Bloki notatnikowe

Bestsellery - Bloki i wycinanki

Nowości - Artykuły papiernicze

Proste i funkcjonalne bloki notatnikowe są najlepszym sposobem na robienie krótkich zapisków, przypomnień, przypisów. W tym miejscu znajdziesz niewielkie kostki papierowe jedno i wielokolorowe, samoprzylepne, klejone oraz nieklejone, także opakowane w plastikowy kubik. Mamy też bloki w formacie zeszytowym A5, biurowe A4, a także papier kancelaryjny A5. Oprócz nich do wyboru masz również karteczki elektrostatyczne, notesy z magnesem, a nawet karteczki memo w puszce czy notesy w nietypowych kształtach z tekstylną oprawą.


Niewielkie bloki notatnikowe są niezbędnym wyposażeniem w każdym domu, biurze czy gabinecie. Szybkie informacje konieczne do zapamiętania można zanotować właśnie tam. Z kolei większe bloki sprawdzają się do spisywania różnego rodzaju danych i wiadomości w większej ilości, przygotowywania odręcznych pism czy szkiców.


Powszechnie używane kolorowe karteczki w bloku produkowane są między innymi przez firmy Herlitz, Interdruk, Starpak czy Jovi. Znanym producentem praktycznych karteczek elektrostatycznych jest firma M&G, zaś notesów kolorowych z magnesem - Szaron. Sprawdź także oryginalne bloki notesów Thinking Gifts czy praktyczne fiszki na kole Cztery Głowy. Proste bloki notatnikowe w formatach A4-A7 znajdziesz w ofercie producenta Top-2000.


Bloki notatnikowe to nie tylko gładki biały lub kolorowy papier. Możesz kupić również notes w kratkę lub kropki. Oferta obejmuje również bloki z nadrukiem, albo też białe kostki opakowane w kolorowe atrakcyjne opakowanie, idealne jako dekoracja na biurko. Notesy na magnesie mogą mieć dodatkową sentencję czy barwy nadruk ozdobny.