Dobrze, że jesteś

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.5 x 20.5 cm
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
336
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,03 zł
Nasza cena: 22,99 zł 39,90 zł Taniej o: 42%

W mroźny, grudniowy wieczór ulice Warszawy wypełnia gwar świątecznych przygotowań, a gwiazdkowy nastrój rozgrzewa wszystkie serca. Wśród zabieganych mieszkańców stolicy jest też ona – dziewczyna, która tęskni.

Borys nie wierzy w magię świąt i zdecydowanie odrzuca wszystko, co związane z Bożym Narodzeniem. Praca jest dla niego najważniejsza nawet wtedy, gdy inni zajmują się przystrajaniem choinki i pakowaniem prezentów dla najbliższych. Wszystko zmienia się, kiedy los stawia na jego drodze Zoję. Rudowłosa, spontaniczna, roześmiana – jest jego ciepłym promieniem słońca w mroźny dzień. Zakochani szybko orientują się jednak, że spotkali się nie w tym miejscu i nie w tym czasie, a miłość nie jest w stanie przyćmić wszystkiego, co ich dzieli. W chwili rozstania obiecują sobie jedno – jeśli za dwa lata o tej porze wciąż będą za sobą tęsknić, dadzą sobie jeszcze jedną szansę.

Gdy Zoja z drżącym sercem i nadzieją w oczach dociera na miejsce spotkania, odkrywa, że Borysa tam nie ma. Może zapomniał o ich umowie? A może ułożył sobie życie bez niej? Czy to możliwe, że po prostu przestał ją kochać? Przecież ona tęskniła za nim każdego dnia…

"Dobrze, że jesteś" to zimowa, nostalgiczna opowieść, która otuli wasze serca. Gabriela Gargaś opowiada o odwadze do bycia sobą, blaskach i cieniach prawdziwej miłości i przyjaźni, która pomaga przetrwać najtrudniejszy czas. Bo niekiedy trzeba po prostu uwierzyć z całych sił, pomóc losowi i ruszyć dalej!

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "(...) bo żeby być szczęśliwym wcale nie trzeba dużo posiadać i nie wiadomo czego osiągnąć. Czasami wystarczy poczuć zimowy wiatr..."

  Zoja jest otwarta na ludzi. Dla tych, których kocha jest w stanie zrobić wszystko. Liczą się dla niej przeżycia i emocje. Wiele w życiu przeszła co ją bardzo umocniło. Stała się silną kobietą, ale jak wszyscy potrzebuje wsparcia i miłości. Uwielbia święta i wszystko co jest z nimi związane.

  Borys ambitny i przedsiębiorczy. Wszystko musi mieć jasno poukładane. Dorastał w świecie pogrążonym w nałogach, pozbawiony rodzicielskiej miłości. Nie znosi Bożego Narodzenia gdyż ma z nim jedynie przykre wspomnienia. Kiedyś marzył o pięknych rodzinnych świętach jednak dawno z tego wyrósł.

  Ta dwójka trafiła na siebie dość przypadkowo. Ona potrzebowała pracy, a ON jej tę pracę zagwarantował. Dwa różne charaktery, przeciwne bieguny. Mimo to życie dało im szansę, którą przez własne błędy i zatracanie się w sobie zaprzepaścili. Jednak nie tylko historia tej pary będzie miała tutaj znaczenie. Pojawi się wiele barwnych postaci różnie doświadczonych przez życie, a pewien nieznajomy mężczyzna zupełnie odmieni ich postrzeganie świata.

  Niezwykle przejmująca opowieść o miłości utraconej, o tęsknocie, a także o poszukiwaniu własnej drogi. Niesie ze sobą ogromny ładunek emocjonalny. Przygotujcie się, że łza nie raz zakręci się w oku.

  Często zatracamy się we własnym świecie, zamykamy na propozycje innych. Może właśnie warto się zatrzymać i spróbować przewartościować pewne sprawy. Dać się ponieść chwili, a nie żyć tylko według sztywnych zasad.

  "(...) liczą się takie chwile, dobroć, którą napotykamy na swojej drodze, i wspomnienia. Nie zabierzemy ze sobą do grobu niczego. Na łożu śmierci będziemy mieli gdzieś sprawy, które zaprzątały nam kiedyś głowę. Liczą się ludzie, których kochaliśmy, piękne chwile, które przeżyliśmy, czas, który spędziliśmy z bliskimi."

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czasami dwoje ludzi spotyka się przez przypadek. Czasami są do siebie bardzo podobni, a czasami tak jak Zoja i Borys różnią się całkowicie. Ale ktoś kiedyś powiedział że „serce to nie sługa” i miał rację.

  Borys poważny i zdystansowany do świata, Zoja spontaniczna i roześmiana. On nienawidzi świąt, ona je wręcz uwielbia. Żadne z nich się tego nie spodziewa, ale nagle między nimi rodzi się uczucie. Szybko jednak okazuje się, że spotkali się nie w tym miejscu i nie w tym czasie. Obiecują sobie, że spotkają się ponownie za dwa lata i jeżeli oboje będą nadal tego pragnąć dadzą sobie ostatnią szansę.

  Dwa lata później na miejsce dociera tylko jedno z nich.. Czy to oznacza, że kiedy jedno tęskniło za drugim każdej nocy, to drugie z każdym dniem przestawało kochać…?

  #dobrzeżejeśteś to książka o prawdziwych emocjach. Nie znajdziemy tu cukierkowej miłości jak z bajki, ale prawdziwą historię dwojga ludzi, których życie to ciągle wzloty i upadki. To czego dokonała tu autorka jest po prostu mistrzowskie. Ta historia jest pełna żalu i tęsknoty, radości i smutku, drobnych gestów i wielkiego oddania. Książkę czyta się ze łzami w oczach i ściśniętym gardłem.

  @[Adres usunięty]niami w zwykłych słowach ukazuje nam niezwykłą historię. Nie ma tu mocnych i słabych stron, ta historia jest idealna taka jaka jest. I chociaż życzyłabym sobie innego zakończenia, to wiem że życie pisze własne scenariusze, na które nie zawsze mamy wpływ.

  Ta książka otula czytelnika mocnym uściskiem.Jest jak dobra przyjaciółka która pokaże Ci to czego nie widzisz, a w momentach zwątpienia pomoże Ci dokonać odpowiedniego wyboru… Bardzo polecam ❤

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zoja i Borys to totalne przeciwieństwa. Ona jest szalona, lubiąca życie i bardzo serdeczna. On natomiast jest zapatrzony w swoją pracę, stateczny i nienawidzi świąt. Spotykają się w pracy w święta. Niestety różne charaktery wygrywają nad ich piękną miłością. Umawiają się jednak na spotkanie za dwa lata na moście. Oboje mają nadzieję, że za ten krótki czas ich serca połączą się na nowo.

  Bardzo ważnym momentem jest tutaj przedstawiony motyw bezdomności. Benedykt to człowiek, który wiele miał i wszystko stracił przez jeden błąd. Pod brudnymi ubraniami kryje się bardzo ciepły i pomocny mężczyzna, który zaprzyjaźnił się z głównymi postaciami. Dużo do tej powieści wniósł, pomógł bohaterom odnaleźć siebie.

  Z tej powieści można wynieść dużo. Aby nie oceniać człowieka na pierwszy rzut oka. Aby nie tonąć w otchłani rozpaczy, tylko mieć nadzieję na lepsze jutro. Z drugiej strony jednak jest dość przewidywalna, występuje dużo bohaterów i motyw bezdomności jest zbyt często wykorzystywany w literaturze, zwłaszcza w świątecznym klimacie. Wolałabym przeczytać coś świeżego, nowego. Pozostawiam książkę Waszej ocenie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ile razy widząc osobę bezdomną, myśleliśmy sobie: nieudacznik życiowy? Być może ominęliśmy ją bez słowa, krzywiąc się i debatując sami ze sobą, jak można było tak się stoczyć, żeby wylądować na ulicy…? Czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad tym, jaki tak naprawdę wpływ miał człowiek, który wszystko stracił na to, że znalazł się tam, gdzie jest? Zapewne rzadko. A przecież życie różnie się toczy i nie zawsze wszystko jest od nas zależne. Czasem zawodzą nas źle ulokowane uczucia, fałszywi przyjaciele, zdrowie, które odmówiło posłuszeństwa… W nowej powieści Gabriela Gargaś skłania nas do refleksji nad tym wszystkim, pokazując, że bezdomność nie zawsze oznacza życiową porażkę i upadek. Bo często bezdomność to życie na miarę swoich możliwości…

  „Dobrze, że jesteś” to powieść niezwykle mądra w swym przekazie. Uświadamiająca, że szczęściem nie można nazwać luksusowego życia, dobrej pracy, jeśli to wszystko sprawia, że tak naprawdę nie dostrzegamy tego, co w życiu najważniejsze. Drugiej osoby obok, która kocha nas z całym dobrodziejstwem prywatnego inwentarza. Z naszymi wadami, gorszymi dniami, zmęczeniem i brakiem entuzjazmu dla rzeczy, które jej sprawiają radość. Autorka skonstruowała tę opowieść na zasadzie kontrastów. Bohaterowie dzielą się na takich, którzy kochają Święta z całą ich magią, najpierw za czas oczekiwania, a potem celebrację tych wyjątkowych dni w roku. Nie zabrakło też bożonarodzeniowych maruderów, którzy ponad świąteczne piękno przeżywania, stawiają zawodowe obowiązki. Ale ich dosięgnie ramię przeznaczenia, które postawi ich w najcięższej z możliwych sytuacji… Jest i ON – Benek, który mimowolnie kojarzy się z duchem Świąt rodem z powieści Dickensa. Choć ten mężczyzna jest raczej takim dobrym duchem, który pojawia się na drodze bohaterów, aby tchnąć w nich utraconą gdzieś w życiowej zawierusze – nadzieję, Nadzieję na to, że będą mogli cieszyć się życiem i korzystać z niego pełną piersią, dopóty serce bije wciąż można i trzeba… Nadzieję na nowe, lepsze życie. Na dobry start i szansę na egzystencję w zgodzie ze sobą i swymi pragnieniami. Nadzieję na wybaczenie, na dialog, który już tak dawno nie wybrzmiewał. Na odbudowanie zapomnianych, porzuconych relacji… Aż wreszcie nadzieję na miłość, która uskrzydla i wprowadza do naszego życia prawdziwą magię, nie tylko od święta.

  Podsumowując:

  „Dobrze, że jesteś” jest od dziś moją ulubioną powieścią świąteczną Gabrieli Gargaś. I z całym przekonaniem stwierdzam, że zajmuje ona szczególne miejsce w moim sercu. Autorka to już nie tylko czarodziejka kobiecych emocji. To także czarodziejka ludzkich serc, w które potrafi jak nikt inny tchnąć całe pokłady ciepła i otuchy. Jej słowa trafiają wprost do każdego z nas, wśród nich każdy znajdzie te, które są mu potrzebne na tym etapie życia, na którym aktualnie się znajduje. Piękna, życiowa, poruszająca i skłaniająca do refleksji opowieść przepełniona świąteczną magią. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Witam dziś przychodzę do Was z książką „Dobrze, że jesteś” Gabrieli Gargaś.

  „Zanim człowiek stanie się twardzielem, musi wiele w życiu przejść, wiele ciosów zebrać, wiele łez wylać. Walnąc nieraz głową w mur. Musi ominąć kilka przeszkód. Przeczołgać się pod przeciwnościami losu. A potem wziąć się w garść.”

  Miałam już kilka razy okazje czytać książki Pani Gabrysi Gargaś i jak zwykle się nie zawiodłam, momentami wzruszenie było tak duże, że łzy płynęły po policzkach.

  Spotkałam w książce bohaterów z krwi i kości, którzy mają swoje problemy, dylematy i rozterki, ludzi, których mijamy codziennie na ulicy. Zoja i Borys jest to para, która zakochuje się w sobie, jednak nie do końca im to wspólne życie wychodzi. Postanawiają się rozstać i ponownie spotkać po dwóch latach.

  Czy im się to uda? Pojawia się też w książce postać Benedykta. Kim jest? Jaka jest jego rola w całej historii?

  Zdradzę Wam tylko, że kluczowa.

  Akcja książki toczy się na przestrzeni kilku lat, a jej ramami czasowymi są właśnie Święta Bożego Narodzenia. Jest to magiczny czas wybaczania, cudu, otwierania serc, wszystkie problemy jakby stają się mniejsze, mniej straszne. W powieści bardzo mocno czuć klimat i magię Świat.

  „Dobrze, że jesteś” Gabriela Gargaś to piękna opowieść o życiu, nie utkanym z samych róż ale też pojawiają się kolce. Nie jest to typowa powieść romantyczna, lekka i przyjemna. W książce zostaje poruszonych wiele trudnych tematów bezdomność, walka z ciężką nieuleczalną chorobą. Poruszony też zostaje temat wolontariatu, bezinteresowna pomoc dla osób potrzebujących.

  Wskazanie też jak ważny jest dla nas drugi człowiek. Idąc razem przez świat, mierzymy się z jego przeciwnościami, dając coś od siebie, zyskujemy. Nie wolno zamknąć nam się w skorupie i parzyć na życie przez palce. Bo jak z niej wyjdziemy może być już za późno.

  Opis:

  W mroźny, grudniowy wieczór ulice Warszawy wypełnia gwar świątecznych przygotowań, a gwiazdkowy nastrój rozgrzewa wszystkie serca. Wśród zabieganych mieszkańców stolicy jest też ona – dziewczyna, która tęskni.

  Borys nie wierzy w magię świąt i zdecydowanie odrzuca wszystko, co związane z Bożym Narodzeniem. Praca jest dla niego najważniejsza nawet wtedy, gdy inni zajmują się przystrajaniem choinki i pakowaniem prezentów dla najbliższych. Wszystko zmienia się, kiedy los stawia na jego drodze Zoję. Rudowłosa, spontaniczna, roześmiana – jest jego ciepłym promieniem słońca w mroźny dzień. Zakochani szybko orientują się jednak, że spotkali się nie w tym miejscu i nie w tym czasie, a miłość nie jest w stanie przyćmić wszystkiego, co ich dzieli. W chwili rozstania obiecują sobie jedno – jeśli za dwa lata o tej porze wciąż będą za sobą tęsknić, dadzą sobie jeszcze jedną szansę.

  Gdy Zoja z drżącym sercem i nadzieją w oczach dociera na miejsce spotkania, odkrywa, że Borysa tam nie ma. Może zapomniał o ich umowie? A może ułożył sobie życie bez niej? Czy to możliwe, że po prostu przestał ją kochać? Przecież ona tęskniła za nim każdego dnia…

  Dobrze, że jesteś to zimowa, nostalgiczna opowieść, która otuli wasze serca. Gabriela Gargaś opowiada o odwadze do bycia sobą, blaskach i cieniach prawdziwej miłości i przyjaźni, która pomaga przetrwać najtrudniejszy czas. Bo niekiedy trzeba po prostu uwierzyć z całych sił, pomóc losowi i ruszyć dalej!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Powiedz że jesteś moja 5/5 Nasza cena:
32,22 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiedz że jesteś moja

Każdy myśli, że umarła. Ty wiesz, że żyje. Ktoś robi wszystko, żeby ukryć prawdę. Gdyby twoja roczna córka zaginęła, czy rozpoznałabyś ją dwadzieścia lat później? Pierwszy szwedzki thriller psychologiczny, który stał się sensacją światowego rynku wydawniczego - prawa do wydania sprzedano do...
Nikt nie wie, że tu jesteś 4/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nikt nie wie, że tu jesteś

Niosąca nadzieję powieść o odwadze i przyjaźni silniejszej niż ideologia 1942. Dwunastoletni Lorenzo zostaje wysłany do Sieny do swojej ciotki. Ma u niej mieszkać tak długo, aż skończy się wojna. Biegając po ulicach starego, pełnego tajemniczych zakamarków miasta, poznaje Franca, który podziela...
Dobrze, że to śnieg pada, a nie planety spadają 0/5 Nasza cena:
87,00 zł 100,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dobrze, że to śnieg pada, a nie planety spadają

"Dobrze, że to śnieg pada", a nie planety spadają to eksperymentalne, postmodernistyczne opowiadanie, w którym autor bawi się naszymi lękami i niewiedzą. Jest tu kilku narratorów, których głosy się przeplatają. Każdy z nich wygłasza podobne kwestie, powtarzając w innej formie lub kolejności kwestie...
Jagodowa miłość. Tom 5. Kochanie, wszystko będzie dobrze 0/5 Nasza cena:
25,64 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jagodowa miłość. Tom 5. Kochanie, wszystko będzie dobrze

Nadszedł czas, by poznać ostatnie sekrety Jagody i Tomasza – bestsellerowa seria „Jagodowa miłość” dobiega końca! Emocje, kłamstwa i miłość, które wciągają jak serial. Tych bohaterów na pewno nie zapomnicie!   Wnętrze „Słodkiej” jak zawsze wypełniają piękne zapachy i aromaty wypieków Jagody....
Będzie dobrze kotku 5/5 Nasza cena:
28,71 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Będzie dobrze kotku

Dalsze losy bohaterów "Wyjdziesz za mnie, kotku?". Wracają dawne demony: u Patryka zazdrość, u Anny - poczucie niespełnienia, a u Małgosi - pech. Anna jest dobrą żoną i matką. Odnalazła swoje miejsce na ziemi, tylko że... Czasem ma wrażenie, że czegoś jej brakuje, że nie żyje w pełni. Słodki...
Wszystko będzie dobrze 0/5 Nasza cena:
26,98 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystko będzie dobrze

Rok z życia dwóch serdecznych przyjaciółek Honoraty i Arlety. Honorata z oddaniem pracuje w ośrodku pomocy społecznej. Dzięki jednej z podopiecznych zyskuje wymarzoną rodzinę i spełnia swoje najskrytsze marzenie. Tymczasem Arleta poślubia - jak jej się wydaje - wymarzonego księcia z bajki. Jest...
Pamiętaj, że byłam. Zapomnij, że istniałem. Tom 2 4/5 Nasza cena:
26,70 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pamiętaj, że byłam. Zapomnij, że istniałem. Tom 2

Nikita dał słowo, że Weronika nie straci swojej rodziny, lecz okrutny los postanowił inaczej. Na oczach Nikity dziewczyna traci własne dziecko, całe  dotychczasowe życie, pamięć i świadomość. To ON przyłożył rękę do nieszczęścia Weroniki i teraz będzie musiał z tym żyć. Nikita szybko zapomni, bo...
Między nami dobrze jest, Masłowska 0/5 Nasza cena:
20,88 zł 24,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Między nami dobrze jest, Masłowska

Rzecz dzieje się w Polsce, w Łodzi lub w Wałbrzychu lub w familokach na Dolnym Śląsku, lecz zdjęcia kręcone są częściowo na Litwie, częściowo w Katowicach. Bohater Jasiek mieszka w radioaktywnym bloku. Pewnego dnia jego pijany ojciec górnik, zataczając się na stary poniemiecki kredens z...
Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma 5/5 Nasza cena:
18,84 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma

Dodająca otuchy historia szalonej babskiej przyjaźni i jeszcze bardziej szalonej podróży… Aśka, Sylwia i Magda znają się od czasu studiów. Dzisiaj są koło czterdziestki, a życie zdążyło boleśnie zweryfikować ich młodzieńcze wyobrażenia o szczęściu. Niezmienna pozostała tylko ich przyjaźń. Nic więc...
Eleanor Oliphant ma się całkiem dobrze 5/5 Nasza cena:
30,39 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Eleanor Oliphant ma się całkiem dobrze

Eleanor Oliphant ma się całkiem dobrze. Skończyła trzydzieści lat, jest filologiem klasycznym, ale pracuje w księgowości, oszczędzając każdego pensa. Nosi niezniszczalny bezrękawnik, ma stały harmonogram posiłków i niechętnie rozmawia z kolegami z pracy. Uwielbia zakupy w Tesco i swoją jedyną...
Stary poczciwy Hindenburg dobrze wiedział, co dobre dla Niemiec 3/5 Nasza cena:
28,62 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stary poczciwy Hindenburg dobrze wiedział, co dobre dla Niemiec

Druga powieść pisarza, który kryje się pod pseudonimem Melquiades. Wzorowy syn, który podał do sądu całą swoją rodzinę; kura, która ma dziwne konszachty z cyganami; tajemnica nawiedzonego domu. Oraz tajemniczy hobbysta z dalekiej przyszłości, który postanowił poznać dawno zapomnianą istotę, aby...
Wszystko skończy się dobrze 0/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystko skończy się dobrze

Ella uwielbia baśnie. A jeszcze bardziej szczęśliwe zakończenia. Na świecie jest wystarczająco dużo złego, po cóż więc komu historie, które strasznie się kończą? Ella po prostu pisze je na nowo i wymyśla dla nich piękniejsze, a raczej właściwe zakończenia. Oscar jest smutny. Ale sam o tym nie wie....
Wybrane bestsellery
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 0/5 Nasza cena:
46,92 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Pan Lodowego Ogrodu - finałowy, czwarty tom cyklu, ozdobionego kompletem nagród przyznawanych w polskiej fantastyce. Sztandarowe dzieło pisarza z legendarnego "Klubu tfurcuff", grupy której prace złożyły fundament pod współczesną polską fantastykę. Kontynuacja historii uznanej przez portal Onet za...
Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
376,50 zł 499,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe

Kultowy cykl fantasy Andrzeja Sapkowskiego "WIEDŹMIN" w nowym serialowym wydaniu. Tomy 1-8. Osiem tomów w nowej szcie graficznej. Pierwszt tom z obwolutą filmową. Pakiet 8 tytułów sagi Wiedźmin Sapkowskiego: 1. Sezon Burz Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu...
Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny 4/5 Nasza cena:
24,45 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny

Silne, odważne, wrażliwe. Kobiety, które zmieniły oblicze polskiej medycyny. Przez dziesięciolecia odważnie zmieniały sztukę medyczną. Większość życia poświęciły leczeniu i pacjentom. Kształcąc się, praktykując i przekazując swoją wiedzę, udowodniły, że medycyna nie jest dziedziną zarezerwowaną...
Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku 5/5 Nasza cena:
22,98 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku

Przez większość życia uważałem Ślązaków za jaskiniowców z kilofem i roladą. Swoją śląskość wypierałem. W podstawówce pani Chmiel grała nam na akordeonie Rotę, a ja nie miałem pojęcia, że ów plujący w twarz Niemiec z pieśni był moim przodkiem. O swoich korzeniach wiedziałem mało. Nie wierzyłem, że...
Diuna. Sekrety Rodu Portal Games 5/5 Nasza cena:
97,47 zł 149,96 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Sekrety Rodu Portal Games

Arrakis, planeta piasku i przyprawy na dalekim końcu Imperium, jest pełna intryg i wojen. Na Diunie zostaniecie wrzuceni w sam środek konfliktu między dwoma Wysokimi Rodami związanymi z tą niesławną planetą. Złowrogi ród Harkonnenów spiskuje dla władzy i zysku, podczas gdy sojusznicy rodu Atrydów...
Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem 5/5 Nasza cena:
13,02 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem

Pucio wprowadza dzieci w świat mowy! Na kartach tej małej książeczki znajdziecie swojego ulubionego bohatera wykonującego czynności, które cieszą każdego malucha, a wszystko to w połączeniu z dźwiękami ważnymi dla początków rozwoju mowy: samogłoskami, prostymi sylabami i onomatopejami. Pucio...
Mexx Woman Woda perfumowana 40 ml 0/5 Nasza cena:
63,71 zł 74,42 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mexx Woman Woda perfumowana 40 ml

Perfumy Mexx Woman to zapach przeznaczony dla zdecydowanych i rozrywkowych kobiet, pewnych swojego stylu życia i inspirujących otoczenie. Zapach idealny dla pewnych siebie, spontanicznych kobiet, które umieją smakować każdą chwilę swojego życia i ciągle szukają czegoś wyjątkowego, ale zarazem nie...
Wigilia z nieznajomym 5/5 Nasza cena:
25,86 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wigilia z nieznajomym

Odkryj magię świątecznej bliskości Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje...
Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele 5/5 Nasza cena:
27,15 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele

Zmieniają się księża, zmieniają się biskupi, a patologie w polskim Kościele pozostają. Nierozliczone przestępstwa, w tym pedofilia, brak kontroli nad finansami, arbitralność awansów, wykluczenie kobiet, feudalny model władzy, afery seksualne, skorumpowani biskupi, rozpusta, kolesiostwo, cynizm,...
Żywoty świętych 4/5 Nasza cena:
28,83 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żywoty świętych

Zanurzcie się w świat stworzony z epickim rozmachem przez autorkę międzynarodowych bestsellerów, Leigh Bardugo, sięgając po pięknie ilustrowaną replikę „Żywotów Świętych” – Istorii Sanktia. Zawiera ona opowieści o świętych zaczerpnięte z powszechnie uwielbianych powieści i nie tylko. Oto magiczna...
Krwawnik, mniszek, ułudka 5/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Krwawnik, mniszek, ułudka to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku Ciemni i Tkanki z 2017 roku, wzbogacają...
Almond 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Almond

Wielokrotnie nagradzany koreański bestseller, rekomendowany przez BTS – najpopularniejszy boys band na świecie. „Almond” to powieść uznana przez krytyków za wybitną historię o dorastaniu pośród rozmaitych trudności. Yunjae urodził się z aleksytymią, która utrudnia mu odczuwanie takich emocji jak...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula