Herlitz

Herlitz to niemiecka marka wchodząca w skład firmy Pelikan Group GmbH, mającej swoją siedzibę w Berlinie. Marka Herlitz zajmuje się produkcją artykułów szkolnych, papierniczych, a także biurowych, które przydadzą się każdemu, niezależnie od wieku i upodobań.

Marka Herlitz oferuje szeroką gamę produktów, które przydadzą się do szkoły czy na uczelnię. Dzieci, młodzież, a także dorośli, mogą sięgnąć po kolorowe długopisy, idealne do kreślenia, podkreślania i zakreślania, teczki z gumką w różnych rozmiarach, bruliony oraz cienkie zeszyty, w sam raz do sporządzania notatek, jak również rozmaite segregatory.

Uczniom na pewno spodoba się duży wybór plecaków i tornistrów. Wśród nich nie brakuje modeli z postaciami ze znanych filmów animowanych, które chętnie założą najmłodsi, a także egzemplarzy w jednolitym kolorze, na jakie zdecyduje się młodzież. Na zajęcia plastyczne uczniowie w różnym wieku będą mogli natomiast dobrać odpowiedni zestaw kredek, farb, pisaków, ołówków, gumek, temperówek oraz nożyczek. Herlitz pomyślał także o przyborach pomocnych na zajęciach z geometrii: w asortymencie są więc linijki, ekierki, kątomierze i cyrkle.

Dorośli skorzystają z kolei z funkcjonalnych notesów na gumkę. Bez trudu dotrą także do akcesoriów niezbędnych w każdym biurze, takich jak długopisy, taśma klejąca, korektor czy pojemnik na dokumenty w dowolnym kolorze. Jeśli w pracy potrzeba wiecznie zaostrzonego ołówka, Herlitz podsunie temperówkę automatyczną lub na korbkę, która zadba o stan grafitu.