Pieśń syreny

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 18
Darmowy fragment:
Wysyłka w
Produkt chwilowo niedostępny
Format
13,5x20,5
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
416
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł Taniej o: 40%

Chwilowo niedostępny

Co by było, gdyby nagle okazało się, że opowieść o Małej Syrence była tak naprawdę mroczną, krwawą historią, daleką od pięknej baśniowej przygody?

Poznaj "Pieśń syreny" i ciemną stronę pewnej nietypowej księżniczki z głębi mórz.

"Pieśń syreny" to historia, którą wielu uważa za pewnego rodzaju nawiązanie do "Małej Syrenki" w aranżacji Walta Disneya. Tym razem księżniczka z głębin nie jest urocza, dobrze wychowana i serdeczna dla wszystkich wokół. Lirze w ogóle daleko do ideału, choć cieszy się ogromnym szacunkiem w swojej podwodnej krainie. Nic dziwnego: jest w końcu najskuteczniejszą morderczynią, jaką widziało morze. Jej najcenniejsze trofea to siedemnaście serc lądowych książąt, które syrena trzyma w swojej sypialni pod warstwą piasku.

Któregoś razu popełnia niewybaczalny błąd i zabija jedną z syren. Wówczas to matka Liry, sama Królowa Mórz, decyduje się wymierzyć jej okrutną karę - księżniczka syren ma stać się człowiekiem, choć gardzi ludźmi od chwili swoich narodzin. Jedynym sposobem, by mogła odzyskać swoją wcześniejszą formę, jest zdobycie serca księcia Eliana.

Zdobycie kolejnego trofeum mogłoby być całkiem proste, gdyby nie to, że książę Elian również ma osobliwe hobby: poluje na syreny, mając nadzieję definitywnie pozbyć się całej ich rasy. Kiedy ratuje z oceanu kobietę, nie ma pojęcia, że właśnie ocalił życie swojemu znienawidzonemu wrogowi. Lira, decydując się na podstęp, zawiera z księciem układ. Czy ich wspólna podróż nie zakończy się tragicznie? Kto tym razem będzie górą? A może niespodziewanie wszystko się zmieni?


Cytat

Co roku zabieram jedno serce. Zagrzebałam siedemnaście w piasku, na dnie mojej sypialni. Czasami rozgarniam kamyki, żeby sprawdzić czy nadal tam są. Głęboko ukryte, krwawiące. Liczę je, aby mieć pewność, że nocą nie skradziono żadnego. To zrozumiały lęk. Serca oznaczają władzę, a istoty mojego rodzaju pragną jej bardziej od oceanu.


Przeczytaj darmowy fragment:


O autorce

“Pieśń syreny” autorstwa Alexandry Christo to zdecydowanie pozycja dla wielbicieli mroczniejszych, trzymających w napięciu historii, przełamujących powszechne stereotypy. Pochodząca z Anglii autorka jest absolwentką studiów na kierunku twórcze pisanie. Kiedy nie pisze książek, pracuje jako copywriterka. “Pieśń syreny” jest jej wydawniczym debiutem, osoby oczarowane stylem i fantazją pisarki ucieszy zapewne fakt, iż jej następny tytuł “Into the Crooked Place”, zaplanowany jako dwuczęściowa seria, ukaże się już w październiku 2019 roku.

Recenzje (18)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  “Czy to nie osobliwe, że zamiast zabrać mu serce, mam nadzieję, że ON zabierze moje?”

  Lira jest przyszłą królową syren, jest też postrachem książąt. Pewnego dnia los zmusza ją do zabicia jednej z syren. Za to zostaje okrutnie ukarana - zostaje zmieniona w człowieka. Aby stać się znowu syreną musi przynieść Królowej Syren serce księcia Eliana. Elian to książę, który został piratem. Na oceanie czuje się o wiele lepiej niż na lądzie. Specjalizuje się w polowaniu na syreny. Pewnego dnia na środku oceanu ratuje tonącą kobietę, nie wie że uratował swojego największego wroga.

  Alexandra Christo zabiera nas do magicznej krainy syren, w której nie sposób się nie zakochać. “Pieśń syreny” jest mroczną wersją Małej Syrenki, którą pewnie każdy z nas zna. “Pieśń syreny” jest idealną lekturą dla wszystkich wielbicieli baśni i bajek. Jedynym minusem było to, że tak szybko ta opowieść się skończyła.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  „Pieśń syreny” to mroczny i pasjonujący retelling baśni o Małej Syrence, w którym syreny są morskimi morderczyniami, postrachem wód. Najwybitniejszą w sztuce zabijania jest Lira, córka Królowej Mórz. Jej los nieoczekiwanie łączy się z dziedzicem lądowego królestwa, Elianem, którego życiową misją jest oczyszczenie świata z syren. To czy dziewczyna będzie mogła wrócić do podwodnego królestwa zależy od tego, czy przyniesie serce Eliana matce. 🖤

  Książka Alexandry Christa jest jedną z tych, które uwodzą czytelnika swoim okrutnym pięknem. Niczym pieśń potwornej syreny - od początku do końca porywająca. Głównie jest tak za sprawą silnych, charakterystycznych postaci z tendencją do brutalności, które możemy poznać dzięki zastosowaniu podwójnej perspektywy. Zestawienie ze sobą bohaterów, którzy nawzajem nienawidzą swoich gatunków i przedstawienie ich emocji oraz światopoglądu było świetnym pomysłem. Ale nawet poboczni bohaterowie zasługują na uwagę, są bardzo dobrze wykreowani i nie są jedynie pionkami w tle.🔥

  Autorka stworzyła coś dobrego, głównie dzięki pięknemu pióru. Nie tylko odtworzyła historię Małej Syrenki dodając coś od siebie, ale zbudowała ją na nowo, czerpiąc z pierwowzoru. Ze wszystkich książek o syrenach, które czytałam ta podobała mi się najbardziej. Ma baśniowy klimat, nie brakuje w niej ostrości, a jednocześnie sprawia, że człowiek mimowolnie uśmiecha się podczas lektury.

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟☆☆

  ________

  Za książkę dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu!

  /madziak006

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Księżniczka Lira jest bezwzględną morską morderczynią. Co roku zabiera serce jednemu z lądowych książąt aby udowodnić swoją lojalność matce. Jednak kiedy zabija jedną z poddanych matki, królowej mórz, ta odbiera jej ogon i zamienia w pogardzanego przez Lirę człowieka. Celem księżniczki jest odzyskać ogon i swój status, musi tylko zabić kolejnego księcia - Eliana.

  Młody książę jest postrachem mórz i syren, postawił sobie za cel pobycie się tego plugawego gatunku.Kiedy na środku oceanu znajduję dryfującą dziewczynę nie ma pojęcia, że zabrał na swój pokład największego wroga.

  Skuszony obietnicą pomocy w wybiciu syreniego rodu zawiera niebezpieczny układ z nieznajomą.

  Czy będą w stanie nie pozabijać się przy pierwszej okazji? Kto wygra te niebezpieczne starcie?_______________________

  ,,Dwa królestwa i obowiązek, z którego dźwiganiem oboje mamy problem. On czuję się ograniczony przywiązaniem do jednego kraju i jednego życia. Ja tkwię w pułapce morderczego dziedzictwa matki. Jest też ocean,który przyzywa nas do siebie. Jest również pieśń

  tęsknoty i wolności.``

  _______________________

  Książka hipnotyzuje od pierwszych stron niczym pieśń syreny. Pochłania jak ocean, który jest miłością dwójki bohaterów.

  Pożegnajcie się z bajkową wizją Disney`a, romansem i wzdychaniem do siebie i wkroczcie w niebezpieczny, mroczny i brutalny świat. Świat w którym, syreny są równie piękne co mordercze. Świat w którym piękny książę nie wzdycha to uroczej królewny

  ale jest zabójcą i piratem. Świat który przeraża i pochłania.

  Autorka w barwny i bardzo obrazowy sposób zabrała mnie w podroż. Sposób w jaki w kilku zdaniach opisywała świat sprawił, że po zamknięciu oczu mogłam kroczyć po królestwach, biegać po deskach statku i zgłębiać otchłanie oceanu. Niestandardowi bohaterowie wzbudzili moją sympatię od pierwszych stron. Szczególnie Lira, która po stracie ogona zachowała swoje mordercze instynkty, komentarze które dopowiadała w myślach podczas rozmowy bawiły mnie i intrygowały.

  Widać jak na kartkach książki dwójka młodych ludzi poznaje siebie i odkrywa uczucia o które do tej pory nie byli w stanie się podejrzewać.

  Historia jest opowiadana z perspektywy Liry i Eliana, dzięki temu lepiej ich poznałam. Ten zabieg pozwolił mi nie tylko

  poznać ich uczucia i emocje ale też mogłam zobaczyć ich oczami drugiej osoby.

  Zakończenie jak na baśń przystało niesie ze sobą morał i przesłanie, napełnia serce nadzieją a na twarzy wykwita wielki

  uśmiech. Pieśń syreny jest książką na którą czekałam z niecierpliwością, w pełni spełniła moje oczekiwania, niejednokrotnie

  zaskoczyła, wzbudziła emocje.
  Mam nadzieję, że dacie się porwać morskiej przygodnie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  „Pieśń syreny” to bez dwóch zdań najmroczniejszy i najbardziej krwawy retelling Małej syrenki. Historia przepełniona przygodami oraz wartką akcją, wciągnie was już od pierwszych stron. Co więcej poznajemy ją z dwóch perspektyw, przez co możemy bardziej zżyć się z bohaterami. Lira, zwana też Postrachem książąt została świetnie wykreowana przez autorkę. Jest to postać, którą początkowo poznajemy jako bezwzględną oraz pozbawioną jakichkolwiek uczuć syrenę, która za wszelką cenę chce zaimponować matce. Jednak najbardziej w całej powieści podobało mi się to jak mało wspólnego ma ona z oryginalną baśnią. Owszem jest kilka podobnych zdarzeń, jednak przez większą część książki miałam wrażenie, jakbym czytała oryginalną historię, stworzoną w głowie autorki. Nawet zakończenie, którego można domyślić się już od początku powieści zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Myślę, że jest to jeden z lepszych retellingów jakie miałam okazje czytać.

  4,5/5✨

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Są takie książki, które przyciągają magią samej okładki. Ta pozycja jest właśnie jedną z takich, obok których nie sposób przejść obojętnie. Czy treść okazała się równie dobra jak efekt wizualny?

  'Kiedy syrena kradnie ludzkie serce, staje się z nim związana. To pradawny rodzaj magii, od której trudno się uwolnić. Zabierając serce, wchłaniamy jego moc, wykradamy ludzką młodość oraz życie i wiążemy je ze sobą.'

  Lira jest księżniczką syren. Znana jest z tego, że zabija książąt i pozbawia ich serc. Wśród syren istnieje taka tradycja, która zobowiązuje je do pozbawiania serca jednej osoby każdego roku, w dzień swoich urodzin. W ten właśnie sposób Lira została mianowana Postrachem Książąt. Pewnego dnia w wyniku pewnych wydarzeń zostaje przez matkę zmieniona w człowieka i trafia na okręt Księcia Eliana.

  Elian jest człowiekiem, który na co dzień zajmuje się polowaniem na syreny. Nienawidzi tego gatunku i postanawia ocalić ludzkość przed ich śpiewem. Podczas rejsu po oceanie trafia na kobietę, która dryfuje na samym środku wielkiej wody i postanawia ją uratować. Jak potoczą się losy Liry i Eliana, dwóch osób, które z zasady się nienawidzą, a jedno pragnie śmierci drugiego?

  Historia dość nietypowa, nie sięgałam wcześniej po książki, w których główną bohaterką jest syrena. I to jest pierwszy plus, ponieważ niesamowicie mi się to podobało. Sama opowieść i świat przedstawiony wciągnęły mnie bez reszty. Nie odczułam, że książka należy do tych przeznaczonych dla młodzieży. Wręcz przeciwnie, otrzymałam dawkę dobrej fantastyki, po którą dawno nie sięgałam.

  'Miłość jest słowem, które rzadko pada w głębinach oceanu. Istnieje jedynie w mojej pieśni i na wargach książąt, których zabijam.'

  Jeśli jesteście fanami gatunku to polecam. Jeśli nie, ale chcielibyście poznać historię z syrenami w tle to również polecam. Generalnie historię warto poznać. Czyta się ją przyjemnie, a fabuła wciąga bez reszty. Ja nie żałuję, że zdecydowałam się na ten tytuł.

  'Czy właśnie na tym polega bycie ludzkim? Na ratowaniu drugiego w opałach i narażaniu się dla niego?'

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 13 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Alexandra Christo
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 416
 • Format: 13,5x20,5
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366338586
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: To Kill a Kingdom
 • Tłumacz: Zbigniew Kościuk
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366338586
 • EAN: 9788366338586
 • Wymiary: 13.5 x 20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 3. Nawałnica mieczy. Część 1. Stal i śnieg 5/5 Nasza cena:
31,85 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 3. Nawałnica mieczy. Część 1. Stal i śnieg

Siedem królestw rozdarła krwawa wojna, a zima zbliża się niczym rozwścieczona bestia. Ludzie z Nocnej Straży przygotowują się na spotkanie z wielkim chłodem i żywymi trupami, które mu towarzyszą. Do inwazji na północ, której świeżo wykutą koronę nosi Robb Stark, szykuje się jednak horda głodnych,...
Nawałnica Mieczy. Część 2. Krew i Złoto. Pieśń Lodu i Ognia. Tom 3 5/5 Nasza cena:
31,85 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nawałnica Mieczy. Część 2. Krew i Złoto. Pieśń Lodu i Ognia. Tom 3

Dwóch pretendentów do władzy nie żyje, a trzeciego wyjęto spod prawa, ale zaciekłe walki nie ustają. Joffrey z rodu Lannisterów niepewnie zasiada na Żelaznym Tronie, a jego najbardziej nieprzejednany rywal, lord Stannis, pokonany i zhańbiony, ulega wpływom zazdrosnej czarodziejki. Tymczasem wygnana...
Starcie królów. Pieśń Lodu i Ognia. Tom 2 5/5 Nasza cena:
31,85 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Starcie królów. Pieśń Lodu i Ognia. Tom 2

Żelazny Tron jednoczył Zachodnie Królestwa aż do śmierci króla Roberta. Wdowa jednak zdradziła królewskie ideały, bracia wszczęli wojnę, a Sansa została narzeczoną mordercy ojca, który okrzyknął się królem. Zresztą w każdym z królestw, od Smoczej Wyspy po Koniec Burzy, dawni wasale Żelaznego Tronu...
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 5. Taniec ze Smokami. Część 1. Okładka filmowa 0/5 Nasza cena:
31,85 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 5. Taniec ze Smokami. Część 1. Okładka filmowa

Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw wciąż wydaje się niepewna... Na wschodzie Daenerys Targaryen, ostatnia z rodu Targaryenów, włada przy pomocy swych trzech smoków miastem zbudowanym na marzeniach i pyle. Daenerys ma jednak tysiące wrogów i wielu z nich postanowiło ją odnaleźć... Tyrion...
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 4. Uczta dla wron. Część 1. Cienie śmierci. Okładka filmowa 4/5 Nasza cena:
31,85 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 4. Uczta dla wron. Część 1. Cienie śmierci. Okładka filmowa

Po śmierci króla potwora, Joffreya, Cersei przejęła władzę w Królewskiej Przystani. Śmierć Robba Starka złamała kręgosłup buntowi północy, a rodzeństwo Młodego Wilka rozproszyło się po całym królestwie jak nasiona rzucone na jałową ziemią. Jest jeszcze kilka inych osób mogących rościć sobie...
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 5. Taniec ze Smokami. Część 2. Okładka filmowa 5/5 Nasza cena:
32,83 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 5. Taniec ze Smokami. Część 2. Okładka filmowa

Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw wciąż wydaje się niepewna... W Meereen otoczona przez wrogów Daenerys Targaryen chwyta się rozpaczliwych środków, by zachować swoją pozycję. Wielu zabiega o jej względy, lecz ostrzegano ją, by nie ufała nikomu… W Królewskiej Przystani królowa regentka,...
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 3. Nawałnica mieczy. Część 1. Stal i śnieg 5/5 Nasza cena:
42,48 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 3. Nawałnica mieczy. Część 1. Stal i śnieg

Siedem królestw rozdarła krwawa wojna, a zima zbliża się niczym rozwścieczona bestia. Ludzie z Nocnej Straży przygotowują się na spotkanie z wielkim chłodem i żywymi trupami, które mu towarzyszą. Do inwazji na północ, której świeżo wykutą koronę nosi Robb Stark, szykuje się jednak horda głodnych,...
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 3. Nawałnica Mieczy. Część 2. Krew i Złoto. 5/5 Nasza cena:
42,66 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 3. Nawałnica Mieczy. Część 2. Krew i Złoto.

Dwóch pretendentów do władzy nie żyje, a trzeciego wyjęto spod prawa, ale zaciekłe walki nie ustają. Joffrey z rodu Lannisterów niepewnie zasiada na Żelaznym Tronie, a jego najbardziej nieprzejednany rywal, lord Stannis, pokonany i zhańbiony, ulega wpływom zazdrosnej czarodziejki. Tymczasem wygnana...
Pieśń jutra. Czas Żniw. Tom 3 5/5 Nasza cena:
28,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń jutra. Czas Żniw. Tom 3

Obcy świat. Obce rasy. Obca magia. I jedna dziewczyna, która potrafi zabijać umysłem. Czego tu nie kochać? – Aneta Jadowska Ludzkość staje w obliczu inwazji obcej rasy – nie z kosmosu, lecz z Zaświatów. Powieść Shannon to odważny debiut, imponujący staranną konstrukcją świata – Jerzy Rzymowski Po...
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 4. Uczta dla wron. Część 2. Sieć spisków. Okładka filmowa 0/5 Nasza cena:
42,48 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 4. Uczta dla wron. Część 2. Sieć spisków. Okładka filmowa

Wojna pięciu królów zbliża się do końca. Lannisterowie i ich sojusznicy uważają się za zwycięzców, jednakże nie wszystko w kraju idzie dobrze. Niezadowoleni z ich rządów wciąż spiskują i zawierają nowe sojusze. Martellowie z Dorne szukają zemsty za swych zabitych krewniaków, a dziedzic króla Balona...
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 5. Taniec ze Smokami. Część 1. Okładka filmowa 5/5 Nasza cena:
42,66 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 5. Taniec ze Smokami. Część 1. Okładka filmowa

Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw wciąż wydaje się niepewna... Na wschodzie Daenerys Targaryen, ostatnia z rodu Targaryenów, włada przy pomocy swych trzech smoków miastem zbudowanym na marzeniach i pyle. Daenerys ma jednak tysiące wrogów i wielu z nich postanowiło ją odnaleźć... Tyrion...
Okrutna pieśń świat verity Tom 1 5/5 Nasza cena:
31,52 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Okrutna pieśń świat verity Tom 1

Pierwszy tom bestsellerowej amerykańskiej serii „ŚwiatVerity”. Autorka głośnych „Odcieni magii” powraca w wielkim stylu! Kate Harker i August Flynn są następcami przywódców podzielonego miasta – miasta, gdzie z przemocy zaczęły rodzić się prawdziwe potwory. Kate chciałaby dorównywać bezwzględnością...
Wybrane bestsellery
Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3

On powraca. I tym razem nie da jej odejść. Moje życie nigdy nie było tak skomplikowane. Stanęłam na czele mafijnego imperium mojego ojca. Uciekłam od męża, który nienawidzi szantażu i zdrady, a ja dopuściłam się obu tych rzeczy. Moje rozdarte na pół serce nie pozwalało mi trzeźwo myśleć. Przez żal,...
Wyzwolony. Nowe oblicze Greya. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana. Tom 6 5/5 Nasza cena:
26,58 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyzwolony. Nowe oblicze Greya. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana. Tom 6

E.L. James powraca do zmysłowej serii Pięćdziesiąt twarzy Greya, historii miłosnej, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. Serdecznie zapraszamy na ślub dekady: Christian Grey uczyni Anastasię Steele swoją żoną. Tylko czy na pewno jest dobrym materiałem na męża? Ojciec...
Ekstremista 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstremista

Wyścig ze śmiercią czas zacząć W Opolu znika maturzystka, a jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza iść na policję, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Jedyną...
Zmora 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zmora

W świecie, w którym wszyscy kłamią, nikt nie słyszy prawdy Kama Kosowska, niespełniona dziennikarka, wraca do Torunia i otrzymuje propozycję udziału w programie o tajemniczym zaginięciu z 1986 roku. Wtedy też przepadł bez śladu jej kolega z dzieciństwa, siedmioletni Piotrek Janocha. Kama jest jedną...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin

Kolejny tom w edycji specjalnej z okazji dwudziestolecia pierwszego wydania książki Harry Potter i Komnata Tajemnic to okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Ślizgonów. Pamiętasz pojedynek profesora Snape’a z Gilderoyem Lockhartem? A spojrzenie bazyliszka? Ta edycja zawiera...
Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2

Sójcze Pióro i Lwi Płomień odkrywają, że to Gołębia Łapa jest trzecim kotem z przepowiedni zwiastującej trójkę, która w swoich łapach trzyma potęgę gwiazd. Teraz muszą odkryć dokładne znaczenie słów tej przepowiedni. Gdy poznają mroczne plany Tygrysiej Gwiazdy względem klanów, ich zaufanie do...
Nowe rozdanie 0/5 Nasza cena:
16,19 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowe rozdanie

Nowe rozdanie. Kolejna część sagi o rodzinie Donellów Megan Donell po rewelacjach usłyszanych od ojca traci przytomność i ląduje w szpitalu. Tam okazuje się, że dziewczyna ma zagrażającego życiu krwiaka mózgu i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Lekarz mówi Erickowi, że stan jej zdrowia musi...
Wielka księga Kici Koci 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga Kici Koci

Zbiór najciekawszych przygód ulubienicy maluchów w jednym tomie! W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą znane i lubiane historie rezolutnej kotki, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody. W tomie znajdują się opowiadania: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, „Kicia Kocia...
Mala M. 4/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M.

Świat Mali staje na głowie, kiedy dziewczyna zawiera bardzo bliską znajomość z niebieskookim bogiem seksu. Zadurzona, oszołomiona i zdezorientowana postanawia za wszelką cenę odszukać mężczyznę, który w pół godziny dał jej więcej rozkoszy niż wszyscy jej dotychczasowi faceci razem wzięci. Jak na...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów. Pamiętasz rozsadzanie mandragory z profesor Sprout? A przeprosiny Erniego Macmillana? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy...
Nagie serca 0/5 Nasza cena:
31,05 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nagie serca

− Nie zamierzałam kończyć tych wakacji ze złamanym sercem. Samson przechyla głowę i przygląda mi się bacznie. − Nie martw się. Serce nie kość, nie da się go naprawdę złamać. Ponure życie i nazwisko to jedyne, co rodzice dali Beyah. Resztę zawdzięcza samej sobie. Ciężko pracowała, żeby...
Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

Stawka jest jeszcze wyższa, czarownice bardziej zabójcze, a romans niezmiennie gorący! Z niecierpliwością wyczekiwana kontynuacja „Gołębia i węża”, która stała się natychmiastowym bestsellerem New York Timesa i IndieBound. Idealna dla fanów Sarah J. Maas! Po uniknięciu śmierci z rąk Dames Blanches,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula