Najlepsze prezenty na Dzień Kobiet

Prezenty na Dzień Kobiet - sprawdź!

„O rety! Co wybrać na upominek dla wyjątkowej kobiety?”

Jeśli tego typu rozterki zaprzątają twoje myśli, to jesteś w dobrym miejscu! Podpowiemy, jaki prezent na Dzień Kobiet sprawi obdarowanej przyjemność.

Kwiaty owszem, są piękne - szybko jednak więdną. Nie to, co książki! Historie w nich zapisane trwają nie tylko na zadrukowanych stronach, po przeczytaniu zostają na długo w sercu czytającej.

A może tym razem chcesz wybrać coś bardziej dla ciała niż dla ducha? Nie ma problemu! Znajdziesz u nas także kosmetyki i perfumy znanych marek.

Porzuć kwiecie, znajdź najlepsze prezenty na świecie!

Wybierz najlepsze prezenty na Dzień Kobiet >Niegrzeczna miłość - sprawdź! Niegrzeczna miłość

Praca zbiorowa

Dziesięć pikantnych opowiadań od dziesięciu niegrzecznych autorów i autorek to pozycja, która nasunie do głowy niegrzeczne myśli i pozwoli puścić wodze fantazji. Przystojni i tajemniczy mężczyźni oraz piękne i inteligentne kobiety - łączące ich szalone, burzliwe i pikantne uczucia wywołają rumieńce na twarzy czytelników. Duży plus tej pozycji to fakt, że jest ona zestawem krótszych historii, każda pisana jest w innym stylu przez innego autora. Tym, co łączy wszystkie dziesięć opowiadań to namiętna miłość i duża dawka erotyki.

Sprawdź książkę >Powrót z Bambuko - sprawdź!Powrót z Bambuko

Katarzyna Nosowska

"Powrót z Bambuko" ma być swego rodzaju lekiem na bolączki dnia codziennego - ma pozwolić nam śmiać się i płakać, oczyścić się z naszych lęków, a przede wszystkim choć na chwilę zapomnieć o wszystkim, co dotychczas spędzało nam sen z powiek.

Autorka w charakterystyczny dla siebie sposób obśmiewa "mądrości" głoszone przez autorytety, sławy mówiące nam, jak powinniśmy żyć, jak wyglądać, co jeść i co nosić. Uwypukla tym samym nasze przywary, dzieli się z Czytelnikami swoim życiowym doświadczeniem i mówi wprost - "Nie wahajcie się użyć własnego życia, by żyć, jak wam się podoba".

Sprawdź książkę >


Chłopiec z lasu - sprawdź!

Chłopiec z lasu

Harlan Coben


"Chłopiec z lasu" to kolejny wciągający kryminał i thriller mistrza gatunku, Harlana Cobena. Jest rok 1986. W Stanowym Parku Krajobrazowym Ramapo Mountain w New Jersey znaleziono dziecko. Jego stan jest tragiczny; chłopiec jest brudny, ubrany w podarte ubrania i kompletnie wystraszony. Co prawda rozumie po angielsku, ale nie odpowiada ani słowem, przez co ludzie dochodzą do wniosku, że jest kompletnie dziki. Nikt nie ma pojęcia, kim jest odnaleziony chłopiec i od jak dawna mieszkał w lesie, ani jak udało mu się tam przetrwać.

Sprawdź książkę >Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać