Jedno małe poświęcenie

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 19
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Ilość stron
416
Wydawnictwo
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 29,72 zł
Nasza cena: 39,06 zł 44,90 zł Taniej o: 13%

Alexa Traynor, fotograf wojenny, cierpi na zespół stresu pourazowego. Kilka lat temu, podczas pobytu w Syrii, był porwany i torturowany. Na Bliskim Wschodzie poznał też swoją narzeczoną Emily, która pracowała tam jako chirurg. Pewnego dnia młoda lekarka niespodziewanie znika…

Sprawą jej zaginięcia zajmuje się detektyw Sheryn Sterling i jej partner Rafael Mendoza. Na głównego podejrzanego typują Alexa – gdy wrócił z Syrii nadużywał narkotyków. Sam chciał popełnić samobójstwo i był na dachu w chwili, gdy skoczyła z niego jego ówczesna dziewczyna Corrie…

Śledztwo postępuje, przerażony Alex szuka Emily, a policjantka z równą determinacją stara się dowieść, że za zniknięciem kobiety stoi jej partner.

Pełnokrwiści bohaterowie, wartka akcja i historia opowiadana z różnej perspektywy przez kilka pierwszoplanowych postaci – to niewątpliwie ogromne atuty tej kryminalno-obyczajowej powieści. Wypadki toczą się tu tak dynamicznie, że nie sposób oderwać się od lektury.

Recenzje (19)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Jedno małe poświęcenie" Hilary Davidson to dla mnie rasowy thriller. Ma absolutnie wszystko, co dobra książka tego gatunku mieć powinna. Już zacieram ręce na kolejną pozycję autorki i mam nadzieję, że będzie równie dobra jak ta.

  Alex Traynor to znakomity fotograf, który pracował przez szesnaście lat w strefie wojennej w Afganistanie, Syrii i Iraku. To, co tam przeżył pozostawiło trwały ślad w jego psychice i obecnie cierpi na zespół stresu pourazowego. To w konsekwencji prowadzi go do alkoholu i narkotyków, których nagminnie nadużywa, a tu skutkuje częstymi amnezjami. Alex ma narzeczoną Emily Teare, którą poznał na Bliskim Wschodzie. Kobieta pracowała tam jako chirurg przy projekcje "lekarze bez granic". Uratowała życie Alexowi i po powrocie do kraju zamieszkali wspólnie w Nowym Jorku.

  Pewnego dnia, po mocno zakrapianej nocnej eskapadzie, mężczyzna traci na krótko pamięć, a kiedy ją odzyskuje okazuje się, że jego przyjaciółka zginęła. Kobieta zostawiła pierścionek zaręczynowy oraz list, z prośbą aby jej nie szukać. Mężczyzna nie wierzy jednak, że Emily tak po prostu go zostawiła. Postanawia ją odnaleźć za wszelką cenę.

  Problem polega na tym, że Alex kiedyś został oskarżony, wprawdzie niesłusznie, o zabójstwo swojej poprzedniej dziewczyny. Staje się więc głównym podejrzanym. Śledztwo prowadzi detektyw Sheryn Sterling i jej partner Rafael Mendoza. Kobieta prowadziła również śledztwo w sprawie śmierci Corie Stanton wcześniejszej dziewczyny Traynora. Detektyw za wszelką cenę pragnie przypisać winę Alexowi. Czy jej się to uda? Czy rzeczywiście mężczyzna stoi za zniknięciem lekarki?

  Książkę czyta się szybko ze względu na dynamiczną akcję. Wszelkie twisty, zwroty akcji, nowe wątki w śledztwie dostarczają mnóstwa emocji, trzymają w napięciu i niepewności aż do końca. Świetna fabuła, ciekawie zarysowane rysy psychologiczne postaci to również plusy tej książki. Dodatkowo historia opowiedziana jest z perspektywy kilku osób, co bardzo lubię.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Główny bohater - Alex Traynor to znakomity fotograf wojenny, który po powrocie z Syrii mierzy się ze stresem pourazowym.Porwanie torturowanie wraz z brutalnym realizmem otaczającego go "świata", odbiły swe piętno w codziennym egzystowaniu. Meżczyzna, aby zapomnieć o złych kadrach z życia, popada w obłęd przez co nadużywa leków, alkoholu oraz środków odurzających, które skutkują częstą amnezja.

  Podczas jednej z wypraw na Bliski Wschód, poznaje Emily Teare, pracująca w ramach projektu "lekarze bez granic", która z czasem staje się przyszłą narzeczoną.

  Kiedy para wraca do Nowego Jorku, razem postawią ze sobą zamieszkać, do czasu gdy pewnego dnia młoda Pani doktor niespodziewanie znika.

  Detektyw Sheryn Sterling i jej partner Rafael Mendoza zajmują się sprawą zaginięcia Emily, gdzie głównym podejrzanym staje się sam Alex Traynor.

  Niby na pozór proste śledztwo okazuje się zagmatwaną zagadka kryminalna, zwłaszcza kiedy na jaw wychodzą coraz mroczniejsze sekrety z życia, zamieszanych w sprawę.

  Alex postanawia na własną rękę dowiedzieć się prawdy!Czy mu się to uda?

  ~"JEDNO MAŁE POŚWIĘCENIE" to według mnie bardzo leciutki thriller psychologiczny z dość ciekawą fabułą, która w dużej mierze skupia się na problemach radzenia sobie ze stresem pourazowym, uzależnieniami czy nawet myślami samobójczymi.

  ~Niestety jest to kolejny przykład książki w której czegoś mi brakowało.Na pewno: galopującej akcji, ciągłego napięcia które nie pozwoliło by oderwać się od lektury, czy nawet mikro mrocznego klimatu.

  ~Całość natomiast ratuje wgląd w historię poprowadzoną z punktu widzenia paru postaci (Alexa,Emily oraz Pani detektyw) dzięki czemu mogliśmy bliżej przyjrzeć się sprawie oraz poznać sytuację z perspektywy kilku osób co jasno tłumaczyło tok ich postępowania w danej sytuacji.

  ~Jeśli szukacie czegoś innego np. totalnego pomieszania gatunków, czyli dużej dawki powieści obyczajowej, przeplatanej między thrillerem, a kryminałem dodatkowo z wielką ilością mrocznych sekretów to ta pozycja jest wręcz dla was!

  Polecam czytelnikom, którzy lubią eksperymentować z gatunkami bądź chcą się otworzyć jak ja to mówię na "tereny do tej pory im nieznane"

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Życie nie jest łatwe, wspomnienia z wojny męczą, mimo iż główny bohater nie był tam walczyć, a tworzyć rejestr w formie fotografii. To jego pasja i jednocześnie praca. Robi zdjęcia wszystkim w każdej chwili, niejednokrotnie ryzykując swoim życiem. Tak też poznał swoją obecną narzeczoną, która pracowała jako chirurg w tym samym miejscu, gdzie ON doznał urazu. Uratowała go.

  Alex Traynor cierpi na zespół stresu pourazowego. Był świadkiem wielu strasznych sytuacji, a dodatkowo uczestniczył w jednej z nich. Kilka lat temu, podczas pobytu w Syrii, był porwany i torturowany. Trudność sprawia mu nawet spacer po ulicach Nowego Jorku, gdzie jest głośno i wspomnienia ożywają.

  Na szczęście ma ukochaną Emily... och, to znaczy miał. Kobieta znika nie dając żadnego znaku życia, a nikt z bliskich nie wie, gdzie mogła wyjechać. Ale czy aby na pewno sama opuściła dom, czy może ją porwano? Do rozwiązania tej zagadki wyznaczona zostaje detektyw Sheryn Sterling, ku niezadowoleniu Alexa. Dlaczego? Zajmowała się ona wcześniej sprawą Corrie, która skoczyła/została zepchnięta z dachu, a Alex również znajdował się wtedy na tym samym dachu. Sterling jest zawzięta i przekonana o winie Alexa, zarówno w poprzedniej sprawie, jak i teraz. Robi wszystko, by znaleźć dowody świadczące o tym i układa taką teorię, by pasowała. Co najgorsze, poznane fakty tylko ją w tym utwierdzają. Wie, że takie skupianie się tylko na jednym podejrzanym jest skrajnie nieprofesjonalne, ale koniecznie chce ukarać Traynora.

  Alex sam też prowadzi swoje małe śledztwo. Odkrywa nowe fakty, poznaje tajemnice i błądzi wśród informacji. Ta sprawa nie jest taka prosta. Sam nie wie, czy Emily miała wrogów, czy ktoś porwał ją, by ukarać jego. Dodatkowo sprawa z przeszłości ciągle się za nim ciągnie.

  Autorka podrzuca nowe fakty, postacie i wydarzenia. Nigdy nie możemy powiedzieć, że znamy cały stan faktyczny tejże sprawy. Szukamy, podejrzewamy, błądzimy, aż i tak zostajemy zaskoczeni. Czytelnik dostaje naprawdę dużo szczegółów i wyjaśnień co pozwala lepiej poznać tę historię, ale trochę też to męczy przesytem. Aczkolwiek historię bardzo komfortowo się czyta. Wręcz płynie się przez ten tekst i nie czuje upływu stron.

  Styl pisania autorki Hilary Davidson jest niezwykle lekki i przyjemny. Historia sama się czyta, dlatego jeśli jeszcze nie czytaliście, to śmiało chwytajcie za książkę, bo fabuła Was zaskoczy!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Alex Traynor boryka się z traumatyczną przeszłością. Pracował na wojnie w Syrii jako fotograf, był porwany i torturowany. Te wydarzenia odbiły się na jego psychice i nieustannie w nim żyją. Na wojnie poznał Emily, która pracowała jako lekarz. Po powrocie stanowili parę, w planach mieli zalegalizowanie swojego związku. Jednak pewnego dnia kobieta znika i zostawia list, w którym informuje Alexa, aby jej nie szukał. Dla niego to ogromny cios, ale nie wierzy, aby Emily mogła tak postąpić. Od początku nie daje temu wiary. Czy ma rację? A może tak naprawdę jej nie znał dobrze? Może odgrywała przed nim rolę swojego życia?

  Dochodzenie w sprawie jej zaginięcia prowadzi detektyw Sheryn Sterling i jej partner Rafael Menoda. Oczywiście pierwszym, a zarazem głównym podejrzanym staje się nie stroniący od narkotyków Alex. To również ON był podejrzany w sprawie innego wypadku sprzed dwóch lat. Sheryn stara się za wszelką cenę udowodnić jego winę. Śledztwo przyspiesz i nabiera tempa, wiele śladów wiedzie do narzeczonego zaginionej. Ale ON oczywiście wszystkiemu zaprzecza. Czy Alex rzeczywiście stoi za zniknięciem Emily? Jaki miałby w tym cel? Może zespół stresu pourazowego sprawia, że nie panuje nad swoimi emocjami i zrobił ukochanej krzywdę?

  Czytając tę powieść sama miałam mętlik w głowie. Co chwilę mój punkt widzenie ulegał zmianie. Raz oskarżałam Alexa, kolejnym razem broniłam go ostatkiem sił. Ale wnikliwe dochodzenie, łączenie faktów i przyjrzenie się wydarzeniom sprzed lat, doprowadzą śledczych do winnego zniknięcia Emily. Znakomita praca i doświadczenie detektywów oraz niecodzienna intuicja ukierunkowały ich we właściwym kierunku.

  Uczestniczenie w akcji, przedstawianej z kilku perspektyw sprawiło, że mieliśmy całościowy i rzetelny pogląd na dynamicznie zmieniającą się fabułę, na szybkie tempo i zaskakujące sytuacje i wydarzenia. Po tej opowieści wiem, że należy być dokładnym i wnikliwym obserwatorem, analizować każdy malutki ślad i wątek i nie wolno pozwolić, aby ktoś zmylił naszą czujność.

  Te wszystkie elementy sprawiają, że od tej historii nie sposób się oderwać, dopóki nie dojdziemy do finału. Warto na niego czekać. Typowanie sprawcy zniknięcia Emily nie ma sensu, szkoda czasu na gdybanie i przewidywanie. Lepiej skupić się na przeżyciach i cieszyć się z uroków tego intrygującego thrillera. Pozwolić, aby emocje w nas zagościły na dłużej i nie opuściły nas zaraz po jej przeczytaniu.

  Polecam, tajemnicza i pełna niedomówień, z elektryzującą fabułą.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jesień to ta pora roku, kiedy kryminały oraz thrillery czyta się najlepiej. Wy też tak macie? Pogoda za oknem sprzyja podsycaniu mrocznego klimatu a intrygujące wydarzenia dobrze łączą się z kubkiem gorącej herbaty. Aby utrzymać więc moją ulubioną tendencję na kolejną lekturę wybrałam "Jedno małe poświęcenie" i przyznaję, że wcale się nie zawiodłam.

  Hilary Davidson debiutuje na polskiej scenie, ale robi to smacznie i w dobrym stylu. Jej propozycja to powieść wielowymiarowa i pozwalająca czytać między wierszami, skłaniająca do refleksji, ale przede wszystkim porywająca klimatem oraz odpowiednio stopniowanym napięciem. Wszystko to, w połączeniu z lekkim i obrazowym stylem, składa się na historię w sam raz na ponury jesienny wieczór.

  Alex Traynor to wojenny fotograf, który może pochwalić się wielkim życiowym bagażem doświadczeń. Przeszedł i widział wiele, łącznie z tym, że kilka lat temu będąc w Syrii został porwany i torturowany. Na Bliskim Wschodzie poznał Emily, chirurg, która rozkochała go w sobie na całego, ale ich związek okazał się tragiczny dla obydwojga. Dziś Emily nie żyje a wszelkie dowody wskazują, że to Alex jest wszystkiemu winny. Tylko czy oczywiste fakty faktycznie są tak oczywiste jakbyśmy tego chcieli?

  Autorka skrupulatnie manewruje między faktami a licząca sobie ponad czterysta stron powieść może pochwalić się licznymi wątkami i motywami. Tutaj nieustannie coś się działo, akcja goniła akcję, padały podejrzenia, podsuwano mi mylne tropy, kroczyłam w labiryncie skrajnych emocji oraz obserwowałam sylwetki bardzo ciekawie przedstawionych, licznych bohaterów. Policja próbuje udowodnić winę Alexa, ON sam prowadzi własne śledztwo, by ujawnić prawdę kryjącą się za śmiercią jego ukochanej a czytelnik w międzyczasie dowiaduje się, że główny bohater to niezłe ziółko i ma swoje za uszami. Mogłabym trochę ponarzekać na za mocno rozciągnięty motyw obyczajowy, który czasami wydawał się wręcz niepotrzebny, ale doceniam zamysł autorki, która chciała, żebyśmy weszli w buty bohaterów.

  "Jedno małe poświęcenie" to perspektywa widzenia sprawy z licznych punktów, ponieważ narrację prowadzi wielu bohaterów. To niewątpliwy plus, ponieważ możemy analizować wydarzenia z kilku kluczowych punktów widzenia. To również bogate tło kryminalne z intrygującą zagadką na pierwszym planie oraz odpowiednio dostosowanym do wydarzeń klimatem. Hilary Davidson bardzo miło mnie zaskoczyła i uważam, że jej lektura to idealny wybór na jesienne wieczory.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 14 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Jedno małe poświęcenie
 • Autor: Hilary Davidson
 • Wydawnictwo Muza
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 416
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328718906
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: One Small Sacrifice
 • Tłumacz: Żuławnik Jacek
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328718906
 • EAN: 9788328718906
 • Wymiary: 13.0x20.5x2.6 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Tylko jedno spojrzenie 0/5 Nasza cena:
30,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko jedno spojrzenie

Życie Grace Lawson zaczęło się rozpadać, kiedy poszła odebrać zdjęcia. W zwyczajne popołudnie, które miało się okazać ostatnim zwyczajnym popołudniem w jej życiu, Grace zaczęła przeglądać odbitki z rodzinnej wycieczki. Uśmiechnięte twarze córki, syna i Jacka kochanego męża A za chwilę fotografia z...
Tylko jedno kłamstwo 5/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko jedno kłamstwo

Kolejna – po bestsellerowej „Córeczce” – książka brytyjskiej gwiazdy kryminałów. Wczoraj miałaś doskonałe życie. Dzisiaj przekonasz się, że wszystko, w co wierzyłaś, było kłamstwem. Szokujący i wciągający od pierwszej strony thriller psychologiczny z zakończeniem, którego nie da się przewidzieć. To...
Szeptacz 4/5 Nasza cena:
23,06 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szeptacz

Jeśli drzwi nie zamkniesz w porę, szeptać zacznie ktoś wieczorem… Pisarz Tom Kennedy nie potrafi pogodzić się z nagłą śmiercią żony. Tęsknota za nią staje się szczególnie dotkliwa w momentach, gdy nie może znaleźć wspólnego języka ze swoim synem. Obaj mają nadzieję, że zmiana otoczenia pozwoli im...
Ty będziesz następna 5/5 Nasza cena:
30,29 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ty będziesz następna

Jak głęboko można pogrzebać tajemnice i ukrywać rozpacz? Jak długo można kłamać? Jak długo można z tym żyć? Kiedy szesnastoletnia Angela Wong, najpopularniejsza dziewczyna w szkole, znika bez śladu, nikt z jej przyjaciół nie ma pojęcia, co się mogło stać – ani Georgina Shaw, jej najlepsza...
Małe sekrety 4/5 Nasza cena:
31,63 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Małe sekrety

Wystarczy jeden mały sekret, żeby twoje życie rozsypało się jak domek z kart… Marin miała idealne życie. Jej mąż, Derek, którego poznała jeszcze na studiach, prowadzi własną firmę produkującą zdrową żywność, ona sama jest właścicielką kilku luksusowych salonów fryzjerskich. Są poważaną i podziwianą...
Greenwich Park 4/5 Nasza cena:
32,18 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Greenwich Park

Wciąga, zaskakuje i nie pozwala oderwać się od lektury! „Greenwich Park” to znakomity debiut brytyjskiej dziennikarki śledczej, który zachwyci miłośników thrillerów małżeńskich. Katherine Faulkner na przykładzie losów swoich bohaterów bezbłędnie pokazuje, jak kruche jest szczęście budowane na...
W cieniu zła 5/5 Nasza cena:
23,07 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W cieniu zła

Nowy elektryzujący thriller Alexa Northa, autora bestellerowego "Szeptacza", który znalazł się na krótkiej liście CWA Daggers 2020 Rytualne morderstwo, nawiedzone przez złe moce miasteczko, budząca paniczny strach postać Czerwonorękiego oraz przytłaczająca atmosfera nadciągającej katastrofy. Ta...
Zamilknij na zawsze 4/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zamilknij na zawsze

Jak daleko się posuniesz, żeby dochować tajemnicy? Lila Amberson jako jedyna wyszła cało z tragicznego wypadku drogowego. Po opuszczeniu szpitala powoli dochodzi do siebie i jest dobrej myśli. Niestety niewiele pamięta z tego, co się wydarzyło, i ma spore luki w pamięci. Po serii niepokojących...
Jeden krok przed śmiercią 5/5 Nasza cena:
33,68 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jeden krok przed śmiercią

Bezwzględny seryjny morderca kobiet i nieustraszona agentka FBI, która zrobi wszystko, by pokrzyżować mu szyki. Agentka FBI Macy Crow to twarda sztuka. Niedawno została potrącona przez rozpędzoną ciężarówkę. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku, a ona cudem uszła z życiem. Szybko wróciła jednak do...
Martwa jesteś piękna 5/5 Nasza cena:
37,51 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Martwa jesteś piękna

Eve Singer zarabia na życie, opisując zbrodnie. Pracuje w telewizji jako reporterka kryminalna, ale jej kariera utknęła właśnie w martwym punkcie. Eve zdaje sobie sprawę, że musi zrobić wszystko, by sprostać oczekiwaniom żądnych sensacji widzów. Podobnie jest z mordercą: ON również karmi się...
Topieliska 4/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Topieliska

Mglisty poranek, szalejąca za oknem zamieć śnieżna i jedna prośba, która zmieni wszystko Telefon z przychodni wyrywa Polę ze snu. Okazuje się, że jej trzyletni synek wraz ze swoim tatą nie pojawili się na umówionej wizycie. Gdy Pola nie może skontaktować się ze swoim mężem, mimo szalejącej za oknem...
Zbawiciel 4/5 Nasza cena:
29,62 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zbawiciel

Co łączy obraz Leonarda da Vinci z atakami bombowymi w Szczecinie? Jakie sekrety skrywają miejskie piwnice? Kim jest i czego chce tajemniczy terrorysta podpisujący się jako Heiland der Welt? Jest lipiec. Na Łasztowni – wielkiej wyspie położonej naprzeciwko Starego Miasta w Szczecinie — rozpoczynają...
Wybrane bestsellery
Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
376,50 zł 499,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe

Kultowy cykl fantasy Andrzeja Sapkowskiego "WIEDŹMIN" w nowym serialowym wydaniu. Tomy 1-8. Osiem tomów w nowej szcie graficznej. Pierwszt tom z obwolutą filmową. Pakiet 8 tytułów sagi Wiedźmin Sapkowskiego: 1. Sezon Burz Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu...
Stulecie Winnych. Początek 5/5 Nasza cena:
19,62 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stulecie Winnych. Początek

Poznaj początek historii rodu Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. W książce Stuleciu Winnych. Początek Ałbena Grabowska ukazuje pierwsze dekady historii rodu Winnych. Zdun Antoni Winny osiedla się w Brwinowie i zakochuje w najmłodszej córce Jadwigi i Mariana Wielichnowskich – Bronisławie. Udaje mu...
Idealna para 4/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna para

Żadna z nas nie poleciała do Dubaju po miłość... Och, będziecie idealną parą, wszyscy wam uwierzą, już widzę te okladki gazet i kolejne oferty... Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Mytholovic. W ramach promocji miałaby udawać przed całą...
Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 160 ml 5/5 Nasza cena:
206,99 zł 250,46 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 160 ml

Euphoria to woda perfumowana od marki Clavin Klein. Orientalno-kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2005 roku. Twórcami tego nieskazitelnego zapachu są Dominique Ropion, Carlos Benaim oraz Loc Dong.Nuty zapachowe:Nuta głowy: granat, malina, marakuja, hurma, brzoskwinia, nuty zieloneNuta serca:...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
33,96 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Ona ma siłę 5/5 Nasza cena:
25,76 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ona ma siłę

Nowe wydanie przełomowego poradnika, który poprawił życie seksualne i samoocenę milionów kobiet. Czym jest pożądanie, czego (i dlaczego) się wstydzimy, jak fantazjujemy, dlaczego tak ważne są kontekst oraz emocje i dlaczego – mimo wielkich starań naukowców – nigdy nie powstanie „różowa tabletka”,...
Zło w Cmentarnej Górze 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zło w Cmentarnej Górze

Zniknął, jakby wpadł wprost do samego piekła... Cmentarna Góra – niewielka wieś ukryta pośród lasów – nie cieszy się dobrą opinią. Zagadkowe zaginięcia, seria samobójstw, konflikty sięgające jeszcze czasów Żołnierzy Wyklętych, tajemniczy kult słowiańskiej pramatki… To tylko niektóre z niezwykłych...
Top Trumps. Piotruś. Harry Potter 5/5 Nasza cena:
6,27 zł 6,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Top Trumps. Piotruś. Harry Potter

Gra karciana Top Trumps Piotruś Harry Potter to pozycja obowiązkowa dla każdego fana magicznego świata Harrego Pottera! Piotruś to nieskomplikowana gra karciana dla dzieci, która zaangażuje każdego - nie tylko najmłodszych! Na każdej karcie znajdziesz wizerunek bohaterów książkowej sagi J.K....
Wampirze cesarstwo. Tom 1 0/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem 5/5 Nasza cena:
13,02 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem

Pucio wprowadza dzieci w świat mowy! Na kartach tej małej książeczki znajdziecie swojego ulubionego bohatera wykonującego czynności, które cieszą każdego malucha, a wszystko to w połączeniu z dźwiękami ważnymi dla początków rozwoju mowy: samogłoskami, prostymi sylabami i onomatopejami. Pucio...
Żywoty świętych 4/5 Nasza cena:
28,83 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żywoty świętych

Zanurzcie się w świat stworzony z epickim rozmachem przez autorkę międzynarodowych bestsellerów, Leigh Bardugo, sięgając po pięknie ilustrowaną replikę „Żywotów Świętych” – Istorii Sanktia. Zawiera ona opowieści o świętych zaczerpnięte z powszechnie uwielbianych powieści i nie tylko. Oto magiczna...
Krwawnik, mniszek, ułudka 5/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Krwawnik, mniszek, ułudka to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku Ciemni i Tkanki z 2017 roku, wzbogacają...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula