Flamastry i mazaki

Bestsellery - Flamastry i markery

Nowości - Artykuły papiernicze

Szeroki wybór flamastrów i mazaków to prawdziwy raj dla małych i dużych artystów. Pisaki można zastosować praktycznie wszędzie: od pierwszych, dziecięcych rysunków, poprzez ozdabianie prac plastycznych, pocztówek i zeszytów, po prawdziwie profesjonalne rysunki i komiksy. Niezbędne są do kaligrafii, ale również do prezentacji na tablicach suchościeralnych. Łatwo nimi wykonać witraż na okno lub własną, oryginalną podkoszulkę. Idealnie nadają się również do trwałych oznaczeń na różnego rodzaju materiałach.


Pisaki firm BiC, Astra, Crayola czy St.Majewski dedykowane są głównie dla dzieci. Grube, łatwo zmywalne z tkanin i nietoksyczne flamastry nadają się już od najmłodszych lat. Dostosowane kształtem do małych rączek pomagają maluchom w ćwiczeniach małej motoryki. Dodatkową atrakcją jest duży wybór kolorów, końcówek oraz stempelki, często umieszczane po drugiej stronie pisaka.


Starsze dzieci obowiązkowo muszą mieć w piórniku zestaw mazaków, najlepiej dwustronnych, z różnymi końcówkami, którymi jednocześnie napiszą tekst i zamalują większe fragmenty rysunku. Do wykonywania notatek, a przez to - lepszego, wizualnego zapamiętywania ich treści - polecane są pastelowe flamastry Derform, które optycznie wzmocnią efekt notatki, jednocześnie jej nie dominując. Dzieci chętnie sięgną się również po pisaki z oferty Patio Colorino z postaciami ulubionych bohaterów.


Zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści docenią szerokie możliwości, jakie daje wykorzystanie mazaków. Dzięki zastosowaniu ściętych, pędzelkowych, grubych lub cienkich końcówek, szerokiej gamie kolorów oraz efektów specjalnych: brokatów, fluo czy metalicznych, można wyczarować prawdziwą magię rysunków, szkiców, sketchnotek lub profesjonalnych prezentacji. Wraz z dmuchanymi zestawami mazaków i szablonów można również zapewnić znakomitą zabawę całej rodzinie.