Pisz recenzje i zgarniaj nagrody!

Uwolnij wrażenia książkowe, pomóż innym w wyborze lektury i zgarnij Darmową Dostawę na TanioKsiążkowe zamówienie!

Zgarnij 100 zł na zakupy w TaniaKsiazka.pl i ułatw innym Klientom decyzję zakupową!


Namiętnie czytasz książki, a po lekturze każdej z nich musisz koniecznie przetrawić przeczytany tekst, gdyż kolejny z powodzeniem zagrał na Twoich uczuciach, sterując nimi niczym sznurkami pacynki na dziecięcym przedstawieniu? Zmysły wariują, a Ty pragniesz dać upust emocjom i podzielić się z kimś odczuciami? Jesteś w odpowiednim miejscu!
 

Pisząc i regularnie umieszczając recenzje książek na stronie www.TaniaKsiazka.pl, możesz liczyć na same korzyści:
 • Wyzwalasz swoje emocje, wyrażając tym samym siebie;
 • Twoje opinie ułatwiają naszym Klientom wybór produktów do kupienia (uwierz, na pewno to docenią);
 • Dodatkowo, każdego miesiąca umieszczone przez Ciebie recenzja może zostać nagrodzona darmową dostawą na Twoje całe zamówienie! Każdego miesiąca wygrywa aż 50 osób!

Idealny układ, prawda?

Nie zwlekaj, zapoznaj się z regulaminem i dołącz do inicjatywy, mającej na celu popularyzację czytelnictwa. Miej swój udział w rozrastaniu się imperium miłośników książki w Polsce! 

Jak napisać recenzję?

Recenzję może dodać wyłącznie zalogowany klient na stronie produktu, klikając w “Napisz recenzję”. Wówczas na ekranie pojawi się specjalne okienko, a w nim pole do umieszczenia recenzji. Następnym krokiem jest ocena produktu w skali od 1 (zła) do 5 (dobra). Ostatnią wymaganą czynnością jest kliknięcie końcowego przycisku w oknie o treści “Dodaj recenzję”.

LISTA ZWYCIĘZCÓW


Wrzesień 2020


Sierpień 2020


Lipiec 2020


Czerwiec 20
20Przejdź do archiwum wyników >>


Regulamin konkursu „Recenzja miesiąca”

 1. Konkurs na najlepszą recenzję trwa od pierwszego do ostatniego dnia każdego miesiąca. Pierwsza edycja rozpoczyna się wraz z październikiem 2013.
 2. Wyniki konkursu są ogłaszane do końca następnego miesiąca. (np. zwycięskie teksty z edycji styczniowej zostanią ogłoszone najpóźniej w ostatnim dniu lutego). Wyniki zamieszczone będą nad niniejszym Regulaminem.
 3. *Wygrywa aż 50 osób. Nagrodą jest darmowa dostawa (odbiór w Paczkomacie, kiosku Ruchu, placówce Poczty oraz na stacji PKN Orlen) na całe Tanioksiążkowe zamówienie.  Zwycięzcy zostaną poinformowani o fakcie przyznania nagrody drogą mailową. Kod na darmową dostawę można wykorzystać w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania.
 4. Kwalifikacja recenzji do konkursu „Recenzja miesiąca”:
  a) Wszystkie wypowiedzi mające przynajmniej 600* znaków (ze spacjami), umieszczone na stronie www.TaniaKsiazka.pl, będą automatycznie kwalifikowane do konkursu. Organizator nie wymaga dodatkowego zgłaszania swoich recenzji do uczestnictwa w konkursie, np. drogą mailową lub telefoniczną.
  b) Recenzja musi być wynikiem własnej intelektualnej pracy autora i nie może naruszać praw autorskich osób trzecich. Plagiaty będą karane roczną dyskwalifikacją.
  c) Dopuszcza się, aby recenzja po oficjalnej publikacji na TaniaKsiazka.pl, pojawiła się również na blogu/stronie autora tekstu. Umieszczanie recenzji w innych miejscach w sieci jest zabronione.
  d) Wymaga się, aby umieszczony tekst był odpowiednio sformatowany, pod żadnym pozorem nie zawierał wulgaryzmów (dopuszczalne wyłączne w cytatach z danej książki, w takim wypadku – użytych tylko z konieczności) oraz aby treść nie przekraczała umownej granicy dobrego smaku, nie zawierała gróźb ani w zamierzony sposób nie raniła uczuć religijnych, kulturowych, narodowościowych, politycznych i instytucjonalnych.
  e) Każda recenzja może wziąć udział w konkursie tylko raz.
  f) W danym miesiącu dopuszcza się udział w konkursie więcej niż jednej opinii tego samego autorstwa.
 5. Kryteria ocen:
  a) Przydatność recenzji innym Klientom sklepu TaniaKsiazka.pl. Nie ma znaczenia, czy opinia jest pozytywna, czy też negatywna – istotne, by pomagała innym podjąć decyzję odnośnie zakupów.
  b) Zawartość merytoryczna – recenzja powinna przekazywać możliwie szczegółowo wrażenia jej Autora po przeczytanej lekturze.
  c) Walory językowe.
 6. Prace zostaną ocenione przez trzyosobowe jury z działu marketingu sklepu TaniaKsiazka.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania informacji o wygranej zgodnie z warunkami określonymi przez Autora recenzji w formularzu.
 8. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu TaniaKsiazka.pl
 9. Sklep pokrywa koszt jednorazowego wysłania nagród na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W razie zwrotu przesyłki do organizatora zawierającej nagrodę, z powodu leżącego po stronie uczestnika (błędny lub fikcyjny adres, błędne lub fikcyjne dane osobowe, brak odbioru), nagroda przepada.
 10. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu. O ewentualnych zmianach uczestnicy zostaną poinformowani w wątku konkursowym pod regulaminem.

* Zmiana w pkt 3 [Ważne tylko do końca lipca 2018 roku]: Nagrodą główną jest bon o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w księgarni TaniaKsiazka.pl. Ponadto w każdej edycji będą wytypowane 2 osoby, których teksty zostaną wyróżnione gratisową książką (książkę wybiera Organizator). Zwycięzcy zostaną poinformowani o fakcie przyznania nagrody drogą mailową. Bon można wykorzystać w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania.

* Zmiana w pkt 4a Wszystkie wypowiedzi mające przynajmniej 1800 znaków (ze spacjami), umieszczone na stronie www.TaniaKsiazka.pl, będą automatycznie kwalifikowane do konkursu. Organizator nie wymaga dodatkowego zgłaszania swoich recenzji do uczestnictwa w konkursie, np. drogą mailową lub telefoniczną.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać