W cieniu Babiej Góry

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 63
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.5 x 20.5 cm
Wydawnictwo
Rok wydania
2021
Ilość stron
376
Inne wersje (4)
Outlet, Książka, op. miękka
za 19,95 zł
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Audiobooki mp3
za 29,93 zł
DUŻYM DRUKIEM
za 38,61 zł
Nasza cena: 21,95 zł 39,90 zł Taniej o: 45%

Są tajemnice, które nie powinny nigdy wyjść na jaw. Lepiej, żeby skrywały się w mrokach świadomości i nie zaprzątały naszej codzienności.

Babia Góra to popularny szczyt, który każdego roku przyciąga tysiące turystów. Czy halny wiatr może wywiewać echa tajemnic, które zdarzyły się na stokach góry?

Baśka Zajda jest bohaterką "W cieniu Babiej Góry". Wraca z Krakowa w rodzinne strony zmęczona życiem i codziennymi obowiązkami. Zdolna policjantka, która być może została wyrzucona z policji wojewódzkiej, chociaż ona sama nie chce o tym rozmawiać. W urokliwej Zawoi ma zamiar zapomnieć o codzienności i w końcu odpocząć. Jej najlepsza przyjaciółka Iza niedługo bierze ślub, dlatego wraz w towarzystwie koleżanek wybierają się na Babią Górę - wieczór panieński w górach może być ciekawą formą spędzenia wolnego czasu z dala od mężczyzn.

Niestety, spokój i sielanka nie trwają długo - Baśka nad ranem znajduje ciało Izy. Okolica huczy od plotek, ponieważ w sprawę zostaje wmieszany Artur - była miłość zarówno Baśki, jak i Izy. Tajemnice miały pozostać na zawsze w górach, jednak czasem ciężko jest coś ukryć nawet na odludnych stokach Babiej Góry...

Irena Małysa w swojej powieści mistrzowsko splotła ciekawą fabułę z zagadką kryminalną, która nie wydaje się do końca oczywista. Czy ze śmiercią Izy związek ma katastrofa lotnicza z 1969 roku? Śmierć młodej dziewczyny może być dopiero początkiem niezwykłych, przerażających zdarzeń. Może to dusze zmarłych, które są zaklęte na Babiej Górze, zemściły się na dziewczynie?

Te i wiele innych odpowiedzi nurtują czytelnika, który w końcu znajdzie odpowiedzi na zadawane pytania. W książce "W cieniu Babiej Góry" nie ma rzeczy oczywistych - historia zaplata wiele kręgów, z których wyjście można znaleźć dopiero wtedy, gdy skrupulatnie przeanalizujemy całą historię.

Przeczytaj darmowy fragment książki

Recenzje (63)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  8 z 8 osób uznało recenzję za przydatną

  "W cieniu Babiej Góry" Ireny Małysy to książka, która swoją premierę będzie miała 27.01.2021r.

  Ostatnio zauważyłam, że podoba mi się tematyka gór w książkach i to bardzo!💙

  Tutaj poznajmy dwie historie-jedną, która wydarzyła się w roku 1969, kiedy to miała miejsce katastrofa lotnicza pod Babią Górą, a druga z 2019 kiedy na Babiej Górze zostało dokonane morderstwo podczas wieczoru panieńskiego.

  Basia Zajda to policjantka, która ma dosyć swojego życia. Gdzie się pojawia dzieje się coś złego.

  Podczas wieczoru panieńskiego Izy (przyjaciółki Basi) dziewczyny wybrały się na Babią Górę, żeby świętować... niestety nad ranem Basia znajduje swoją przyjaciółkę martwą... Kolejny cios. Czy dziewczyna sobie z tym poradzi? Obwinia siebie, że to przez nią Iza nie żyje... rozpoczyna się śledztwo... kto odpowiada za to morderstwo??

  Tymczasem równolegle czytamy o katastrofie lotniczej na Babiej Górze... Szczerze?

  Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Opis uczuć tych ludzi lecących prosto na skały...moment uderzenia i opis rozbitego samolotu... czułam się jakbym tam była. Nie potrafię, a nawet nie chce sobie wyobrażać co czuli Ci ludzie wiedząc, że za chwilę stracą życie...

  Jak myślicie czy te dwie historie, które są od siebie tak bardzo oddalone w czasie mają ze sobą coś wspólnego?

  Zachęcam Was bardzo do przeczytania! Książka świetna!

  I coś czuje, że autorka szykuje dalsze losy bohaterów. Czekam z niecierpliwością!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Trudno chyba o bardziej klimatyczną i efektowną scenerię literackiej opowieści kryminalnej, aniżeli górskie przestrzenie. Już sama obecność gór, ich majestatu oraz związanego z nimi nierozłącznie niebezpieczeństwa, czyni takową historię porywającą i ekscytującą. Z tego też względu z wielką radością i nie mniejszymi oczekiwaniami zasiadłam do lektury kryminalnej powieści Ireny Małysy pt "W cieniu Babiej Góry", którą otrzymałam z księgarnia TaniaK[Adres usunięty]! Czy to była dobra decyzja...? O tym postaram się opowiedzieć w poniższej recenzji.

  Główną bohaterką powieścią jest Barbara Zajda - młoda policjantka, która właśnie powraca z Krakowa w swoje rodzinne strony, obejmując pracę w zamojskiej komendzie. Basia, wraz z kilkoma innymi kobietami, świętuje właśnie wieczór panieński swojej najlepszej przyjaciółki - Izy, wspinając się na szczyt Babiej Góry, gdzie to mają spędzić niezapomnianą noc. Niestety, rankiem Baśka znajduje martwe ciało Izy. Związek ze śmiercią dziewczyny wydaje się mieć jej dawny partner i zarazem były chłopak Basi - Artur. Co więcej, bardzo szybko okaże się, że sprawa ta może mieć coś wspólnego również z wielką, lotniczą katastrofą z 1969 roku, gdy to pasażerski samolot LOT-u rozbił się na stoku Babiej Góry...

  Irena Małysa zaoferowała nam niezwykle klimatyczną, emocjonującą i w mej ocenie dość mroczną opowieść kryminalną. Opowieść, którą charakteryzuje jednocześnie rozbudowany wątek natury obyczajowej, jaki wiąże się z przeszłością bohaterów książki. Jednocześnie jest to również intrygująca opowieść o tragicznej i zarazem nieco zapomnianej katastrofie lotniczej, która miała faktycznie miejsce w roku 1969 i w wyniku której poniosły śmierć 53 osoby. I to właśnie połączenie tych dwóch wątków składa się na porywającą i ekscytującą całość, która z pewnością usatysfakcjonuje sobą wszystkich miłośników dobrego kryminału.

  Jako słowo się rzekło, na książkę tę składa się dwutorowa relacja - pierwsza, ukazująca współczesne wydarzenia z udziałem głównej bohaterki i postępy śledztwa w sprawie śmierci jej przyjaciółki..., jak i druga, która skupia się na katastrofie w 1969 roku i tym, co nastąpiło tuż po niej. Obie te ścieżki wydarzeń toczą się swoim niespiesznym rytmem, ukazując nam kolejne ważne wydarzenia, szczegóły i odpowiedzi na liczne pytania - na czele z najważniejszym, czyli o powiązanie obu spraw. Jednocześnie poznajemy tu także pogmatwane, ludzkie losy, które wiążą się z miłością, zazdrością, brudnymi interesami i poczuciem winy. To ciekawie poprowadzona, nie zdradzająca nazbyt szybko wszystkich tajemnic i zadbana w każdym szczególe, inteligentna relacja, która trzyma nas w napięciu do ostatniej chwili lektury.

  Bohaterowie powieści przekonują nas do uwierzenia w nich, [Adres usunięty]. za sprawą swej nie idealności, skrywanych demonów przeszłości, czy też nie zawsze zdrowych uczuć, które często prowadzą do bardzo ryzykownych, a nierzadko i dramatycznych, zachowań. Przekonuje nas do siebie również obraz polskiej prowincji - zarówno w odniesieniu do naszej współczesności, jak i roku 1969, który ukazuje nam zupełnie inny kraj i innych Polaków. Wreszcie nie możemy zarzucić niczego realizmowi pracy polskiej policji, która w odróżnieniu od efektownych seriali kryminalnych, ukazuje wszelkie niedoskonałości tej służby i ludzi, jacy ją podejmują. I w mej ocenie to właśnie realizm, prawda i logika tej opowieścią czynią ją tak dobrą w największym stopniu.

  Książka ta jest także opowieścią o górach, a dokładniej rzecz biorąc polskich Beskidach, którym to nasza literatura popularna nie poświęca zbyt wiele uwagi. Tym razem jest inaczej, gdy oto możemy poznać to górskie pasmo, jego szczyty i realia życia w tym miejscu - znów na dwóch, bardzo różniących się płaszczyznach czasowych. I trzeba obiektywnie przyznać, że autorce udało się oddać tu piękno, dzikość i nieprzewidywalność gór, które zawsze mogą okazać się dla człowieka bardzo niebezpiecznym miejscem. Pewne jest tym samym to, że miłośnicy górskich klimatów będą w pełni urzeczeni tą książką.

  "W cieniu Babiej Góry" to dobry kryminał z elementami sensacji i historii obyczajowej w tle. To książka, która funduje sobą wielkie emocje, zapewnia znakomitą rozrywkę oraz ukazuje prawdę o ludzkiej naturze - także tę najbardziej mroczną. To również jedna z tych odsłon literatury, która kryje w sobie zaskakujące, drugie oblicze, którego stopniowe odkrywanie zmienia całkowicie nasze spojrzenie na jej fabularną ofertę. Jeśli chodzi o mnie, to bawiłam się świetnie przy tym tytule, wobec czego też gorąco polecam wam sięgnięcie po niniejsze dzieło Ireny Małysy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  "W cieniu Babiej Góry" jest jedną z tych książek, gdzie już od pierwszych stron wiesz, że czeka cię niesamowita przygoda.

  Inspiracją do jej napisania, stała się dla autorki, tajemnicza katastrofa lotnicza z 1969 roku, której przyczyn do dziś nie wyjaśniono.

  Baśka Zajda powraca w rodzinne strony. Wieś, aż huczy od plotek na temat jej niepowodzeń w życiu zawodowym.

  Gdy okazuje się, że jej najlepsza przyjaciółka Iza niedługo wychodzi za mąż, dziewczyny wspinają się na Babią Górę, chcąc uczcić ostatnie dni jej panieństwa. Jednak dla przyszłej panny młodej jest to ostatnia wyprawa, rano zostaje znaleziona martwa.

  W sprawę zamieszany jest były chłopak Izy i dawna miłość Baśki. Czy jej śmierć ma coś wspólnego z tajemniczą katastrofą lotniczą sprzed lat?

  Czy wiecie, że Babia Góra zwana też Diablakiem, była ponoć miejscem spotkań czarownic? Obecnie jest najpopularniejszą atrakcją turystyczną Beskidu Żywieckiego.

  Leżąca u jej stóp urocza miejscowość Zawoja jest najdłuższą i największą wsią w Polsce. W tych malowniczych stronach umiejscowiona została akcja niniejszej powieści, a w obecnych czasach, ma to dla mnie szczególne znaczenie.

  Kolejnym walorem było dużo nawiązań do tamtejszego folkloru, wierzeń i legend. Podobało mi się też wplatanie w dialogi miejscowej gwary.

  Akcja powieści toczy się dwutorowo, współczesna historia krąży wokół zagadkowej śmierci Izy, ta z przeszłości, rozpoczyna się dokładnie w dniu feralnego lotu. Oczywiście całość należy zaliczyć do literackiej fikcji, a motyw katastrofy lotniczej, która faktycznie miała miejsce, posłużył autorce do snucia historii na temat jedynej z wielu hipotez, dotyczących przyczyn tej tragedii.

  Obok pierwszorzędnej zagadki kryminalnej, dostaniemy też historię miłości, straty i cierpienia. To bardzo dobry debiut, po którym ma się apetyt na więcej.

  Premiera 27/01/2021

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Basia Zajda została przeniesiona z Komendy Wojewódzkiej w Krakowie do swojej rodzinnej Zawoi. Próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji i zapomnieć o przeszłości.

  Razem z koleżankami wybiera się na Babią Górę. Ma to być wieczór panieński najlepszej przyjaciółki Basi, Izy. Niestety rano, policjantka znajduje swoją przyjaciółkę martwą. Iza, była córka wpływowego polityka. Sprawą od razu interesują się media.

  Kto chciał śmierci Izy? I co z tym wspólnego ma katastrofa lotnicza z 1969 roku?

  Narracja prowadzona jest dwutorowo. Teraźniejsza historia przeplatana jest wydarzeniami z przeszłości. Ciekawostką jest, że inspirację do tej książki stanowiła prawdziwa katastrofa lotnicza jaka miała miejsce na zboczu Babiej Góry, a która do tej pory nie została wyjaśniona. Oba wątki są równie ciekawe i wciągające.

  Książkę bardzo dobrze się czyta. Główna bohaterka, Basia Zajda jest kobietą z ciężkim bagażem doświadczeń. Mimo przeciwności stara się jak może rozwiązać zagadkę śmierci przyjaciółki. Jest silna, empatyczna i inteligentna.

  Autorce świetnie się udało oddać górski klimat. Lokalna gwara, opowieści o Babiej Górze i przyśpiewki dodają książce uroku i autentyczności.

  Podsumowując, uważam że "W cieniu Babiej Góry" to udany debiut Ireny Małysy. Będę czekać na kolejne książki autorki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Początek historii wydał mi się niezbyt zachęcający. Odniosłam wrażenie, że główni bohaterowie zostali opisani "płytko", bez polotu, ich dialogi brzmiały dla mnie sztucznie. Później jednak książka się rozkręciła i muszę powiedzieć, że mnie wciągnęła, przeczytałam ją bardzo szybko. Niestety, na koniec nieco się zawiodłam, ponieważ zakończenie nie było dla mnie przekonujące. Od kryminału oczekuję dobrego zakończenia, a to było moim zdaniem bardzo proste i naciągane.

  Podobało mi się w tej książce poprowadzenie równocześnie kilku wątków, zostało to opisane w ciekawy sposób. Również nawiązanie do katastrofy było interesujące, aczkolwiek spodziewałam się więcej szczegółów dotyczących okoliczności samej katastrofy. W książce jest również bardzo obrazowo oddany klimat gór zimą.

  Polecam przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 58 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Irena Małysa
 • Wydawnictwo Mova
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 376
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366718241
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366718241
 • EAN: 9788366718241
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Warto zwrócić uwagę na...
W cieniu Babiej Góry (pocket) 0/5 Nasza cena:
8,40 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W cieniu Babiej Góry (pocket)

Są tajemnice, które nie powinny nigdy wyjść na jaw. Lepiej, żeby skrywały się w mrokach świadomości i nie zaprzątały naszej codzienności. Babia Góra to popularny szczyt, który każdego roku przyciąga tysiące turystów. Czy halny wiatr może wywiewać echa tajemnic, które zdarzyły się na stokach góry?...
Więcej niż jedno życie 0/5 Nasza cena:
23,60 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Więcej niż jedno życie

Gdy na szali jest więcej niż jedno życie… Od wydarzeń w Zawoi minęły trzy miesiące. W tym czasie Baśka Zajda w całości poświęciła się zbiórce charytatywnej dla małego Mateuszka, synka sąsiadki. Chłopiec potrzebował miliona złotych na leczenie w prywatnej klinice w Niemczech. Mimo, że udało się...
W cieniu Babiej Góry 0/5 Nasza cena:
38,61 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W cieniu Babiej Góry

Wydanie z serii DUŻYM DRUKIEM – z większą czcionką dla osób z zaburzeniami widzenia. Radość z komfortowego czytania! Są tajemnice, które nie powinny nigdy wyjść na jaw. Lepiej, żeby skrywały się w mrokach świadomości i nie zaprzątały naszej codzienności. Babia Góra to popularny szczyt, który...
Audiobook W cieniu Babiej Góry mp3 5/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook W cieniu Babiej Góry mp3

Baśka Zajda, policjantka zmęczona życiem i jego trudami, wraca z Krakowa w rodzinne strony. Chociaż wszyscy mówią, że wyrzucili ją z policji wojewódzkiej, to sama zainteresowana nie chce o tym rozmawiać. Ścigają ją demony, które ma nadzieję zgubić w urokliwej Zawoi. Zwłaszcza że jej najlepsza...
eBook W cieniu Babiej Góry mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook W cieniu Babiej Góry mobi epub

Baśka Zajda, policjantka zmęczona życiem i jego trudami, wraca z Krakowa w rodzinne strony. Chociaż wszyscy mówią, że wyrzucili ją z policji wojewódzkiej, to sama zainteresowana nie chce o tym rozmawiać. Ścigają ją demony, które ma nadzieję zgubić w urokliwej Zawoi. Zwłaszcza że jej najlepsza...
Bezwład. Trylogia oporu. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bezwład. Trylogia oporu. Tom 2

Drugi tom porywającej trylogii kryminalnej o wielkiej szwedzkiej intrydze Sarę wciąż nawiedzają koszmary. Zdecydowała się zostać w Sztokholmie mimo tego, że jesień w tym mieście przepełniona była dziwnymi i traumatycznymi wydarzeniami. Teraz musi być czujna bardziej, niż kiedykolwiek. Wciąż jednak...
Utracony element 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Utracony element

Zabójczo skomplikowana intryga w barwnej Florencji Konstantyn od ponad dwudziestu lat mieszka w Londynie. Robi karierę, żyje w luksusie, ma powodzenie u kobiet. Niemal z dnia na dzień całe jego życie się zmienia, gdy nieznajoma kobieta wręcza mu tajemnicze czarne pudełko. Konstantyn traci pracę,...
Jaskółki z Czarnobyla 5/5 Nasza cena:
23,60 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jaskółki z Czarnobyla

Wciągające śledztwo, w którym burzliwa rzeczywistość dzisiejszej Ukrainy splata się czarnobylską tragedią Ponad 30 lat po wybuchu elektrowni w Czarnobylu Morgan Audic powraca do jednej z najbardziej przerażających historii w dziejach świata. Przez Prypeć, teren dawnej zony, przetaczają się...
Do skutku. Trylogia oporu. Tom 3 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Do skutku. Trylogia oporu. Tom 3

Sztokholm, rok 2018. Po ostatnich wydarzeniach nic w życiu Sary nie jest już takie samo. Kilka osób z jej otoczenia zginęło w dziwnych okolicznościach i nie były to niefortunne wypadki, nawet jeśli policja twierdzi inaczej. Jej samej również grozi wielkie niebezpieczeństwo. Kiedy prześladowcy...
Krwawy kwiat. Trylogia oporu. Tom 1 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawy kwiat. Trylogia oporu. Tom 1

Pierwszy tom napisanej z rozmachem szwedzkiej Trylogii oporu. Niepokojący thriller psychologiczny o kobiecie, która zostaje uwikłana w walkę z aparatem władzy. Po studiach i odbyciu służby wojskowej Sara przeprowadza się do Sztokholmu. Od tajemniczego pożaru, w którym zginął jej ojciec i brutalnego...
Zabawka 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabawka

Jej śmierć pozostaje zagadką. On pozostaje bezkarny. Mroczny kryminał oparty na prawdziwych wydarzeniach. Siedemnastoletnia Katarzyna D. zaginęła w maju 2000 roku i dotąd jej nie odnaleziono. Zostawiła po sobie pamiętnik z szokującą zawartością. W latach 2000–2006 na warszawskich Bródnie i Pradze...
Cięcie. Mroki Kopenhagi. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cięcie. Mroki Kopenhagi. Tom 2

Gdyby zło miało twarz... Powracający z urlopu policjant Erik Schäfer zostaje wezwany do sprawy zaginięcia dziesięcioletniego Lucasa. Na boisku szkolnym spotyka swoją znajomą – dziennikarkę Heloise Kaldan. Heloise wolałaby zajmować się tematem stresu pourazowego wśród żołnierzy, ale to historia...
Wybrane bestsellery
Ja tu jestem szefem 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja tu jestem szefem

„Ja tu jestem szefem”, gorący romans biurowy z motywem hate-love, to opowieść o prawdziwym starciu charakterów. Jaki będzie jej finał? Przekonaj się sama! Diana, bohaterka najnowszej powieści Ady Tulińskiej – „Ja tu jestem szefem”, nigdy nie sądziła, że będzie musiała martwić się o swoją...
Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy 5/5 Nasza cena:
32,73 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy

Z tą ekipą nie da się nudzić! Kuba jest rezolutnym chłopakiem, który wraz z rodziną spędza wakacje nad jeziorem w lesie. Gdy przypadkiem odkrywa ukryty skarb, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, nie wtajemniczając w to nikogo z dorosłych. Pomagają mu: brat Filip oraz sąsiadki – Oliwia i Jagoda....
Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga 5/5 Nasza cena:
41,94 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga

Nowe wydanie bestsellera Kosmetyki naturalne DIY Gubisz się w gąszczu kosmetyków naturalnych? Nie masz pewności, które naprawdę są eko i pozbawione SLS-ów, sztucznych barwników i dodatków szkodliwych dla skóry? Zacznij produkować własne kremy, balsamy, masła, toniki i inne produkty do pielęgnacji...
Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie 5/5 Nasza cena:
31,18 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie

Odkryj dobroczynną moc ziół. Co możemy zrobić, by w codziennym życiu ograniczyć wpływ negatywnych czynników na nasz organizm? Odpowiedź jest zaskakująco prosta – to powrót do natury. Jedz naturalnie, korzystaj z bogactw Matki Ziemi i dobroczynnej mocy ziół. Ta niedoceniana grupa składników ma Ci...
Neokora. Thorgal. Tom 39 0/5 Nasza cena:
16,62 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Neokora. Thorgal. Tom 39

Najnowszy tom bestsellerowej opowieści fantasy o wikingu Thorgalu Aegirssonie. Seria została wymyślona przez słynnego scenarzystę Jeana Van Hamme'a i wybitnego polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego.Główny bohater wraca do domu z wyprawy, podczas której uratował porwaną przez wyspiarzy córkę....
Też tak mam! 5/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Też tak mam!

„Tampony? Ja nie używałam i żyję”, „A w tej czapeczce to nie będzie córce za ciepło?”, „Depresja? Jaka depresja? Ludziom się nudzi, to wymyślają”, „Za bardzo boli? To okres, musi boleć”. Z takimi pytaniami polskie kobiety mierzą się każdego dnia. A problemów, które spotykają na swojej drodze, jest...
Ostatnia nadzieja. Saga o Karli Linde. Tom 3 5/5 Nasza cena:
33,94 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnia nadzieja. Saga o Karli Linde. Tom 3

Wojenna zawierucha Przewrotny los Niespodziewana miłość Ile trzeba stracić, by odnaleźć wszystko, co najważniejsze? Wraz z wybuchem wojny kończy się beztroskie życie Karli. Dziewczyna traci ukochanego, ojca, ojczyznę. Przed pogrążeniem się w rozpaczy ratują ją przyjaciele i myśl, że nawet...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Ikon 0/5 Nasza cena:
27,48 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ikon

Co łączy zakończony właśnie kryzys kubański, politykę braci Kennedych i ich związek z Marylin Monroe? Odpowiedź podsuwa jeden z najpoczytniejszych thrillerów Grahama Mastertona! Daniel jest właścicielem małego pubu w spokojnym miasteczku w Arizonie. Gdy dowiaduje się, że jego najlepszy przyjaciel...
Czarny telefon. Wydanie filmowe 0/5 Nasza cena:
34,63 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarny telefon. Wydanie filmowe

Nowe wydanie książki "Upiory XX wieku", zbioru opowiadań, który przyniósł Joemu Hillowi sławę. Wśród nich znajduje się "Czarny telefon" którego ekranizacja wejdzie do kin już w lutym 2022 r. Jack Finney ma trzynaście lat i poważne kłopoty. W ciągu dwóch lat w tajemniczych okolicznościach zaginęło...
Mala M. Tom 2 3/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M. Tom 2

Pogłoski, że w tym tomie wszystko się wyjaśni, okazały się grubo przesadzone. Na szczęście. Wielka miłość to wspaniała rzecz, ale czasem wiążą się z nią wielkie kłopoty, zwłaszcza jeśli bóg seksu okazuje się także być bogiem wojny… Mala może i znalazła mężczyznę marzeń – a raczej to ON ją znalazł –...
Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju

Urugwajczycy kochają długie weekendy tak samo jak wolność mówi o rodakach Jos Mujica, były prezydent i najskromniejszy celebryta świata, który do pracy jeździł 20-letnim garbusem, a lwią część pensji oddawał na cele charytatywne. Urugwaj jest jak puzzel z innej układanki, który nie pasuje do reszty...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula