Teczki twarde

Bestsellery - Teczki

Nowości - Artykuły papiernicze

Twarde teczki zabezpieczają dokumenty i prace plastyczne przed pognieceniem i uszkodzeniami. Wśród nich dostępne są zarówno klasyczne teczki skrzydłowe, jak i wyposażone w rączkę, dzięki którym można je wygodnie przenosić. Szeroki wybór teczek w formacie A4 odpowiada na potrzeby dzieci w wieku szkolnych, małych artystów i pracowników biurowych. Modele z gumką mają bezpieczne zamykanie, które zapobiega przypadkowemu wypadnięciu dokumentów, a teczki A3 przydają się nastoletnim miłośnikom rysunku.


Teczki wykonane z twardej tektury sprawdzają się do użytku w szkole i przedszkolu. Dzieci mogą przechowywać w nich swoje prace plastyczne i karty pracy z różnych przedmiotów. Nauczyciele mogą korzystać z nich w celu porządkowania materiałów dydaktycznych lub sprawdzianów. W biurach i małych firmach teczki twarde pomagają zachować porządek w fakturach i innych dokumentach księgowych.


Do czołowych producentów teczek twardych należą firmy Interdruk i St.Majewski, czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek oferujących artykuły biurowe. Praktyczne teczki z gumką dla biur i firm produkuje Kakado-Delfin oraz Vau-Pe. Sztywna, twarda tektura skutecznie chroni przed pognieceniem lub zamoczeniem ważnych dokumentów w przedsiębiorstwie, a uniwersalna estetyka wpisuje się w biznesowy styl.


Dla najmłodszych przygotowano teczki twarde z postaciami z bajek. Seria Hot Wheels podoba się w szczególności małym chłopcom, a zabawne pieski z Psiego Patrolu zachęcają przedszkolaków do częstego tworzenia prac plastycznych.