Cienkopisy

Bestsellery - Flamastry i markery

Nowości - Artykuły papiernicze

Cienkopisy to narzędzia często stosowane przez artystów, projektantów, architektów, inżynierów, uczniów, studentów i nauczycieli. Charakteryzują się bardzo cienką końcówką, która pozwala na precyzyjne pisanie, rysowanie i szkicowanie. Te popularne narzędzia pozwalają na tworzenie wyjątkowo precyzyjnych linii, dzięki czemu są idealne również do rysowania i pisania na małych powierzchniach - przykładowo w notesach czy w kalendarzach.


Cienkopisy są dostępne w różnych rozmiarach, zaczynając od bardzo cienkich końcówek o grubości 0,3 mm, a kończąc na tych o grubości 1,0 mm lub więcej. Długość linii, jaką łącznie potrafi narysować cienkopis, wynosi nawet 1000 m. Wśród najpopularniejszych marek znajdują się m.in.: Bic, Pilot, Toma, Stabilo, Schneider, Centropen.


Dostępne są cienkopisy z różnymi kolorami atramentu, dzięki czemu można nimi pisać i szkicować w różnych odcieniach. Popularne kolory to: czarny, niebieski, czerwony, zielony, fioletowy i różowy, a także wiele innych. Istnieją również cienkopisy posiadające pieczątkę w zestawie, które pozwalają ozdabiać prace w kreatywny sposób.


Cienkopisy w szerokiej gamie kolorystycznej można zakupić jako zestaw, który da Ci niezliczone możliwości w Twoich projektach. Zestawy zawierają od kilku do nawet kilkudziesięciu sztuk cienkopisów, w pełnej lub jednolitej gamie kolorystycznej. W ofercie można również znaleźć zestawy zawierające cienkopisy kreślarskie o różnych szerokościach końcówek, które doskonale sprawdzają się w pracy projektantów, architektów oraz artystów.