Niezdobyta. Tom 1 i 2. Wydanie specjalne (barwione brzegi)

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Melissa Darwood
Oprawa: Twarda
Rok wydania: 2025
Ilość stron: 694
Opis

„Niezdobyta. Tom 1 i 2. Wydanie specjalne” to bestsellerowa komedia romantyczna, która łączy w sobie zabawne dialogi, emocjonujące sytuacje oraz zachwycające opisy krajobrazów. W tej wyjątkowej publikacji, czytelnicy mogą śledzić losy Julki i Jeremiego, postaci, które zdobyły serca wielu miłośniczek literatury. Historia zaczyna się w momencie, gdy Julka, uzdolniona dziennikarka, staje przed nietypowym zadaniem, które zmienia jej życie.

Przygody Julki

Julka Kabat, trzydziestodwulatka, która ma na celu odkrywanie świata, podejmuje się wyzwania, które nie tylko testuje jej umiejętności dziennikarskie, ale również stawia ją w obliczu emocjonalnych dylematów. Zlecenie, które otrzymuje, dotyczy znanego himalaiisty, ale szybko okazuje się, że prawdziwa historia tkwi w postaci JJ-a, tajemniczego mężczyzny, zwanego szalonym Icemanem. Zamiast pisać o popularnym wspinaczu, Julka postanawia zgłębić tajemnice jego życia, co prowadzi do zaskakujących odkryć oraz nieoczekiwanych emocji.

Mocne wrażenia i emocje

Ta opowieść wciąga od pierwszych stron, zaskakując czytelnika nie tylko humorem, ale również głębią emocji. Zabawne dialogi przeplatają się z momentami intymności i napięcia, które dodają dynamiki fabule. Julka staje się nie tylko obserwatorką, ale również uczestniczką niezwykłej wyprawy, której celem jest nie tylko poznanie JJ-a, ale także odkrycie własnych pragnień i lęków.

  • Interesująca fabuła – historia pełna zwrotów akcji i zaskakujących sytuacji, które trzymają w napięciu.
  • Głęboka charakterystyka postaci – każdy bohater ma swoje unikalne cechy, które sprawiają, że są autentyczni i łatwo się z nimi utożsamić.
  • Piękne opisy scenerii – od malowniczych krajobrazów po intensywne emocje, książka maluje przed czytelnikiem barwny świat.
  • Romantyczny wątek – rozwijająca się relacja pomiędzy Julką a JJ-em dodaje głębi i sprawia, że historia staje się jeszcze bardziej chwytająca za serce.

Dla kogo jest ta książka?

„Niezdobyta” to pozycja skierowana do osób, które cenią sobie literaturę pełną emocji, humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji. To doskonały wybór dla tych, którzy pragną uciec w świat przygód i romantyzmu, a także dla miłośników historii o odwadze i samoakceptacji. Książka nie tylko bawi, ale również skłania do refleksji nad własnymi wyborami i marzeniami.

Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w tej pełnej emocji opowieści. To historia, która zostanie z Tobą na dłużej, a bohaterowie na pewno skradną Twoje serce. Sięgnij po tę wyjątkową publikację i pozwól sobie na chwilę prawdziwej literackiej przyjemności.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii romans

Czy wydanie specjalne książki "Niezdobyta" zawiera obie części historii Julki i Jeremiego?

Tak, to wydanie specjalne łączy w jednym tomie obie części bestsellerowej dylogii. Czytelnicy otrzymują kompletną historię bez konieczności dokupowania osobnych tomów. Publikacja pozwala na płynne śledzenie losów dziennikarki i tajemniczego himalaisty od pierwszego spotkania aż po finał ich relacji. Jest to praktyczne rozwiązanie dla osób ceniących oszczędność miejsca na półce i ciągłość lektury. Solidna oprawa i skondensowana forma sprawiają, że książka świetnie nadaje się na prezent dla fanek autorki.

Jaki klimat dominuje w powieści Melissy Darwood?

Książka jest dynamiczną komedią romantyczną, w której humor przeplata się z emocjonalnymi scenami. Autorka stawia na zabawne dialogi oraz budowanie napięcia między bohaterami o skrajnie różnych charakterach. Oprócz wątku miłosnego istotną rolę odgrywają malownicze opisy krajobrazów i pasja do wspinaczki wysokogórskiej. Całość utrzymana jest w lekkim, angażującym tonie, który zapewnia relaksującą rozrywkę po ciężkim dniu. To idealna lektura dla osób szukających historii z wyczuwalną chemią między postaciami.

Dla kogo ta książka może nie być odpowiednim wyborem?

Powieść nie przypadnie do gustu czytelnikom szukającym wyłącznie surowego, technicznego reportażu o himalaizmie. Choć tło górskie jest istotne, fabuła koncentruje się przede wszystkim na relacji romantycznej i osobistych perypetiach bohaterów. Osoby unikające literatury z wyraźnymi wątkami obyczajowymi i scenami wzbudzającymi emocje mogą uznać tę pozycję za zbyt lekką. Jest to propozycja skierowana głównie do entuzjastów romansów oraz literatury typu feel-good. Jeśli oczekujesz literatury faktu o zdobywaniu K2, ta beletrystyczna historia może nie spełnić Twoich oczekiwań.

Czy wątek dziennikarski w fabule jest istotnym elementem historii?

Tak, praca głównej bohaterki jako dziennikarki stanowi motor napędowy całej akcji i inicjuje spotkanie z JJ-em. Julka Kabat dąży do odkrycia prawdy o tajemniczym wspinaczu, co nadaje opowieści charakteru śledztwa obyczajowego. Jej determinacja w dążeniu do celu i zawodowe ambicje są kluczowe dla rozwoju fabuły. Dzięki temu czytelnik obserwuje zderzenie świata mediów z surową rzeczywistością wysokogórskich wypraw. Profesjonalizm bohaterki często koliduje z jej rodzącym się uczuciem, co tworzy ciekawe dylematy.

Czego można spodziewać się po kreacji głównego bohatera, Jeremiego?

Jeremi, znany jako Iceman, jest postacią mrukliwą, zdystansowaną i owianą licznymi legendami. Jego szorstki sposób bycia tworzy naturalną barierę, którą główna bohaterka stara się sukcesywnie przełamywać. Postać ta reprezentuje archetyp tajemniczego mężczyzny z przeszłością, co dodaje historii niezbędnej głębi i intrygi. Ewolucja jego postawy wobec Julki jest jednym z najważniejszych punktów całej opowieści. Czytelnik stopniowo odkrywa, co kryje się pod maską chłodu tego doświadczonego himalaisty.

Szczegóły
  • Autor: Melissa Darwood
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Melissa Darwood
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2025
  • Ilość stron: 694
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788397145566
  • ISBN: 9788397145566
  • EAN: 9788397145566
  • Wymiary: 14x20.5 cm
  • Dane producenta: MELISSA DARWOOD, ul. Kazimierza Wielkiego 14, 95-080 Tuszyn, Polska, kontakt@melissadarwood.com
Recenzje książki Niezdobyta. Tom 1 i 2. Wydanie specjalne (barwione brzegi) (3)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Marta S. w dniu 2025-08-13
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    🏔 Są takie książki, które pamięta się przez długi czas, i wielokrotnie do nich wraca.

    Taką właśnie książką jest dla mnie dylogia "Niezdobyta" autorstwa Melissy Darwood.

    Czytałam ją pierwszy raz kilka lat temu i już od pierwszej strony zakochałam się w historii Julki i JJ'a.

    Niedawno trafiło do mnie najnowsze jednotomowe wydanie specjalne "Niezdobytej" i nie da się opisać jak bardzo byłam szczęśliwa mogąc po raz kolejny powrócić do tej niezwykłej historii.

    Ale tym razem autorka przygotowała dla Nas coś wspaniałego. Wydanie tej książki to prawdziwy majstersztyk: twarda oprawa, barwione brzegi, wycięte okienko w okładce, zakładka w formie wstążki, kolorowe strony na początku każdego rozdziału, oraz przepiękne wyklejki ze złoceniami. Wydawnictwo Melissy niewątpliwie wydaje najpiękniejsze książki na rynku wydawniczym, i gdy już myślałam, że nic mnie już nie zaskoczy, to wręcz oniemiałam gdy otworzyłam przesyłkę z tą książką.

    Jednak nie tylko oprawa tej powieści robi wrażenie. Historia Julki i JJ'a po raz kolejny wciągnęła mnie na maksa i muszę przyznać, że ta dylogia jest w pierwszej dziesiątce moich ulubionych książek ever. Bardzo lubię czytać książki o górach i tu autorka zrobiła naprawdę świetne rozeznanie w temacie alpinizmu oraz stworzyła niesamowitą powieść, która pochłania bez reszty.

    Dodatkowym bonusem są nowe rozdziały, które pokazują dalsze losy bohaterów.

    Stanowią one idealne zakończenie tej historii i cieszę się, że Melissa postanawiła je napisać.

    Polecam Wam tą książkę całym sercem i uważam, że będzie również świetnym pomysłem na prezent, ponieważ jest tak wyjątkowa, że naprawdę warto ją przeczytać.

    Jeśli lubicie romanse z humorem i ciętymi ripostami, pełne przygód i namiętnych scen to musicie koniecznie przeczytać tą fantastyczną książkę.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzent Wybitny
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Dominika M. w dniu 2025-08-01
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Sposób w jaki na mnie teraz, patrzył rozmiękcza mnie całkowicie. A ja nie chce być rozmiękczona, tylko twarda. Nie chce mieć złamanego serca, tylko myśleć trzeźwo. „

    Julka to pełna życia dziennikarka, która kocha pisać przejmujące, ważne i emocjonujące artykuły. Jednak tym razem jak to w życiu liczy się kasa i za namową swojej redaktor ma zajmuje się zupełnie czymś innym ma napisać o kimś kto rozpali i zaciekawi czytelniczki tym razem to. Coś o wiele większego niż artykuł to książka o nieznanym i bardzo skrytym himalaiście. Jednak Jeremi to oschły zamknięty w sobie mężczyzna z sercem oddanym góra -nie jest łatwym rozmówca, ale ich spotkanie uruchamia lawinę emocji, a wspólną droga powoduje trudności które nie tak łatwo będzie przeskoczyć. Co wydarzy się miedzy Julka, Jeremim i miłością do gór?

    „Niezdobyta „ to rewelacyjny romans komediowy, który z ogromnym humorem czułością i autentyczności opowiada o miłości – tej do ludzi ale przede wszystkim tej do gór.

    To niesamowita książka, która opowiada także o tym jak wiele kosztuje życie himalaistów i alpinistów ile determinacji, poświęcenia, samotności i wysiłku kryje się za spektakularnymi osiągnięciami na szczytach świata.

    Cały zamysł i wykonanie książki jest fenomenalny, rewelacyjna wciągająca fabuła, dialogi pełne błyskotliwości , chemii ale przede wszystkim dobrego humoru to historia którą potrafi rozgrzać serce choć opowiada o górach wycisnąć łzy i wywołać szeroki uśmiech. Muszę też wspominać o stylu pisania Melisy – jej styl jest niesamowicie lekki, płynny dzięki czemu przez książkę dosłownie się płynie. Opisy są niezwykle ciekawe i często bardzo zaskakujące potrafią jednocześnie wzruszyć i rozbawić. To nie jest kolejna banalna historia miłosna, lecz opowieść pełna pasji, wyzwań i emocji.

    „Niezdobyta „ piękna niezwykle ciepła książka, która skradnie nie tylko serce ale spowoduje także szybsze jego bicie. Historia którą rozbudzi zmysły, doprowadzi do śmiechu, łez i zostawia w nas czytelnikach niesamowite ciepło. Niesamowicie piękna, pełna wrażeń książka do. Której chce się wrócić jak do ulubionego miejsca w górach. Ja jestem zakochana w twórczości autorki i z wypiekami na twarzy czekam na kolejną jej propozycje.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Katarzyna S. w dniu 2025-07-12
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    To romans idealny na każdą porę roku, bo kto nie kocha gór, a one urzekają przez cały rok.

    Julka jest dziennikarką i ma szansę odmienić swoje życie. Wystarczy, że napisze ciekawy reportaż na chwytliwy temat, który zachwyci czytelniczki. Jej wybór pada na jednego z polskich himalaistów, Jeremy'ego Jasona, który jako pierwszy w historii chce samotnie zdobyć K2 zimą. I tutaj zaczyna się problem albo nawet dwa problemy. Kobieta musiałaby wziąć udział w wyprawie i dotrzeć do bazy pod Karakorum, a jej wiedza o wspinaczce jest zerowa, kondycja ma wiele do życzenia, panicznie boi się bólu i nienawidzi zimna. Drugim problemem jest sam Jason, który kompletnie nie jest zainteresowany propozycją Julki.

    Czy uda się jej przekonać mężczyznę? I przede wszystkim czy Jason zdobędzie dotychczas Niezdobytą?

    Ta książka bez wątpienia jest jednym z moich ulubionych romansów i uwielbiam do niej wracać.

    Autorka stworzyła niebanalną historię, która rozpala i jednocześnie bawi. A wszystko otulone przepięknymi górskimi krajobrazami. Motyw wspinaczki został tak świetne pokazany, miłość go gór i pasja jest wyczuwalna na każdym kroku i w pewnym momencie czytelnik ma ochotę rzucić wszystko i pojechać w góry i tam dokończyć książkę.

    „Niezdobyta” to nie jest tylko zwykły romans. To historia o ogromnej pasji, która idzie w parze z odwagą i niezłomnością. To historia o pokonywaniu własnych słabości i ograniczeń. To historia o tym, że każdy z nas może uwierzyć w siebie i odnaleźć w sobie hart ducha.

    Kto zna pióro Melissy, ten wie, że lubi ona przemycać do swoich historii ważne tematy i tutaj też takich nie brakuje i uwierzcie, że niektóre z nich mogą otworzyć oczy.

    Ta książka wciąga od pierwszych stron i sprawia, że totalnie zapominacie o całym świecie.

    Gwarantuję wam świetnie spędzony czas.

    I jeśli miałabym was przekonać jednym zdaniem do przeczytania tej książki, to powiem tylko, że mam ogromną ochotę wybrać się na ściankę wspinaczkową, a dodam, że mam lęk wysokości i na samą myśl o takiej ściance mnie ściska.

    📚MOTYWY W KSIĄŻCE📚

    🏔 motyw gór i wspinaczki

    ⛰️ dziennikarka x himalaista

    🏔 grumpy&sunshine

    ⛰️ spicy

    🏔 humor

    ⛰️ friends with benefits

    🏔 "yes, you can" vibe

    ⛰️ pokonywanie własnych ograniczeń

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula