Bloki rysunkowe

Bestsellery - Bloki i wycinanki

Nowości - Artykuły papiernicze

Bloki rysunkowe to idealne akcesoria zarówno dla młodszych, jak i starszych osób chcących dać upust swojej wyobraźni na kartce papieru. Wysoka jakość wykonania arkusza papieru sprzyja tworzeniu zarówno szkiców jak i pełnoprawnych rysunków. Bloki dostępne są w różnych formatach oraz kolorach. Do popularnych produktów należą bloki rysunkowe St. Majewski oraz Interdruk. Jednym z najbardziej popularnych wyborów są również produkty Herlitz.


Ciekawym urozmaiceniem są bloki rysunkowe z podstawką, takie jak produkty Ooly. Dzięki takiemu dodatkowi, w łatwy sposób można prezentować swoje dzieła. Wygodnym rozwiązaniem są również bloki artystyczne na spirali produkcji Hamelin umożliwiające łatwą zmianę kartek. Dodatkowo, dzięki twardej podkładce z tyłu można z nich korzystać w każdych warunkach.


Dla młodszych użytkowników istotna będzie również okładka bloku rysunkowego. Chcąc zachęcić podopiecznego do korzystania z takiego bloku, warto wybrać produkt z kolorową i atrakcyjną okładką. Przykładowo, dostępne są bloki rysunkowe z motywami ze znanych bajek. Na blokach rysunkowych Beniamin znaleźć można znane wszystkim bajkowe postacie z filmu Auta lub Kraina Lodu.


Bloki rysunkowe wykonane są z papieru o różnej gramaturze, oraz grubości. Warto zwrócić uwagę na te cechy w zależności od przeznaczenia produktu. Do zwykłych i nieprofesjonalnych ilustracji doskonale sprawdzą się bloki o mniejszej gramaturze  papieru. Jeżeli jednak blok rysunkowy ma służyć profesjonalnym zastosowaniom, warto postawić na wyższą gramaturę papieru. Zapewni to zwiększoną sztywność oraz wytrzymałość papieru.