Książki i podręczniki do 2 klasy szkoły podstawowej

Bestsellery - Klasa 2

Nowości - podręczniki

Książki i podręczniki do 2 klasy szkoły podstawowej to miejsce, do którego z pewnością zaglądają rodzice przyszłych drugoklasistów. Znajdą tu publikacje rozwijające wiedzę i umiejętności dzieci, które po wakacyjnej przerwie będą kontynuować swoją szkolną przygodę. W tej kategorii oferujemy bogaty wybór książek do nauki języka polskiego, matematyki, przyrody, muzyki, plastyki i innych przedmiotów. W skuteczny sposób pomogą one dziecku opanować podstawy programu nauczania. Zamieściliśmy tu także lektury obowiązkowe i dodatkowe oraz wiele ciekawych tytułów spoza listy lektur. Te ostatnie z pewnością pobudzą zainteresowania dziecka i wprowadzą je w świat literatury oraz samodzielnego czytania.


Wszystkie poniższe publikacje zostały napisane w przystępny i zrozumiały dla ośmio i dziewięciolatka sposób. Posiadają piękne ilustracje i zachęcają do aktywnego uczestnictwa w nauce.


Nie mogło tu zabraknąć rzecz jasna popularnych i cenionych obecnie serii podręczników, m.in. "Kalejdoskop Ucznia", "Owocna Edukacja", "Szkoła Na Miarę" i "Wielka Przygoda". Zachęcamy nauczycieli i rodziców do dokładnego zapoznania się z poniższą ofertą.