Dzień Matki

Autor:

Nele Neuhaus

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
726
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 33,92 zł
Nasza cena: 31,12 zł 44,90 zł Taniej o: 31%

"Dzień matki" to wyjątkowy, pełen wyzwań i tajemnic kryminał bestsellerowej autorki Nele Neuhaus. Przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom mocnych wrażeń. Jakie tajemnice może skrywać pozornie przykładna rodzina? Przeczytaj i dowiedz się koniecznie!

Czternaście dni. Tyle czasu minęło zanim policja znalazła zwłoki 84-letniego Theodora Reifenratha. Tragiczne wydarzenie poprzedziło o wiele mroczniejsze odkrycie, Pia Sander i Oliver von Bodenstein na posesji mężczyzny odnajdują ciała kilku kobiet. Sytuacja ta, delikatnie mówiąc, nie pasuje do opinii sąsiadów, którzy zgodnie twierdzą, że Theodor i jego żona Rita byli wspaniałymi ludźmi, mającymi na swoim koncie wiele dobrych uczynków, z czego najważniejszym było ofiarowanie sierotom domu, w którym pełnili rolę rodziny zastępczej. Czy Theodor Reifenrath mógł być w rzeczywistości seryjnym mordercą?

Dalej intryga jedynie się zagęszcza. Okazuje się bowiem, że córka Reifenrathów przedawkowała narkotyki i zmarła, niedaleko utopiła się inna dziewczyna, Rita zaś jest rzekomą samobójczynią, natomiast nikt na oczy nie widział jej zwłok... Niestety to nie koniec rzezi niewinnych kobiet - zniknęła kolejna osoba. Pia postanawia więc, że zrobi wszystko, by ją odnaleźć i rozwiązać mrożącą krew w żyłach zagadkę. A zrobić to musi szybko - przed Dniem Matki. Sprawa staje się poważna i nabiera tempa do tego stopnia, że zostają w nią zaangażowani najbardziej zasłużeni profilerzy FBI.

"Dzień matki" jest dziewiątym tomem z cyklu opowieści, których głównymi bohaterami są Oliver von Bodenstein i Pia Krichhoff. Powieść Nele Neuhaus to mroczny thriller, w którym ilość nieoczekiwanych zwrotów akcji, bohaterów i powiązań pomiędzy nimi z jednej strony przyprawia o zawrót głowy, z drugiej zaś stanowi świetne wyzwanie dla wymagających i skupionych czytelników, żądnych mrocznego klimatu i fabuły skrywającej wiele tajemnic.

Nele Neuhaus to niemiecka pisarka, która na swoim koncie ma głównie kryminały, w tym popularną serię "Charlotte". Jej renoma i prestiż mówią jedno, książek sygnowanych tym nazwiskiem nie trzeba nikomu przedstawiać, nazwisko autorki jest znakiem jakości samym w sobie. Znanymi tytułami autorki są między innymi: "Głębokie rany", "Zły wilk", "Śnieżka musi umrzeć" lub "Kto sieje wiatr".

Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Powieść, mimo że jest grubaskiem, czyta się bardzo szybko i płynnie dzięki kolejnym zagadkom i prowadzonemu przez policjantów śledztwu. Autorka tak pokierowała historią, że choć z pozoru prosta sprawa, okazuje się wierzchołkiem góry lodowej, a prawda jest o wiele bardziej złożona i trudna do odkrycia. Nic nie jest takim jakim się wydaje, a ilość podejrzanych o morderstwa jest równie dużo co samych ofiar.

  Również fakt, że jest to kolejna część serii nie utrudnia czytania. Jeśli w powieści są jakieś nawiązania do poprzednich tomów, to na tyle jasno wyjaśnione, że doskonale rozumiemy zależności pomiędzy bohaterami oraz wydarzenia jakie miały wpływ na ich obecną sytuację.

  Bohaterowie są bardzo dobrze wykreowani i wzbudzają różne uczucia. Widać, że grupa działająca nad rozwiązaniem zagadki, jest zgranym zespołem i doskonale rozumieją podział obowiązków. Uzupełniają się i odgadują wymagania jakie są przed nimi stawiane, jeszcze przed usłyszeniem komendy od przełożonych. Ich zadanie nie jest łatwe i czasami puszczają im emocje. Ale nic dziwnego, skoro mają styczność z ludźmi pozbawionymi empatii, skupionymi wyłącznie na sobie i ukrywającymi prawdę.

  Muszę powiedzieć, że „Dzień Matki” to doskonała powieść, która pozwala czytelnikowi obserwować narodziny zła, a później razem z detektywami odkrywać poszlaki, które mają istotny wpływ na przebieg śledztwa. Trudno trafnie wytypować seryjnego mordercę, bo trauma jaką przeżyli wychowankowie Reifenrathów, na każdym z nich zostawiła trwałe blizny. Mnie nie udało się odgadnąć zabójcę, choć miałam kilka typów. Bardzo podobał mi się pomysł, aby wszystkie wątki, połączyć postacią matki. Naprawdę wciągnęła mnie ta historia i trzymała w napięciu do samego końca. Gorąco polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Patrzysz sobie na tę książkę i co myślisz w pierwszej chwili? „Rany! Ile to ma stron?! W jakim czasie dam radę to przeczytać?!”. To prawda – gabaryty mogą powalić na kolana nawet największych twardzieli grubych powieści – wszak przed Tobą 730 g (tak, ważyłam; ) szczęścia w postaci dokładnie 724 stron lektury! Ale co to była za książka!

  „Dzień matki” to świetnie napisany kryminał, w którym dzieje się, oj dzieje. Wszystko zaczyna się od śmierci 84-letniego właściciela starego domu. Od ponad dziesięciu dni nikt nie zainteresował się jego zniknięciem, policja rozpoczyna w tej sprawie dochodzenie. W toku prowadzonego śledztwa na jaw wychodzą coraz to nowe i bardziej niepokojące fakty. Okazuje się, że w owym domu przez kilkadziesiąt lat denat wraz z żoną prowadził dom zastępczy dla trudnych dzieci pozbawionych rodzinnego ciepła. Im głębiej w las tym gorzej – na jaw wychodzą skrywane rodzinne sekrety, tragedie sprzed lat i samobójcza śmierć żony denata. Co jeszcze zostanie odkryte w toku śledztwa? Jakie zagadki z przeszłości ujrzą światło dzienne i co to oznacza dla wszystkich uwikłanych w zagadkę?

  „Dzień matki” stanowi dziewiątą część cyklu z Pią Sander i Olivierem von Bodensteinem. Jeśli nie czytaliście wcześniejszych części, nie musicie się obawiać, ja też ich nie czytałam, wszystkie są niezależne i łączą się jedynie obecnością tej dwójki, jednak spokojnie można je czytać niechronologicznie i wszystko doskonale rozumieć.

  Książkę uważam za świetną i nie mam jej kompletnie nic do zarzucenia. Oczywiście, mogłaby zostać skrócona do powiedzmy 400 stron, na pewno wygodniej by się ją czytało, bo jest dość ciężka i gabarytowa, jednak - wciąga i trzyma w napięciu od samego początku do samego końca. Autorka przeprowadza nas przez meandry tajemnic, bolesnych sekretów rodzinnych, zwodzi, bawi się nami. Kiedy już już myślisz, że wiesz kto za tym wszystkim stoi - dostajesz pstryczek w nos i znów nie wiesz nic. I tak kilka razy. A motywy? Wątki psychologiczne? Zaufanie? Tu wszystko zostaje wystawione na wielką próbę. Nie wiesz już czego i po kim się spodziewać.

  Mistrzowska fabuła! Świetne portrety psychologiczne! Zadry i rany z dzieciństwa. I efekt domina – jeden nieprzemyślany ruch, jedna decyzja pociąga za sobą nieprzewidywalny ciąg tragicznych zdarzeń. A mogło być tak pięknie…

  Książkę zdecydowanie polecam. A swój wywód zakończę pytaniem: a Wy? Jakie książki lubicie? Cienkie, takie na raz czy grube cegły?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Stary dom był schronieniem dla wielu porzuconych dzieci. Miał dać im miłość i poczucie bezpieczeństwa.. Przez czternaście dni nikt nie zainteresował się zwłokami osiemdziesięcioczteroletniego Theodora Reifenratha. Gdy policja zaczyna prowadzić dochodzenie natrafia na szczątki trzech kobiet zakopane na posesji a dzięki szczegółowemu śledztwu udaje się połączyć je z innymi zbrodniami które miały miejsce na przestrzeni lat. Czy Theo, ojciec zastępczy, tak wielu dzieci jest/był seryjnym mordercą? Czy dzieci były bezpieczne pod jego dachem? Jakie tajemnice skrywa stary dom?

  ________________________

  W przypadku książek, które mają tak wiele stron jak ,,Dzień matki`` zawsze mam obawę, że połowa treści będzie zbędna, ta książka pokazuje jak bardzo myliłam się w swoich obawach. Ponad 700 stron i każda miała ogromne znaczenie!

  Autorka porusza ważny wątek społeczny jaki jest dom dziecka, dom zastępczy. Takie miejsce ma być oazą dla dzieciaków a często bywa inaczej. Przemoc, brak poczucia bezpieczeństwa, zastraszanie .. W domu Reifenrath`ów to dopiero wierzchołek góry lodowej, straszne wręcz makabryczne sceny zostały przedstawione a wiecie co było najgorsze? To,że ludzie dookoła albo udawali, że o niczym nie wiedzą albo dali się tak zmanipulować, że uważali ten dom za raj.

  Zaletą książki są również bohaterowie. Postaci z krwi i kości, z codziennymi problemami i radościami . Detektywi bardzo rzetelni, co zawsze uwielbiam, charyzmatyczni i prawdziwi! Ogromnym plusem było pojawienie się profilera, doktora Hardinga. Opisy psychologiczne, rozpisanie psychopaty na czynniki pierwsze pozwala zrozumieć pewne kwestie, wyrobić sobie własne zdanie, otworzyć oczy.

  Kryminał przez duże ,,K``! Autorka wodziła mnie za nos, podsuwa nowe poszlaki, wydobywała na światło dzienne nowe tajemnice. Czytanie było dla mnie ekscytujące i ciekawe, skłaniało do wspólnego prowadzenia śledztwa poprzez karty strony wraz z detektywami i mogę śmiało powiedzieć, że dobrze się bawiłam jeśli mogę tak powiedzieć mając obok zwłoki kilku kobiet. Jeśli ktoś się waha i obawia grubości książki to niepotrzebnie, ja sama jestem zła na siebie, że dopiero teraz odkryłam tak pociągającą serię jaką jest Gorzka czekolada.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Solidny, klasyczny kryminał. Mozolne policyjne śledztwo w którym nie brak zaskakujących zwrotów. A do tego ważny temat społeczny- los dzieci w domach dziecka i rodzinach zastępczych. Polecam całą serię z Pią i Oliverem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiedy policja odnajduje zwłoki starszego mężczyzny w jego własnym domu, wszystkich zadziwia fakt tego, że nikt nie zgłosił jego zaginięcia. Nikt nie zatroszczył się o jego zdrowie, nikogo nagle zniknięcie nie zaniepokoiło. Mężczyzna razem ze swoją żoną prowadzili dom zastępczy dla sierot... Tylko co tak naprawdę działo się za murami pięknej posiadłości?

  *

  Ponad siedemset stron. Przerażeni? Ja też początkowo byłam. Teraz uważam, że żadna kartka z tej książki nie była przypadkowa. Co to było za zamieszanie! Każda osoba wspomniana, każde zdarzenie, każdy ruch był elementem układanki. W pewnym momencie niektóre sprawy zaczęły się dla mnie otwierać, stworzyłam swoją teorię i nie pomyliłam się. Ile rozrywki przy tym było! O ile można tak nazwać opisy tak makabrycznych zdarzeń. Drastyczne podejście do tematu - to, co zostało nam przedstawione, napewno dla niejednej osoby nie będzie zaskoczeniem. Takie rzeczy naprawdę się dzieją! Słyszymy o nich w mediach, widzimy u sąsiadów. Ciągle mówi się o dzieciach przeżywających piekło. Tutaj jednak wielkie skupienie było wobec tego, co tak trudne dzieciństwo zrobiło z ludzi w przyszłości. Kim się stali i dlaczego tkwił w nich tak wielki bunt pomieszany z nienawiścią do świata. Jest też strona, w której po takich przejściach da się ułożyć sobie życie. I właśnie dlatego Dzień Matki to nie tylko dobry kryminał, ale też cenna lekcja, z której po dłuższym namyśle można wiele wywnioskować.

  Mylenie tropów jest w książce genialne. Dałam się wywieźć w pole nie raz. Za każdym razem, gdy czułam, że rozwiązanie jest tuż tuż, szybko dostawałam znak, że to jednak nie to. Ciężko było się od niej oderwać, ciężko będzie o niej zapomnieć. Tego jestem pewna.

  Prawda o porzuceniu własnego dziecka to ogromny ból dla odrzuconego. Taki człowiek szuka pocieszenia często w złych rzeczach. A najgorsze zło objawia się przy wyrządzeniu krzywdy drugiemu człowiekowi.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Ekstradycja. Joanna Chyłka. Tom 11 5/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstradycja. Joanna Chyłka. Tom 11

Minęło kilka miesięcy, od kiedy Joanna Chyłka uciekła z kraju. Ślad po niej zaginął i mimo że wystawiono za nią Europejski Nakaz Aresztowania, służby nie potrafią odnaleźć żadnego tropu. Przez cały ten czas nie skontaktowała się z nikim w Polsce i nawet Kordian nie wierzy już w to, że Chyłka...
Stażystka 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stażystka

“Stażystka" łączy w sobie elementy romansu i thrillera psychologicznego. Młoda stażystka zostaje uwiedziona przez własnego szefa. Tyle że jej dwie poprzedniczki zaginęły, a ciało jednej z nich właśnie znaleziono. Klaudia Neter aplikuje na staż w firmie Marka Skalskiego. Doskonale wie, że może się...
Zgodnie z planem. Jack Reacher. Tom 24 4/5 Nasza cena:
26,63 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zgodnie z planem. Jack Reacher. Tom 24

Światem rządzi przypadek, ale raz na jakiś czas wszystko idzie zgodnie z planem. Niestety, nie tym razem. Reacher jak zwykle podróżuje autobusem – przemierza Stany Zjednoczone bez konkretnego celu, usiłując nie wpakować się w kłopoty. Przerywa jednak podróż, by pomóc starszemu mężczyźnie, który...
Mgliste powietrze 5/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mgliste powietrze

Grupa przyjaciół z Londynu udaje się na wesele na Unst – wyspę wysuniętą najbardziej na północ Szetlandów. Podczas przyjęcia znika Eleanor Longstaff – zupełnie jakby rozpłynęła się w mglistym powietrzu. Następnego dnia jej przyjaciółka otrzymuje wiadomość, która brzmi jak notatka samobójcza, a...
Władcy czasu. Trylogia Białego Miasta. Tom 3 5/5 Nasza cena:
30,69 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Władcy czasu. Trylogia Białego Miasta. Tom 3

Kontynuacja thrillera kryminalnego 2019 roku "Cisza białego miasta". Trylogia białego miasta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie i stała się światowym fenomenem. "Władcy czasu" to spektakularne zakończenie wszystkich wątków rozpoczętych w "Ciszy białego miasta". To ostatni tom przepełnionej...
Oddaj albo giń! 4/5 Nasza cena:
25,08 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oddaj albo giń!

A podobno nie ma nic nudniejszego niż praca w bibliotece! Takie spostrzeżenie pojawiło się w głowie Matyldy Dominiczak, gdy stała nad leżącym w archiwum trupem jednego z czytelników, o którym mogła powiedzieć tylko tyle, że zazwyczaj nie zwracał książek w terminie. Jeszcze tego ranka niewinna...
Zmuszona, by zabić 5/5 Nasza cena:
27,91 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zmuszona, by zabić

Tak to się musi skończyć… Któreś z nas musi umrzeć. Mark i Evie mają burzliwy romans. Evie przywróciła wiarę w życie Marka po śmierci jego żony. Kiedy jednak Evie odnosi różnego rodzaju obrażenia cielesne, jej przyjaciele zaczynają podejrzewać o to Marka. Czyżby namiętny romans przerodził się w...
Zaufasz mi 5/5 Nasza cena:
30,21 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaufasz mi

Policja w Szczecinie znów ma pełne ręce roboty. Miastem wstrząsają wiadomości o kolejnych samobójstwach. Życie odbiera sobie młody chłopak wychodzący na prostą, nastolatka, która ma wszystko, ojciec dwójki dzieci... Co pchnęło ich do samobójstwa? I czy na pewno sami odebrali sobie życie? Ada...
Śmierć i ryzyko 4/5 Nasza cena:
24,49 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć i ryzyko

Tym razem porucznik Eve Dallas z nowojorskiej policji bada sprawę podłożenia bomby w biurowcu na Manhattanie. Rogan, wiceprezes do spraw marketingu, na spotkanie w sprawie fuzji dwóch firm wszedł obwieszony ładunkami wybuchowymi. Eksplozja zabiła jedenaście osób i kilka raniła. Wywołała też chaos i...
Obserwatorka 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obserwatorka

Ten, kto czytał jakąkolwiek książkę Alicji Sinickiej, doskonale wie, że w jej twórczości nie ma miejsca na nudę. Oto kolejna historia od autorki bestsellerów, która z pewnością ucieszy niejednego czytelnika - polska pisarka powraca z kolejną powieścią kryminalną! "Obserwatorka" to idealny wybór na...
Układ idealny 5/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Układ idealny

Szybkie motocykle, kuszące ryzyko i uczucie, które stawia wszystko na ostrzu noża Weronika, zastępczyni szefa ABW, szykuje się do ślubu z Przemkiem. W gorączce weselnych przygotowań nie przestaje myśleć o pracy. Planuje ryzykowną akcję, w której może pomóc tylko jej były, Łukasz. Kiedyś połączyła...
Trzynaście 5/5 Nasza cena:
30,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trzynaście

Byli gwiazdami. Jedną z najbardziej wpływowych par Hollywood. Mieli świat u swych stóp. Teraz ona nie żyje, a On jest oskarżony o jej zamordowanie. To celebrycki proces stulecia! Wszystkie dowody wskazują na ewidentną winę Roberta Solomana – aktor zamordował żonę i jej kochanka, chociaż uparcie...
Wybrane bestsellery
Diabeł stróż 0/5 Nasza cena:
30,64 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł stróż

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę...
Wsiąść do Pociągu. Europa 5/5 Nasza cena:
126,90 zł 199,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wsiąść do Pociągu. Europa

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na...
2022. Rok pełen inspiracji 5/5 Nasza cena:
31,66 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

2022. Rok pełen inspiracji

Czasami narzekamy, że czas biegnie zbyt szybko i niepostrzeżenie mija rok za rokiem. Możemy mieć takie wrażenie, ale w istocie każdy rok to niezwykłe bogactwo chwil. Od nas zależy, jak je przeżyjemy, jak je wykorzystamy i co w danym roku zrobimy. Dla siebie i dla innych. Pragniesz żyć w równowadze...
Tylko ty mnie zrozumiesz 0/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko ty mnie zrozumiesz

Czy można zostawić kogoś, kogo tak bardzo się kocha? Po wszystkim, przez co przeszli, Jake i Charley, znani czytelniczkom z książki „Żyj szybko, kochaj głęboko”, ponownie są razem – tyle tylko, że odnalezienie siebie i wspólne życie to nie to samo. Świat Charley wywraca się do góry nogami. Dla...
Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5

Po dziesięcioleciach wojny plemiona Tiste Edur zjednoczyły się wreszcie pod nieubłaganą władzą króla czarnoksiężnika Hirothów. Ale za pokój trzeba było zapłacić straszliwą cenę – pakt zawarty z tajemniczą mocą, której motywy są w najlepszym razie podejrzane, a w najgorszym śmiertelnie groźne. Na...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
33,45 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
26,80 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Boginie 4/5 Nasza cena:
35,81 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boginie

Nowa powieść autora bestsellerowej „Pacjentki”, thrillera, który podbił serca milionów czytelników. Edward Fosca jest mordercą. Mariana jest pewna. Ale Fosca jest nietykalny. Przystojny i charyzmatyczny profesor literatury greckiej na Uniwersytecie Cambridge jest uwielbiany zarówno przez...
Metro 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Metro

Wybuchowa mieszanka tajemnicy z przeszłości i politycznej korupcji Nowy thriller autora powieści: Zabawka i Lockdown Podczas otwarcia budowy trzeciej linii warszawskiego metra dochodzi do serii eksplozji. Zapada się strop tunelu, a gruzy grzebią pasażerów. Ci, którym udało się przeżyć, robią...
Zadanie domowe 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zadanie domowe

"Zadanie domowe" to wyjątkowa powieść dla młodych dorosłych, poruszająca temat eksterminacji Żydów. Niezwykła historia uczniów, których zadaniem jest wcielenie się w rolę nazistów, ukazująca obawy, uczucia i wewnętrzny bunt przed złem oraz dyskryminacją. Pan Bartley jest jednym z najbardziej...
Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6

Oto kolejny rozdział wspaniałej „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona, epickiej opowieści, która z pewnością zdobędzie miejsce wśród klasyki fantasy. Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula