Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Wydawnictwo: NieZwykłe
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 280
Opis

Hayley nie znosi ludzi ze swojej klasy. Uważa, że to banda irytujących dziwaków. Więc kiedy nauczycielka typuje również ją do trwającego trzy tygodnie szkolnego projektu, dziewczyna jest przerażona.

W odległym Indepadanyette będzie musiała wytrzymać z grupą ludzi, których, delikatnie rzecz ujmując, nie trawi.

Już początek wyjazdu zwiastuje same problemy. Wśród nastolatków bez przerwy wybuchają kłótnie i żadna ze stron nie chce iść na kompromis.

Tymczasem Hayley poznaje miejscowego chłopaka, Dylana. Na początku traktuje go z dystansem, jednak nie potrafi zaprzeczyć przed samą sobą, że on coś w sobie ma. Może ten wyjazd nie skończy się totalną katastrofą?

Dłuższy opis


"The Project" opublikowało Wydawnictwo NieZwykłe. Jeśli ta książka Cię interesuje to zobacz też pozostałe publikacje tego wydawcy.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, na wycieczkę bez przeszkód można ją zapakować do plecaka lub torby.

Preferujesz publikację w innym formacie? W naszym sklepie możesz kupić opisywaną pozycję w alternatywnym wydaniu. Tytuły dostępne do zakupu są często możliwe do zamówienia w wersji elektronicznej, czy w innej oprawie. Sprawdź, jakie wersje książki "The Project" są dostępne do kupienia. Warto wybrać chociażby elektroniczne wydanie w formacie mobi/epub lub mp3. To rozwiązanie dla czytelników, którzy lubią mieć książkę zawsze przy sobie.

Książka obyczajowa dla młodzieży pt. "The Project" opisuje codzienność bohaterów. Ich życie, które, choć pozbawione magicznych wydarzeń, ma w sobie wiele niezwykłych momentów.

Język, którym posługuje się pisarz, będzie przystępny dla młodego odbiorcy.

Tytuł pt. "The Project" opisuje tematy istotne tematach dla młodzieży. Autor wplata w treść tematy typowe dla tej grupy wiekowej, koncentrując na dłużej uwagę odbiorcy.

Intrygująca, trzymająca w ciekawości i napięciu książka, sprawi że nastolatek za nic nie będzie chciał się z nią rozstać, zanim nie przeczyta do końca.

W książce "The Project" nastolatek znajdzie bohaterów w podobnym do swojego wieku. Dzięki temu bez trudności utożsami się z nimi i jeszcze bardziej wciągnie się w opowiadaną historię.

Powieść pt. "The Project" jest także skarbnicą wiedzy odnośnie emocji, co pozwala na rozwój empatii i wrażliwości. Czytając ją młodzi ludzie poznają odmienne perspektywy i mogą przeżyć emocje bohaterów. Dzięki temu mają szansę lepiej zrozumieć świat i innych.

Książka to nie tylko rozrywka, ale także narzędzie, które pozwala młodemu czytelnikowi na głębsze zrozumienie siebie samego i świata wokół.

Książka "The Project" może być także swego rodzaju receptą na przezwyciężenie lęków, które na co dzień towarzyszą nastolatkom. W lekturze da się bowiem odszukać sposoby na radzenie sobie w sytuacjach, które wywołują stres i odbierają spokój.

Autor pochyla się nad ważnym aspektem akceptacji różnych tożsamości. Poprzez przygody swoich postaci stara się kształtować w odbiorcy postawę tolerancji dla różnic. To z kolei może skutkować pojawieniem się w nim większej samoakceptacji.

Czytając tę książkę młody człowiek ma szansę zrozumieć, że nie ma jedynej słusznej racji. Przedstawienie przez autora wielu perspektyw udowadnia, że warto być otwartym na opinie innych osób.

Jest to średniej długości produkcja - ma 278 stron. Z prezentowaną pozycją powinienaś(eś) spędzić 9 godz. ekscytujących wrażeń. Jeśli Twoja szybkość czytania odbiega od wspomnianej normy, zapoznanie z książką może pójść szybciej. Wspomniane liczby zostały opracowane z założeniem średniego czasu czytania. Najczęściej czyta się ok. 200 słów per 60 sekund i 30 pojedynczych kartek w ciągu godziny. Oczywiście czas ten zmienia się, w zależności od zaprojektowanego formatu oraz czcionki książki.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii obyczajowa

W jakim klimacie utrzymana jest powieść "The Project"?

Książka "The Project" to współczesna powieść obyczajowa z silnie zarysowanym wątkiem young adult, skupiająca się na dynamice relacji rówieśniczych. Historia łączy w sobie motyw przymusowej współpracy z rodzącym się uczuciem w wakacyjnej scenerii Indepadanyette. Czytelnik znajduje tu realistyczne portrety nastolatków, którzy mierzą się z własnymi uprzedzeniami i niechęcią do otoczenia. Atmosfera oscyluje między napięciem wynikającym z konfliktów grupowych a subtelnym, romantycznym nastrojem spotkań Hayley i Dylana.

Czy książka skupia się bardziej na romansie czy relacjach w grupie?

Powieść Kingi Figarskiej zachowuje równowagę między rozwijającym się wątkiem romantycznym a trudnymi interakcjami wewnątrz grupy szkolnej. Główna bohaterka przechodzi wewnętrzną przemianę, ucząc się tolerancji dla osób, których wcześniej nie akceptowała. Wątek z Dylanem stanowi istotny element fabuły, dodając historii emocjonalnej głębi i stanowiąc przeciwwagę dla konfliktów rówieśniczych. To propozycja dla osób szukających historii o budowaniu mostów nad podziałami i odkrywaniu drugiego człowieka.

Dla jakiego typu czytelnika ta historia będzie najlepszym wyborem?

"The Project" jest idealną lekturą dla starszej młodzieży oraz młodych dorosłych, którzy cenią autentyczne historie o problemach z akceptacją. Powieść trafia do osób lubiących motyw przymusowej bliskości osadzony w realiach szkolnych wyjazdów. Dzięki pierwszoosobowej narracji czytelnik mocno utożsamia się z emocjami Hayley i jej sceptycznym podejściem do otoczenia. Książka sprawdza się jako angażująca lektura na wakacje lub wieczory z literaturą obyczajową.

Dla kogo powieść "The Project" nie będzie odpowiednim wyborem?

Powieść ta nie jest skierowana do czytelników poszukujących wartkiej akcji, thrillerów czy skomplikowanych zagadek kryminalnych, gdyż skupia się na emocjach. Czytelnicy unikający literatury młodzieżowej typu Young Adult uznają tempo narracji za zbyt spokojne. Treść koncentruje się na wewnętrznych przeżyciach nastolatków, co nie odpowiada odbiorcom oczekującym dojrzałej prozy literackiej bez wątków szkolnych. Jest to literatura rozrywkowa i obyczajowa, osadzona w konkretnych realiach wiekowych bohaterów.

Jakie kluczowe motywy porusza autorka w książce "The Project"?

Głównym motywem przewodnim jest przełamywanie barier komunikacyjnych oraz wychodzenie poza strefę komfortu w trudnych warunkach społecznych. Autorka pokazuje, jak wspólny cel wymusza na bohaterach rewizję ich dotychczasowych poglądów na kolegów z klasy. Wątek wyjazdu do Indepadanyette służy jako tło dla dojrzewania emocjonalnego i nauki trudnej sztuki kompromisu. Całość uzupełnia motyw letniego zauroczenia, które zmienia perspektywę patrzenia na świat głównej bohaterki.

Szczegóły
  • Autor: Kinga Figarska
  • Wydawnictwo NieZwykłe
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2022
  • Ilość stron: 280
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788383201757
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788383201757
  • EAN: 9788383201757
  • Wymiary: 14x20.5 cm
  • Dane producenta: Grupa Wydawnicza Dariusz Marszałek, Dąbrowskiego 57/4, 32-600 Oświęcim, Polska, niezwykle@wydawnictwoniezwykle.pl, tel. 537852877
Recenzje książki The Project (6)
  1. taniaksiazka.pl
    Super Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Amczyta A. w dniu 2022-12-10
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    3 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

    Na jednej z godzin wychowawczej Hayley dowiaduje się, że aby zaliczyć ten rok szkolny trzeba wykonać pewien projekt. Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że należy go zrobić w grupie. Tu właśnie pojawia się problem, ponieważ nastolatka nie przepada za osobami z swojej klasy. Kiedy wychowawczyni dokonuje wyboru z kim wspólnie będzie go robić, Hayley nie jest z tego powodu zadowolona. Na dodatek okazuje się, że okres trwania projektu to trzy tygodnie, żeby było jeszcze lepiej, grupa wytypowanych nastolatków wysłana zostaje do miejscowości, której mało kto potrafi poprawnie nazwę wymówić – Indepadanyette (tak wiem, nie jest łatwo). Celem projektu szkolnego jest zintegrowanie do wspólnego działania młodzieży. Jednakże jedenaście osób, to tyle samo różnych charakterów i więcej problemów. Czy nastolatkowie podołają zadaniu i je zaliczą? Z jakimi przeszkodami będą musieli się zmierzyć? Tego dowiecie się sięgając po książkę.

    „The Project” - książka, która porwała moje serce za sprawą niespotykanej fabuły. Jest to młodzieżówka i na pewno nie nastawiajcie się na nastoletni romans, bo tu go nie znajdziecie. Akcja skupia się na szkolnym projekcie na zaliczenie, wyjeździe na odludzie grupy młodzieży, która za sobą zbytnio nie przepada i właśnie, to wróżenia tę książkę na tle innych wcześniej wspomnianego gatunku. Ubóstwiam kreacje każdego z bohaterów, świetnie zostało przedstawione, że każdy z nich jest kompletnie inny i odgrywa daną role w życiu szkolnym. Myślę, że nie jedna osoba sięgając po książkę, zgodzi się wraz ze mną, iż typy osób, które pojawiają się w niej, idealnymi są odpowiednikami ludzi, z których ma/miała do czynienia w szkole. Przy tej książce nie da się nie uśmiechać, gdyż poczucie humoru w niej wplecione, aż do tego wręcz zmusza. Sama nie zliczę, ile razy parskałam śmiechem na wypowiedzi bohaterów całej historii, a sprzeczki ich lub wzajemnie dogryzanie sobie jeszcze bardziej zarażają dobrą dawką humoru. „The Project” pokazuje, że dzięki wspólnego zadania i wielu kłótni może zrodzić się prawdziwa przyjaźń oraz różnorodność w społeczeństwie jest potrzebna bo bez tego byłoby nudno! Książka jest idealna na poprawę humoru!

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Edyta B. w dniu 2023-04-23
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    3 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

    Hayley to nastolatka, która nie lubi ludzi ze swojej klasy. Uważa ich za bandę irytujących dzieciaków, dlatego gdy zostaje wyznaczona przez nauczycielkę jako jedna z uczestniczek trzytygodniowego szkolnego projektu jest przerażona. Jak wytrzymać trzy tygodnie z grupą ludzi, których się nie trawi? Od początku między nastolatkami iskrzy i ciężko jest im znaleźć wspólny język i kompromis. Hayley poznaje jednak miejscowego chłopaka - Dylana, do którego z czasem zaczyna się zbliżać. 

    Czy nastolatkowie zdołają się dogadać i zrealizują projekt? Jak zakończy się ten wyjazd?

    Jest to książka z gatunku news adult, który do tej pory nie należał do tych, po które często sięgam. Ostatnio jednak pojawia się takich książek coraz więcej, więc postanowiłam spróbować swoich sił. Jest to dla mnie coś nowego, ale spędziłam z nią nawet przyjemnie czas. Musiałam się jedynie przyzwyczaić do "młodzieżowego stylu". 

    "The project" to książka, która pokazuje, że nie można oceniać ludzi po pozorach, bo często przy bliższym poznaniu okazują się oni być naprawdę fajnymi i wartościowymi osobami. 

    Akcja toczy się zdecydowanie spokojnie, co było dla mnie miłą odmianą. Znajdziemy tu dużo humoru, a także poznany bohaterów, którzy powoli wkraczają w dorosłe życie. No i zakończenie, którego się nie spodziewałam. Naprawdę byłam zaskoczona takim obrotem spraw. Całość napisana jest lekkim stylem, dzięki czemu czyta się ją przyjemnie. 

    Polecam sięgnąć po książkę "The project" i poznać losy Hayley i jej znajomych. 🖤

    Dziękuję Wydawnictwu Niezwykłe za egzemplarz. ❤️

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Super Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Jagoda B. w dniu 2023-01-14
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    3 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

    Hayley, mimo że jest już w drugiej klasie liceum, nadal nie znosi ludzi ze swojej klasy. Uważa, że to banda rozpuszczonych dziwaków, więc kiedy nauczycielka typuje ją do trwającego trzy tygodnie projektu grupowego, jest przerażona.

    W Indepadanyette, do którego udają się uczniowie, będzie musiała przeżyć ten czas z ludźmi, których delikatnie mówiąc nie trawi,  zrobić jakiś głupi projekt i wrócić żywa, nikogo przy tym nie zabijając.

    Już sam początek wyjazdu zwiastuje kłopoty. Między nastolatkami bez przerwy wybuchają kłótnie i żadna ze stron nie chce iść na kompromis.

    Podczas wyprawy po mieście, Hayley poznaje miejscowego chłopaka Dylana, który zdaje się nie być obojętny wobec dziewczyny. Może ten wyjazd nie skończy się aż tak wielką katastrofą?

    ------- recenzja

    Co to była za książka? Co to była za końcówka i czemu to było takie krótkie? To jedyne pytania, które krążą mi w głowie po skończeniu całości.

    Zakochałam się. Na amen. ,,The project" to nie zwykły romans. To fascynująca opowieść o grupce nastolatków, próbujących nie zwariować w w mieście, którego nazwy nawet nie potrafią wymówić, i zorganizować projekt, który zaważy na ich dalszej przyszłości.

    Bohaterowie świetnie wykreowani. Bardzo polubiłam tą różnorodność w nich. Relacja każdego z nich była zupełnie inna, co przyprawiało czytelnika o najróżniejsze emocje. Zaczynając od śmiechu przez kolejny śmiech i kończąc na smutku. Bo co to była za końcówka?!?!?! Wątek romantyczny, który nie stanowił głównego zamysłu, a samo tło, idealnie wpleciony w fabułe. Relacja Hayley z Dylanem położyła mnie na łopatki i domagam się rozwinięcia ich histroii.

    Zakochałam się w stylu pisania autorki. Główna bohaterka, która momentami zwracała się do czytelnika sprawiła, że te książkowe trzy tygodnie zleciały mi w mgnieniu oka. Czułam się jakbym razem z bohaterami tworzyła projekt i martwiła się o to, czy aby na pewno wszyscy zdamy.

    Myślę, że jeszcze trochę zejdzie, aż pozbieram się po lekturze. Muszę przyznać, że Kinga staje się jedną z moich ulubionych autorek, a aby do nich dostąpić, trzeba sobie u mnie dobrze zasłużyć. Mam nadzieję, że to nie jest jej ostatnia książka, bo takie aż pragnie się czytać!

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Dominika P. w dniu 2022-12-29
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    3 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

    Kinga Figarska i jej debiut “The Project” to bardzo przyjemna młodzieżówka. Autorka w swojej historii opowiedziała losy grupki znajomych z jednej klasy. Młodzieży, która nie do końca potrafi się dogadać. W ramach tajemniczego projektu zaliczeniowego będą musieli spędzić trzy tygodnie w całkowitej izolacji w małym miasteczku Indepadanyette, które przygotowało dla nich niejedną niespodziankę. 

    W środku znajdziecie historię Leviego, Channel, Melanie, Martina, Nikki, Will’a, Chrissy, Eddiego, Rebecci i Ricky’ego a to wszystko opowiedziane oczami naszej głównej bohaterki - Hayley. 

    Od tej historii głównie oczekiwałam dobrej zabawy, romansów, głupich decyzji i grama marudzenia, w końcu mówimy o dość młodych bohaterach. I uwaga, wszystko to dostałam. Czytając tą historię czułam się jakbym oglądała fajny serial młodzieżowy na Netflixie. Autorce udało się stworzyć ciekawych i intrygujących bohaterów, nie tylko jako indywidualne jednostki, ale również jako grupę znajomych. Znajdziemy tutaj różne charaktery i ten misz masz jest cudny, ponieważ przy tej książce nie ma miejsca na nudę. To właśnie dzięki tym zróżnicowanym postaciom, możemy poczuć się jak w grupie dobrych znajomych, gdzie każdy odgrywa swoją rolę. A co najważniejsze te postacie są bardzo realistyczne, co sprawia, że ta historia w moich oczach staje się znacznie atrakcyjniejsza. 

    Myślę, że każdy bez względu na wiek będzie mógł odnaleźć się w tej historii. Przecież w naszych paczkach też odnajdziemy postacie przypisane do poniższych funkcji: gwiazda, śmieszek, kujonka, nieśmiałek, fikcyjna, sportowiec, hejterka, nierób, plotkara czy też przegryw. Musicie przyznać, że już sama ta wzmianka sprawia, że odpala się u nas nostalgia dawnych lat. Jeśli chodzi o bohaterów tej książki to oprócz Hayley i jej determinacji moje serducho skradli panowie, gdyż byli uroczy i ich niezdarność w niektórych sytuacjach całkowicie mnie rozbroiła. Levi to taki mój comfort bohater, gdy tylko się pojawiał na mojej twarzy gościł szczery uśmiech, który nie chciał schodzić.

    Podobnie mam z Eddim, który aurą jaką wokół siebie tworzył sprawił, że nie mogłam się nie uśmiechać na wzmiankę o nim. I uwaga to samo tyczy się postaci Dylana, który był dla mnie małym sekretem, który chciałam rozgryźć. Uwielbiam czytać takie lekkie historie, które pozwalają mi po prost relaksować się czytaniem. Czytanie tej historii to czysta przyjemność i w sumie mam mały niedosyt, gdyż chciałabym więcej.

    Sam pomysł na fabułę tej książki bardzo mi się spodobał. W żadnym wypadku nie przeszkadzało mi to, że mogłam się domyślić w jakim kierunku zmierza autorka. Podczas czytania potrafiła mnie zaskoczyć, a zrobiła to w szczególności na zakończenie gdy pojawiła się tajemnicza postać, której całkowicie się nie spodziewałam. Muszę przyznać, że był to bardzo fajny “smaczek” na zakończenie, który utwierdził mnie w przekonaniu, że jest to naprawdę bardzo fajny i z pewnością udany debiut.

    Warto sięgnąć po tą historię, myślę, że zaskoczy niejednego czytelnika. Ja jak najbardziej polecam.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    2/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Patrycja L. w dniu 2022-12-17
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    3 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

    📚The Project📚

    Od
    @taodproject 🥰

    ✨dziękuje @wydawnictwoniezwykle za egzemplarz do recenzji ✨

    „Wiecie, czasem narzekamy, że inni w nas nie wierzą, ale prawda jest taka, że wiele wywodzi się z naszej postawy.”

    Hayley nie znosi ludzi ze swojej klasy. Uważa, że to banda irytujących dziwaków. Więc kiedy nauczycielka typuje również ją do trwającego trzy tygodnie szkolnego projektu, dziewczyna jest przerażona. W odległym Indepadanyette będzie musiała wytrzymać z grupą ludzi, których, delikatnie rzecz ujmując, nie trawi. Już początek wyjazdu zwiastuje same problemy. Wśród nastolatków bez przerwy wybuchają kłótnie i żadna ze stron nie chce iść na kompromis. Tymczasem Hayley poznaje miejscowego chłopaka, Dylana. Na początku traktuje go z dystansem, jednak nie potrafi zaprzeczyć przed samą sobą, że on coś w sobie ma. Może ten wyjazd nie skończy się totalną katastrofą?

    *opis pochodzi od wydawcy*

    MOŻLIWY SPOJLER!

    🌸 „The Project” jest debiutancką powieścią Kingi Figarskiej. Historii nie czytałam wcześniej na platformie Wattpad. Niestety, ciężko ocenić mi tę książkę, nie trafiła w moje gusta. Autorka ma lekkie pióro, lecz nudziłam się podczas czytania. Nie znajdziemy tu szalonych czy szokujących plot twistów. Nie wywołała we mnie żadnych emocji. Główna bohaterka wiecznie narzeka, jest strasznie irytująca. Można popaść w zły nastrój przez jej ciągle narzekanie. Historia opowiada o poszukiwaniu siebie, nowych relacjach. Wątek miłosny jest znikomy. Chociaż na samym końcu nagle ni stad, ni zowąd pojawia się chłopak głównej bohaterki. Aha?

    Plus za okładkę, jest nieco inna, oryginalna, przez co przyciąga oko.

    Przychylne opinie i opis mocno mnie zaciekawiły, dlatego sięgnęłam po tę książkę. Niestety nie zostanie ona w mojej pamięci na długo. Mimo wszystko zachęcam po sięgniecie i wyrobienie sobie własnej opinii. Może akurat Ty się zakochasz. 🌸

    📚1,75/5

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula