Wydawnictwo Flow Books

Flow Books to wydawnictwo, pod szyldem którego znajdziemy pozycje takie jak Slow life. Zwolnij i zacznij żyć, Kropki, Mówiąc inaczej. Jak pisać i mówić, żeby się nie pogubić oraz wiele innych. Jest to marka wydawnictwa self-publishingowego oraz księgarni internetowej.

Wydawnictwo stawia na publikacje o rozmaitej tematyce, charakteryzujące się wydaniami autorów zarówno tych mniej, jak i bardziej znanych. Znajdziemy tu wydania, które w przenośni i dosłownie dobrze trzyma się w dłoni, a jeszcze lepiej czyta wieczorami, wolnymi weekendami i o dowolnej porze zarówno dnia czy nocy.

Publikacje wydawnictwa Flow Books wyróżnia także oprawa graficzna wpadająca w oko i doskonale odzwierciedlająca treść, jaką znajdujemy w konkretnych pozycjach. Dzięki Flow books na naszych półkach znajdą się także książki youtuberów. Publikacje, które trafiają w ręce czytelników to historie ciekawe, godne uwagi, angażujące i gwarantujące, iż poszukując nowych pozycji z literatury, sięgniemy w pierwszej kolejności właśnie po to wydawnictwo.