Bloki techniczne

Bestsellery - Bloki i wycinanki

Nowości - Artykuły papiernicze

Bloki techniczne znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach: począwszy od edukacji, przez architekturę, skończywszy na inżynierii i projektowaniu graficznym, dlatego nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie. Żeby zagwarantować najlepszą jakość i pełną różnorodność, wybraliśmy akcesoria topowych producentów takich jak np.: Happy Color, Pbs Connect, Interdruk, Herlitz oraz St. Majewski.


Dostępne są dwa główne formaty bloków technicznych - A4 oraz A3. Występują one w różnych opcjach, które możemy dostosować do własnych preferencji. Wersja klasyczna zawiera przeważnie 10 kartek, a XXL do 60. Z kolei gramatura papieru w przypadku bloków technicznych to najczęściej - 170 g oraz 240 g, więc z pewnością każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie. Niezależnie od tego, czy szuka bloków technicznych do własnoręcznie robionych kartek, dyplomów, czy też zaproszeń i szkiców.


Nasza oferta bloków technicznych daje możliwość tworzenia rysunków na różnych tłach. Odcień czerni sprawdzi się idealnie w przypadku osób, które korzystają z kredek metalicznych, natomiast wersja klasyczna, czyli blok techniczny z białymi kartkami, pozwoli stworzyć piękne rysunki. Nie zapominajmy jednak o wariancie z kolorowymi odcieniami, który umożliwia tworzenie kreatywnych dekoracji i plakatów reklamowych.


Dzieci lubią konkretne motywy bajkowe. Zadbaliśmy o to, aby nie zabrakło ich w naszej ofercie. Polecamy bloki techniczne Bambi, Spiderman, Pusheen i Sweet Pets, które szczególnie podobają się młodszym miłośnikom rysunków. Z kolei specjalistom, którzy na co dzień wykorzystują bloki techniczne podczas swojej pracy, proponujemy rozwiązania dedykowane pod daną branżę.