Bodyguard. Wbrew zasadom

Autor:

Ada Tulińska

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 23
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2021
Format
13.5 x 20.5 cm
Ilość stron
296
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 14,12 zł
Audiobooki mp3
za 27,68 zł
Nasza cena: 29,52 zł 36,90 zł Taniej o: 20%

Zbudowała wokół siebie mur. Czy ON odważy się go zburzyć?

Odkąd ojciec Lidii odniósł wielki finansowy sukces, dziewczyna nie musi się martwić o swoją przyszłość. Stworzyła idealny wizerunek samej siebie i kurczowo się go trzyma, chroniąc się przed światem. Na innych patrzy z góry – zwłaszcza na służbę i pracowników ochrony, których zapewnił jej ojciec. Jednym z jej ochroniarzy jest Cichy, tajemniczy mężczyzna bardzo broniący dostępu do swojej prywatności. Jego milczenie ma głębokie podłoże związane z misją wojskową, którą odbył.

Czy Lidia na pewno może czuć się przy nim bezpiecznie? Kiedy odkrywa jeden z jego sekretów, Cichy nie ma wyboru – nie może dopuścić, żeby komuś o nim opowiedziała.

Pobierz darmowy fragment

Recenzje (23)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Jak dla mnie to ten opis jest trochę nieadekwatny do całości. Postać Cichego jest dla mnie niedopracowana. Widać, że Autorka miała pomysł na tego bohatera, ale chyba w trakcie trochę się pogubiła.

  Lidkę za to wykreowała na typową rozpuszczoną dziewczynę z bogatego domu. Jest też irytująca, ale wydaje mi się, że właśnie taka powinna być.

  Muszę przyznać, że książkę trochę kartkowałam. Nie byłam jakoś żywo zainteresowana historią tej dwójki. Zabrakło mi tutaj tego czegoś. Jeśli dobrze pamiętam to stwierdziłam, że okładka nie pasuje do postaci z książki ;)

  Zachęcam jednak, żebyście sami przeczytali i ocenili. Wiadomo, każdemu podoba się co innego. Dla mnie to takie trzy serduszka na pięć.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Miłość, która nie miała racji bytu. Miłość, która rodziła się zawile.”

  Lidia jest dziewczyną pełną sprzeczności, stworzyła swój wizerunek i wytrwale przy nim trwa. Nie okazuje nikomu, jaka jest naprawdę. Zbudowany przez nią mur odgradza ją od wszystkich i wszystkiego. Jej ojciec jest bardzo bogatym człowiekiem, Lidia nie musi martwić się o swoją przyszłość. Patrząc z boku widzimy zimną, wyrachowaną, rozkapryszoną, patrzącą na wszystkich z góry osobę. Ojciec zapewnił jej ochronę, jeden z ochroniarzy – Cichy, swoim milczeniem i spokojem bardzo się wyróżnia. Jest tajemniczy i chroni dostępu do swojej prywatności. Wiadomo tylko, że w przeszłości był na misji wojennej. Lidia odkrywa jeden z jego sekretów, ten zrobi wszystko, aby dziewczyna milczała. Czy może się czuć przy nim bezpieczna?

  Różnią się od siebie kompletnie wszystkim i obydwoje nie mogą przestać o sobie myśleć. Dokąd zaprowadzi ich niechciany wybuch pożądania i namiętności? Do obojga poczułam nić sympatii i obydwoje wzbudzali we mnie sporą irytację. On jest bardzo wytrwały w dążeniu do celu, często przekracza granicę prawa, uparty, zamknięty w sobie, tajemniczy i niedostępny. Ona - często miałam takie wrażenie - jakby sama nie wiedziała, czego chce od życia, rozpuszczona, wymagająca jędza. Jej prawdziwe oblicze mocno zaskakuje.

  Powieść przenosi nas w trudny świat relacji międzyludzkich, wzajemnej fascynacji, pożądania, namiętności. Początkowa niechęć i pogarda zmienia się w coś zupełnie innego. Uczucia, które wbrew wszystkiemu wybuchają z ogromną siłą, są jak tornado, które zmiecie wszystko na swojej drodze. Rozum mówi jedno, a serce nie chce słuchać. Tajemnice, niedopowiedzenia, brak szczerych rozmów, ukryte motywy. Zazdrość, złośliwość, zaskakujące decyzje i ich konsekwencje. W całość idealnie wplecione pikantne, gorące miłosne sceny.

  Bardzo dobra, lekka, intensywna opowieść. Tutaj nie ma mowy o nudzie. Liczne, zupełnie nieoczekiwane zwroty akcji przykuwają uwagę, a romans wcale nie jest taki oczywisty. To bardzo niegrzeczna i intrygującą historia. Zakończenie, choć przewidywalne bardzo mi się podobało. Polecam, Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Autor: Adelina Tulińska

  Tytuł: Bodyguard. Wbrew zasadom

  Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

  Premiera: 2021-06-16

  Odkąd ojciec Lidii odniósł wielki finansowy sukces, nie musi się ona martwić o swoją przyszłość. Stworzyła idealny wizerunek samej siebie i kurczowo się go trzyma – zbudowała wokół siebie mur, który chroni ją przed światem. Na innych patrzy z góry – zwłaszcza na służbę i pracowników ochrony, których zapewnił jej ojciec. Jednym z jej ochroniarzy jest Cichy, tajemniczy mężczyzna, który bardzo broni dostępu do swojej prywatności. Jego milczenie ma głębokie podłoże, związane z misją wojskową, którą odbył. Czy Lidia na pewno może czuć się przy nim bezpiecznie?

  Po poprzednich książkach autorki, nie mogłam przejść obojętnie obok tej. Po prostu musiałam ją przeczytać. Wiedziałam, że czeka mnie dobra przygoda. Napisana jest ona przyjemnym, a zarazem prostym językiem. Fabuła prowadzona jest bardzo dobrze. Myślę, że nie ma problemu z odnalezieniem się w niej. Autorka dobrze dobrała emocje w niej, które nie opuszczają nas nawet na moment. Bardzo spodobała mi się główna bohatera, chociaż jej zachowanie jest zazwyczaj nie na miejscu, więc można powiedzieć, że polubiłam ją, jednak nie mogłabym przyjaźnić się z taką osobą. Byłam ciekawa co takiego może wydarzyć się między bohaterami. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się takiego zachowania Cichego, nie wiedziałam co chce osiągnąć swoim planem, jednak poczułam do niego obrzydzenie. Nie było dla mnie w porządku to co zrobił. Nagle zaczęło dziać się jeszcze więcej, a ja już czytałam ją z niechęcią. Od pewnego momentu, kto czytał ten wie, przestałam rozumieć Lidię, ponieważ ciągle zmieniała swoje zdanie. Miała tyle okazji do zrobienia jednej rzeczy, ale nie skorzystała. Kiedy w końcu się zdecydowała i tak nic nie wskórała, myślę, że nie było odpowiednie zwierzenie się takiej osobie. Muszę przyznać, że nie dałam rady przeczytać jej do końca, bo po prostu nie podoba mi się ona. Miałam inne wyobrażenia o niej. Miałam wrażenie ciągłej sprzeczności ze strony Cichego i Lidii, oboje jakby nie wiedzieli czego chcą. Ocena 4/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Cichy jest byłym żołnierzem, a obecnie ochroniarzem młodej milionerki Lidii. Kobieta nie należy do najbardziej uprzejmych i sympatycznych osób, a przez to nikt tak naprawdę jej nie zna i nie zauważa jej inteligencji. Mężczyzna potrzebuje zdobyć pieniądze na ważny cel. Dlatego postanawia okraść swoją pracodawczynie. Jednak jego idealny plan, nie do końca okazuje się dopracowany. I co z tego wyniknie? W jaki sposób Lidia i Cichy znajdą nić porozumienia? I czy Cichy uratuje ważną mu osobę?

  Czytając książkę, miałam wrażenie, że za dużo się w niej dzieje. Wiele akcji, która się praktycznie nie kończyła, chociaż przez to bardzo szybko się czytało tę powieść. Na dodatek nie do końca były dla mnie zrozumiałe działania bohaterów i to co oni chcą uzyskać. Przede wszystkim brakowało mi dobrego dialogu miedzy wszystkimi bohaterami. Uważam, że potencjał tej książki był naprawdę duży, jednak po drodze został zmarnowany i trochę przez ten ciągle pędzący rytm, miałam wrażenie że to nie jest ani trochę możliwe. A ja jednak czasem szukam w książkach, tego realizmu, by móc wyobrazić sobie, że to ja jestem jednym z bohaterów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Bodyguard” jest kolejnym moim spotkaniem z Ada Tulińską. Szczerze po tym tytule spodziewałam się czegoś na wzór znanych nam już schematów. Ochroniarz zakochuje się w swojej klientce, jednak to jest uczucia zakazane. Wybucha między nimi płomienny romans, ale bądź co bądź wszystko kończy się dobrze.

  Jednak było zupełnie inaczej niż sobie wyobrażałam. Ada nieźle namieszała i zrobiła zamęt w życiu bohaterów. Czy w takich okolicznościach, w jakich znaleźli się bohaterowie i ich motywy dadzą szansę na szczęśliwe zakończenie ?

  „Cichy w magiczny sposób oszukał mój umysł, sprawiając, że czułam się przy nim bezpiecznie.”

  Lidia jest gwiazdą Internetów. Social media dały jej niesamowitą sławę i pieniądze. Siedzi w luksusowej willi w Hiszpanii, ma służbę i czego chcieć od życia więcej ? Lidia nie jest postacią, którą polubicie tak od razu. Jest typową rozpuszczoną dziewczynką, która co chce to ma. Nie patrzy na uczucia i potrzeby innych. Wręcz gardzi nimi.

  Jednak jeden człowiek rozpala w niej ogień. Jego nagła rezygnacja z posady ochroniarza zbija ją z tropu. To co stanie się potem, Lidia nie była w stanie przewidzieć. Nikt nie był. Czy płomienny romans, oszustwa i tajemnice będą dla nich do zaakceptowania ? Co jeśli na ich drodze stanie inna kobieta, która zaburzy to, co do tej pory udało im się zbudować ?

  „Jakby Bóg postawił ją na mojej drodze i powiedział: „Ta kobieta jest specjalnie dla ciebie”.

  Ada zbudowała ciekawe postaci, która są zupełnie innymi osobowościami w rzeczywistości, po głębszym poznaniu. Odkrywała karty z każdą kolejną stroną. Ta lektura była miłym zaskoczeniem dla czytelnika biorąc pod uwagę zwroty akcji, jakie zastosowała Autorka.

  Jednak nie wiem, momentami brakowało mi tej idealnej kropki nad i. Czegoś, co chwyci bardziej za serce i nie puści. Ale może ja jako wymagający czytelnik się czepiam, ze względu na to, że Autorka nie jest debiutantem. Szczególnie jestem rozczarowana końcowymi rozdziałami, gdzie akcja poszła zbyt dynamicznie i moim zdaniem trochę bez polotu.

  Ten tytuł jest jednak mimo wszystko godny polecenia, i jeżeli szukacie fajnej sensacyjno-romantycznej historii, to nie powinniście przejść obok niej obojętnie. Moja ocena to 8!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 18 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Bodyguard. Wbrew zasadom
 • Autor: Ada Tulińska
 • Wydawnictwo Niegrzeczne Książki
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 296
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366890237
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366890237
 • EAN: 9788366890237
 • Wymiary: 13.5x20.5x2.3 cm
Najczęściej kupowane razem
 • -46%
  W ciemnościach. Tom 1

  W ciemnościach. Tom 1

  Naprawdę niezwykła historia zaczyna się wtedy, gdy Piękna staje się Silną. Czy będzie w stanie przeniknąć ciemności, w których ukrył się książę? Po tragicznej śmierci rodziców Oliwia musiała szybko wydorośleć – dla siebie i swojego młodszego brata. Po rodzicach odziedziczyła wyłącznie ogromny dług,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,49 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -41%
  Ring

  Ring

  Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,54 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -47%
  Fallen Saint. All The Pretty Things. Tom 2

  Fallen Saint. All The Pretty Things. Tom 2

  Kiedyś był potworem, dziś jest moim jedynym wybawieniem. Kontynuacja powieści Bad Saint. Aleksei Popov to gangster numer jeden w Rosji i człowiek, któremu zostałam sprzedana. Jego intencje wobec mnie są jasne: chce, żebym była posłuszna i nazywała go panem. Ale nie poddam się. Nie jestem jak inne...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,19 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Bennett Mafia

  Bennett Mafia

  On jest dla niej ucieleśnieniem wszystkiego, z czym walczyła. Ona dla niego – jedyną nadzieją na zmianę. Riley dobrze wiedziała, że jej przyjaciółka Brooke nie pochodzi ze zwyczajnej rodziny. Bennettowie stanowili potężny ród mafijny. Śmierć ojca i najstarszego brata spowodowały, że na jej czele...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Utrata kontroli. Zakazane relacje. Tom 1

  Utrata kontroli. Zakazane relacje. Tom 1

  Łatwo stracić kontrolę, kiedy buntują się zmysły. Łączenie pracy i życia prywatnego nie zawsze dobrze się kończy. Przekonuje się o tym Rafał, urzędnik skarbowy, kiedy śledztwo wiedzie go do kancelarii adwokackiej prowadzonej przez Agatę. Trudno mu uwierzyć, że ta piękna i zdolna prawniczka jest...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Trzeci dziedzic. Dziedzictwo. Tom 3

  Trzeci dziedzic. Dziedzictwo. Tom 3

  Vincenzo i Mona. Gniewni, zdesperowani, pełni sprzeczności. Razem są jak dynamit. Vincenzo Morinello ma dosyć bycia najmłodszym synem w królewskiej rodzinie mafijnej. To na niego zawsze spada najgorsza robota, to ON musi sprzątać po swoich braciach, a przy tym nikt nie liczy się z jego zdaniem....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,52 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -47%
  Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4

  Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4

  „Związana z mafią” to czwarty tom serii Bracia Vedetti Ady Tulińskiej. Miłość czy nienawiść? Co zwycięży tym razem? Marcello to wzgardzony syn bossa z Sycylii, Enrica. Jego surowy wygląd, chłodne spojrzenie oraz blizna na twarzy i szyi budzą powszechny strach. Niektórzy mówią na niego Conciatore –...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,19 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -47%
  Letnie przesilenie

  Letnie przesilenie

  Nie ufaj niczemu, co zobaczysz w lesie. Kiedy Oliwia staje przed posiadłością Leśniewiczów, czuje się nieswojo. W Starej Sośnie nic nie jest takie, jakie się wydaje. Mała dziewczynka twierdzi, że ktoś odwiedza ją w nocy, jej neurotyczną matką miotają emocje, a ojciec biznesmen znika w lesie na...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,33 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Piękne blizny

  Piękne blizny

  Życie to nie film Disneya. Happy end nie jest gwarantowany, a bestia nie zmienia się w księcia. Czasem jednak prawdziwe scenariusze potrafią być zdecydowanie bardziej zaskakujące. Brett King miał kiedyś wszystko: wygląd, władzę, bogactwo i idealną rodzinę. Ale całe to godne pozazdroszczenia życie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,92 zł 29,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Dwa tygodnie i jedna noc

  Dwa tygodnie i jedna noc

  Jest koszmarnym szefem. Ciągle chce więcej. Nie można od niego uciec. Tara, po miesiącach niepowodzeń, wreszcie uwierzyła, że los się do niej uśmiechnął – została zauważona przez boskiego Prestona Parkera, kilkukrotnego mistera Nowego Jorku, nieziemsko przystojnego miliardera. Nie spodziewa się...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,52 zł 36,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Wbrew zasadom 5/5 Nasza cena:
23,26 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wbrew zasadom

Jocelyn Butler pragnie tylko teraźniejszości, ale przyszłość czeka. Wkrótce wszystkie jej sekrety ujrzą światło dzienne... Kilka lat temu Jocelyn pożegnała się w Stanach Zjednoczonych ze swoją tragiczną przeszłością i zaczęła nowe życie w Szkocji. Zakończyła żałobę, przepędziła demony i postanowiła...
Wbrew grawitacji 4/5 Nasza cena:
9,90 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wbrew grawitacji

Dwudziestoletnia Brooklyn jako dziecko była świadkiem morderstwa ukochanej matki. Od wielu lat odcina się od ludzi i nikomu nie pozwala zbliżyć się do siebie. Nie może pozwolić, żeby ktoś ją zranił. Wiele się zmienia, kiedy na studiach poznaje Finna, najprzystojniejszego faceta w kampusie. Czy tych...
Wbrew nadziei 0/5 Nasza cena:
29,00 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wbrew nadziei

Są w życiu takie wydarzenia, które zmieniają prawie wszystko. Sprawiają, że to, co znaliśmy do tej pory staje pod znakiem zapytania. Są zdarzenia, z których chcielibyśmy się obudzić, jak ze złego snu. W których zdaje się, że już nie ma nadziei. Z takimi realiami przychodzi zmierzyć się bohaterce...
Sekret bodyguarda 5/5 Nasza cena:
26,83 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret bodyguarda

Romans erotyczny w świecie wielkich pieniędzy, niebezpiecznych tajemnic i pięknych ludzi Młoda, atrakcyjna, niezależna. Wydawałoby się, że Mikaela Brown ma wszystko: zawó d, któ ry jest ró wnież jej pasją, dobrze prosperującą firmę i pieniądze umożliwiające spełnianie wszelkich...
Wybrana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 3 5/5 Nasza cena:
21,30 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybrana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 3

Wanda ma doświadczenie w byciu ślepą i głuchą wtedy, kiedy tego się od niej oczekuje. Nie zadaje pytań, nie docieka, nie ocenia. W ten sposób zarabia na życie. Za pensję, której pozazdrościć mógłby jej niejeden menedżer z korporacji, Wanda sprząta rezydencję bezwzględnego mafiosa. Czasem oznacza to...
Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2 5/5 Nasza cena:
21,19 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2

Świat prawa i przestępczy półświatek może połączyć tylko dzika namiętność. Łucja na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie kruchej i słabej, jest jednak zdeterminowana, aby jako nowo mianowany prokurator regionalny jak najlepiej wywiązać się ze swoich obowiązków. Przy okazji chce pomścić śmierć...
Zależna od mafii. Bracia Vedetti. Tom 1 5/5 Nasza cena:
21,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zależna od mafii. Bracia Vedetti. Tom 1

„– Biorę ją pod zastaw – oznajmił, czyszcząc kastet z krwi”. Julia nigdy nie okazywała słabości. Nawet po odejściu matki, a potem aresztowaniu ojca. Nawet kiedy została porwana, upokorzona i traktowana jak czyjaś własność. Gdy ojciec Julii i Patryka wychodzi z więzienia, w ich domu pojawia się...
Spełnione życzenie 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spełnione życzenie

W święta mogą się spełnić życzenia, o których nawet nie mamy pojęcia. Kaja wychowała się w domu dziecka i nie wie nic o swoich rodzicach. Po dawnym życiu został jej tylko męski zegarek z grawerem. Chciałaby studiować medycynę, ale nie ma na to pieniędzy. Kiedy jakimś cudem udaje jej się znaleźć...
Audiobook Zależna od mafii. Bracia Vedetti. Tom 1 mp3 4/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Zależna od mafii. Bracia Vedetti. Tom 1 mp3

"Biorę ją pod zastaw – oznajmił, czyszcząc kastet z krwi”. Julia nigdy nie okazywała słabości. Nawet po odejściu matki, a potem aresztowaniu ojca. Nawet kiedy została porwana, upokorzona i traktowana jak czyjaś własność. Gdy ojciec Julii i Patryka wychodzi z więzienia, w ich domu pojawia się...
eBook Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2 mobi epub 4/5 Nasza cena:
15,70 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2 mobi epub

Świat prawa i przestępczy półświatek może połączyć tylko dzika namiętność. Łucja na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie kruchej i słabej, jest jednak zdeterminowana, aby jako nowo mianowany prokurator regionalny jak najlepiej wywiązać się ze swoich obowiązków. Przy okazji chce pomścić śmierć...
eBook Zależna od mafii. Bracia Vedetti. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
15,70 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zależna od mafii. Bracia Vedetti. Tom 1 mobi epub

"– Biorę ją pod zastaw – oznajmił, czyszcząc kastet z krwi". Julia nigdy nie okazywała słabości. Nawet po odejściu matki, a potem aresztowaniu ojca. Nawet kiedy została porwana, upokorzona i traktowana jak czyjaś własność. Gdy ojciec Julii i Patryka wychodzi z więzienia, w ich domu pojawia się...
eBook Spełnione życzenie mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Spełnione życzenie mobi epub

W święta mogą się spełnić życzenia, o których nawet nie mamy pojęcia. Kaja wychowała się w domu dziecka i nie wie nic o swoich rodzicach. Po dawnym życiu został jej tylko męski zegarek z grawerem. Chciałaby studiować medycynę, ale nie ma na to pieniędzy. Kiedy jakimś cudem udaje jej się znaleźć...
Wybrane bestsellery
Noc na ulicy Czereśniowej 5/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Noc na ulicy Czereśniowej

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Nocna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat. Zapada noc. Ludzie i zwierzęta układają się do snu. Ale nie wszyscy spędzą tę noc w ciepłym łóżku....
Polski w 4 tygodnie dla Ukraińców 5/5 Nasza cena:
35,64 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Polski w 4 tygodnie dla Ukraińców

Kurs składa się z: podręcznika oraz plików MP3 tekstami dialogów. Każda lekcja składa się z: dialogu i jego tłumaczenia, objasnień gramatycznych, słownictwa wraz z wymową, ćwiczeń,objaśnień realioznawczych. Курс для тих,...
Szóstka wron. Tom 1 5/5 Nasza cena:
33,74 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szóstka wron. Tom 1

Sześcioro niebezpiecznych wyrzutków. Jeden niewykonalny skok. Przestępczy geniusz Kaz Brekker otrzymuje ofertę wzbogacenia się ponad wszelkie wyobrażenie wystarczy w tym celu wykonać zadanie, która z pozoru wydaje się niewykonalne: włamać się do niesławnego Lodowego Dworu (niezdobytej wojskowej...
Gra Pucio. Pierwsze zabawy Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
22,69 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra Pucio. Pierwsze zabawy Nasza Księgarnia

Gra Pucio Pierwsze Zabawy Wreszcie są! Długo wyczekiwane, mądre i piękne zabawki z PUCIEM! Uwielbiany przez dzieci i rodziców bohater bestsellerowej serii Marty Galewskiej-Kustry, fenomenalnie ilustrowanej przez Joannę Kłos, w końcu wykracza poza karty książek i pojawia się także w grach...
Na wschód od Edenu 5/5 Nasza cena:
48,60 zł 75,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na wschód od Edenu

Wpaniała opowieść o miłości, zdradzie i grzechu, który przebiera różne formy i często prowadzi do zguby… Powieść - uznawana za jedno z najwybitniejszych dzieł Steinbecka - opowiada o tragicznym losie rodziny Trasków, która na przełomie XIX i XX wieku osiedliła się w dolinie Salinas. Adam Trask,...
Idealna terapeutka 4/5 Nasza cena:
38,67 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna terapeutka

Jesteś jej terapeutką. Ona jest twoją klientką, ale tutaj w lesie... Nic nie jest takie, jak się wydaje. Kristina jest odnoszącą sukcesy terapeutką, która pracuje w centrum Oslo. Z chłodnym profesjonalizmem, dzięki któremu dotarła na szczyt, pomaga klientom rozwiązywać ich życiowe problemy. Ale...
Życzę mu śmierci 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życzę mu śmierci

Pełna determinacji podróż w poszukiwaniu prawdy Dwadzieścia lat temu córka Susan Lentigo została brutalnie zamordowana. Kobieta nigdy nie pogodziła się ze stratą. Rozwiodła się z mężem, pracuje jako kelnerka w jadłodajni, mieszka w tym samym domu, co dwadzieścia lat wcześniej. Jedyne, co trzyma ją...
Planeta Piołun 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Planeta Piołun

Świat zmienia się, przekraczając jakąś fatalną granicę pisze Oksana Zabużko, patrząc na Europę trawioną toksycznymi populizmami i opadającą w intelektualną przepaść. W podzielonym świecie baniek informacyjnych jej eseje zdają się kierować czytelnika w stronę ocalenia, którym dla autorki jest...
Siedem lat ciemności 4/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem lat ciemności

Mroczny, niepokojący i pełen zwrotów akcji thriller psychologiczny z Korei Południowej! Siedem lat. Siedem lat, odkąd życie głównego bohatera, Sowona, wywróciło się do góry nogami. Siedem lat, odkąd po raz ostatni widział ojca, który wylądował w więzieniu. Siedem lat, odkąd miasteczko, w którym...
Obcy 5/5 Nasza cena:
25,97 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obcy

Są ludzie, którzy twierdzą, że zło to brak dobra. A ja jestem pewny, że zło to tylko i wyłącznie człowiek. Retlowowie przyjeżdżają do polski jako repatrianci. Osiadają w spokojnej wiosce, a ich największym marzeniem jest stać się „swoimi”. Co muszą zrobić, żeby zostali zaakceptowani? Czy to w ogóle...
Magnetyczna mapa świata Brimarex 5/5 Nasza cena:
77,12 zł 77,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magnetyczna mapa świata Brimarex

Brimarex Top Bright Magnetyczna mapa świata Magnetyczna mapa świata firmy Top Bright. Pozwól swojemu dziecku rozwijać zdolności językowe i topograficzne od najmłodszych lat! Duża, kolorowa, edukacyjna, 88 elementowa mapa świata z opisami w języku polskim pomoże Twojemu dziecku od najmłodszych lat...
LEGO Marvel Mechaniczna zbroja Iron Mana 76203 5/5 Nasza cena:
35,87 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Marvel Mechaniczna zbroja Iron Mana 76203

Świetny prezent dla siedmioletnich i starszych miłośników Iron Mana! Z zestawem LEGO® Marvel Mechaniczna zbroja Iron Mana (76203) zabawa w stylu Marvela wzniesie się na nowe wyżyny. Superfajne przygody dla młodych superbohaterów Wszystkie dzieciaki uwielbiają Iron Mana, prawda? A dzięki tej...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula