Przepraszam

Książka
34,87 zł
Książka
35,10 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Oprawa: Miękka
Wydawnictwo: Filia
Rok wydania: 2025
Ilość stron: 320
Opis

Wciągająca opowieść autorstwa Marcela Mossa przenosi czytelników w mroczny świat, gdzie zaufanie i tajemnice splatają się w nieprzewidywalny sposób. Historia Tessy i Mariusza, których życie zostaje zrujnowane przez tragiczne wydarzenie, staje się punktem wyjścia do głębokiej analizy ludzkich emocji i relacji. Gdy ich pięcioletnia córka zostaje porwana i brutalnie zamordowana, na jaw wychodzą nie tylko mroczne aspekty przeszłości, ale również skrywane sekrety bliskich przyjaciół.

Mroczne tajemnice i zaufanie

Julita, jedna z najlepszych przyjaciółek Tessy, wydaje się prowadzić idealne życie. Z kochającym mężem, satysfakcjonującą pracą i upragnionym synkiem, jej codzienność jest pełna radości. Jednak jedno słowo, które znajduje na kartce w pustym domu, wywraca jej świat do góry nogami. Słowo „PRZEPRASZAM” staje się początkiem niebezpiecznej podróży, w której Julita odkrywa, że zaufanie do męża może być złudne.

Poszukiwania prawdy

W miarę jak Julita zagłębia się w mroczną przeszłość Bena, jej determinacja rośnie. Zdesperowana, aby odkryć prawdę, podejmuje działania, które mogą zrujnować nie tylko jej życie, ale również życie tych, których kocha. Jej poszukiwania prowadzą ją do nieznanych miejsc, gdzie każdy krok może być niebezpieczny, a każdy nowy trop odkrywa kolejne warstwy tajemnic. Czy Julita zdoła odkryć, kim naprawdę jest mężczyzna, któremu bezgranicznie ufała?

Złożoność ludzkich relacji

Ta powieść kryminalna nie tylko wciąga w intrygującą fabułę, ale także zmusza do refleksji nad naturą zaufania i przyjaźni. Czy można ufać osobie, która skrywa mroczne sekrety? Jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć, aby chronić tych, których kochamy? Odpowiedzi na te pytania są kluczem do zrozumienia nie tylko postaci, ale także samej istoty ludzkich relacji.

  • Wciągająca fabuła – historia pełna zwrotów akcji i nieprzewidywalnych wydarzeń.
  • Głębokie emocje – analiza złożoności relacji międzyludzkich w obliczu tragedii.
  • Mroczna atmosfera – opowieść, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.
  • Intrygujące postacie – każdy bohater ma swoją historię, która wpływa na rozwój wydarzeń.

„Przepraszam” to nie tylko kryminał, ale także głęboka analiza ludzkiej psychiki w obliczu tragedii. Jeśli szukasz książki, która wciągnie Cię od pierwszej strony i zmusi do myślenia, ta opowieść z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Przekonaj się, jak mroczne tajemnice mogą zmienić życie na zawsze.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii kryminał

Jaki klimat dominuje w powieści "Przepraszam" Marcela Mossa?

"Przepraszam" to mroczny thriller psychologiczny charakteryzujący się gęstą atmosferą niepokoju i moralnej dwuznaczności. Autor skupia się na dekonstrukcji zaufania w bliskich relacjach oraz na długofalowych skutkach traumy. Fabuła łączy współczesną tragedię z mrocznymi sekretami sprzed lat, budując napięcie poprzez stopniowe odkrywanie prawdy. To lektura idealna dla osób szukających silnych emocji i skomplikowanych zagadek kryminalnych.

Czy ta książka jest odpowiednia dla osób o dużej wrażliwości na krzywdę dzieci?

Powieść nie jest polecana czytelnikom o bardzo wysokiej wrażliwości ze względu na drastyczne opisy przemocy wobec najmłodszych. Motywem przewodnim jest brutalne morderstwo pięciolatki oraz sprawa zabójstwa trojga dzieci sprzed dwóch dekad. Autor przedstawia te wydarzenia w sposób surowy i bezpośredni, co może być obciążające psychicznie dla niektórych odbiorców. Książka jest skierowana wyłącznie do osób o mocnych nerwach, które akceptują dosadność w literaturze gatunkowej.

Czy fabuła skupia się bardziej na śledztwie policyjnym czy na przeżyciach bohaterów?

Książka koncentruje się przede wszystkim na prywatnym dochodzeniu Julity i psychologicznym aspekcie zniknięcia jej męża. Chociaż w tle przewija się oficjalne dochodzenie policyjne, główny ciężar narracji spoczywa na osobistej desperacji i strachu bohaterki. Czytelnik obserwuje proces odkrywania mrocznej przeszłości bliskiej osoby, co dominuje nad technicznymi aspektami pracy policji. Taka konstrukcja pozwala na głębokie wniknięcie w motywacje i lęki postaci w obliczu kryzysu.

Dla jakich czytelników kryminałów ta pozycja będzie najbardziej satysfakcjonująca?

Ta pozycja zadowoli fanów thrillerów typu domestic noir, którzy cenią motywy ukrytej tożsamości i rodzinnych tajemnic. Marcel Moss konstruuje fabułę w taki sposób, by podważać fundamenty zaufania między małżonkami i najbliższymi przyjaciółmi. Jest to wybór dla czytelników lubiących historie, w których pozornie idealne życie rozpada się pod wpływem jednego, tajemniczego impulsu. Dynamiczne przejścia między teraźniejszością a przeszłością dodają historii niezbędnej głębi i dynamiki.

Jakie tempo akcji narzuca autor w tej konkretnej historii?

Akcja książki rozwija się bardzo dynamicznie, narzucając czytelnikowi szybkie tempo od pierwszych rozdziałów. Nagłe zniknięcie jednego z bohaterów i tajemnicza wiadomość inicjują ciąg zdarzeń, który nie pozwala na chwilę wytchnienia. Krótkie rozdziały oraz częste zwroty akcji sprawiają, że lektura jest angażująca i trudna do odłożenia przed poznaniem finału. Struktura narracyjna sprzyja szybkiemu pochłanianiu kolejnych stron w oczekiwaniu na rozwiązanie zagadki sprzed lat.

Szczegóły
  • Tytuł: Przepraszam
  • Autor: Marcel Moss
  • Wydawnictwo Filia
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2025
  • Ilość stron: 320
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788384020692
  • Język: polski
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788384020692
  • EAN: 9788384020692
  • Wymiary: 13.5x20.5 cm
  • Dane producenta: GRUPA WYDAWNICZA FILIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Kleeberga 2, 61-615 Poznań, Polska, biuro@wydawnictwofilia.pl
Recenzje książki Przepraszam (20)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Anna S. w dniu 2026-01-09
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

    Słowo tytułowe ''Przepraszam" wypowiada, się nie często od osób, które zraniły, gdyż łatwiej jest, popełnić czyn krzywdy zamierzonej niż wykonany ten będący najczęściej bez zastanowienia nie uwzględniając analizy tego, czy pozostanie, ślad w psychice do końca życia temu, kto został niewinnie skrzywdzony kosztem za popełnione czyny rodziny, sąsiadów z przeszłości.

    Twórczości Pana Marcela Mossa nie miałam okazji dotychczas poznać. Zdecydowałam, że ze względu na opisaną wnikliwie treść książki, osadzoną w niej toczącą się nieprzewidywalnie akcje, co z niej wynika, czym się ona zakończy, czy to, co się będzie, w niej dziać ma sens, czy jednak nie, a może będzie w niej coś wyjątkowego, na co zwrócę szczególną uwagę i z czego to wynika, a przede wszystkim chęć zobaczenia, jak zachowują się głowni bohaterowie w sytuacji, kiedy nie ma czasu na powolne myślenie, lecz szybkie działanie rozpocznę wraz na czele z nim w książce należącej do gatunku literackiego kryminał pt.'' Przepraszam''.

    Nie umknął mojej uwadze na samym początku prolog i czy można jego podstawie wyciągnąć, jakiekolwiek wnioski bądź one nie stanowią punktu wyjścia z sytuacji, która jest dopiero przed bohaterami.

    Nie jestem w stanie wyobrazić tego, co czują na obecną chwilę Tess i jej małżonek Mariusz, kiedy następują niespodziewane u nich zmiany. Ich pięcioletnia córka Basia traci w brutalny sposób życie. Przeżywają ciężkie momenty. Jest potrzebne wsparcie od osób bliskich. Oni muszą wspierać się nawzajem, aby ich miłość niewygasła pomimo tego, co ich spotkało.

    Jesteśmy świadkami, kiedy to miłość, przyjaźń królują, ale czy one są prawdziwe, czy jednak jest w nich coś ukryte, o czym nikt nic nie wie, a nawet się nie domyśla, czy jest nie tak, nie przypuszcza nawet, że coś nie gra, a być może wie o tym, jedynie, ktoś, komu się bezgranicznie ufa.

    Książki tej nie czyta się szybko.

    Autor uświadamia, że należy być czujnym na problemy, z którymi młodzi ludzie nie radzą sobie i potrzebują, kogoś z kim mogą bez stresu o nich porozmawiać.

    Czy jedno słowo ''Przepraszam" będzie stanowiło główny klucz do rozwiązania zagadki, kto odpowiada za porwanie i mord pięcioletniej Basi, a może posłuży do tego, aby dowiedzieć się prawdy o osobie, którą znamy przez całe życie, a w ostateczności odkryć, kim ona jest naprawdę o tym warto się przekonać czytając ten kryminał.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    3/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Magdalena K. w dniu 2025-07-19
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

    „Przepraszam” to moje pierwsze spotkanie z twórczością Marcela Mossa. Sięgnęłam po jego książkę, z uwagi na fakt, że potrzebowałam historii z motywem krwawej zbrodni do lipcowego wyzwania w ramach akcji #celowaniewczytanie i właśnie na tę konkretną publikację wskazała mi znajoma, którą poprosiłam o pomoc w wyborze. Czy zatem pierwsze spotkanie z twórczością autora przekonało mnie do tego, aby częściej sięgać po jego książki? Już spieszę z wyjaśnieniem.

    Zacznę od tego, że w czasach, kiedy czytałam tylko i wyłącznie kryminały i thrillery, zazwyczaj wybierałam publikacje zagranicznych autorów, ponieważ ich historie częściej potrafiły mnie zaskoczyć i nie sprawiały, że zamiast skupiać się nad poszukiwaniem złoczyńcy, zastanawiałam się nad tym, dlaczego jeszcze nie wyrzuciłam danej książki przez okno z powodu jej beznadziejności. Jednak teraz, kiedy literaturę tego gatunku czytam tylko od święta, zaczęłam przekonywać się, że historie, które wychodzą spod pióra rodzimych autorów, również mogą być świetne. Czy zatem „Przepraszam” również zaliczy się do tego grona?

    Z ciężkim sercem muszę przyznać, że strasznie mnie ta lektura zmęczyła. Opis był bardzo obiecujący — śmierć pięcioletniej dziewczynki, powiązanie ze zbrodnią sprzed ponad dwudziestu lat, no powiedzcie sami, że to nie brzmi świetnie! Niestety wykonanie pozostawiło wiele do życzenia, ponieważ w mojej ocenie autor miał zbyt wiele pomysłów na tę powieść i nie potrafił wybrać tych elementów, które idealnie by ze sobą współgrały, przez co historia miejscami jest po prostu chaotyczna i zwyczajnie nie trzyma się kupy. I nawet powroty do przeszłości, które w innych książkach po prostu uwielbiam, bardziej mnie wymęczyły, niż zachwyciły, a dodatkowo pozostawiły w mojej głowie więcej pytań niż odpowiedzi.

    W zasadzie jedynym powodem, dla którego nie oceniłam tej publikacji jeszcze niżej, było to, że autor zaskoczył mnie tym, kto okazał się prawdziwym antagonistą całej historii. Jednak nawet w tym elemencie zabrakło mi postawienia przysłowiowej kropki nad i, ponieważ autor nie zadał sobie trudu, aby wyjaśnić z najdrobniejszymi szczegółami, jak tej osobie udało się tego wszystkiego dokonać.

    Natomiast tym, co najbardziej mnie zdenerwowało było otwarte zakończenie, które poniekąd okazało się „idealnym” podsumowaniem tego chaosu, który towarzyszył mi w trakcie lektury.

    Jako że bardzo rzadko zdarza mi się skreślać autora po przeczytaniu jednej książki, która wyszła spod jego pióra, dlatego Marcelowi Mossowi również dam drugą szansę, jednak następnym razem zrobię zdecydowanie lepszy research, zanim się na jakąś zdecyduję.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Patrycja K. w dniu 2025-06-04
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

    Życie najlepszych przyjaciół Julity właśnie straciło sens. Ich pięcioletnia córka została porwana i zamordowana, a sprawcy nie znaleziono. Julita wspiera Tesse i Bena jak tylko może.

    Kobieta ma cudownego męża i synka, jest szczęśliwa, do momentu, gdy pewnego dnia wraca do zupełnie pustego domu, a na stole znajduję kartkę z jednym słowem "PRZEPRASZAM".

    Już po opisie wiedziałam, że ta historia wywoła we mnie wiele skrajnych emocji. Nigdy łatwo się nie czyta o porwaniach i śmierci dzieci, zwłaszcza teraz, gdy sama jestem mamą. Mój synek jest dla mnie najważniejszy, każdego dnia się o niego martwię i chcę dla niego jak najlepiej, więc nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić przez co musi przechodzić rodzić, kiedy traci swoje ukochane dziecko. Niestety Tessa i Mariusz musieli się zmierzyć nie tylko z żałobą i uporządkować swoje życie na nowo, ale także znaleźć oprawcę. Ich życie zmieniło się w jeden wielki koszmar, pełen bólu i cierpienia. Czytałam tę historię patrząc na mojego syna pełna wdzięczności, że go mam. 

    Julita wspierając swoich przyjaciół, niespodziewanie sama znajduję się w kiepskiej sytuacji. Na własną rękę zaczyna przeprowadzać śledztwo dotyczące jej męża, który zostawiając jedynie kartkę z jednym słowem, odchodzi. Kobieta nie ma pojęcia o co może chodzić, do tej pory była przekonana, że są szczęśliwym małżeństwem. Julita zanurza się w przeszłości Bena i poznaje jego traumatyczne tajemnicę, o których nie miała pojęcia i okazuje się, że żyła pod jednym dachem z tak naprawdę obcym jej mężczyzną.

    Marcel Moss znów zabiera nas w podróż przez ludzką psychikę, moralne dylematy i konsekwencje czynów, których nie da się już cofnąć.  Każda z postaci zmaga się z własnym cieniem - z winą, sekretem oraz traumą. "Przepraszam" to książka o naturze, o tym jak łatwo skrzywdzić i jak trudno naprawić. Autor nie daje nam gotowych odpowiedzi, tylko zmusza do zadawania kolejnych pytań. Zakończenie jest nieprzewidywalne i mocne.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Ewelina P. w dniu 2025-05-30
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

    Jeśli szukacie zagmatwanej historii z kłamcami, sekretami, historią z przeszłości, którą nie tak szybko da się rozgryźć, to koniecznie powinniście przeczytać tą książkę! Opowieść jest napisana z perspektywy kilku postaci, które tworzą jedną wspólną całość, ale i sami z osobna borykają się z własnymi traumami również połączonymi z innymi postaciami. Ja wyobrażałam sobie ich problemy jako gałązki choinki od dołu zaczynając, gdzie każdy coś przeżywa, kogoś stracił i im wyżej, tym mniej bywało podejrzanych, by na samym czubku okazało się, że nie ma jednego, a dwa! Historię zaczynamy bardzo dramatycznie, by jak zwykle zasiała w nas ziarno ciekawości. To tam ktoś zaczyna się bawić w pana życia i śmierci. Następnie poznajemy szczęśliwą rodzinę, której mąż nagle znika. Wiąże się to z wydarzeniami w których u innej rodziny ginie mała dziewczynka. Każde z rodziców przeżywa swoją tragedię na swój sposób, choć zemsta bardzo często krąży wokół jednego z nich. W tym momencie jedni członkowie z osobnych rodzin zespalają swoje siły by odnaleźć zaginionego męża. Pada wiele oskarżeń pod jego osobą, dlatego przeskakujemy do przeszłości by zobaczyć, czy ktokolwiek wie co mogło się z nim stać. W ten sposób dowiadujemy się coraz bardziej szokujących wiadomości, które nie zostają odkryte do końca. Wychodzi na jaw sprawa morderstwa z przeszłości zaginionego i każdy go osądza z wyjątkiem żony, która nadal oczekuje jasnych odpowiedzi. Ona jako jedyna nie dała się zwariować całości, pomimo tego, że niektórzy nawet wkładają nie jej słowa w jej usta. Tam było takie prostolinijne zachowanie, gdzie połączyli nawet niejasne kropki, byleby tylko móc kogoś osądzić. Jak sami zobaczycie tutaj wszystko ma drugie dno. Zostało też podkreślone, że zło drzemie w każdym z nas. Podobne zagadnienie zostało tłumaczone w jednej z książek od Wydawnictwa Filia na Faktach. Myślę, że to świetna lektura, która ujawniła w jaki sposób powstaje zło. Nie na darmo się mówi, że z kim przestajesz, taki się stajesz. Jednak w innej sprawie duży wpływ na niektórych miało tu ich dzieciństwo, albo raczej jego brak. Jedni trzymali się za brzuchy z głodu, inni z powodu siniaków. Ktoś tutaj bardzo chciał zmienić swoje życie i złą przeszłość, ale nie każdemu się to udało. Inny ktoś tak bardzo chciał być kochany, że kochał tych, którzy sprawiali mu ból. W kolejnym przypadku złość kiełkowała latami, by wybrzmieć w momencie, kiedy ten inny ktoś stracił nadzieję na życie. Podobno leżącego się nie kopie, jednak wyobraźnia czasami sięga poza jakiekolwiek człowieczeństwo. Za własne głupoty mszczą się na tych, którzy powstali z dna. Idealnie do całej treści odnosi się powiedzenie ,,patrzysz, ale mnie nie słuchasz, słyszysz, ale nie widzisz". Pomimo tego, że na końcu ostatniej strony wybrzmiały słowa KONIEC, to jednak ja tam końca nie widziałam. Zatem autorze, czekam na drugi koniec, który wyjaśni kim był przyjaciel Mutiego? Czy Julita odnajdzie Bena? Co dalej z wydarzeniami u siostry Bena? Czy ktokolwiek będzie tutaj osądzony? Co z rodzinami zabitych chłopców? Czy dowiedzą się prawdy? Jest jeszcze tyle rzeczy, które mnie tutaj zaciekawiły, ale uważając, że zainteresują i was, nie chcę ich zdradzać. Bądźcie jednak pewni, że lektura jest wciągająca, postacie manipulują innymi, wrażliwi mogą się rozpłakać i każdy z czytelników może być zahipnotyzowany różnymi postaciami, w zależności jakie kto wyznaje wartości.

    Mega mnie pochłonęła, dlatego ją wam polecam!

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Zofia W. w dniu 2025-05-17
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

    🐰 𝚁𝚎𝚌𝚎𝚗𝚣𝚓𝚊 🐰

    // współpraca barterowa //

    🅃🅈🅃🅄🄻: Przepraszam

    🄰🅄🅃🄾🅁: Marcel Moss

    🅆🅈🄳🄰🅆🄽🄸🄲🅃🅆🄾: @wydawnictwofilia

    🄾🄲🄴🄽🄰: 9/10⭐

    Tessa od kiedy poznała swoje męża Bena. Wiedzie spokojne, szczęśliwe życie jako żona i matka. Wszystko się jednak zmienia, kiedy zamordowana zostaje pięcioletnią córeczka ich znajomych. Jednego z poranków nie zastaje męża i synka w domu, a znajduje jedynie kartkę z jednym słowem: „PRZEPRASZAM”.

    Jakie mroczne sekrety skrywa ten na pozór idealny mąż - Ben? Jak głęboko będzie musiała kopać w jego przeszłości, aby poznać całą prawdę?

    W książkach Marcela zaczytuje się od lat, a on z każdą książką mnie zaskakuje oryginalnością. Tym razem nie było inaczej. „Przepraszam” jest naprawdę niepokojąca i emocjonująca lekturą. Każda strona trzyma w napięciu, a im dalej brniemy w historię, tym jest mroczniej. Książki Marcela nie są dla osób o słabych nerwach. W tej książce poruszanych jest wiele trudnych i bolesnych tematów.

    Ciekawym zabiegiem jest tutaj również zawarcie kilku perspektyw oraz umiejętne przeskakiwanie w czasie. Tak, jak w recenzji innej książki z tego samego gatunku, będę mówić że czułam się zagubiona (recenzja pojawi się jutro) przy podobnych zabiegach, tak Marcel robi to w tak umiejętny sposób, że płynie się przez tą historię odkrywając po kolei nowe sekrety.

    Muszę też bardzo wyraźnie zaznaczyć, że książka ta nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Ten kryminał jest mroczny i naprawdę przejmujący. Poruszane są tu naprawdę trudne tematy, które nie każdemu mogą przypaść do gustu. Ja osobie właśnie za to bardzo lubię twórczość Marcela. Często wieczorami potem siedzę i rozmyślam nad poruszanymi w jego książkach kwestiami, bo jestem świadoma tego, że takie sytuacje mają miejsce w życiu realnym. Kiedy to dotrze do człowieka, ta książka robi się jeszcze mroczniejsza.

    Z całego serca polecam tą lekturę każdemu, kto kocha kryminały tak, jak ja, a trudne relacje i demony przeszłości, nie są mu straszne.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula