Odkąd cię poznałam

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
4 dni + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
320
Nasza cena: 24,47 zł 34,95 zł Taniej o: 30%

"Odkąd cię poznałam" to wzruszająca i romantyczna opowieść o tym, jak bardzo potrzebujemy bliskości drugiego człowieka. Niektórzy jednak odtrącają ludzi, zanim ci zdążą ich zranić?

Kiedyś cierpiała, i to bardzo. Bolesna przeszłość sprawiła, że teraz czuje się krucha niczym drobna, porcelanowa figurka, którą rozbić może nawet najlżejszy podmuch wiatru. Wybudowała wokół siebie mur i w jego obręb nie dopuszcza nikogo. W ten sposób nikt nie będzie w stanie jej zranić. Wszystko to sprawia, że Blanka nie jest podobna do innych dziewczyn. Ma jedną bliską przyjaciółkę, a jej chłopak, Piotrek, wydaje się Blance jedynym facetem, przed którym mogłaby się otworzyć. Lecz przecież nie zbliży się do niego, nie złamie tabu, nie zniszczy ich związku. W życiu Blanki jest jednak ktoś jeszcze. To Aleks, chłopak nieprzyjemny i zamknięty w sobie, który nigdy jeszcze nie okazał Blance nawet odrobiny życzliwości. Dziwne więc, że zawsze jest gdzieś w pobliżu?

"Odkąd cię poznałam" to historia, która mogła wydarzyć się naprawdę. A może właśnie tak było? Iwona Sobolewska nie ukrywa, że inspiracją dla jej twórczości jest codzienne życie, zwyczajne i niezwyczajne rzeczy, jakie przytrafiają się nastolatkom. Książka ta porusza wiele istotnych kwestii: traumę doznaną w młodym wieku, lęk przed odrzuceniem i przed tym, że bliskie nam osoby mogą najbardziej dotkliwie nas zranić. Ale jest to też piękna, zapadająca w pamięć i romantyczna opowieść, która poruszy serca wrażliwych, młodych czytelników.

Iwona Sobolewska bardzo szybko zapragnęła zostać pisarką i bardzo szybko też podjęła pierwsze poważniejsze próby literackie ? dodajmy, że niezwykle udane. Swoją pierwszą powieść, "Czarną owcę", napisała, uczęszczając jeszcze do gimnazjum. Książka została opublikowana w roku 2010. Kolejnymi utworami potwierdziła swoją pozycję młodej, utalentowanej twórczyni obyczajowych powieści dla młodzieży. Ma w swym dorobku takie tytuły jak "Jeszcze się spotkamy", "Łańcuszek", "Mój przyjaciel Karlinek" oraz "Perfekcjonistka".
Recenzje (5)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Odkąd cię poznałam” Iwony Sobolewskiej to powieść obyczajowa z wątkami miłosnymi. Akcja dzieje się w Polsce. Główna bohaterka Blanka to dziewczyna, która ma w życiu pod górkę.

  Wychowuje ją tylko ojciec, ponieważ mama zmarła przy porodzie drugiego dziecka.

  Jest nieśmiała, mało osób do siebie dopuszcza. Któregoś dnia poznaje Piotrka, ale ON ma dziewczynę Marcelinę. Blanka podkochuje się w nim bez wzajemności.

  Jeszcze jest Aleksander, skryty, zamknięty w sobie chłopak. Ciągle jest w pobliżu dziewczyny.

  Jaka ją czeka przyszłość, u boku Piotrka czy Aleksa?

  Na pierwszy rzut oka, co zobaczyłam w tej książce to okładka. Jest bardzo ładna i delikatna. Na rysunku widać kawę, którą uwielbiam. Mogę ją pić całe dnie i marzy mi się ekspres. Zaintrygował mnie opis powieści i stwierdziłam, że muszę ją przeczytać.

  Nie lubię, gdy prawie cała książka jest opowiadana wspomnieniami, ale ta mnie wciągnęła. Pierwszy raz mam do czynienia z panią Sobolewską i autorka spisała się wyśmienicie.

  Ostatnio dużo jest powieści o żałobie po bliskich osobach. W tym roku to już nie moje pierwsze spotkanie z takim wątkiem. Czytając czułam radość, ale częściej smutek i współczułam dziewczynie braku mamy, to musi być bolesne przeżycie.

  Książka przypominała mi bardzo „Krople deszczu”, które czytałam na początku roku z podobnym wątkiem.

  Moim zdaniem ma ona dobre przesłanie, ponieważ pod wpływem miłości możemy się zmienić i odmienić nasze życie o 180 stopni. Czasem warto wierzyć i nie poddawać się, bo może miłość czai się gdzieś za rogiem.

  Podsumowując to opowieść o miłości, stracie, depresji i wierzeniu w swoje możliwości.

  Polecam. Godna przeczytania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Blanka jest trochę inna niż większość dziewczyn. Bolesna przeszłość sprawiła, że wybudowała wokół siebie mur. Nikogo nie dopuszcza zbyt blisko. Dzięki temu nikt nie może jej zranić. Kiedy poznaje Piotrka, wydaje się, że mogłaby wreszcie otworzyć przed kimś serce. Ale co z tego, skoro ON spotyka się z jej przyjaciółką? I jest jeszcze Aleks, zamknięty w sobie, nieprzyjemny chłopak, który nigdy nie miał dla niej jednego dobrego słowa. A jednak wciąż jest gdzieś w pobliżu. Blanka czuje, że pod tą twardą skorupą może się kryć ktoś zupełnie inny. Ktoś taki jak ona...

  "A ona nie mogła mnie pokochać. Nie mogła. Jestem genetycznie obciążony i w każdej chwili mogę skończyć jak mój ojciec. Więc odszedłem mimo tego, że ją kochałem. A teraz ona należała do innego. Mogła być szczęśliwa, ale tak pragnąłem ją zobaczyć. Ten ostatni raz."

  Spodziewałam się, że książka będzie dotyczyła trochę starszych bohaterów aniżeli nastolatków. Jednakże muszę powiedzieć, że w żadnym razie mi to nie przeszkadzało. Fajnie było obserwować ich relacje, bunt, pierwsze porywy serca i pocałunki. Lektura przypomniała mi to, jak ja sama będąc w ich wieku przeżywałam każdy problem i sytuację jakby miał się skończyć świat. Doskonale więc przyszło mi zrozumienie emocji, rozterek i rozczarowań bohaterów.

  Fabuła powieści oscyluje głównie wokół Blanki. Dzięki pierwszoosobowej narracji możemy niejako wejść w jej głowę, poznać myśli i uczucia. Podobało i mi się to, że od czasu do czasu zwracała się bezpośrednio do mnie. To tak jakbyśmy prowadziły ze sobą rozmowę. To dziewczyna, która po bolesnym wydarzeniu z przeszłości wybudowała wokół siebie mur, nie ufa ludziom, nie potrafi się otworzyć. Jednak mimo, iż boi się zranienia i z wielu sytuacji się wycofuje lub po prostu ucieka, posiada też cięty język i na swój sposób jest silna.

  "Ludzie widzieli tyle, ile im pokazywałam. Często robiłam dobrą minę do złej gry. Mechanizm obronny miałam już wypracowany. Jak dotąd nie zawodził."

  Oprócz nastolatki pojawia się również sporo męskich postaci. Moją wielką sympatię zdobył Tomek. Zresztą to postać, której nie da się nie lubić. Jestem pewna, że zgodzicie się ze mną, że chcielibyście mieć takiego przyjaciela lub brata. Z kolei Aleks... no cóż, to bardzo skomplikowana postać. Miałam co do niego mieszane uczucia. Chłopak popełnia błędy, ale kto z nas ich nie robi? Jest arogancki, zamknięty w sobie, Blankę traktuje oschle, a wręcz złośliwie. Ale czy nie są do siebie podobni...? To już musicie sami sprawdzić.

  "Ten chłopak miał w sobie coś szczególnego. Pewność siebie, brak zahamowań, niezależność... i złość. Niedostępność. Zamknięcie się na świat i odizolowanie były wypisane na jego obliczu. Żyjesz między ludźmi, a jakbyś ciągle był tylko obok. Codziennie rano widziałam taki wyraz twarzy w lustrze. Czy był w tym podobny do mnie, czy może to ja szukałam kogoś, kto by zrozumiał, co czuję?"

  Moją szczególną uwagę zwróciła relacja ojca z córką. Mężczyzna sam wychowuje dziewczynę, udało się mu stworzyć z córką niezwykle silną więź. Blanka zawsze może liczyć na jego wsparcie i zrozumienie.

  Pierwsze co przemówiło do mnie, iż chciałabym przeczytać tę książkę, to jej subtelna i delikatna okładka. Wiem, nie ocenia się książki po okładce, ale sami przyznajcie, czyż nie zachęca do wzięcia do ręki? Ale nie tylko sama oprawa jest romantyczna. Iwonie Sobolewskiej udało się sprawić, że cała historia również utrzymana jest w takim samym klimacie. Całość napisana jest swobodnym, przystępnym stylem, więc czyta się naprawdę szybko i przyjemnie.

  "Odkąd cię poznałam" to subtelna, romantyczna powieść o walce o siebie i miłość. To książka, która uświadamia, że nikogo nie można zmieniać na siłę. Każdy ma prawo, by podążać własnymi ścieżkami, by żyć jak chce. To lektura o stracie, tęsknocie, odchodzeniu i powrotach. Gorąco polecam nie tylko nastoletnim czytelnikom!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Odkąd Cię poznałam" zaczyna się dosyć nietypowo- od spotkania głównej bohaterki ze starym przyjacielem w kawiarni i wspominania dawnych czasów. Choć każdy rozdział zaczyna się właśnie od teraźniejszości, są to zaledwie króciutkie wstawki, a treść dominuje przeszłość. Nastoletnia wtedy Blanka, opowiada nam o sobie i o tym jak zmieniło się jej życie kiedy poznała uroczych braci Borowskich i ich przyjaciela Aleksa. O ile bracia stopniowo kruszą mur, którym otoczyła się dziewczyna i na każdym kroku udowadniają jej jak cenna może być przyjaźń, tak Aleks to już zupełnie inna para kaloszy👢😁 Chłopak powinien chodzić wszędzie z tabliczką "uwaga- gryzę!", bo każdego traktuje z niechęcią, pogardą i jawną wrogością. Dla Blanki jest jednak wyjątkowo podły i nie wiadomo czemu od pierwszego wejrzenia po prostu jej nienawidzi. No cóż, z wzajemnością. Dziewczyna nie ma zamiaru płakać po kątach i z odpłaca chłopakowi pięknym za nadobne😉 Fajnie czytało mi się o ich nietypowej znajomości, która mimo wzajemnej wrogości rozwijała się dosyć dynamicznie😎 Słowne przepychanki, kłótnie i spięcia są tu na porządku dziennym i miałam sporo frajdy czytając te ich wspólne fragmenty. Teraz, już po przeczytaniu ostatniej strony, muszę szczerze przyznać, że znam wiele podobnych książek, ale niewiele z nich przeżywałam tak emocjonalnie jak tą. Tak naprawdę, to bardzo prosta historia, o wspomnieniach, młodości, tajemnicach, pierwszej miłości… ale ma w sobie coś tak niesamowicie hipnotyzującego, że nie sposób się od niej oderwać. Może to zasługa cudownych bohaterów, albo czarodziejskiego pióra Pani Sobolewskiej, ale rozpływałam się z każdą kolejną stroną i najchętniej nigdy nie kończyłabym lektury. Wspominałam już, krótkich wstawkach z teraźniejszości, ale muszę jeszcze dodać , że autorka nieźle mieszała mi nimi w głowie🙃 Przyznam się Wam szczerze, że popłynęłam z domysłami i wróżyłam bohaterom jakąś wielką tragedię na koniec. Ostatecznie wcale tak dramatycznie nie było, za to emocji zdecydowanie nie brakowało. To opowieść o uczuciach, które rodzą się nieśmiało i choć mają wielką moc, dojrzewają dopiero z czasem. Przeuroczy, pełen emocji, młodzieżowy romans, który spodoba się na pewno fanom Martyny Senator❤ Mnie ta historia pochłonęła (i zauroczyła😍) bez reszty. Serdecznie ją Wam polecam!😊

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Odkąd cię poznałam Pani Iwony Sobolewskiej to historia Blanki. Uczennicy ostatniej klasy gimnazjum. Dziewczyna jest wychowywana tylko przez ojca. I mogłabym pokusić się o ocenę, że jest trochę inna niż większość nastolatek. Nie lubi imprez, lubi spędzać czas w domu, lubi się uczyć i nie przepada za tłumami ludzi. To przeszłość Blanki spowodowała, że dziewczyna otoczyła się twardą skorupą.

  „Pamiętam żal i złość. Zazdrość, o to że zabrała mi mamę. Byłam wściekła, że to wszystko stało się przez nią, ale przecież to nie była prawda. Minęło sporo czasu, zanim uporałam się z tą myślą. Sądziłam, że gdyby jej nie było, gdyby mama nie była w ciąży, nic by się nie wydarzyło. A przynajmniej nic złego.”

  To nie tak, że Blanka jest totalnie nietypową nastolatką. Kiedy poznaje Piotrka, jej serce zaczyna bić szybciej i wydaje się, że w końcu się przed kimś otworzy. Jednak chłopak spotyka się z jej koleżanką i dziewczyna nie chce się bawić w gierki i odbijanie. W gronie znajomych Piotrka jest jeszcze Aleks. To niemiły maturzysta, który nie zadaje się z małolatami. Jakoś tak się dzieje, że Blanka i Aleks krążą obok siebie. Dziewczyna z każdym spotkaniem czuje, że Aleks kreuje się na kogoś, kim nie jest…

  To moje kolejne (drugie) spotkanie z prozą Autorki. I muszę napisać, że ta pozycja również przypadła mi do gustu. Poznawałam losy dziewczyny i zastanawiałam się czy kiedy zacznie dojrzewać, będzie sprawiała typowe dla nastolatków kłopoty swojemu tacie. Czy tak było dowiecie się czytając powieść.

  Podsumowując:

  Pani Iwona napisała książkę o młodości, miłości, przyjaźni, ale też o stracie osoby najważniejszej na świecie i o próbie poradzenia sobie z tą stratą. Ta pozycja to mieszanka nastoletniej zabawy, pierwszej miłości oraz o próbie podejmowania wyjścia ze swojego bezpiecznego kokonu i rozpoczęciu szczęśliwego życia.

  Na początku myślałam, że to nie będzie książka dla mnie. Przecież bohaterka jest nastolatką. Jednak to nie jest taka beztroska nastolatka. To dziewczyna, która w swoim życiu wiele przeszła. I takie historie zostają w głowie. Gorąco polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Blanka ma za sobą bardzo bolesną i ciężką przeszłość. Doprowadziła ona do tego, że jest teraz zamknięta na osoby wokół siebie i stara się ich unikać do takiego stopnia, by żadna z nich nie pokonała "muru", który wokół siebie wybudowała.

  Pewnego razu poznaje Piotra. Jej życie, tok myślenia i bicie serca momentalnie zaczyna zmieniać swój regularny rytm. W końcu wydaje jej się, że mogłaby się dla niego otworzyć, tylko jest jedno "ale". Chłopak jest zajęty, bo jest w związku z jej przyjaciółką.

  Przekorny los?

  Jest jeszcze Aleks, który nieustannie kręci się wokół głównej bohaterki, jakby chciał przedostać się przez ten mur, tylko co z tego kiedy jest ON bardzo niemiłym, niechlujnym i nieokrzesanym młodzieńcem?

  Aleks i Blanka, to trochę takie przeciwieństwa.

  A przeciwieństwa się przyciągają, prawda?

  Blanka zaczyna dostrzegać w nim pozytywne rzeczy i zaczyna myśleć o nim zupełnie inaczej.

  A co, jeśli skrywa w sobie równie bolesną przeszłość?

  Szczerze przyznaję się, że ciężko było mi się wkręcić w tę pozycję. Dlaczego? Tutaj właśnie nie mam pojęcia, brak uzasadnienia. Jednak z biegiem czytania zaczęła mnie ona bardzo intrygować, i bardzo chciałam poznać dalsze losy Blanki. W pewnym sensie znalazłam w niej podobieństwo do siebie, chociażby do tego, że ja też staram się trzymać nowe osoby (i nie tylko) na dystans,a czasami sprawiam wrażenie bardzo zagubionej w swoim życiu.

  Autorka w pewien sposób przedstawia młode osoby (nastolatków), którzy nie mają lekko w życiu, mają za sobą jakąś przeszłość, która może zaważyć na ich przyszłości. Wydaje mi się, że stara nam się przekazać to, że bardzo często zbyt pochopnie oceniamy niektóre osoby.

  Koniec końców książka bardzo mi się podobała, a bieg wydarzeń był nawet zaskakujący.

  Polecam wam sięgnąć po tę pozycję, a może i wy odnajdziecie jakieś swoje małe "ja" w którejś z postaci.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Odkąd cię poznałam
 • Autor: Iwona Sobolewska
 • Wydawnictwo Dragon
 • Seria Romans
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 320
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381720960
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381720960
 • EAN: 9788381720960
 • Wymiary: 13.5x20.5x2.6 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Kiedy cię poznałam (pocket) 5/5 Nasza cena:
11,18 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy cię poznałam (pocket)

Mądra, wzruszająca i podnosząca na duchu książka autorki Love, Rosie i PS kocham Cię. Jasmine kocha swoją pracę i dotkniętą zespołem Downa siostrę. Zmuszona do odejścia z pracy stwierdza, że miłość do siostry to za mało, by nadać sens jej życiu. Rozpaczliwie próbuje znaleźć coś, co wypełniłoby...
Kiedy cię poznałam 4/5 Nasza cena:
26,18 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy cię poznałam

Mądra, wzruszająca i podnosząca na duchu książka autorki Love, Rosie i PS kocham Cię. Jasmine kocha swoją pracę i dotkniętą zespołem Downa siostrę. Zmuszona do odejścia z pracy stwierdza, że miłość do siostry to za mało, by nadać sens jej życiu. Rozpaczliwie próbuje znaleźć coś, co wypełniłoby...
Ja cię kocham, a ty śpisz, wampirze 0/5 Nasza cena:
21,40 zł 42,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja cię kocham, a ty śpisz, wampirze

Akcja, humor i seksowni (wiecznie) młodzi faceci w cyklu, w którym wszystkie 15 tomów to bestsellery „New York Timesa“. Te święta nie są dla Toni zbyt wesołe. Jej przyjaciółka wylądowała u psychiatry, bo upierała się, że zaatakowały ją wampiry. Toni zamierza jej pomóc, udowadniając, że wampiry...
Pakiet Bezwstydny Mordecai. Nie wymachuj mi tym gnatem | Mam cię na muszce | A kysz, zjawo nieczysta 0/5 Nasza cena:
37,49 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Bezwstydny Mordecai. Nie wymachuj mi tym gnatem | Mam cię na muszce | A kysz, zjawo nieczysta

„Nazywam się Charlie Mortdecai. Lubię sztukę, pieniądze, sprośne dowcipy i alkohol. Bardzo dobrze mi się wiedzie...” – to możemy dać na froncie Nie wymachuj mi tym gnatem, Czcigodny Charlie Mortdecai – zdegenerowany arystokrata i niemoralny marszand – tkwi w kłopotach po uszy. Nadkomisarz Martland...
Perfekcjonistka 3/5 Nasza cena:
17,47 zł 24,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perfekcjonistka

Julita stara się zapomnieć o miłości. Miłości, która ją zraniła i zadrwiła z niej. Broni się przed jakimkolwiek nowym uczuciem. W domu też czuje się gorsza. Żyje w cieniu młodszej siostry, którą rodzice uważają za chodzący ideał.Aby zamaskować złamane serce i zasłużyć na zainteresowanie, którego...
eBook Łańcuszek pdf epub 0/5 Nasza cena:
10,44 zł 12,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Łańcuszek pdf epub

Łańcuszek to książka o nastolatce, która pewnego dnia z domu dziecka ląduje w domu bogatej rodziny. Mimo luksusu, jaki zapewniają jej opiekunowie nie należy do grona tych szczęśliwych. Ojca, którego darzy szacunkiem często nie ma, a matka z siostrą nie przepadają za nią, jawnie jej to okazując....
eBook Czarna owca pdf 0/5 Nasza cena:
11,20 zł 14,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Czarna owca pdf

"Czarna Owca" to opowieść o energicznej, pełnej życia i radości nastolatce o imieniu Jagoda. Jej historia rozpoczyna się w Ladispoli - jednej z rzymskich prowincji Włoch. Jagoda nie ma prawa narzekać na własne życie. Ma wspaniałych rodziców, którzy spełniają jej marzenia, nianię, która kocha ją jak...
eBook Perfekcjonistka pdf 0/5 Nasza cena:
9,60 zł 12,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Perfekcjonistka pdf

Julita również potrafiła, ale zapłaciła za to wysoką cenę. Stała się niewzruszoną dziewczyną, która zatraciła w sobie uczucia. Ustawiła sobie poprzeczkę najwyżej jak się dało względem nauki i wyglądu. Żyła z dnia na dzień, starając się zatrzeć ślady wspomnień. Jednak wciąż czuła się niczym w...
eBook Czarna owca pdf mobi epub 0/5 Nasza cena:
12,28 zł 14,11 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Czarna owca pdf mobi epub

"Czarna Owca" to opowieść o energicznej, pełnej życia i radości nastolatce o imieniu Jagoda. Jej historia rozpoczyna się w Ladispoli - jednej z rzymskich prowincji Włoch. Jagoda nie ma prawa narzekać na własne życie. Ma wspaniałych rodziców, którzy spełniają jej marzenia, nianię, która kocha ją jak...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula