Erin Doom

Fenomen współczesnej literatury młodzieżowej. Poznaj Erin Doom, której pełne emocji, wrażliwości i wyrazistych postaci powieści podbiły serca czytelników na całym świecie. 


Erin Doom to literacki pseudonim, pod którym publikuje swoje powieści autorka urodzona we Włoszech, a dokładniej w regionie Emilia-Romania. Absolwentka wydziału prawa swoje pierwsze kroki stawiała na platformie Wattpad, gdzie publikowała tworzone przez siebie historie pod pseudonimem DreamsEater. Jej talent nie pozostał niezauważony, a twórczość młodej pisarki szybko zyskała popularność. Doom jest ceniona ze względu na wyjątkowy styl, jakim posługuje się podczas pisania powieści. W swoich książkach na pierwszym planie stawia takie wartości jak m.in. wrażliwość, tym samym wpływając na emocje odbiorców. 


Swoją debiutancką powieść opublikowała w 2021 roku. Książka "Rzeźbiarz łez" (oryg. “Fabricante di lacrime”) w samych tylko Włoszech osiągnęła liczbę ponad 600 000 sprzedanych egzemplarzy, tym samym wspinając się na szczyty rankingów sprzedaży i stając się najlepiej sprzedającą książką w kraju w roku 2022. Powieść przetłumaczona została na ponad 25 języków, a także stała się inspiracją dla filmowców. Ekranizacja w reżyserii Alessandro Genovesi od kwietnia 2024 roku dostępna jest na platformie Netflix. Doom posiada w swoim dorobku także książki "Nel modo in cui cade la neve" oraz "Stigma", które również stały się bestsellerami. 


Jej książki zyskały niezwykle pozytywny odbiór wśród czytelników, którzy jako główne zalety twórczości Erin Doom wskazują możliwość całkowitego zanurzenia się w kreowanych przez autorkę historiach. Książki młodej pisarki to nie tylko opowieści, ale przede wszystkim przeżycia, które pozostają z czytelnikiem na długo po zakończeniu lektury.

 • Rzeźbiarz łez. Edycja specjalna

  Wyjątkowe wydanie specjalne „Rzeźbiarza łez”. Edycja limitowana z barwionymi brzegami już w sprzedaży! Ponad pół miliona sprzedanych egzemplarzy Włoski fenomen 2022 roku W Grave mieliśmy wiele opowieści. Szeptane historyjki, bajki na dobranoc… Legendy opowiadane półgłosem przy blasku świecy....
  Książka, op. twarda
  40,67 zł
  w magazynie
 • eBook Rzeźbiarz łez mobi epub

  Ponad pół miliona sprzedanych egzemplarzy Włoski fenomen 2022 roku   ?W Grave mieliśmy wiele opowieści. Szeptane historyjki, bajki na dobranoc? Legendy opowiadane półgłosem przy blasku świecy. Najsłynniejsza była ta o rzeźbiarzu łez??   Nica. Dojmująco piękna, delikatna niczym motyl, o oczach w...
  eBook, mobi, epub
  40,94 zł
  Plik do pobrania