Kolejny tom pikantnej serii! Sara Cate powraca, a wraz z nią książka "Salacious Players Club. #3. Więzy".
Drake i Hunter są nie tylko współpracownikami, ale także najlepszymi przyjaciółmi. Znają się niemal od dziecka oraz mają mnóstwo wspólnych wspomnień, także tych trudnych. Czeka ich służbowy wyjazd, jednak tym razem planują połączyć przyjemne z pożytecznym i przy okazji udać się na krótkie wakacje. W podróży towarzyszy im Isabel, żona Huntera.
W odróżnieniu od przyjaciela Drake nie planuje stałego związku. Przez wiele kobiet nazywany jest łajdakiem i playboyem. Sam uważa się za wyzwolonego faceta, ale nawet on ma swoje granice. Dlatego też jest w szoku, kiedy Hunter proponuje mu, żeby przespał się z jego żoną, podczas gdy sam będzie się temu przyglądał. Drake przeżył z Hunterem bardzo wiele, jednak nie wie, czy potrafi spełnić tę prośbę. Isabel jest kobietą jego marzeń, jednak jej miejsce jest w objęciach jego najlepszego przyjaciela.
Co przyniesie ten nietypowy układ? Czy Drake zgodzi się na szalony pomysł Huntera? Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej 18. roku życia.
O autorce
Sara Cate nie ogranicza się do jednego gatunku, jednak najbardziej znana jest jako autorka romansów. Poprzednie tomy serii "Salacious Players Club" to "Pochwała" i "Podglądacz". Kolejna, czwarta część nosi tytuł "Mercy". Autorka napisała również romans "Handsome devil" oraz serię "Wilde boys".