Teczki ofertowe

Bestsellery - Teczki

Nowości - Artykuły papiernicze

Teczki ofertowe stanowią niezbędny element wyposażenia biura, przydają się do uporządkowania domowego archiwum oraz materiałów edukacyjnych. W firmach są powszechnie wykorzystywane do magazynowania faktur czy umów oraz pozwalają efektownie zaprezentować potencjalnym kontrahentom ofertę towarów i usług. Estetycznie wyeksponowane foldery stanowią wizytówkę marki i jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Po teczki ofertowe chętnie sięgają też uczniowie i studenci, dzięki nim zyskując miejsce do przechowywania i segregowania notatek, prac zaliczeniowych, projektów plastycznych bądź dyplomów, certyfikatów czy innych dokumentów poświadczających zdobyte kwalifikacje.


W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment teczek ofertowych w formacie A4, produkowanych z ekologicznego termoplastycznego polipropylenu. W większość z nich zostały wtopione przezroczyste koszulki na dokumenty. Ich liczba waha się od dziesięciu do stu. Komfort użytkowania teczek zapewniają etykiety grzbietowe, na których można opisać ich zawartość. Część modeli posiada dodatkowe zamknięcie w postaci elastycznej gumki narożnej. Obok klasycznych teczek proponujemy skoroszyty z perforowaną listwą grzbietową i wymienną etykietą oraz albumy ofertowe wpinane do segregatora.


Bogata gama teczek ofertowych zwraca uwagę różnorodną kolorystyką. W ich asortymencie znajdują się modele w szerokiej palecie barw, zarówno nieprzezroczyste, jak i transparentne. Atrakcyjne  propozycje znajdą miłośnicy klasycznej czerni, wyrazistych tonacji koloru niebieskiego, zieleni czy czerwieni, a także wielbiciele pasteli. Oferujemy również teczki wielobarwne, na przykład w pasy albo z ozdobnymi cieniowaniami.


Nasza księgarnia posiada asortyment teczek wielu renomowanych producentów akcesoriów kancelaryjnych. Są wśród nich tacy liderzy europejskiego rynku materiałów biurowych jak Direct, Patio lub Q-connect. Na uwagę zasługują również produkty uznanych marek Grand, Titanum, Fresh czy wydawnictwa Tetis.