Markery

Bestsellery - Flamastry i markery

Nowości - Artykuły papiernicze

Markery to jedne z najbardziej wszechstronnych artykułów piśmienniczych. W zależności od właściwości mogą być wykorzystywane w codziennej pracy, przy tworzeniu notatek oraz do zadań specjalnych - do barwienia tkanin, szkła, ceramiki i innych materiałów. To również popularne narzędzie pracy artystów, które pozwala na uzyskanie unikalnych efektów.


Najpopularniejszym rodzajem markerów są markery permanentne i olejne, które cechują się wysoką trwałością, a także odpornością na wodę i czynniki atmosferyczne. Mogą być wykorzystywane do pisania po różnych powierzchniach, takich jak papier, folia, plastik, szkło i inne. Co istotne, tego typu pisaki nie nadają się do pisania po tablicach suchościeralnych - w tym wypadku warto sięgnąć po specjalne markery do tablic. Dużą popularnością cieszą się również markery artystyczne na bazie alkoholu, które z uwagi na dużą intensywność kolorów pozwalają na tworzenie szkiców, obrazów i rysunków.


Markery odnajdują szerokie zastosowanie w domu, szkole lub biurze. Dzięki tym wszechstronnym pisakom możesz sporządzić przejrzyste notatki lub napisać informacje na tablicy suchościeralnej. Ponadto markery mogą być wykorzystywane w celach artystycznych, zarówno przez dzieci, jak i osoby dorosłe profesjonalnie zajmujące się sztuką.


W naszej księgarni internetowej posiadamy szeroką ofertę markerów popularnych producentów: Bic, Pilot, Winsor Newton (Promarker) i wiele innych. Sięgając po produkty znanych producentów, możesz liczyć na wysoką jakość oraz trwałość markerów. Ponadto marki takie jak Bic czy Pilot posiadają w swojej ofercie wiele różnych rodzajów markerów, spośród których każdy może dobrać odpowiedni produkt do swoich potrzeb.