Pomagamy wybrać prezenty na Walentynki!

Sprawdź prezenty na Walentynki >

Czy masz już prezent na Walentynki? Sprawdź nasze (nie tylko) książkowe inspiracje

Zbliża się święto zakochanych i kochających. Za chwilę witryny sklepów oraz witryny internetowe zarumienią się od serduszek. Na łamach naszego sklepu też już nieśmiało pojawiają się rumieńce. Rumieńce w ramach przypomnienia (ponieważ to najwyższy czas pomyśleć o walentynkowych upominkach) i w ramach inspiracji (bo mamy wiele pomysłów na prezenty od serca).

Dla tych, którzy kochają kochających czytać, wybraliśmy mnóstwo ciekawych, mnóstwo wciągających i całkiem sporo gorących książekDla tych, którzy kochają dbać o tych, których kochają, mamy kosmetykiA dla tych, którzy z miłości rozpieszczają - kawy, herbaty i smakołyki.

Wybierz prezenty na Walentynki >

Pamiętaj, że możesz też zrobić prezent sobie. Przecież każda okazja jest dobra, żeby kupić nową książkę, a skoro Walentynki są świętem miłości, to trzeba uhonorować także swoje pasje literackie.


Wybieraj prezenty na Walentynki spośród naszych inspiracji:

W cieniu Babiej Góry. Sprawdź >W cieniu Babiej Góry, Irena Małysa

Baśka Zajda jest bohaterką "W cieniu Babiej Góry". Wraca z Krakowa w rodzinne strony zmęczona życiem i codziennymi obowiązkami. Zdolna policjantka, która być może została wyrzucona z policji wojewódzkiej, chociaż ona sama nie chce o tym rozmawiać. W urokliwej Zawoi ma zamiar zapomnieć o codzienności i w końcu odpocząć. Jej najlepsza przyjaciółka Iza niedługo bierze ślub, dlatego wraz w towarzystwie koleżanek wybierają się na Babią Górę - wieczór panieński w górach może być ciekawą formą spędzenia wolnego czasu z dala od mężczyzn.

Niestety, spokój i sielanka nie trwają długo - Baśka nad ranem znajduje ciało Izy...

Sprawdź książkę >Carcassonne. Gra planszowa. Sprawdź >Carcassonne. Gra planszowa

Wspólnie zacznijcie budować z niewielkich żetonów łąki, twierdze, całe miasta i drogi, rywalizując między sobą o przejęcie kontroli nad co bardziej atrakcyjnymi lokacjami.

Sprytne zagranie może pozbawić rywala możliwości ukończenia ogromnego miasta lub pozwoli Ci przejąć kontrolę nad wielką łąką.Carcassonne zawsze sprawiało imponujące wrażenie, przyciągając turystów. Targi, domy oraz ulice uczyniły wspaniałą atrakcję dla przybyłych turystów. Teraz ty masz szansę zbudować własne Carcassonne!

Gracze budują mury, wieże, zakładają targi i przydzielają poddanych w standardowy sposób. Teraz z nową grafiką i odświeżoną instrukcją!

Sprawdź grę >Mecz to pretekst. Sprawdź >Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka, Anita Werner i Michał Kołodziejczyk

Książka "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka" jest opowieścią o miejscach, w których wygrać lub przegrać mecz znaczy dużo więcej, a emocje towarzyszące piłkarskim widowiskom są silniejsze, niż gdzie indziej.

Miłość, nienawiść, radość, smutek, euforia, ból i rozpacz - to wszystko codzienność piłkarskiego kibica. Ale są na świecie tereny, w których przeżywa się je intensywniej, bo sport miesza się z polityką, a często jest nierozerwalnie związany z wojną. 

Sprawdź książkę >


Sprawdź też inne nasze promocje:
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać