Mala M. Tom 2

Autor:

Lilka Płonka

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
2 dni + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
320
Nasza cena: 28,11 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

Pogłoski, że w tym tomie wszystko się wyjaśni, okazały się grubo przesadzone. Na szczęście.

Wielka miłość to wspaniała rzecz, ale czasem wiążą się z nią wielkie kłopoty, zwłaszcza jeśli bóg seksu okazuje się także być bogiem wojny… Mala może i znalazła mężczyznę marzeń – a raczej to ON ją znalazł – ale równocześnie bezpowrotnie straciła szansę na bezpieczne, spokojne życie. Dawne szaleństwa i wyskoki wydają się teraz synonimem nudnej, bezbarwnej egzystencji i nawet chwile wytchnienia u boku nieodłącznej Zuzki nabierają posmaku kompletnego wariactwa.

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Mala spędza upojne chwile z swoim cudownym kochankiem Ramzesem, który dokładnie wie, czego potrzebuje jej ciało. Ich nieziemski seks wznosi ją na wyżyny przyjemności, ale wszystko, co dobre szybko się kończy.Mala jest w niebezpieczeństwie, jej wcześniejsze szaleństwa przy tej sytuacji to mały pikuś.

  Teraz już nic nie jest zależne od niej, staje się pionkiem w grze, jest słabym punktem Ramzesa i ktoś właśnie to odkrył. Musi jak najszybciej zaszyć się w jakimś bezpiecznym miejscu, tak, aby nikt jej nie znalazł. Jest odcięta od telefonu i Internetu, nie może się skontaktować nawet ze swoją najlepszą przyjaciółką, jedyną rozrywkę zapewnia jej wpadający na ostry seks Ramzes i litry wina, którymi Mala nie pogardzi.

  Kobiety ma się nie rzucać w oczy i unikać ludzi, jednak nie byłaby sobą gdyby czegoś nie odwaliła. Przez co oczywiście przysparza sobie kłopotów a jej życie wisi na włosku.

  Czy Ramzes będzie w stanie zapewnić kobiecie bezpieczeństwo? W co wpakuje się szalona Mala?

  Czy wyjdzie z tego cało?

  Książki autorki wciągam jak spaghetti i tym razem też tak było, gdy tylko do mnie dotarła od razu wzięłam się za czytanie. Nie obeszło się bez zwrotów akcji i wielu zabawnych momentów, które doprowadzają do łez. Mala jest bezbłędna i nigdy nie wiadomo, co tym razem odwali, niby ma na sobie nie zwracać uwagi, ale się nie da, ona po prostu wpada w sam środek kłopotów, których powinna unikać jak ognia. Oczywiście na straży jej cnoty staje przystojny bóg seksu Ramzes, ale żeby było zabawniej pojawia się jeszcze jeden mężczyzna. Oczywiście autorka nie byłaby sobą gdyby nie postanowiła na koniec zrzucić bomby, teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejny tom.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Mala M. 2" jest bezpośrednią kontynuacją "Mala M", więc dobrze jest najpierw poznać pierwszą część. Jednak tym razem nie mamy do czynienia z duetem pisarskim wraz z Pauliną Świst, a z samą Lilką Płonką.

  W poprzednim tomie Mala dała mi się poznać jako mocno specyficzna postać, której w głowie był tylko seks. Ale miała też dużo dystansu do własnej osoby, dlatego w jakiś sposób zdobyła moją sympatię. Tym razem również to ona wiedzie prym. Zachowała mnóstwo humoru, przez co bawiłam się świetnie. Jeśli zaś chodzi o inne postacie, to najbardziej chciałabym aby wątek Ramzesa został szerzej rozwinięty.

  Książka ponownie obfituje w przeważającą ilość opisów. Wolałbym aby została zachowana równowaga pomiędzy warstwą opisową a dialogami. Jednakże jestem zadowolona z pierwszoosobowej narracji, dzięki czemu poczułam się bliżej głównej bohaterki.

  Wino leje się tu strumieniami, przyjaźń z Zuzą pozostaje niezmienna, z kolei seks, namiętność i pożądanie szukają ujścia. Będzie naprawdę gorąco! W dalszym ciągu mamy do czynienia z ostrym, momentami wulgarnym językiem, ale to pasuje do Mali, bo aniołkiem to ona przecież nie jest, prawda? A jakby tego było mało, to na dokładkę mamy jeszcze liczne trafne porównania. 

  "Mala M. 2" to lekka, z przysłowiowym jajem powieść na odstresowanie. Nie wszystko się tu wyjaśnia, więc możemy czekać na kolejną część. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  🍂ℝ𝕖𝕔𝕖𝕟𝕫𝕛𝕒 𝕡𝕣𝕫𝕖𝕕𝕡𝕣𝕖𝕞𝕚𝕖𝕣𝕠𝕨𝕒🍂

  Kto
  czekał na dalsze losy szalonej Mali Mączki? Jak się Wam podobało? 😁

  Ten tom napisała sama Lilka Płonka, więc obiecałam sobie, że nie będę go porównywać do książek Pauliny Świst i naprawdę bardzo się starałam, ale od razu widać, że autorki mają podobny styl i poczucie humoru. 

  Ta opowieść to będzie bardzo długa podróż, zarówno fizyczna, bo bohaterka przez większość czasu będzie znajdować się gdzieś na wygnaniu, jak i wewnętrzna, po umyśle Mali, której tu jest naprawdę dużo.😊

  Najpierw nie mogłam się doczekać jej spotkań z Ramzesem, akcji, rozmowy, czegokolwiek, ale później znowu przypomniałam sobie o tym nieporównywaniu i z pokorą przyjęłam to, co autorka nam zaoferowała. 

  Czyli rzeczywiście Malę M. do kwadratu!😈

  Na początku zostaje ona zmuszona do ukrywania się, chociaż nawet nie wie, jakie dokładnie niebezpieczeństwo jej grozi. Ale skoro Ramzes mówi, że trzeba, to trzeba. 😁

  Najpierw spędza trochę czasu w jego domu, gdzie samotnie zwiedza każdy obrzydliwie luksusowy kąt, po czym ponownie musi się pakować i trafia na Węgry. 🇭🇺

  Tam, co zrozumiałe, głównie raczy się winem i słońcem, dryfując w wodach termalnych i odmętach swojego umysłu, myślącego na zmianę o Piotrku i innych niebezpieczeństwach.

  Jednak nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo rozległa jest siatka tych wszystkich nielegalnych powiązań i że tak naprawdę nigdzie nie jest bezpieczna… Zwłaszcza z dala od Ramzesa. 🤭

  Czy w końcu uda się jej wrócić do Polski? 🤔

  Być może, ale to nie znaczy, że rzucą się sobie z Piotrem w ramiona, wypiją z Lilką wino na zgodę i będzie wszystko super. 😎

  Ale przecież nikt nie spodziewa się raczej wyznań miłości od szefa grupy przestępczej, prawda? 😉

  Mimo dobrych chęci i nastawienia, mam nieco mieszane uczucia, co do tej książki. Najpierw brakowało mi głównego męskiego bohatera, ale potem tak sobie spojrzałam na tytuł i, w sumie, przecież nie brzmi ON „Mala M. i Piotr R.”… 🤔

  Niemniej jednak, fajnie byłoby poznać go trochę lepiej, zresztą bohaterka chyba uważa tak samo. 😀

  To oczywiście nie znaczy, że Piotrka wcale nie było, ale wiecie, jak to z nim jest… Pojawia się i znika. 😜

  Ale spokojnie, mam wrażenie (i nadzieję), że to jeszcze nie koniec ich szalonej przygody, chociaż o grze w Scrabble też miło się czytało. 😉

  Autorce gratuluję samodzielnego debiutu!😘

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ?RECENZJA PRZEDPREMIEROWA?  ,,-Poproś!

  Nie ma mowy.Nie dam mu tej satysfakcji. Uwielbiałam być jego zabawką,sprawiało mi rozkosz,kiedy traktował mnie jak przedmiot,i ON doskonale o tym wiedział,ale tym razem się mu postawię.[motyla nóżka] dokończ!

  -Poproś!"

  Mala jak to Mala,tam gdzie ona, tam i kłopoty.Ale gdy te kłopoty mają boski wygląd,konflikt z prawem, na tak zwaną krajową,a nawet europejską skalę,aurę niebezpieczeństwa,a w międzyczasie robią z jej ciałem tylko i wyłącznie same cuda,to nawet nagła wyprowadzka z przyczyn, póki co jej bliżej nieznanych, nie jest takim złym pomysłem. Ktoś chce uderzyć w Ramzesa, celując w jego słaby punkt, którym obecnie wydaje się być właśnie Mala. Zaczyna się podróż, od Warszawy przez Śląsk, aż po Węgry, ucieczka,ukrywanie się, ciągła zmiana miejsca pobytu i....morze,a nawet ocean wina, wypity w tak zwanym międzyczasie.

  Po paru kieliszkach, ba, po paru butelkach, świat wydaje się być piękniejszy, jej bliżej nieokreślone i niezrozumiałe położenie, wcale jej nie przeszkadza, a Ramzes wpadający na kilka chwil, ostrej jazdy, potrafi, jak nikt inny,umilić jej czas.

  Hmm,gdyby jeszcze coś powiedział, wytłumaczył, a nie tylko kazał cicho siedzieć,nie wychylać się i nie zwracać na siebie uwagi.

  Jednak Mala,nie byłaby sobą,gdyby czegoś ponownie,nie odpierdzieliła,ale tym razem oprze się to o poważne kłopoty. Tym razem rycerzem na białym koniu,okaże się ktoś zgoła inny niż boski i nietykalny Ramzes.

  A wszytko przez to pyszne węgierskie wino...

  O tak monolog Mali, w tej części to prawdziwa komedia, jej zaskakujące pomysły, przemyślenia i wszystko co jej przychodzi do głowy po pijaku,to istny majstersztyk. Pokusiłabym się o stwierdzenie,że Mala mogłaby występować bez problemu wśród stendup'erów -:)))

  Dobrze,że co poniektórzy mają do niej anielską cierpliwość.

  Jednak pewne jest jedno,chociaż, czytając nieźle się ubawicie,to ta część nic Wam nie wyjaśni,a nawet doda kolejne znaki zapytania, co może oznaczać tylko jedno-kolejną część.

  Osobiście wnioskowałabym o więcej Ramzesa, no i może przydałoby się zaszyć Malę :-)))

  Bo biedaczka nigdy nie dojdzie ze sobą do ładu, a tu, pomimo konfliktu interesów, prawdopodobnie niełatwa misja szykuje się dzierlatce.

  Czekam z niecierpliwością na kolejną część, i nieważne solo czy w duecie z Pauliną Świst, byle to było szybko :-)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “Mala M 2”

  Pierwsza część “Mali M” była dla mnie jak objawienie. Po niej sięgnęłam po kolejne książki Pauliny Świst i pokochałam jej styl i humor. W trakcie czytania , już od pierwszych linijek , ze śmiechu stawały mi łzy w oczach . Bardzo polubiłam Malę, Zuzę i Ramzesa. Ciekawiło mnie niesamowcie jak potoczą się losy roztrzepanej bohaterki i gangstera, oraz co zrobi Zuza z niewiernym mężem. Czy drugi tom dał mi odpowiedzi na te pytania ? Nie bardzo…

  Niestety brak Pauliny dało się odczuć w drugiej części i to bardzo . Jej książki są charakterystyczne , jest w nich szaleństwo , humor ale też konkretnie toczy się akcja. Tu tych konkretów zabrakło. Mala w tym tomie jest roztrzepana, nieodpowiedzialna, taka ...pusta i wiecznie pije , względnie jest na kacu . Tak, wiem , w poprzednim tomie też nie odmawiała, ale tu to już ciąg alkoholowy . Świadoma zagrożenia, może nie wie konkretnie jakiego bo Ramzes jej nie wtajemnicza ,ale wie , że nie bez powodu jest w ukryciu , a nie myśli rozsądnie. Szczególnie na Węgrzech jej zachowanie jest skrajnie głupie . Ramzes był seksowną i intrygującą postacią w pierwszym tomie . Tu jego rola sprowadza się do tego, że pojawi się kilka razy, odbędzie dość prymitywny stosunek z Malą i znika . Zostawia ją bez wyjaśnień czemu to wszystko, kto jej zagraża. Traktuje ją jak idiotkę, która nie musi nic wiedzieć, ma wypełniać polecenia i czekać. A i to jej za dobrze nie wychodzi . Zuza i jej małżeństwo , są totalnie olane. Nic na ten temat praktycznie nie ma w tej książce, a można było bardzo ciekawie ten wątek pociągnąć.

  Ogólnie w całej książce , treści jest niemało , ale istotnych wydarzeń jak na lekarstwo . Zaciekawiło mnie odkrycie w piwnicy Ramzesa , jednak autorka jakby pokazała , że może być ciekawie ale nie będzie . Następnie wydarzenia w Tokaju i pojawienie się Pawła , daje do myślenia. Obecne zachowanie Ramzesa skłania mnie do myślenia, czy jednak Paweł nie byłby lepszą opcją. Zakończenie jedynie zaintrygowało na tyle żeby nie skreślać tej serii , może jeszcze będzie lepiej. Każdy zalicza wzloty i upadki , zawsze można się podnieść.

  Szkoda, rozczarował mnie ten tom bo był zupełnie inny niż oczekiwałam .Styl dalej lekki, dzięki czemu czyta się ekspresowo. Humor również obecny choć już nie ten sam . Za dużo monologów i bezsensownych wywodów Mali, za mało akcji i konkretnych wydarzeń. Pozostaje nadzieja, że kontynuacja, która bez wątpienia nastąpi, znów zaangażuje mnie w tę historię.

  Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Mala M. 2
 • Autor: Lilka Płonka
 • Wydawnictwo Akurat
 • Seria Mala M.
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 320
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328721463
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328721463
 • EAN: 9788328721463
 • Wymiary: 13.0x20.5x2.4 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Mali mężczyźni 4/5 Nasza cena:
30,14 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mali mężczyźni

Światowy bestseller amerykańskiej pisarki Louisy May Alcott. Dalsze losy bohaterów "Małych kobietek" i "Dobrych żon" (książka jest trzecią częścią tetralogii "Małych kobietek"). Książka opowiada o życiu Jo Bhaer, jej męża i dzieciaków ze szkoły w Plumfield. Bezpośrednią inspiracją tej historii była...
Kobieta która wiedziała za mało 3/5 Nasza cena:
22,44 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kobieta która wiedziała za mało

Czasem twoje życie musi się wykoleić, żeby potem znowu nabrało rozpędu.Marzena Wierzba jest popularną pisarką, której rytm życia wyznacza pisanie kolejnych pretensjonalnych, przeerotyzowanych książek.Nagle jej uporządkowany świat zaczyna się rozpadać. Mąż, szanowany notariusz, angażuje się w romans...
Mały wielki tydzień. Książka napisana jednym palcem 0/5 Nasza cena:
23,52 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mały wielki tydzień. Książka napisana jednym palcem

Czego może obawiać się człowiek w sile wieku, w apogeum kariery zawodowej, kochający z wzajemnością swoją rodzinę, a nawet dwa psy, na które długo nie chciał się zgodzić? Pewnie wielu przeciwności losu, ale najbardziej nieuleczalnej choroby, która odbierze mu radość życia, a potem samo życie....
Polowanie na małego szczupaka 0/5 Nasza cena:
33,93 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Polowanie na małego szczupaka

Bagnista Laponia Wschodnia to miejsce, gdzie przestają działać telefony i ubezpieczenie na życie. Stąd pochodzi Elina, która co roku przed osiemnastym czerwca musi wyłowić szczupaka ze stawu Oś. Od tego zależy jej życie. Tym razem wszystko idzie nie tak, jak zaplanowała. Czas ucieka, a ryba wciąż...
Klub mało używanych dziewic 0/5 Nasza cena:
11,44 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klub mało używanych dziewic

Klub Mało Używanych Dziewic to wbrew prowokującej nazwiecoś niemal tak niewinnego jak drużyna harcerska. Matkamizałożycielkami są cztery interesujące kobiety, których celem nie jestzłapanie wreszcie chłopa (nie da się ukryć, lata lecą), lecz w pewnymsensie poprawianie rzeczywistości. Mają w sobie...
Mały, brudny sekret. Zakazane pragnienia. Tom 1 4/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mały, brudny sekret. Zakazane pragnienia. Tom 1

Emma Bell, prześliczna ciemnowłosa dziewczyna, wiodła spokojne życie bibliotekarki i dochodziła do siebie po naprawdę paskudnych czasach. Nathan, jej były, miał zły charakter i ciężką rękę. Bił. Udało się jej go zostawić. Była cała. Mogła już być sobą. Trafiła na dobrego terapeutę, a rodzina...
Dojrzała namiętność seks w małym mieście 0/5 Nasza cena:
14,55 zł 15,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dojrzała namiętność seks w małym mieście

Jeszcze nie tak dawno związek, w którym kobieta miała więcej lat niż jej partner, oznaczał skandal. Czy dzisiaj jest inaczej? Choć specjaliści twierdzą, że wielu współczesnych mężczyzn szuka partnerek starszych od siebie i o silnych osobowościach, to do związku kobiety z dużo młodszym mężczyzną...
W pogoni za szczęściem seks w małym mieście 0/5 Nasza cena:
12,00 zł 15,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W pogoni za szczęściem seks w małym mieście

Znaleźć szczęście nie jest łatwo. Szczególnie w związku partnerskim. Ale czy niemożliwe? Na to pytanie szuka odpowiedzi w książce W pogoni za szczęściem sławna i ambitna pani fotograf, która ulega groźnemu wypadkowi, w wyniku którego traci wzrok i musi zrezygnować ze swoich ambicji zawodowych....
Mały człowiek Tom 0/5 Nasza cena:
32,19 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mały człowiek Tom

Jedenastoletni Tom mieszka w starej przyczepie kempingowej z Joss, swoją matką (młodą jak na matkę jedenastolatka - urodziła go, mając niespełna czternaście lat). Ponieważ Joss lubi się zabawić i wyskoczyć gdzieś na weekend ze znajomymi, Tom często zostaje sam. I musi sobie radzić. Jedzenie zdobywa...
Oddech miedzianego węża 0/5 Nasza cena:
49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oddech miedzianego węża

"Oddech miedzianego węża" to powieść dla ludzi, którym nigdy nie znudził się świat młodzieńczych marzeń. Opowieść o miłości, przyjaźni i nadziei. Osadzona w realiach przełomu wieków prowadzi nas śladami bohatera, którego stabilne, nudne życie z dnia na dzień zamienia się w szaloną przygodę pełną...
Mało 5/5 Nasza cena:
33,06 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mało

Ukazująca ważkość języka i pisania powieść o przemocy wobec dzieci, agresji, ale i sile miłości, wiary i ambicji. Mało to opowieść o chłopcu i dziewczynce, których pozornie nic nie łączy. To opowieść o Derdzie – córce strażnika wsi, która mając jedenaście lat zostaje wydana za mąż za syna szejka...
Mało brakowało 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mało brakowało

Magda i Blanka to młode kobiety, którym bagaż doświadczeń życiowych nie odebrał, na całe szczęście!, chęci do życia i pogody ducha. Pierwsza cierpi na nietypową przypadłość: w stresujących momentach traci głos i zdolność mówienia, druga posiada niebywałą umiejętność wplątywania się w niecodzienne...
Wybrane bestsellery
Drzewko szczęścia 5/5 Nasza cena:
24,57 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drzewko szczęścia

Tej zimy zejdzie lawina... śmiechu! Kornelia Trzpiot, dość leciwa dama, podczas wieczerzy wigilijnej oznajmia rodzinie, że do szczęścia, zarówno doczesnego, jak i wiekuistego, potrzebny jest jej wyłącznie herb. Nikt z osób zebranych przy stole nie zdaje sobie sprawy, że jest to głęboko przemyślana...
To, co za nami 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co za nami

„To, co za nami” – kolejna niesamowita historia prosto od bestsellerowej Vi Keeland! Zack od małego dobrze wiedział, jak potoczy się jego przyszłość. Miał wizję szczęśliwego życia u boku swojej najlepszej przyjaciółki. To właśnie ona, Emily, była dla niego wszystkim. Los jednak miał wobec niego...
Oko świata. Koło czasu. Tom 1. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
42,42 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oko świata. Koło czasu. Tom 1. Wydanie filmowe

Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie. Rand, Mat i Perrin mieszkają w Polu Emonda, sennej wiosce gdzieś na końcu świata. Chłopcy wiodą monotonne życie, nieświadomi, że dni ich beztroski dobiegają końca. Oto do...
Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny 4/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny

Silne, odważne, wrażliwe. Kobiety, które zmieniły oblicze polskiej medycyny. Przez dziesięciolecia odważnie zmieniały sztukę medyczną. Większość życia poświęciły leczeniu i pacjentom. Kształcąc się, praktykując i przekazując swoją wiedzę, udowodniły, że medycyna nie jest dziedziną zarezerwowaną...
Łowca snów 5/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowca snów

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo...Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym, wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad...
Idealna para 4/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna para

Żadna z nas nie poleciała do Dubaju po miłość... Och, będziecie idealną parą, wszyscy wam uwierzą, już widzę te okladki gazet i kolejne oferty... Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Mytholovic. W ramach promocji miałaby udawać przed całą...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1 4/5 Nasza cena:
39,88 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci 5/5 Nasza cena:
180,44 zł 289,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci

Siedmiopak zawierający wszystkie tomy w nowych, czarnych - "dorosłych" okładkach w oprawie broszurowej. Harry Potter i kamień filozoficzny Harry Potter i komnata tajemnic Harry Potter i więzień Azkabanu Harry Potter i czara ognia Harry Potter i zakon Feniksa Harry Potter i książę półkrwi Harry...
Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
36,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe

Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna znajoma dziewczyna, sytuacja wymyka się spod kontroli… Penelopa Featherington skrycie uwielbia brata przyjaciółki od... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa...
Ona ma siłę 5/5 Nasza cena:
25,76 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ona ma siłę

Nowe wydanie przełomowego poradnika, który poprawił życie seksualne i samoocenę milionów kobiet. Czym jest pożądanie, czego (i dlaczego) się wstydzimy, jak fantazjujemy, dlaczego tak ważne są kontekst oraz emocje i dlaczego – mimo wielkich starań naukowców – nigdy nie powstanie „różowa tabletka”,...
Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 160 ml 5/5 Nasza cena:
206,99 zł 250,46 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 160 ml

Euphoria to woda perfumowana od marki Clavin Klein. Orientalno-kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2005 roku. Twórcami tego nieskazitelnego zapachu są Dominique Ropion, Carlos Benaim oraz Loc Dong.Nuty zapachowe:Nuta głowy: granat, malina, marakuja, hurma, brzoskwinia, nuty zieloneNuta serca:...
Znów to zrobiliśmy 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znów to zrobiliśmy

„Znów to zrobiliśmy” – gorąca nowość od królowej pikantnych romansów, Laurelin Paige! Chociaż Jenny Stahl odniosła niekwestionowany sukces w modelingu, jej największym marzeniem wciąż pozostaje kariera aktorska. Dziewczyna jest gotowa na mnóstwo wyrzeczeń, by zdobyć pierwszoplanową rolę w filmie....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula