Strasznie niskie ceny!

Na Halloween mamy dla Ciebie strasznie niskie ceny. Przeceniliśmy mnóstwo książek i nie tylko książek!

Z okazji najbardziej upiornej nocy w roku, podczas której zaciera się granica między światem żywych i zmarłych przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie straszną promocję. Wybraliśmy mnóstwo produktów - głównie książek, ale nie tylko - i skróciliśmy ich ceny o głowę, a nawet więcej - o połowę!

Gdy na świat wychodzą duchy, demony i upiory, lepiej zostać bezpiecznie w domu i zanurzyć się w lekturze. Jeżeli jednak wychodzisz, to lepiej zabierz książkę ze sobą, bo może się świetnie sprawdzić jako broń w walce z zombie lub innym wampirem. ;) 

Promocja trwa tylko do 6 listopada, a liczba książek jest ograniczona, więc lepiej się pośpiesz.

Strasznie niskie ceny! O 50% taniej. Sprawdź >>Złap je taniej:

Strasznie niskie ceny! O 50% taniej. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl Tkanki Dominika Van Eijkelenborg

Evi Brouwer jest nastolatką cierpiącą na bardzo poważną wadę serca. Jedyną szansą na przeżycie jest dla niej przeszczep organu. Ponieważ jednak bardzo trudno jest znaleźć dawcę, a czas ucieka, jej matka, Chantal, będąc na skraju załamania nerwowego, stopniowo traci nadzieję na uratowanie córki. Niespodziewanie pojawia się cień szansy. Młoda dziewczyna, Finya, ponosi śmierć w wypadku samochodowym i zostaje dawcą narządów, w tym serca dla Evi. Wydawałoby się, że teraz wszystko powinno iść już w dobrym kierunku. Tymczasem okazuje się, że przeszczepiony organ zachował, w pamięci tworzących go tkanek, wspomnienia i cechy osobowości dawczyni.

Kup książkę! >>Strasznie niskie ceny! O 50% taniej. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl Jej wysokość P. Joanne MacGregor

Peyton ma siedemnaście lat i jedyne, co wszyscy o niej wiedzą to to, że jest wysoka. Ma sto osiemdziesiąt centymetrów wzrostu, co znacznie wyróżnia ją wśród rówieśniczek. Nie może wtopić się w tłum, ciągle zwraca na siebie uwagę i przez to inni często z niej drwią. Dodatkowo zmagać się musi z rodzinnym sekretem, który znacznie utrudnia jej dorastanie i życie w społeczeństwie. Nadchodzi jednak dzień, kiedy Peyton postanawia zmienić swoje życie raz na zawsze. Przyjmuje zakład, dzięki któremu może wygrać osiemset dolarów. Wystarczy, że pójdzie na trzy randki i bal maturalny z kimś wyższym od siebie. Pieniądze pozwoliłyby wyrwać się jej z koszmaru i poukładać wiele rzeczy na nowo. Niestety, na liście potencjalnych kandydatów znajduje się zaledwie pięć nazwisk. Na dodatek osoba, którą Peyton wybrałaby najchętniej, ma już dziewczynę. Na dodatek o wiele niższą od niej! Czy będzie można coś zrobić i mimo wszystko wygrać zakład?

Kup książkę! >>


Strasznie niskie ceny! O 50% taniej. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl Córki Adrienne Celt

Lulu to światowej klasy, niezwykła sopranistka. Kocha śpiewać i nie wyobraża sobie, aby kiedykolwiek mogła przestać to robić. Niestety, kiedy na świat przychodzi jej wyczekiwana córka Kara, dzieją się dwie straszne rzeczy. Umiera babcia, jak również pojawiają się problemy ze strunami głosowymi Lulu. Przestaje śpiewać. W tym trudnym dla siebie momencie wspomina najbliższe jej kobiety.

Matka Sara była wyrafinowana, wiecznie nieobecna i interesowała ją wyłącznie kariera jazzowa. Babcia Ada uciekła przed wojną z Polski do Ameryki, a prababcia Greta podobno zawarła pakt z samym diabłem! Z tego właśnie powodu skazała kolejne pokolenia kobiet z rodziny na ogromną klątwę. Głosi ona, że każda córka zabiera coś swojej matce i jednocześnie przejmuje jej talent.

Kup książkę! >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać