Wszystkie kłamstwa Adama

Średnia: 3.8 Ilość ocen: 8
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.5 x 20.5 cm
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
464
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 25,94 zł 39,90 zł Taniej o: 35%

Piękny dom, małżeństwo, cudowna córka - Beth Hall była przekonana, że jej życie jest idealne. Niespodziewana zdrada ze strony męża niszczy wszystko, co dotąd znała i w co wierzyła.

Jakie tajemnice odkryje bohaterka książki "Wszystkie kłamstwa Adama"? Czy całe jej życie zbudowane jest na podłych kłamstwach? Powieść autorstwa Fionnuali Kearney to historia o miłości, która przekształca się w nienawiść.

Beth Hall, główna bohaterka powieści, jest kompozytorką piosenek utrzymanych w stylu country. Kobieta mieszka ze swoją dziewiętnastoletnią córką Meg w domu na przedmieściach Londynu. Beth mogła pochwalić się także szczęśliwym związkiem małżeńskim, co niestety uległo zmianie, ponieważ jej partner wdał się w romans z młodszą kobietą.

Oszustwo wyszło na jaw, a załamana kobieta pozbywa się męża z domu i powoli próbuje odzyskać grunt pod nogami. Oprócz wielu rozmów przeprowadzonych z przyjaciółką Beth kontaktuje się także z psychoterapeutką i próbuje umilić swoje dni kieliszkiem wina. Kobieta jest przekonana, że właśnie przechodzi najcięższy okres swojego życia, choć wkrótce ma się okazać, że bardzo się myli.

Przeczytaj darmowy fragment


O autorce

Fionnuala Kearney jest powieściopisarką pochodzącą z Irlandii. Spod jej pióra wyszły łącznie cztery książki, z czego dwie z nich zostały przetłumaczone na język polski. Oprócz powieści pt. "Wszystkie kłamstwa Adama" dostępna jest także pozycja "Dzień, w którym cię straciłam". Angielskie tytuły pozostałych dwóch książek to "The Book of love" oraz "You, me AND other people". Powieści utrzymane są w podobnej tematyce i skupiają się na miłości, rodzinie i relacjach międzyludzkich.

Recenzje (8)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Jeśli się kogoś kocha, to znaczy, że trzeba go uwolnić, zwłaszcza wtedy, gdy nie jest się tym, kogo ta osoba potrzebuje…”.

  On – samiec alfa, seryjny kłamca z wątpliwym, spaczonym kompasem moralnym. Jego ignorancja i pycha pozwalają dość do wniosku, że ma emocjonalną inteligencję dżdżownicy. Bo Adam kocha tylko siebie i kocha kłamać. Jego potrzeby i pragnienia są dla niego na pierwszym miejscu. A każdy kolejny sekret rodzi następny i tak w nieskończoność. Do czasu… Bez wątpienia Adam to najbardziej histeryczna postać dramatu. Gdy jego stosunek do życia w końcu doprowadził do totalnej katastrofy: żona dowiedziała się o zdradzie, stracił szacunek własnego dziecka. Kolejne następujące po sobie wydarzenia sprawiają, że przytłoczony poczuciem winy facet, w końcu otwiera oczy. Czy nie jest jednak już za późno?

  Ona – silna i mądra kobieta, która musiała skosztować jak smakuje zdrada męża, którego kochała.. Pragnęła macierzyństwa bez samotności, tymczasem przeżyła życiowy wstrząs sejsmiczny. Została zdradzona i oszukana. Nic dziwnego, że gniew zżerał ją od środka i gdyby mogła zabiłaby GO spojrzeniem. Z drobną pomocą zrozumiała, że nie buduje się poczucia własnej wartości na relacji z mężczyzną, tym bardziej, jeśli ON nie jest tego wart. Życiowa katastrofa stałą się dla niej drogą do niezależności i sukcesu na wielu polach.

  „Wszystkie kłamstwa Adama” to znakomita powieść obyczajowa bardziej o cieniach niż o blaskach relacji między ludźmi, który są lub powinni być nam najbliżsi. Autorka pozwala czytelnikowi poszukać odpowiedzi na wiele trudnych pytań:

  Czy zdradę da się wybaczyć, gdy się kogoś bardzo kocha?

  Czy plamy na życiorysie da się wybielić?

  Czy trudnym dzieciństwem można wszystko usprawiedliwić?

  Czy miłość ma swoje granice?

  Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Lubię powieści obyczajowe, zarówno jeśli chodzi o polski, jak i zagraniczny rynek wydawniczy. W ostatnim czasie moją uwagę przykuły ,,Wszystkie kłamstwa Adama" zbierające skrajne opinie. Jakie jest moje zdanie o debiutanckiej powieści autorstwa Fionnuali Kearney? Bardzo pozytywne. Przeczytałam ją praktycznie w jedno popołudnie, dzięki podzieleniu historii na trzy części nie mogłam doczekać się, czym autorka tym razem nas zaskoczy. Te ,,przerywniki" powodowały nieoczekiwane zwroty akcji, w czasie których na jaw wychodziły nieznane dotąd fakty. Nie sposób nie wspomnieć także na początku o przepięknej oprawie graficznej. Książka została wydrukowana w miękkiej oprawie, ale mimo, że ma ponad 450 stron prezentuje się bardzo gustownie.

  Przejdźmy zatem do fabuły. Szczęśliwi z pozoru Beth i Adam Hall przechodzą kolejny małżeński kryzys. Co prawda, przed kilkoma laty mężczyzna miał jednorazową przygodę z inną kobietą, jednak Lizzy mu wybaczyła. Tym razem jednak nie ma zmiłuj - trwa to już kilka miesięcy. Adam prowadzący spółkę z przyjacielem kończy swoje stateczne życie z żoną i dorosłą córką Meg, by rozpocząć nowy rozdział z Emmą. Czy jednak nowy związek ma rację bytu? Wszak kilkudziesięcioletni staż małżeński sprawia, że zarówno Beth, jak i Adamowi trudno jest rozstać się z dnia na dzień. Czas jednak podjąć decyzję.

  Szczerze przyznam, że bardzo przyjemnie spędziłam czas z tą publikacją, tym bardziej, że jest to pierwsza napisana przez Fionnualę Kearney powieść. Adam, mimo że prowadzi stateczne małżeńskie życie i niczego mu nie brakuje, z powodu kryzysu w związku decyduje się przeorganizować swoją egzystencję i dać szansę związkowi z Emmą. Jak możemy się domyślać, Beth jest załamana i nie ma się czemu dziwić. Kobieta po 40, w wielkim domu z córką, która obecnie studiuje. W tej nowej sytuacji nie możemy zapomnieć również o Meg. Po której stronie powinna się opowiedzieć, co stało się z jej ukochanym ojcem? Wspierać Beth, Adama, a może obydwoje? Ale jak to zrobić, by nikogo nie zranić? Przed całą trójką niełatwe zadanie. Bardzo emocjonująca lektura, gdzie główną linię tematyczną stanowi rozstanie państwa Hall.

  Na końcu książki znajduje się także krótki wywiad z autorką oraz pytania do czytelnika dotyczące tematów poruszanych w publikacji. Koniecznie daj jej szansę, jeśli będziesz miała taką okazję.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Beth jest dojrzałą kobietą, spełniająca się jako kompozytorka piosenek country. Mieszka w pięknym domu, ma wspaniałą dziewiętnastoletnią córkę i przystojnego męża. Jednak ON okazuje się być okropnym kłamcą. Wdał się w romans z dużo młodszą kobietą i to nie pierwsza zdrada z jego strony. Kobieta jest wściekła i wyrzuca mężczyznę z domu. Nie może jednak znieść myśli i wyobrażenia o nim i innej kobiecie. Wszystkie swoje smutki topi w winie, oraz pomocy i wsparcia ze strony przyjaciółki.

  Gdy kobieta została po raz pierwszy zdradzona, terapia u psychologa przyniosła skutek i udało się im na nowo stworzyć szczęśliwi związek. Adam jednak nie należy do mężczyzn, którzy potrafią stworzyć stabilny związek. Jego życie oparte jest na kłamstwach i w pewnym momencie, sam się w tym wszystkim pogubił.

  Przykre jest to, że kobieta przeżyła ze swoim mężem połowę swojego życia i w jednej chwili okazało się, że tak naprawdę nic o nim nie wiedziała. Adam to łajdak, tchórz, manipulant i okropny samolub. Nie usprawiedliwia go nawet to, że w pewnym momencie zaczyna rozumieć swój błąd. Zaczyna walczyć o jedyną kobietę, którą tak naprawdę kochał, ale ile można znieść...

  Beth to naprawdę silna kobieta, która postanowiła pokazać, że trzeba walczyć o szczęście w każdym wieku i po każdym dramacie. Czy jej się uda stworzyć nowy związek i zapomni o Adamie, czy może jednak da mu ostatnią szansę i ich miłość odrodzi się na nowo.

  "Wszystkie kłamstwa Adama" to opowieść o rodzinnych dramatach. Przede wszystkim pokazuje nam jak kłamstwa wpływają na nasze życie i jakie straszne konsekwencje mogą się przez nie pojawić. Z pewnością nie była to jakaś porywająca opowieść. Chwilami było dość monotonnie, a zbyt długie opisy sprawiały, że momentami książka była dość nużąca. Jednak fabuła jest bardzo ciekawa i myślę, że osoby, które spotkały się z takimi dramatami, będą mogły wyciągnąć z niej spore lekcje, jak się podnieść po stracie ukochanego i co zrobić, by uwierzyć w siebie na nowo.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wszystkie kłamstwa Adama to świetny romans dla każdej osoby lubiącej tego typu literaturę

  Miłość to coś, czego szuka każdy człowiek a książka ta jest naprawdę poruszająca.

  Podczas czytania często łza w oku się kręciła.

  Tytuł godny polecenia, często zwracam uwagę na to, jak czyta się daną książkę tutaj tak mocno zagłębiłem się w historię tej książki, że nawet się nie obejrzałem a był już koniec.

  Polecam ze spokojnym sumieniem nie jest to typowy wyciskacz łez ale chwytająca za serce opowieść o miłości i romansie.

  Ilość stron może na początku przerażać, ale gwarantuję, że każdy odnajdzie w niej coś dla siebie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kłamstwo to nieodłączny element życia człowieka, który towarzyszy mu niemalże każdego dnia, czasami w bardziej niewinnej, a czasami w poważniejszej postaci. I w mym przekonaniu samo kłamstwo nie jest niczym złym, przynajmniej do chwili, gdy za jego sprawą nikt nie cierpi. Jeśli jednak jest inaczej, to wówczas możemy mówić o wielkiej krzywdzie i bólu, który czasami jest nie do przezwyciężenia. O takiej sytuacji opowiada właśnie znakomita powieść Fionnuali Kearney pt. "Wszystkie kłamstwa Adama", którą miałam przyjemność otrzymać od księgarni TaniaK[Adres usunięty]

  Beth Hall jest szczęśliwą żoną, spełnioną matką i odnoszącą wielkie sukcesy kompozytorką muzyki country. Jednakże jej spokojna, londyńska codzienność legnie w gruzach za sprawą zdrady męża - Adama. Odkrywszy prawdę o jego romansie, Beth wyrzuca męża z domu, po czym z pomocą psychoterapeutki i kieliszków wina stara się dojść do siebie, jak i też wesprzeć córkę, która również przeżywa ich rozstanie. I gdy już się wydaje, że wszystko co najgorsze ma ona za sobą, wówczas wychodzą na jaw kolejne sekrety Adama, który okazuję się być kimś zupełnie obcym...

  Powieść irlandzkiej autorki łączy w sobie elementy obyczajowego dramatu z mrocznym thrillerem, gdy oto z jednej strony poznajemy historię o zdradzie i rozpadzie małżeństwa, zaś z drugiej odkrywamy krok po kroku prawdę o osobie i życiu Adama, które w zasadzie w całości jest oparte na kłamstwie, manipulacji i oszustwie. Dzięki temu też książka ta jest dla nas zaskakującą, nieodgadnioną i ekscytującą do samego końca, zaś całości pozytywnego odbioru tej pozycji dopełniają świetnie wykreowane postacie, realistyczny obraz współczesnego Londynu i wielkie emocje, które udzielają się nam od pierwszych chwil lektury.

  Relacja ta przyjmują dwutorową postać przedstawiania wydarzeń, które poznajemy zarówno z perspektywy Beth, jak i Adama. Co ciekawe, palmę pierwszeństwa w tym względzie przejmuje Adam, u boku którego odkrywamy nie tylko okoliczności jego zdrady, opuszczenia domu i rozstania z Beth, ale też wielkie sekrety, jakie skrywał przed swoją żoną, córką, przyjaciółmi. To ciekawie posuniecie autorki, która w ten sposób czyni całą tę opowieść co najmniej wieloznaczną oraz wielowymiarową, gdzie to nie tak prosto będzie nam kogoś potępić, a innego uznać za ofiarę. Całościowo jest to interesująca, klimatyczna i dobrze poprowadzona historia, która intryguje nas przez czas całej lektury.

  Beth i Adam to ciekawe, barwne i charakterne postacie. Ona jest silną, inteligentną i zarazem wrażliwą kobietą, która jednak w obliczu konieczności odkłada na bok swoje emocje, zastępując je rozsądkiem, chłodną kalkulacją i troską o dorastającą córkę. On jest z kolei notorycznym kłamcą, egoistą i histerykiem, aczkolwiek skrywa też swoje dramatyczne podłoża tego, kim się stał. I tak, jak oczywistym jest to, że lubimy Beth..., tak nie oczywistym jest fakt, że z miejsca gardzimy Adamem, gdyż poznając jego życie, przeszłość i osobowość, mimo wszystko jesteśmy w stanie chcieć go zrozumieć, jeśli nie w jakiejś mierze mu wybaczyć...

  Ważną stroną tej powieści jest to, że ukazuje nam ona bardzo realistyczną historię o życiu. Realizm ten objawia się przede wszystkim na gruncie przedstawionego związku dwojga osób, dramatycznej chwili rozstania i emocji, jakie targają zdradzoną żoną oraz mężem, który dopuścił się romansu z młodszą kobietą. To ciekawa, psychologiczna analiza zachowań i odczuć ludzi, którzy muszą zmierzyć się z całkowitą zmianą swojego życia, kłamstwem i konsekwencjami wyjścia prawdy na jaw. W mej ocenie tak właśnie powinno i mogłoby to wyglądać w realnym życiu, dzięki czemu o wiele bardziej wierzymy w tę opowieść i odbieramy ją w niezwykle emocjonalny sposób.

  Spotkanie z książką "Wszystkie kłamstwa Adama" zapewnia nam wspaniałą rozrywkę, gwarantuje udaną zabawę i niesie wielkie emocje - czasami te natury komediowej, innym razem poruszające współczucie, ale niekiedy też i dość mroczne odczucie względem tego, jak bardzo przewrotną może być prawda. Oczywiście jest to opowieść stricte rozrywkowa, która nie przyniesie nam recepty na dobre i szczęśliwe życie, ale za to da przyjemną, inteligentną i porywającą lekturę. Ze swej strony zachęcam was do sięgnięcia po powieść Fionnuali Kearney - naprawdę warto.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Zagubieni w kłamstwie. Wszystkie nasze chwile. Tom 2 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zagubieni w kłamstwie. Wszystkie nasze chwile. Tom 2

Próba odzyskania rodzinnej firmy wiąże się z kolejnymi dramatycznymi wydarzeniami. Skarbiesz nie jest już bezpiecznym miejscem i nawet obecność komisarza Adamczewskiego nie może tego zmienić. Opuszczając rodzinne strony, Weronika trafia do Łeby, która jednak nie okaże się oczekiwaną oazą spokoju....
Małe miasto, wielkie kłamstwa 5/5 Nasza cena:
27,85 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Małe miasto, wielkie kłamstwa

Jedna książka, milion emocji. Rok 2018. Morgan Christopher, studentka akademii sztuk pięknych, odbywa wyrok w żeńskim zakładzie karnym. Pewnego dnia, podczas niespodziewanego widzenia, dwie tajemnicze kobiety składają jej propozycję pracy, obiecując natychmiastowe zwolnienie. Morgan ma wykonać...
Wszystkie nasze obietnice 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie nasze obietnice

Idealna miłość. Nieidealni ludzie. Quinn i Graham przysięgali sobie miłość, wierząc, że wspólnie poradzą sobie z wszelkimi przeciwnościami losu. Ma to upamiętniać szkatułka, którą Graham podarował ukochanej w dniu ślubu. Przez kilka następnych lat wzajemne przyrzeczenia stają się źródłem...
Pakiet wszystkie pory uczuć jesień / zima 0/5 Nasza cena:
36,43 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet wszystkie pory uczuć jesień / zima

Wszystkie pory uczuć. Jesień Życie Hani to z pozoru bajka. Niepewna siebie dziewczyna z domu dziecka wychodzi za zamożnego i atrakcyjnego wdowca, dostając to, czego nigdy nie miała – dom i rodzinę. Dwadzieścia lat później nie czuje się jednak szczęśliwa. Życie w cieniu zmarłej pierwszej żony staje...
Wszystkie moje zmartwychwstania 5/5 Nasza cena:
33,16 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie moje zmartwychwstania

Powieść o miłości, o bardzo trudnych relacjach między matką, córką i ojcem. O narkomanii, gdzieś w tle; cichej i mało widocznej bez przesytu makabrycznych scen. Książka o poszukiwaniu siebie, odkrywaniu własnej kobiecości, z przynależnymi jej atrybutami: macierzyństwem, marzeniami i spełnieniem. Po...
Wszystkie nasze imiona 0/5 Nasza cena:
24,68 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie nasze imiona

Powieść "Wszystkie nasze imiona" opowiada o dojrzewaniu dwóch młodych mężczyzn dokonującym się w trakcie burzliwej rewolucji w jednym z afrykańskich państw. Opuszczając bezpieczne zacisze uniwersyteckiego kampusu, zostają wciągnięci w wir niepokojących wydarzeń. Kiedy granica między idealizmem a...
Piosenki o miłości oraz inne kłamstwa 4/5 Nasza cena:
26,87 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piosenki o miłości oraz inne kłamstwa

Cam przyjeżdża do małego miasteczka w Michigan po tragicznych zdarzeniach, które dotknęły jego rodzinę. Jego rodzice zginęli w pożarze, a on cudem uszedł z niego z życiem. Siedząc przy łóżku babci przebywającej w domu opieki, słyszy dziewczynę, która śpiewa i gra na gitarze dla kogoś leżącego na...
Sekrety i kłamstwa 4/5 Nasza cena:
26,52 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekrety i kłamstwa

Sekrety i kłamstwaMagdalena po latach wraca do rodzinnego domu, żeby pogodzić się z najważniejszą osobą jej dzieciństwa – charyzmatycznym i apodyktycznym dziadkiem. Ludwikowi zależy na tym, by ukochana wnuczka z nim zamieszkała, lecz ona stawia warunek – chce w końcu poznać jego skrzętnie skrywaną...
Wszystkie dzieci Louisa wyd. 2 0/5 Nasza cena:
28,47 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie dzieci Louisa wyd. 2

Ta historia zelektryzowała Holandię, ale to młody polski reporter napisał o niej najpełniej.Podczas swojego drobiazgowego reporterskiego śledztwa Kamil Bałuk szukał odpowiedzi na pytanie, jak doszło do tego, że jeden człowiek został ojcem ponad dwusetki dzieci – i kim są dziś te dorosłe już...
Opowiadania wszystkie 0/5 Nasza cena:
51,65 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowiadania wszystkie

Komplet fascynujących opowiadań legendarnej pisarki, zwanej „wielką czarownicą literatury brazylijskiej”, to wydarzenie na polskim rynku wydawniczym! Urodzona w 1920 r. na Ukrainie w rodzinie żydowskiej Clarice Lispector dorastała i większość życia spędziła w Brazylii. W chwili śmierci w 1977 r....
Złote kłamstwa 5/5 Nasza cena:
32,29 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złote kłamstwa

W trakcie porządków na strychu babka Rileya znajduje posążek smoka, który okazuje się cennym chińskim zabytkiem, obiektem pożądania wielu osób. Kiedy smok znika bez śladu, Riley musi połączyć siły z Paige Hathaway, piękną dziedziczką rodowej fortuny. Cynik i optymistka, ludzie z kompletnie różnych...
Wszystkie moje jutra 5/5 Nasza cena:
32,47 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie moje jutra

Historie miłosne, które rozjaśnią wszystkie Wasze jutra! Warta czekania – Karen Witemeyer zabiera czytelniczki do kobiecej kolonii w Harper’s Station, gdzie samotna matka musi pokonać dawny ból i strach, by zaufać pewnemu burkliwemu, choć poczciwemu, dostawcy. Mężczyzna pomaga kobietom się...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula