Mai Lunde. Przekonaj się, jakie znaczenie ma dla nas woda i co mogłoby się stać, gdyby jej zabrakło.

Jest rok 2017. Signe, siedemdziesięcioletnie kobieta, zawsze miała słabość do natury i chciała chronić środowisko przed zgubnym wpływem człowieka. Postanawia wybrać się w rodzinne strony. Oczywiście, powrót do niekoniecznie wygodnej przeszłości jest nieunikniony. Signe przypomina sobie Magnusa, uczucie, które niestety było wielkim rozczarowaniem, a także utratę dziecka. Kiedy przybywa na miejsce, dostrzega zmiany, które tam zaszły.

Kup książkę! >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać