Książki i podręczniki do 7 klasy szkoły podstawowej

Bestsellery - Klasa 7

Nowości - podręczniki

Książki i podręczniki do 7 klasy szkoły podstawowej to kategoria, do której z pewnością warto zajrzeć przed końcem wakacji. Znajdziecie tu wszystkie publikacje, jakie muszą znaleźć się w plecaku 7-klasisty. W naszej ofercie mamy nie tylko bogaty wybór podręczników, ale również lektury szkolne i kilka ciekawych propozycji czytelniczych spoza kanonu.


Siódma klasa to kolejne spotkanie z podręcznikami i zeszytami ćwiczeń z popularnych serii podręcznikowych. Zmienia się nie tylko numer, ale i ciężar materiału. Jednak pamiętajmy, że za tymi publikacjami stoją wybitni specjaliści, którzy potrafią przekazywać wiedzę w sposób zrozumiały i lekki. Serie te to między innymi: "Matematyka z plusem", "Matematyka z kluczem", "Chemia Nowej Ery", "Wczoraj i dziś", "Spotkania z fizyką" czy "Planeta Nowa".


Warto poszukać przy okazji lektur obowiązujących w nowym roku szkolnym. Wśród nich mamy absolutne klasyki literatury młodzieżowej i literatury w ogóle. Są to między innymi: "Quo Vadis" Sienkiewicza, "Siłaczka" Żeromskiego, "Stary człowiek i morze" Hemingwaya czy "Ziele na kraterze" Wańkowicza. Oczywiście będzie też mnóstwo wyśmienitej poezji!