Mamy najlepsze prezenty na mikolajki!

Najlepsze prezenty na mikołajki >

Czy już masz prezenty na mikołajki? Sprawdź te polecane przez ekipę TaniaKsiazka.pl!

Miło jest dostawać upominki i równie miło jest obdarowywać bliskich. W końcu nic tak nie cieszy jak promienny uśmiech na twarzy kogoś, komu właśnie daliśmy prezent. Jeżeli właśnie szukasz ciekawych upominków na zbliżające się mikołajki, to sprawdź nasze inspiracje.

Znajdziesz wśród nich książki dla młodszych i starszych czytelników oraz gry planszowe i karciane, które będą gwarancją świetnej rozrywki. 

Sprawdź najlepsze prezenty na mikołajki >Harry Potter. Dobble >


Harry Potter. Dobble >

"Dobble" to doskonała gra dla starszych i młodszych. Znają ją już chyba wszyscy. Ta wersja jednak szczególnie zadowoli fanów Harry'ego Pottera. Na kartach gry znajdują się magiczne symbole związane właśnie z ponadczasową sagą o młodym czarodzieju.

Na 55 okrągłych kartach znajdują się rysunki przedstawiające bohaterów serii: Harry'ego, Hermionę, Rona, oraz przedmioty, takie jak: znicz, różdżka, herby domów Hogwartu czy magiczne stworzenia.

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie >

Czuła przewodniczka, Natalia de Barbaro >

Życie przynosi wiele nieoczekiwanych sytuacji i zrządzeń losu. Ani się obejrzysz, a okazuje się, że nie wiesz, jak się tu znalazłaś. Nie rozpoznajesz tego życia ani... samej siebie. Powrót do własnego ja, do prawdziwej siebie nie jest łatwy, a droga jest zazwyczaj wyboista. Ta książka została napisana właśnie po to, aby wesprzeć Cię w tej trudnej podróży.

Gwiazdkowy Prosiaczek >

Gwiazdkowy ProsiaczekAutor: Joanne Kathleen Rowling >

Wigilia to wyjątkowy czas. Niestety to właśnie wtedy wydarza się coś, co dla Jacka jest prawdziwą tragedią. Chłopiec przywiązany jest do swojej przytulanki o wdzięcznym imieniu Daj Prosia. Tyle że w Wigilię jego przyjaciel ginie. Mimo to jest promyk nadziei. Na szczęście w tym okresie mają miejsce cuda - życie wstępuje również w zabawki.


Więcej prezentów na mikołajki >


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać