Kwarantanna

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
160
Nasza cena: 32,50 zł

Odkryj dystopijny świat niedalekiej przyszłości. Jak odnaleźć się w czasach śmiercionośnej choroby, która dziesiątkuje ludzkość? "Kwarantanna" zabierze Cię w mroczne czasy i obnaży przed Tobą ludzką naturę.

Tomas Augustus jest cenionym chirurgiem plastycznym. Jako jeden z nielicznych zdołał przetrwać zarazę, która zdziesiątkowała ludzkość. Teraz żyje zamknięty w swoim mieszkaniu i robi jedyną rzecz, na jaką może sobie w obecnej sytuacji pozwolić - rozmyśla. Nieustannie wraca wspomnieniami do czasów sprzed pandemii i analizuje swoje życie.

Zawsze był człowiekiem niezdolnym do odczuwania emocji. Nie potrafił nawiązać żadnych znajomości, a jego rówieśnicy ze szkoły byli mu obojętni. Ich niechęć wobec niego była bez znaczenia. Nawet śmierć matki nie wzbudziła w nim żadnych uczuć. Zawsze miał w pogardzie ludzi, nawet swoją żonę, która nie zdążyła w porę odkryć jego prawdziwej osobowości.

Wszystko zmieniło się, kiedy poznał Marię. Czym było to nowe, silne uczucie, które nagle nim owładnęło? Czy była to szansa, aby wyjść z mroku i zrzucić maskę?


Opinie o książce

Kunszt Versteeg tkwi w tym, że z próżnego naczynia udaje jej się wyczarować intrygującą postać, że potrafi napisać bajkę, nie popadając przy tym w moralizatorstwo. Nieważne, jak szaleńczo to zabrzmi: ostatecznie czytelnik współczuje potworowi. A to właśnie współczucia nam trzeba.

"de Volkskrant"

Prawdziwa czytelnicza uczta (…). Swoją trzecią powieścią Wytske Versteeg udowadnia, że jeśli chodzi o kompozycję, subtelność obrazowania, wymowę, a z pewnością styl, jest jedną z najlepszych autorek swego pokolenia. Być może po prostu najlepszą.

"NRC Handelsblad"

Bezbłędna powieść (…). Za sprawą Kwarantanny Wytske Versteeg (…) ponownie zaświadcza o swej bezkompromisowości. Tym razem ukazuje wyizolowanie i banicję, komponując z tych motywów intrygującą i bulwersującą historię.

"Trouw"


O autorce

Versteeg Wytske stworzyła poruszającą powieść psychologiczną, której akcja toczy się w dystopijnym świecie ogarniętym zarazą. Autorka stworzyła charyzmatycznego i cynicznego bohatera, który budzi w czytelniku skrajne emocje. Od współczucia, przez fascynację aż po czystą nienawiść. Nikogo jednak nie pozostawi obojętnym. "Kwarantanna", chociaż powstała jeszcze przed epidemią koronawirusa, jest niezwykle aktualną pozycją, która wskazuje na ludzkie słabości i mrok skrywany w głębi duszy.

Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  W świecie zdziesiątkowanym przez pandemię mieszka Thomas Augustus - jeden z nielicznych, któremu udało się przetrwać. Jego puste do tej pory życie napełnia pustka innego rodzaju. Czy spotkanie z drugim człowiekiem będzie w stanie to odmienić? Przed Wami recenzja książki “Kwarantanna”.

  🔹 W świecie po zarazie… 🔹

  >> Choroba nadeszła wtedy, gdy nikt już się jej nie spodziewał. Pierwszy przypadek nie został wychwycony lub namierzono go o wiele za późno (…).

  Oczywiście już wcześniej dochodziły nas o tym słuchy, ale wyłącznie jako o czymś, co rozgrywa się daleko stąd.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tomas Augustus to egoista pozbawiony empatii. Człowiek, którego największą zaletą jest umiejętne manipulowanie ludźmi. Antybohater, którego nie potrafiłam darzyć nawet cieniem sympatii. Zamieszczone jakby od niechcenia wzmianki o jego wczesnym dzieciństwie sugerują wpływ na jego problemy z przywiązaniem czy emocjami, ale inne wzmianki równie dobrze mogą nas nakierowywać na to, że ten człowiek właśnie taki był od początku. Na kartach powieści ujawnia nam kilka razy swoją złamaną, cierpiącą stronę, ale gubi się ona w obliczu wszystkich uwag pod adresem innych czy jego zachowania. To bohater podły, który nie ma problemu kopnąć psa czy swojej żony, która jest jedyną osobą, jaka przy nim trwa, choć ten jedynie ją rani. Przyjemność sprawia mu, gdy ma przewagę nad innymi, a przewagę tę wykorzystuje w wyjątkowo paskudny sposób.

  Tomas Augustus pierwszy raz zakochał się, gdy najlepsze lata życia miał już za sobą, a za obiekt westchnień obrał młodą kobietę, właściwie to dziewczynę, która nie odwzajemniała jego uczuć. Wodziła za nos, nęciła ciałem i czekała na to, co ten ma jej ofiarować, a ON biegał za nią, jakby była najwspanialszą istotą. Obok siebie miał żonę, która niczym dobra Samarytanka wciąż trzymała się jego boku i w jakiś pokręcony sposób zdawała się go znać lepiej niż ON sam znał siebie i niż ja szansę miałam go poznać. Chciała dla niego dobrze, a w zamian liczyła na jedynie odrobinę uczucia. Uczucia, którego każdy w tej powieści zdawał się szukać u nieodpowiedniej osoby.

  Tomas Augustus to samotny człowiek w państwie jakie zniszczyła pandemia. Choroba przenoszona przez dotyk sprawiła, że większość obywateli umarła, a miasta stały się jedynie smutnymi pozostałościami po dawnych latach. Zrabowane sklepy i zniszczone mieszkania to obrazek ogromnie przygnębiający, a dopełnia go wizja ludzi, którzy w pierwszej kolejności rzucili się na elektronikę, a dopiero w kolejnej na produkty spożywcze. Tak jakby nowy telewizor miał pomóc im przetrwać w państwie, które politycy opuścili w pierwszej kolejności. Kilka wzmianek brzmiało dokładnie jak coś, co przeżyliśmy w zeszłym roku (a warto wspomnieć, że powieść premierę miała w dwutysięcznym piętnastym), ale świat ten nie został należycie zarysowany. Bohater opisuje swoją historię sprzed pandemii i to na niej się skupia. Równie dobrze mogłoby tej choroby wcale nie być, pewnie nawet bym tego wyraźnie nie odczuła, ale sytuacja z czasem zmusza Tomasa do innego spojrzenia na ludzi, którymi wcześniej gardził i właśnie po to była potrzebna autorowi. Tyle że po co tworzyć zarazę i po co niszczyć państwo, skoro nie planuje się tego należycie wykorzystać? Skoro opisuje się to po macoszemu?

  Czuję, że tajemnicze "coś" tkwi w tej opowieści, ale znajduje się ono poza moim zasięgiem. Nie udało mi się zrozumieć głównego bohatera i nie udało mi się polubić wykreowanego świata. Wszystko miało potencjał, ale został ON w moich oczach niewykorzystany, choć nie mogę też powiedzieć, by była to powieść zła. Stylistycznie została dobrze napisana i ma wyraźne przesłanie, tyle że... Hm. Po prostu nie jest dla mnie. Spotkałam się z opiniami, jakby w postaci Tomas czytelnik miał odnaleźć swoje najgorsze wady, które podobno zostały mu wytknięte, ale zupełnie tego tak nie odczułam. Słyszałam też o tym, że świetnie ukazany jest tutaj problem samotności, ale czy na pewno? Zostawiam to Waszej ocenie, bo choć lektura dla mnie okazała się nietrafiona, to nie zamierzam nikomu jej odradzać.

  A na koniec wspomnę, że okładkę stworzyła Małgorzata Flis i że wyszła jej ona naprawdę pięknie. To mój aktualny ulubieniec spośród prac, jakie wykonała dla Wydawnictwa UJ.

  tłum. Jadwiga Jędryas

  Książka została otrzymana z Klubu Recenzenta serwisu [Adres usunięty].

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W dobie obecnych wydarzeń zdecydowałam się jeszcze dobić książką - Kwarantanna, pomyślałam, że będzie nadzwyczaj aktualna. Porusza ona niełatwe tematy, związane z samotnością, odosobnieniem. To co dzisiaj nazywamy kwarantanną, nijak się ma do sytuacji opisanej w książce. Proroctwo? Można tak powiedzieć. Fikcja literacka stała się faktem? Nie do końca - na szczęście. Powieść jest napisana zwięźle, bez niepotrzebnych wstawek i ozdobników. Jest też swego rodzaju wyzwaniem. Główny bohater nie budził mojej sympatii, ale to akurat każdy musi ocenić sam. Kończąc, krótko napiszę, polecam, warto przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Najczęściej kupowane razem
 • -23%
  A gdyby tak ze świata zniknęły koty?

  A gdyby tak ze świata zniknęły koty?

  Czy wiesz, co tak naprawdę jest w życiu ważne? Dni młodego listonosza, mieszkającego samotnie z kotem Kapustkiem, są policzone, choć on sam nie zdaje sobie z tego sprawy. Diagnoza lekarska jest dla niego szokiem – zostały mu tylko miesiące, a może nawet tygodnie życia. Zanim jednak zdąży oswoić się...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,51 zł 33,00 zł
  w magazynie
 • Tygrysica i akrobata

  Niezwykła baśń filozoficzna autorki włoskich bestsellerów Mała Tygrysica nie jest podobna do innych tygrysów zamieszkujących Tajgę. Nie potrafi bezkrytycznie przyjąć praw rządzących światem zwierząt, zadaje pytania o sens życia, wolność i przeznaczenie. Pragnie odnaleźć własną drogę – niekoniecznie...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 35,70 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • Perfekcyjny świat Miwako Sumidy

  Wszyscy mamy swoje sekrety. Atrakcyjna i pewna siebie studentka Miwako Sumida pewnego dnia popełnia samobójstwo. Kilka miesięcy przed śmiercią dziewczyna wyjechała do odległej wioski w górach, zrywając kontakt z rodziną i znajomymi. Co kryło się za jej nieskazitelnym wizerunkiem? Od kogo lub czego...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -15%
  Stacja Tokio Ueno

  Stacja Tokio Ueno

  Przejmujący obraz Japonii, jakiej nie znamy. Kazu nie żyje i jako duch nawiedza park w pobliżu stacji Tokio Ueno. Choć mężczyzna urodził się w tym samym roku, co cesarz - a to uznaje się za błogosławieństwo - jego życie było pełne bólu i nierzadko doskwierała mu samotność. Od kiedy przyjechał do...
  Ocena: 3/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,63 zł 32,50 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -38%
  Zgiń kochanie

  Zgiń kochanie

  Po urodzeniu dziecka młoda kobieta mieszkająca z mężem na odludziu walczy z demonami: samotnością, depresją poporodową, niepokojem o noworodka, nieokiełznaną kobiecością i wymykającym się spod kontroli popędem seksualnym. Podczas bezsennych nocy zastanawia się, czy rodząc dziecko, utraciła samą...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,55 zł 34,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • Cesarski zegarmistrz

  Czy dla każdego czas płynie tak samo? Alister Cox, angielski zegarmistrz i twórca automatów, po tragicznej śmierci córki porzuca swoje rzemiosło i pogrąża się w rozpaczy. Szansę na wybawienie odnajduje w niespodziewanej propozycji – sam cesarz Chin prosi go, aby przybył do Zakazanego Miasta i...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -30%
  Puzzle 1000 el. 208 kotów Trefl

  Puzzle 1000 el. 208 kotów Trefl

  Puzzle składające się z 1000 elementów z kolażem przedstawiającym 208 kotów. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 683x480 mm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został...
  Ocena: 0/5
  Puzzle
  Cena: Nasza cena: 20,91 zł 29,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • Outlet
  -50%
  Cień mojego dziecka

  Cień mojego dziecka Outlet

  "Kobietę, która pochowała męża, nazywa się wdową, mężczyznę, który stracił żonę - wdowcem. Dziecko bez rodziców jest sierotą. A jak nazwać ojca i matkę, którym zmarło dziecko?" Po śmierci córeczki Isy P.F. Thomése znalazł się w przepełnionych ciszą pokojach, pośród niedoświadczonych słów, które...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 15,25 zł 30,50 zł
  w magazynie
 • -23%
  Człowiek, który nie mógł przestać. Opowieści o nerwicach natręctw

  Człowiek, który nie mógł przestać. Opowieści o nerwicach natręctw

  Człowiek, który nie mógł przestać" Davida Adama to książka niezwykła. Opisuje ona studium przypadku człowieka, który cierpi na OCD (czyli zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne).Autor, a zarazem bohater książki opisuje w niej ciekawe przypadki ludzi, którzy chorowali na nerwicę natręctw, skupia się na...
  Ocena: 4/5
  Akademickie podręczniki
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,84 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -28%
  Pamiętajcie, że byłem przeciw. Reportaże sądowe

  Pamiętajcie, że byłem przeciw. Reportaże sądowe

  Ze wstępem Cezarego Łazarewicza. Chociaż pamiętała, że reporter powinien być obiektywny, to szczerze przyznawała, że nie potrafi. Tam, gdzie prokuratorzy, adwokaci i sędziowie widzieli paragrafy, Barbara Seidler widziała ludzi. I chociaż twórcy kryminałów mogą tu szukać inspiracji, bo opisane...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,23 zł 34,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
Dziennik kwarantanny 0/5 Nasza cena:
42,39 zł 43,70 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziennik kwarantanny

Tomasz Burek (1938-2017) krytyk literacki, eseista i historyk literatury. Od 1976 roku uczestnik opozycji demokratycznej, wykładowca na tzw. Uniwersytecie Latającym i redaktor podziemnego kwartalnika Zapis. Drukował także w Kulturze Niezależnej i Pulsie. Od 1991 r. współpracował z Programen II...
Intymnie 5/5 Nasza cena:
31,70 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Intymnie

Gwiazda Hollywood bez pozy. Trudne dzieciństwo, próby samobójcze matki, gwałt, trzy małżeństwa, zdrady, uzależnienia, poronienie. Brutalnie szczera autobiografia Demi Moore. Świat ją pokochał za rolę Molly w filmie „Uwierz w ducha”. Potem zagrała m. in w „Szkarłatnej literze”, czy „Niemoralnej...
Turbulencja 5/5 Nasza cena:
32,53 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Turbulencja

Szanowni Państwo, mówi kapitan, witamy na pokładzie Turbulencji. Proszę usiąść wygodnie i zapiąć pasy. To będzie najprzyjemniejsza podróż w Państwa życiu. Jeśli boicie się latać, po przeczytaniu tej książki przestaniecie. W końcu kapitan zawsze czuwa nad bezpieczeństwem lotu… o ile właśnie nie...
Koronawirus, fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty 0/5 Nasza cena:
29,75 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Koronawirus, fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty

Żaden temat nie ciąży nad naszymi czasami tak bardzo jak koronawirus i żaden tak nie napawa lękiem. Sprzeczne opinie, fake newsy, doniesienia kontrolowane politycznie - to wszystko wprowadza zamęt. Odmienność poglądów prowadzi do zaciekłych sporów. Jaka jest prawda? Jakie są fakty? Co jest kwestią...
Zdarzyło się naprawdę 4/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zdarzyło się naprawdę

W 2005 roku nagrano ukrytym mikrofonem i kamerą 53-letniego dziennikarza, który proponował 16-latce zakup telefonu w zamian za seks. Zgodziła się bez zastanowienia. Niedługo po tym kilka dziewczyn z przerażającą szczerością opowiedziało, dlaczego to robią i co z tego mają. Reportaż radiowy stał się...
Czarnobylska modlitwa. Kronika przyszłości 5/5 Nasza cena:
24,89 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarnobylska modlitwa. Kronika przyszłości

„26 kwietnia 1986 roku o godzinie pierwszej minut dwadzieścia trzy pięćdziesiąt osiem sekund seria wybuchów obróciła w ruinę reaktor i czwarty blok energetyczny elektrowni atomowej w położonym niedaleko granicy białoruskiej Czarnobylu. Awaria czarnobylska była najpotężniejszą z katastrof...
Sprawy sercowe historia serca w jedenastu operacjach 5/5 Nasza cena:
36,08 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawy sercowe historia serca w jedenastu operacjach

Serce – najgłębsza tajemnica, dom duszy, esencja życia i źródło sił duchowych. Przez tysiące lat pozostawało niedostępne dla medyków zarówno ze względu na kulturowe i religijne tabu, jak i ze względów praktycznych: skoro pacjent miał pozostać żywy, serce nie mogło przestać bić – a jak operować...
Robert Enke. Życie wypuszczone z rąk 0/5 Nasza cena:
33,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Robert Enke. Życie wypuszczone z rąk

Chwytająca za gardło historia bramkarza, męża i ojca Miał wszystko. Wielkie pieniądze, kochającą żonę, transfer do FC Barcelony, obietnicę gry na mundialu w bramce reprezentacji Niemiec. Na boisku powstrzymywał najlepszych napastników świata. Najgroźniejszy przeciwnik czaił się jednak zupełnie...
Mowa tatuażu 0/5 Nasza cena:
16,40 zł 20,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mowa tatuażu

Termin "tatuaż" wywodzi się z języka polinezyjskiego ("tatau" – dosłownie: zostawić ślad - znak, malowidło) i został przywieziony i po raz pierwszy użyty, w relacji z podróży dookoła świata, przez angielskiego podróżnika Jamesa Cooka w 1773 roku. W 1873 roku został wprowadzony do słownika języka...
Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego

Historia, którą pokazujemy, odsłania niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego, sięgające do mrocznego świata służb tajnych, które współtworzyły polską mafię. Znajdą się tacy, którzy będą w te związki powątpiewać, zapewniamy jednak, że one istniały – a ich wpływ na rzeczywistość przekracza...
Czarnobyl instrukcje przetrwania 0/5 Nasza cena:
39,69 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarnobyl instrukcje przetrwania

26 kwietnia 1986 roku w Czarnobylu miała miejsce największa w dziejach katastrofa elektrowni jądrowej. Natychmiast rozpoczęła się gigantyczna akcja ratunkowa, a przez kolejne miesiące lekarze i niektórzy działacze partyjni z ogromnym poświęceniem walczyli o to, by zminimalizować wpływ eksplozji na...
Języki zwierząt 4/5 Nasza cena:
23,02 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Języki zwierząt

Delfiny i papugi mówią do siebie po imieniu, nietoperze lubią plotkować, dziwogony żałobne naśladują wołania drapieżników, by odstraszyć inne zwierzęta i ukraść im kolację, a w pieśniach wielu ptaków i we wzorach na skórze kałamarnic można odnaleźć struktury gramatyczne. Nieświszczuki ze...
Wybrane bestsellery
LEGO Minecraft Królicza farma 21181 5/5 Nasza cena:
111,99 zł 139,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Królicza farma 21181

LEGO® Minecraft® Królicza farma 21181 - zestaw konstrukcyjny i króliczy domek do zabawy; świetny prezent dla graczy w Minecrafta; zawiera tresera, króliki i zombie; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (340 elementów) Przygody z gry Minecraft® w domu w kształcie ogromnego królika Zbuduj...
Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina 5/5 Nasza cena:
49,48 zł 64,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina

Najbardziej sensacyjna biografia roku. Historia życia Władimira Putina, którą czyta się jak kryminał. Znakomita autorka, znawczyni problematyki rosyjskiej ujawnia nieznane na ogół fakty z życia prezydenta Rosji. Skąd wziął się w KGB, czy rzeczywiście wygrywał wybory, jak naprawdę rozpoczął wojnę w...
Ciężarówką przez Galaktykę 5/5 Nasza cena:
111,96 zł 139,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ciężarówką przez Galaktykę

Wyzysk i Spółka, międzygalaktyczny lider rozwiązań sanitarnych, zaprasza do swojego elitarnego zespołu galaktycznych kierowców! Jedyne, czego oczekujemy, to otwarty umysł i nastawienie na cel. Zbuduj statek kosmiczny swoich marzeń z naszych znamienitych rur kanalizacyjnych i poleć nim w przestrzeń....
Polski w 4 tygodnie dla Ukraińców 5/5 Nasza cena:
26,99 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Polski w 4 tygodnie dla Ukraińców

Kurs składa się z: podręcznika oraz plików MP3 tekstami dialogów. Każda lekcja składa się z: dialogu i jego tłumaczenia, objasnień gramatycznych, słownictwa wraz z wymową, ćwiczeń,objaśnień realioznawczych. Курс для тих,...
Gra Pucio. Pierwsze zabawy Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
22,69 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra Pucio. Pierwsze zabawy Nasza Księgarnia

Gra Pucio Pierwsze Zabawy Wreszcie są! Długo wyczekiwane, mądre i piękne zabawki z PUCIEM! Uwielbiany przez dzieci i rodziców bohater bestsellerowej serii Marty Galewskiej-Kustry, fenomenalnie ilustrowanej przez Joannę Kłos, w końcu wykracza poza karty książek i pojawia się także w grach...
Monster. Aileen Wuornos – zrozumieć seryjną zabójczynię 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Monster. Aileen Wuornos – zrozumieć seryjną zabójczynię

Kurtyny zostały rozsunięte, po czym naczelnik zapytał skazaną, czy chce wygłosić mowę pożegnalną do wiszącego nad jej głową mikrofonu. - Chcę jedynie powiedzieć, że pożegluję z Rockiem i wrócę jak Dzień Niepodległości z Jezusem, szóstego czerwca, jak w filmie, z tym wielkim statkiem i tak dalej. Ja...
Cienie zła 5/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cienie zła

Stare zbrodnie są jak drzewa. Głęboko zapuszczają korzenie. Podobno nie ma zbrodni idealnej. Niektórzy mordercy są jednak bardzo sprytni. Nie mają skrupułów, wyrzuty sumienia nie mącą im precyzji myślenia. Zdają się nie mieć ludzkich cech, a przede wszystkim słabości. Ale dla pewnego mordercy...
Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci 5/5 Nasza cena:
32,90 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci

Wybierzcie się na wieś z Puciem i Misią. Odwiedźcie gospodarstwo pana Henryka, stadninę pani Ewy oraz pracownię ceramiczną pani Moniki. Zobaczcie, jak się robi konfitury, i upieczcie wspaniały sękacz na festyn. Na pewno nie będziecie się nudzić! Siódma część przygód Pucia może służyć zarówno...
LEGO Marvel Spider-Man Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204 5/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Marvel Spider-Man Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204

Akcja na dużą skalę z mechem i minifigurką Iron Mana Posadź Iron Mana za sterami jego niezwykłej mechanicznej zbroi i zamień latającego geniusza w giganta walki. Naładowany miotacz klocków, ogromna tarcza energetyczna i potężne, ruchome ręce i nogi — dzięki takiemu wyposażeniu nic nie stanie na...
LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180 5/5 Nasza cena:
79,99 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180

LEGO® Minecraft® Walka ze strażnikami 21180 - zestaw konstrukcyjny; niezapomniana podwodna przygoda; zabawka z figurkami nurka, świecącej kałamarnicy, strażników i aksolotli; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (255 elementów) Podwodne przygody w Minecrafcie® z klocków Załóż skórę nurka,...
Na wschód od Edenu 5/5 Nasza cena:
48,08 zł 75,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na wschód od Edenu

Wpaniała opowieść o miłości, zdradzie i grzechu, który przebiera różne formy i często prowadzi do zguby… Powieść - uznawana za jedno z najwybitniejszych dzieł Steinbecka - opowiada o tragicznym losie rodziny Trasków, która na przełomie XIX i XX wieku osiedliła się w dolinie Salinas. Adam Trask,...
LEGO Marvel Avengers Mechaniczna zbroja Wolverine'a 76202 5/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Marvel Avengers Mechaniczna zbroja Wolverine'a 76202

Zestaw rozszerzający do zabawy w nurkowanie i pływanie na grzbiecie delfina! Przygotuj się na fantastyczną zabawę na plaży. Przebiegnij przez drewniany pomost, ale uważaj na wyskakujące z wody Cheep Cheepy! Wskocz do wody z trampoliny, robiąc przy tym imponujące salta, aby zdobyć dodatkowe cyfrowe...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula