Podręczniki do techniki - Klasa 7 - Szkoła podstawowa

Bestsellery - Klasa 7

Nowości - podręczniki

Dzięki książkom znajdującym się w kategorii Podręczniki do techniki dla klasy 7 szkoły podstawowej przyswajanie wiedzy technicznej nie stanowi żadnego problemu. Wszystkie publikacje dostosowane są dla uczniów w konkretnym wieku, co sprawia, że zawarte w nich informacje zostały napisane prostymi zrozumiałym językiem. Technika nie jest łatwym przedmiotem,jednak z podręcznikami z tego działu z całą pewnością będzie o wiele przyjemniejsza.

 

Pierwsza seria książek do nauki techniki nosi tytuł Zajęcia i wydana została przez Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON. W tej serii wyróżnić można książki z tematyki modelarskiej, elektrotechnicznej, filmowej oraz szeroko pojętej technicznej. Dostępne są podręczniki, zeszyty ćwiczeń bądź zeszyty tematyczne z ćwiczeniami. Wszystkie książki posiadają wiele ilustracji i zawierają teoretyczne, jak i praktyczne ćwiczenia, o różnym stopniu trudności. Z serią tą powiązana jest również kolejna, która nazywa się Majsterkowanie i należy do tego samego wydawnictwa.

 

Drugą dostępną w tej kategorii serią jest Technika w praktyce wydawnictwa Nowa Era. Tematyką tej serii są zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. W dziale Podręczniki do techniki dla klasy 7 szkoły podstawowej dostępna jest też książka z serii Prawo jazdy kategorii AM wydana została przez wydawnictwo Stanpol, dzięki której uczniowie mogą poznać przepisy ruchu drogowego znaleźć można także.