Teczki klasyczne

Bestsellery - Teczki

Nowości - Artykuły papiernicze

Teczki klasyczne należą do artykułów papierniczych wręcz niezbędnych. Dzieci w wieku szkolnym przechowują w nich  rysunki oraz wypracowania. Studenci chowają do teczek notatki z wykładów, aby ich nie zgubić. A w dorosłym życiu korzystamy z nich, trzymając tam różne papiery, wyniki badań czy umowy. Jest to również podstawowe wyposażenie każdego biura, w teczkach przechowuje się i archiwizuje ważne dokumenty. Najchętniej wybieraną wielkością jest format A4 oraz twarda oprawa, która chroni przed uszkodzeniem zawartości.


Wśród kluczowych producentów klasycznych teczek znajdują się marki takie jak: Starpak, St. Majewski, Beniamin, Durable, Interdruk, Patio, Hamelin, Herlitz i wiele innych. Teczki klasyczne możesz zamykać  za pomocą gumki, jest to bowiem najpraktyczniejsze i najszybsze rozwiązanie. Jeśli chodzi o wzornictwo, możesz wybierać spośród setek jednobarwnych modeli albo motywów kwiatowych, zwierzęcych czy geometrycznych. W asortymencie znajdzie się coś dla wielbicieli powieści o Harrym Potterze, jelonku Bambi czy Spidermanie. Najmłodsi mogą wybrać teczkę ze swoim ulubionym zwierzątkiem albo zabawnymi emotikonami, ze zwierzęcą mapą świata albo sportowym samochodem.


Teczki wytwarzane są z miękkiej tektury, tej twardszej z dodatkiem lnu albo z plastiku. Wykończenie może być matowe lub lakierowane, lub tak jak w kolekcji BB Friends firmy Interdruk, miłe w dotyku wykończenie typu Soft touch.


Teczki można kupować w zestawach. Jako fan piłki nożnej możesz skompletować na przykład drużynę zawodników FC Barcelona.