Pisz recenzje i zgarniaj nagrody!

Uwolnij wrażenia książkowe, pomóż innym w wyborze lektury i zgarnij Darmową Dostawę na TanioKsiążkowe zamówienie!

Zgarnij 100 zł na zakupy w TaniaKsiazka.pl i ułatw innym Klientom decyzję zakupową!


Namiętnie czytasz książki, a po lekturze każdej z nich musisz koniecznie przetrawić przeczytany tekst, gdyż kolejny z powodzeniem zagrał na Twoich uczuciach, sterując nimi niczym sznurkami pacynki na dziecięcym przedstawieniu? Zmysły wariują, a Ty pragniesz dać upust emocjom i podzielić się z kimś odczuciami? Jesteś w odpowiednim miejscu!
 

Pisząc i regularnie umieszczając recenzje książek na stronie www.TaniaKsiazka.pl, możesz liczyć na same korzyści:
 • Wyzwalasz swoje emocje, wyrażając tym samym siebie;
 • Twoje opinie ułatwiają naszym Klientom wybór produktów do kupienia (uwierz, na pewno to docenią);
 • Dodatkowo, każdego miesiąca umieszczone przez Ciebie recenzja może zostać nagrodzona darmową dostawą na Twoje całe zamówienie! Każdego miesiąca wygrywa aż 50 osób!

Idealny układ, prawda?

Nie zwlekaj, zapoznaj się z regulaminem i dołącz do inicjatywy, mającej na celu popularyzację czytelnictwa. Miej swój udział w rozrastaniu się imperium miłośników książki w Polsce! 

Jak napisać recenzję?

Recenzję może dodać wyłącznie zalogowany klient na stronie produktu, klikając w “Napisz recenzję”. Wówczas na ekranie pojawi się specjalne okienko, a w nim pole do umieszczenia recenzji. Następnym krokiem jest ocena produktu w skali od 1 (zła) do 5 (dobra). Ostatnią wymaganą czynnością jest kliknięcie końcowego przycisku w oknie o treści “Dodaj recenzję”.

Recenzenckie Mistrzostwo Świata w zasięgu ręki! ;)

Warto regularnie dodawać recenzje w TaniaKsiazka.pl, bo im większe Twoje zaangażowanie, tym wyższy poziom recenzenta możesz osiągnąć.

Co to znaczy? Mamy aż pięć stopni recenzenckich, więc Twoim nowym celem może być osiągnięcie Recenzenckiego Mistrzostwa Świata! Zamieszczaj regularnie oceny przeczytanych książek, a zostaniesz Mistrzynią lub Mistrzem, zanim się obejrzysz. ;)

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl


LISTA ZWYCIĘZCÓW

Wrzesień 2021Sierpień 2021


Lipiec 20
21


Czerwiec 2021


Maj 2021


Kwiecień 2021


Marzec 2021


Luty 2021


Styczeń 2021


Przejdź do archiwum wyników >>


Regulamin konkursu „Recenzja miesiąca”

 1. Konkurs na najlepszą recenzję trwa od pierwszego do ostatniego dnia każdego miesiąca. Pierwsza edycja rozpoczyna się wraz z październikiem 2013.
 2. Wyniki konkursu są ogłaszane do końca następnego miesiąca. (np. zwycięskie teksty z edycji styczniowej zostanią ogłoszone najpóźniej w ostatnim dniu lutego). Wyniki zamieszczone będą nad niniejszym Regulaminem.
 3. *Wygrywa aż 50 osób. Nagrodą jest darmowa dostawa (odbiór w Paczkomacie, kiosku Ruchu, placówce Poczty oraz na stacji PKN Orlen) na całe Tanioksiążkowe zamówienie.  Zwycięzcy zostaną poinformowani o fakcie przyznania nagrody drogą mailową. Kod na darmową dostawę można wykorzystać w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania.
 4. Kwalifikacja recenzji do konkursu „Recenzja miesiąca”:
  a) Wszystkie wypowiedzi mające przynajmniej 600* znaków (ze spacjami), umieszczone na stronie www.TaniaKsiazka.pl, będą automatycznie kwalifikowane do konkursu. Organizator nie wymaga dodatkowego zgłaszania swoich recenzji do uczestnictwa w konkursie, np. drogą mailową lub telefoniczną.
  b) Recenzja musi być wynikiem własnej intelektualnej pracy autora i nie może naruszać praw autorskich osób trzecich. Plagiaty będą karane roczną dyskwalifikacją.
  c) Dopuszcza się, aby recenzja po oficjalnej publikacji na TaniaKsiazka.pl, pojawiła się również na blogu/stronie autora tekstu. Umieszczanie recenzji w innych miejscach w sieci jest zabronione.
  d) Wymaga się, aby umieszczony tekst był odpowiednio sformatowany, pod żadnym pozorem nie zawierał wulgaryzmów (dopuszczalne wyłączne w cytatach z danej książki, w takim wypadku – użytych tylko z konieczności) oraz aby treść nie przekraczała umownej granicy dobrego smaku, nie zawierała gróźb ani w zamierzony sposób nie raniła uczuć religijnych, kulturowych, narodowościowych, politycznych i instytucjonalnych.
  e) Każda recenzja może wziąć udział w konkursie tylko raz.
  f) W danym miesiącu dopuszcza się udział w konkursie więcej niż jednej opinii tego samego autorstwa.
 5. Kryteria ocen:
  a) Przydatność recenzji innym Klientom sklepu TaniaKsiazka.pl. Nie ma znaczenia, czy opinia jest pozytywna, czy też negatywna – istotne, by pomagała innym podjąć decyzję odnośnie zakupów.
  b) Zawartość merytoryczna – recenzja powinna przekazywać możliwie szczegółowo wrażenia jej Autora po przeczytanej lekturze.
  c) Walory językowe.
 6. Prace zostaną ocenione przez trzyosobowe jury z działu marketingu sklepu TaniaKsiazka.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania informacji o wygranej zgodnie z warunkami określonymi przez Autora recenzji w formularzu.
 8. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu TaniaKsiazka.pl
 9. Sklep pokrywa koszt jednorazowego wysłania nagród na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W razie zwrotu przesyłki do organizatora zawierającej nagrodę, z powodu leżącego po stronie uczestnika (błędny lub fikcyjny adres, błędne lub fikcyjne dane osobowe, brak odbioru), nagroda przepada.
 10. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu. O ewentualnych zmianach uczestnicy zostaną poinformowani w wątku konkursowym pod regulaminem.

* Zmiana w pkt 3 [Ważne tylko do końca lipca 2018 roku]: Nagrodą główną jest bon o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w księgarni TaniaKsiazka.pl. Ponadto w każdej edycji będą wytypowane 2 osoby, których teksty zostaną wyróżnione gratisową książką (książkę wybiera Organizator). Zwycięzcy zostaną poinformowani o fakcie przyznania nagrody drogą mailową. Bon można wykorzystać w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania.

* Zmiana w pkt 4a Wszystkie wypowiedzi mające przynajmniej 1800 znaków (ze spacjami), umieszczone na stronie www.TaniaKsiazka.pl, będą automatycznie kwalifikowane do konkursu. Organizator nie wymaga dodatkowego zgłaszania swoich recenzji do uczestnictwa w konkursie, np. drogą mailową lub telefoniczną.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać