Miłość gangstera

Autor:

I. M. Darkss

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13 x 20.5 cm
Wydawnictwo
Rok wydania
2023
Ilość stron
320
Promocja:
Hity miesiąca
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 28,40 zł
Nasza cena: 27,13 zł 42,90 zł Taniej o: 37%

POWRÓT DO HISTORII LOGANA ROTHA I ELIZABETH/BETHANY HALLWELL.

Makabryczna przeszłość Logana sprawiła, że stał się takim, a nie innym człowiekiem. Był terroryzowany przez ojca sadystę, który chciał, by jego syn stał się godnym dziedzicem krwawej fortuny. Zmuszany do strasznych czynów, w końcu zmienia się w potwora. Pewnego dnia na jego drodze staje Elizabeth Hallwell.

Jak wyglądała ich relacja widziana oczami głównego bohatera? Co nim kierowało, czego pragnął, czego szukał? Wydawało się, że po lekturze pierwszego tomu wiemy już wszystko, ale to nieprawda. Czeka nas mnóstwo mrożących krew w żyłach, intrygujących niespodzianek…

Recenzje książki Miłość gangstera (7)

 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Logan to bezduszny, niebezpieczny i bezwzględny mężczyzna. A stał się taki, przez ojca który od dziecka tresował go na dziedzica fortuny który miał być zawsze o krok od przeciwnika, zawsze mocno stąpający po ziemi.

  Pewnego dnia na jego drodze staje Elizabeth Hallwell. Która również jak on całe życie była ,,tresowana" jak być przykładną, przyszłą żoną.

  "Ktoś ją tego nauczył. Wymusił w niej zdolność niezachwianego posłuszeństwa. A ponieważ znam sposoby, w jakie się to robi, ogarnia mnie gniew"

  Czy dziewczynie uda się dotrzeć do serca potwora jakim stał się Logan?

  Jeżeli lubisz wątki mafijne oraz Krwawe porachunki, miłość, niebezpiecznych mężczyzn , kruche ale silne kobiety to jest książka dla Ciebie 😉 Przepełniona bólem, cierpieniem, intrygami i kłamstwami historia, która już od pierwszej strony zaczyna się dość brutalnie i wciąga aż do ostatniej strony. Dzieje się w niej dużo, każdy wątek jest przemyślany, nic nie dzieje się przypadkowo. Autorka ukazuje nam całą prawdę o tym świecie, który jest mroczny, bezwzględny i niebezpieczny. Bohaterowie są świetnie wykreowani, nawet na chwilę nie pomyślałam inaczej. Lekki i wyrazisty styl autorki nie pozwala oderwać się od lektury choćby na trochę.

  Emocje jakie nam przekazuje są tak wyczuwalne że czyta się tę książkę z wielką przyjemnością.

  Polecam z tą historią nie sposób się nudzić.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dzieciństwo Logana można by było nazwać piekłem. Od kiedy pamięta, ojciec był sadystą, krzywdzącym własne dzieci, zaś kobiety miał za nic, co systematycznie udowadniał jego siostrze oraz matce. Logan był "tresowany" na podobiznę ojca - miał być silny psychicznie, twardy, bezduszny i godny przejęcia dziedzictwa w przyszłości. Jednym słowem: miał być idealnym potworem. Kobiety w tym świecie były nikim. Obiecał sobie, że nigdy się nie zakocha, bo miłość to słaby punkt. Jednak nie wiedział, że trafi na Elizabeth - kobietę, która stała się jego własnością, kupioną od jej ojca. Miała być jego zabaweczką, a stała się kimś zupełnie innym, przez co zyskał słaby punkt w jego świecie, w który niejedna osoba będzie chciała uderzyć.

  --------

  "Miłość gangstera" to nic innego, jak historia oczami Logana. To książka, która od pierwszej strony wywoła u Ciebie ciarki, zniesmaczenie, mocne i wstrząsające przeżycia. I jakie to było dobre! Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że wywołuje większe emocje, niż pierwsza część. Przemoc psychiczna i fizyczna wylewa się praktycznie z każdej początkowej kartki i zostaje z nami do końca. Bohaterowie super wykreowani. Pomimo mięty między Loganem a Elizabeth, historia nie robiła się słodka i cały czas utrzymywała poziom mrocznej i niebezpiecznej. Mimo, że autorka na początku książki wspomniała, że warto znać pierwszą część, to ja myślę, że spokojnie można by było nawet przeczytać "Ukochaną gangstera" jako drugą. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Miłość gangstera" to druga część serii o miłości Logana i Elizabeth.. tylko, że tym razem napisana z punktu widzenia mężczyzny. Nie ukrywam, że gdy tylko się o tym dowiedziałam, od razu chciałam przeczytać tą książkę! Dlaczego? Otóż uwielbiam poznawać męską perspektywę 💥. Tym razem też się nie zawiodłam... Logan w swoim życiu, ba dzieciństwie przeżył naprawdę wiele, on nawet przezwyciężył piekło bym tak to określiła, a nie oszukujmy się, dzieciństwo i wychowanie ma ba nas ogromny wpływ i ba nasze dorosłe życie 🤗.

  Nie czytałam pierwszej części, a już na wstępie sama Autorka zaznacza, że o wiele lepiej poznać tą historię właśnie od początku I pewnie tak jest, ale m jakiś szczególnie to nie przeszkodziło w odbiorze.. Myślę, że to przez bardzo dobrą historię i akcje, które miały miejsce.. Owszem momentami troszkę się gubiłam w fabule miałam wrażenie, że nagle czytam o jednym, a nagle mam przeskok w inna sytuację, historię I inny czas.. ale to może być właśnie spowodowane nieznajomością pierwszej części.

  Ogromny plus za postać Logana, prawdziwy rasowy mężczyzna i podziemia! Groźny, mądry, budzący respekt... a mimo wszystko silny na tyle by się zakochać i wziąć za kogoś odpowiedzialność.. I pięknie kochać, choć w jego kręgach nie jest to najlepiej postrzegane, a już na pewno to, by dobrze traktować swoją ukochaną.

  Elizabeth też bardzo polubiłam, zdecydowanie trafił swój na swego, ona też, nie miała lekko w życiu, przez to, stała się nie tylko ukochaną gangstera, ale też jego dobrą partnerką 🥰.

  Znacie twórczość Autorki? To moje trzecie spotkanie z jej piórem i zdecydowanie najlepsze! Dodatkowo książka jest pięknie wydana 🤭 zdecydowanie polecam 🤗

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Logan i Elizabeth powracają w kolejnym tomie swoich przygód o namiętnym romansie, który nigdy nie powinien mieć miejsca. Czy tragiczne wydarzenia oraz skrywane urazy rozdzielą dwójkę pisanych sobie postaci?

  Tym razem nie jest to klasyczna kontynuacja a historia, która już kiedyś była dość często wybierana przez autorki romansów: odwrócenie wydarzeń widzianych oczami drugiej strony. Zmienia się zatem narracja i punkt widzenia, ale motyw fabuły pozostaje bez zmian. Oczywiście pojawiają się również pewne dodatkowe kwestie, żeby opowieść nie okazała się jedynie powieleniem pierwszego tomu a emocje wydają się inne niż te poznane wcześniej, więc coś znanego nabiera nowych barw i uzupełnia wcześniejsze wydarzenia.

  Logan był złym człowiekiem a przynajmniej sam tak o sobie myślał. To przeszłość miała na niego znaczący wpływ i to ona ukształtowała jego charakter. Ojciec robił wszystko, by ukształtować syna na własną modłę, posuwając się do sadystycznych zagrywek. I tak powstał potwór w ludzkiej skórze, który odciął się od emocji. Jednak pewnego dnia na jego drodze stanęła Elizabeth i wszystko zmieniło postać rzeczy. Tylko czy Logan jest jeszcze zdolny do miłości? Czy uda mu się zapomnieć o przeszłości na rzecz lepszej przyszłości?

  Znane nam już wydarzenia mieszają się z nową perspektywą i tym samym sięgamy po niebezpieczny romans z silnym bohaterem na pierwszym planie. Właściwie muszę przyznać, że narracja Logana podobała mi się dużo bardziej, ponieważ był postacią nieprzewidywalną, mroczną a jednak się się okazało zupełnie inną niż ta prezentowana na pierwszy rzut oka. Autorka odsłoniła pozory, dodała nowe smaczki do fabuły i przyprawiła ją solidną porcją emocji sprawiając, że ponownie miło było wkroczyć do świata bohaterów i wypełnić wcześniejsze fabularne luki.

  Jeśli lubicie powieści romantyczne z mafijnym motywem na pierwszym planie to "Miłość gangstera" jest propozycją właśnie dla Was. Historia ciekawa i odwracająca role, ponieważ zazwyczaj widzimy tylko jeden, damski punkt widzenia. Tym razem to jeden z najniebezpieczniejszych ludzi w swoim fachu otrzymuje głos i udowadnia, że nawet najmroczniejsze dusze zdolne są do miłości.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Miłość gangstera" jest kontynuacją "Ukochanej gangstera" i opowiada całą historię z perspektywy Logana. Muszę przyznać, iż czytanie powieści I.M. Darkss było wyjątkowo fascynujące. Pierwsza część skradła moje serce, dlatego byłam zachwycona, że mam możliwość poznania tej odurzającej, mrocznej historii z zupełnie innej perspektywy. Autorka wykazała się niewiarygodnymi umiejętnościami, bo czytelnik krocząc po kolejnych stronach, stopniowo przypomina sobie losy bohaterów, ale absolutnie nie ma poczucia, że czyta po raz kolejny tę samą powieść. Uzyskuje za to możliwość zrozumienia głównego bohatera, przestaje być wobec niego tak mocno krytyczny. Wyjaśnienie mrocznych tajemnic sprawia, że jest nam po prostu żal zagubionego, pokiereszowanego i złamanego psychicznie chłopaka, nie obwiniamy go, tylko zaczynamy mu szczerze współczuć i kibicować, że niespodziewana miłość okaże się wybawieniem.

  Fundamentem tej książki są przede wszystkim intensywne, skrajne emocje, nakreślone w tak ekspresyjny sposób, że stają się niemal namacalne, obezwładniają czytelnika, nie dają mu ani chwili wytchnienia. Ta książka wciąga na tyle mocno, ze na czas lektury otaczająca nas rzeczywistość w ogóle nie istnieje, całą duszą przebywamy w mafijnym świecie, tuż obok Logana, Bethany oraz innych postaci. Na uwagę zasługuje również wykreowane przez pisarkę mroczne podziemie. To świat brutalny, bezwzględny, nie sposób się z niego wyrwać, to piętno, jakie prześladuje człowieka do samego końca. Ryzyko jest tym większe, że każda słabość może zostać okrutnie wykorzystana przez wroga, dlatego zdecydowanie nie jest to odpowiednie miejsce na miłość.

  "Miłość gangstera" to zniewalająca, nadzwyczaj przeszywająca, angażująca wszystkie zmysły powieść, która otumania niczym najsilniejsze leki i nie wypuszcza ze swych macek jeszcze długo po odłożeniu egzemplarza na półkę. Jeśli kochacie rozpalające zmysły, emocjonalne, sięgające skrajności koktajle, dodatkowo dopieszczone mistrzowskim napięciem, powieść I.M. Darkss rozkocha was w sobie! Przygotujcie się na zniewalającą emocjonalną petardę, która was uzależni niczym najsilniejszy narkotyk. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

 • For Sure Not You

  Natalie Forbes właśnie zaczęła swój ostatni rok w prywatnym liceum Westwood Academy. Dziewczyna jest perfekcyjną uczennicą, ulubienicą nauczycieli i w dodatku przewodniczącą szkoły. Jedyną rysą na tym idealnym obrazku jest Blaise Daniels. Natalie od lat toczy z nim walkę, szczerze go nienawidząc....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 30,37 zł
  w magazynie
  przenieś do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 27,77 zł
 • Start a Fire. Runda pierwsza

  Wznieciliśmy ogień, nad którym nie byliśmy w stanie zapanować Victoria Joseline Clark nigdy nie należała do szczególnie rozważnych dziewczyn, choć nie można jej było zarzucić braku inteligencji. Przez siedemnaście lat swojego życia uważała się za osobę przeciętną i taką również prowadziła...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 32,14 zł
  w magazynie
  przenieś do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,68 zł
 • Burn the Hell. Runda trzecia

  Victoria Joseline Clark próbuje żyć nowym życiem. Życiem, w którym nie ma miejsca na chaos i mrok. Na problemy, krzyki, niepewność i strach. Na ból duszy i ciała. Na to wszystko, co wniósł w nie Nathaniel Shey. Tyle że nie jest łatwo uwolnić się od magii spojrzenia czarnych oczu tego toksycznego...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 32,05 zł
  w magazynie
  przenieś do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 29,62 zł
 • Burn the Hell. Runda czwarta

  Victoria Clark wie, że nie zdoła dłużej uciekać przed tym, co nieuniknione. Dorosłość zbliża się wielkimi krokami, a podejmowanie decyzji staje się coraz trudniejsze. Kolejne dni przybliżają ją do nieuchronnego ― dziewczyna musi wreszcie zdecydować, co dalej. Wyjazd na renomowaną uczelnię...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 32,28 zł
  w magazynie
  przenieś do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,30 zł
 • Start a Fire. Runda druga

  Płoniemy w ogniu, który sami rozpaliliśmy W życiu Victorii Joseline Clark zapanował chaos. A wszystko to za sprawą chłopca o pięknej twarzy i destrukcyjnym wnętrzu. Od dnia, w którym go poznała, niczego nie była już pewna. Wiedziała tylko, że z każdym kolejnym spotkaniem coraz bardziej zatapia się...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 32,18 zł
  w magazynie
  przenieś do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,64 zł
 • It Ends with Us

  Czasem te osoby, które najmocniej nas kochają, potrafią też najmocniej ranić. Lily Bloom zawsze płynie pod prąd. Nic dziwnego, że otworzyła kwiaciarnię dla osób, które? nie lubią kwiatów, i prowadzi ją z pasją i sukcesami. Gdy poznaje przystojnego lekarza Ryle'a Kincaida i rodzi się między nimi...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,99 zł 35,69 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,59 zł
 • Prokurator Outlet

  Trzydziestoletnia, niezwykle atrakcyjna Kinga Błońska jest szczęśliwą kobietą. To znaczy była. Od wielu lat dzieliła życie z tym samym mężczyzną a zawodowo, jako błyskotliwa adwokatka, odnosiła sukcesy na sali sądowej. Teraz jednak fortuna przestała jej sprzyjać: nie dość, że przyłapała męża na...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 15,99 zł 8,00 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 6,03 zł
 • It Starts with Us

  Każde zakończenie może być początkiem. „It Starts with Us” rozpoczyna się w momencie, w którym pozostawił nas emocjonujący epilog „It Ends with Us”. Lily i jej były mąż Ryle zgodnie współdzielą opiekę nad córką Emerson. Pewnego dnia Lily wpada na swoją pierwszą miłość – Altasa. Jest zachwycona tym...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,99 zł 35,69 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 32,99 zł
 • Orszak śmierci. Bieszczadzkie demony. Tom 3

  W Bieszczadach licho nigdy nie śpi, a tajemnice rodzą kolejne tajemnice Sprawa morderstwa dziennikarki, której ciało zostało pogrzebane zgodnie z dawnym obrzędem wampirycznego pochówku, porusza bieszczadzką społeczność. W śledztwo angażuje się Damian, były policjant, który wciąż nie uporał się z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 42,90 zł 24,88 zł
  w magazynie
  przenieś do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 24,04 zł
 • Tamto lato

  Dwadzieścia lat temu dziesięcioletni Milan i Armin Van Lander przebywają nad jeziorem wraz z młodszą o pięć lat siostrą, Aleksą. Zdarza się tragiczny wypadek, po którym życie braci diametralnie się zmienia. Po latach Wiktoria Kopik, której brat, Wojtek, zaginął w tajemniczych okolicznościach,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 28,74 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,75 zł
 • Michael

  Jedna z najbardziej wyczekiwanych książek Julii Brylewskiej! „Nawet diabeł nie może wszystkiego zniszczyć, bo sam przestałby istnieć, jak wszystko. Nawet najgorsze istoty nie pragną zniszczenia wszystkiego. One chcą tylko wyzyskiwać wszystko dla własnej korzyści”. Istnieje wiele rodzajów śmierci....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 30,38 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,10 zł
 • The American Roommate Experiment

  Autorka bestsellerowego „The Spanish Love Deception“ powraca z historią, która sprawi, że twoje serce zabije szybciej! Czasem miłość potrzebuje jedynie odrobiny inspiracji! Rosie Graham ma problem. A właściwie kilka. Rzuciła dobrze płatną pracę dla kariery pisarskiej. Tyle że właściwie nie pisze, a...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,99 zł 35,69 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,59 zł
Najczęściej kupowane razem
 • Na jego łasce

  Kincaid nie wygląda na grzecznego chłopca; niedawno wyszedł z więzienia, jest wytatuowanym wielbicielem szybkiej jazdy, a jego dzika natura wciąż pakuje go w kłopoty. Savannah Malloy jest jego przeciwieństwem. Pochodzi z dobrej rodziny, wiedzie spokojne życie, ale wraz z pojawieniem się Bradleya...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 42,90 zł 25,74 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,60 zł
 • Piekielny ochroniarz

  Kiedy Ava przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie, ma wrażenie, że cały jej świat się zawalił. Przewrotny los sprawia jednak, że dziewczyna spotyka Marcusa, który po latach wrócił do miasta. Mężczyzna nie cieszy się dobrą opinią. Znacznie od niej starszy, wytatuowa­ny, poznaczony bliznami raczej...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 42,90 zł 27,13 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,92 zł
 • Niewolnica Mafiosa

  Jest marionetką. Jest zabawką. Jest nikim. Nie ma nawet imienia. Po nieoczekiwanym uwolnieniu koszmar wcale się nie kończy. Z czarnej studni wspomnień wyłaniają się obrazy i zdarzenia, których wolałaby nie pamiętać. Zrozpaczona, przepełniona lękiem przed światem i ludźmi, szuka pociechy i opieki w...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,90 zł 23,94 zł
  wysyłka do 72 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 24,74 zł
 • Motocyklista bez uczuć

  Drogi Sedricka Wratha i Kiry Malloy po raz pierwszy skrzyżowały się w wyjątkowo dramatycznych okolicznościach. Kira ratuje mu życie i pomaga mu wrócić do zdrowia. Dziewczynie wydaje się, że coś między nimi zaiskrzyło, ale nie zdaje sobie sprawy, że Sed traktuje ją tylko jako pionka w bezwzględnych...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 42,90 zł 27,13 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,92 zł
 • Zapomniany mężczyzna Outlet

  Keylynn Soyer wyjechała z Doomcreck jako nastolatka. Musiała uciekać, odseparować się od tragedii, która zniszczyła jej świat. Dziś jest pewną siebie, silną kobietą. Spełnioną zawodowo pisarką z pięknym domem i gronem oddanych przyjaciół. Do pełni szczęścia brakuje jej jedynie wielkiej miłości, o...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,90 zł 19,95 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 13,14 zł
 • Niebezpieczne związki Outlet

  Miłość buduje, umacnia, uszczęśliwia, daje radość i poczucie spełnienia. To prawda. Ale nie cała. I nie do końca. Miłość może też niszczyć, burzyć, wichrzyć, a nawet zabijać. Nieważne, że robi to w jedwabnych rękawiczkach o ledwo uchwytnym zapachu płatków róż. Niebezpieczeństwo zawsze jest blisko,...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 42,00 zł 21,00 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 21,00 zł
 • Ukochana gangstera

  Ojciec Elizabeth Hallwell jest człowiekiem bezwzględnym i chciwym. Do tego stopnia, że nie waha się oddać swojej córki gangsterowi Loganowi Rothowi. Elizabeth ma za zadanie zdobyć jego miłość. Okazuje się jednak, że to nie takie proste, ponieważ jakiekolwiek głębsze uczucia są Loganowi całkowicie...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,90 zł 23,94 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 24,74 zł
 • Niebezpieczne związki

  Miłość buduje, umacnia, uszczęśliwia, daje radość i poczucie spełnienia. To prawda. Ale nie cała. I nie do końca. Miłość może też niszczyć, burzyć, wichrzyć, a nawet zabijać. Nieważne, że robi to w jedwabnych rękawiczkach o ledwo uchwytnym zapachu płatków róż. Niebezpieczeństwo zawsze jest blisko,...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 42,00 zł 26,57 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,36 zł
 • 121 łez

  Przeszłość, która ją prześladuje. Przyszłość, której się boi. Mężczyzna, o którym nie może przestać myśleć. Emily jest młodą, atrakcyjną kobietą. Wydawałoby się, że niczego jej nie brak. Sama jednak uważa, że nie ma już dla niej nadziei i że nie zasługuje na miłość. Postanawia odebrać sobie życie....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,90 zł 33,92 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,92 zł
 • Zapomniany mężczyzna

  Keylynn Soyer wyjechała z Doomcreck jako nastolatka. Musiała uciekać, odseparować się od tragedii, która zniszczyła jej świat. Dziś jest pewną siebie, silną kobietą. Spełnioną zawodowo pisarką z pięknym domem i gronem oddanych przyjaciół. Do pełni szczęścia brakuje jej jedynie wielkiej miłości, o...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,90 zł 25,94 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 29,23 zł
 • Światło w mroku

  Jeden wieczór.Tyle wystarczy, by Eli przekonała się, jak niewiele potrzeba, by wszystko, obróciło się w pył.Jeden wybór, który może przynieść śmierć milionom istnień.Ona, która nie zdaje sobie sprawy, że należy do Lamandi ? rodu Światła ? który wkrótce się o nią upomni.On jako jedyny mężczyzna,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 33,00 zł 25,69 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 23,32 zł
 • Gwiazdy nadziei

  On sądzi, że szczęście jest tylko chwilowym złudzeniem, a miłość okrutnym żartem. Ona będzie chciała to zmienić. Amara po latach spędzonych w szkołach z internatem wraca do rodzinnego domu. Nie jest to jednak miejsce, w którym czuje się akceptowana. Nigdy nie zaznała rodzinnego ciepła czy wsparcia....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 37,91 zł 30,33 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 27,67 zł
Wybrane bestsellery
LOL Surprise Tweens Doll - Gracie Skates Mga Entertainment 0/5 Cena detaliczna 94,98 zł 85,48 zł Do koszyka dodaj do schowka

LOL Surprise Tweens Doll - Gracie Skates Mga Entertainment

LOL Surprise Tweens Doll - Gracie Skates. Poznaj nowy rozmiar lalki LOL Surprise, który mieści się pomiędzy małymi lalkami LOL a dużymi lalkami modowymi OMG. Zestaw składa się z jednej ślicznej laleczki Gracie Skates, 15 niespodzianek oraz wielofunkcyjnego opakowania. Laleczka odznacza się uroczą...
najniższa cena z 30 dni: 94,97 zł
Przystań nad Wisłą 5/5 Cena detaliczna 47,90 zł 31,81 zł Do koszyka dodaj do schowka

Przystań nad Wisłą

Tamara Pawlicka ma za sobą trudne dzieciństwo. Osierocona przez matkę, odizolowana od ukochanej babci i wychowywana przez apodyktycznego ojca, dla którego najważniejsze są praca i pieniądze, nie wie, co to radość i beztroska. Podporządkowana ojcu robi wszystko, by spełnić jego oczekiwania. Po jego...
najniższa cena z 30 dni: 21,78 zł
Dyrektor generalny 5/5 Cena detaliczna 46,99 zł 33,28 zł Do koszyka dodaj do schowka

Dyrektor generalny

Olivia żyje w związku bez miłości. Z partnerem łączą ją tylko seks i niezdrowy finansowy układ. Kocha swoją pracę i spełnia się jako asystentka wiekowego szefa. Nie jest szczęśliwa, lecz ukrywa to za wyuczonym przez lata uśmiechem. Harry jest wnukiem szefa Olivii i jego spadkobiercą. Właśnie wrócił...
najniższa cena z 30 dni: 29,47 zł
Ptaki i inne opowiadania 5/5 Cena detaliczna 49,90 zł 38,08 zł Do koszyka dodaj do schowka

Ptaki i inne opowiadania

Nie potrafił powiedzieć, jak długo walczył z nimi w ciemnościach, lecz w końcu łopot skrzydeł wokół niego osłabł, a potem całkiem ucichł… Daphne du Maurier, "Ptaki” Sześć wybitnych opowiadań brytyjskiej mistrzyni grozy i suspensu, jednej z najważniejszych pisarek w historii literatury. Opowiadanie...
najniższa cena z 30 dni: 37,93 zł
Ciało 0/5 Cena detaliczna 44,90 zł 34,86 zł Do koszyka dodaj do schowka

Ciało

Pierwszy thriller medyczny Tess Gerritsen. Lekarka sądowa, która ma przeciwko sobie wszystkich: władze miasta, policję i prokurturę... I byłego męża. Zwłoki młodej pięknej dziewczyny przywiezione do prosektorium nie zdradzają żadnych widocznych urazów ani śladów przemocy. Lekarka sądowa Kat Novak...
najniższa cena z 30 dni: 25,20 zł
Bezkres magii 0/5 Cena detaliczna 59,00 zł 42,06 zł Do koszyka dodaj do schowka

Bezkres magii

„Tancerka Krawędzi“,, zupełnie nowa mikropowieść ze świata Archiwum Burzowego Światła jest ukoronowaniem Bezkresu magii, pierwszego zbioru opowiadań Brandona Sandersona. Obowiązkowa lektura dla fanów. Zbiór zawiera ponadto osiem innych tekstów: „Nadzieja Elantris“, (Elantris) „Jedenasty metal“, (Z...
najniższa cena z 30 dni: 41,77 zł
Cudowne lata 5/5 Cena detaliczna 54,90 zł 39,21 zł Do koszyka dodaj do schowka

Cudowne lata

Jedna z 15 najlepszych powieści 2022 roku według Oprah Winfrey! Jedna z 10 najlepszych książek 2021 roku według magazynu "Le Parisien”! Jedna ze 100 najlepszych książek 2021 roku według magazynu literackiego "Lire”! 300 000 sprzedanych egzemplarzy w samej Francji. Finalistka Grand Prix blogerów...
najniższa cena z 30 dni: 38,88 zł
Sekrety kobiecych dusz. Saga krynicka. Tom 1 5/5 Cena detaliczna 45,90 zł 29,55 zł Do koszyka dodaj do schowka

Sekrety kobiecych dusz. Saga krynicka. Tom 1

Przyjaźń, miłość, pilnie strzeżone tajemnice i krzywdy, za które trzeba zapłacić W pozornie spokojnym uzdrowisku krzyżują się losy kuracjuszy, przyjezdnych i mieszkańców. Jest rok 1894. Aurelia mieszka wraz z teściami w zamożnej posiadłości w Krynicy. Po tragicznej śmierci męża obawia się o swoją...
najniższa cena z 30 dni: 22,04 zł
Zaufaj swojemu sercu 4/5 Cena detaliczna 42,90 zł 27,13 zł Do koszyka dodaj do schowka

Zaufaj swojemu sercu

Próba rozprawienia się z przeszłością, zdobycie szansy na nowe życie, a do tego miłość, która przychodzi niezauważenie… Życiowe ścieżki niejednokrotnie prowadzą nas tam, dokąd najmniej spodziewamy się dotrzeć. Marta Kamińska wie o tym najlepiej. Mieszka w Warszawie u sióstr zakonnych. Trafiła do...
najniższa cena z 30 dni: 26,92 zł
Pokot 5/5 Cena detaliczna 46,90 zł 25,90 zł Do koszyka dodaj do schowka

Pokot

Najnowszy thriller od autora takich bestsellerów jak „Łowca”, „Zwierz” czy „Dom” ! Duet Sikora Bielecki powraca! We Wrocławiu grasuje kolejny seryjny zabójca. Tym razem za cel bierze dzieci. Śledczy starają się złapać sprawcę, zanim w mieście wybuchnie panika, a media znów znajdą pożywkę. Dla...
najniższa cena z 30 dni: 25,68 zł
Red, White & Royal Blue 0/5 Cena detaliczna 59,99 zł 40,97 zł Do koszyka dodaj do schowka

Red, White & Royal Blue

Rozszerzone wydanie powieści, którą pokochały miliony czytelników na całym świecie! Alex Claremont-Diaz jest tą osobą, która jako jedyna w całych Stanach Zjednoczonych ma status równy księciu. Wraz ze swoją nieustraszoną siostrą June i genialną Norą, wnuczką wiceprezydenta USA, tworzą Trio z...
najniższa cena z 30 dni: 40,49 zł
Once upon a time 5/5 Cena detaliczna 44,90 zł 25,33 zł Do koszyka dodaj do schowka

Once upon a time

Prawdziwa miłość istnieje tylko w książkach. I tylko tam można spotkać zakończenie "i żyli długo i szczęśliwie". Maja jest bibliotekarką, pasjonatką książek, która na własnej skórze przekonała się, że pierwsza miłość nie ma nic wspólnego ze słodkim zauroczeniem. Uciekając w świat fikcji, ignoruje...
najniższa cena z 30 dni: 20,08 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula