Zestawy kreślarskie

Bestsellery - Artykuły papiernicze

Nowości - Artykuły papiernicze

Zestawy kreślarskie i geometryczne składają się z różnych elementów. To proste komplety linijki, ekierek i kątomierza, jak również większe pakiety zawierające cyrkle, ołówek i temperówkę, gumki, zerownik, przenośnik, rysiki czy grafion. Możesz znaleźć zestawy geometryczne niełamiące się, tak zwane flexy, a także wykonane ze sztywnego tworzywa sztucznego. Sprawdź komplety w wygodnym płaskim etui albo zabezpieczającym wszystkie elementy pudełku, zarówno duże, jak i mniejsze, również w wersji mini.


Proste zestawy geometryczne są niezbędne na lekcjach matematyki, geometrii już w szkole podstawowej. Bardziej zaawansowane komplety kreślarskie będą niezbędne na dalszych etapach edukacji, a także w przypadku wykonywania niektórych prac twórczych, projektowych i inżynieryjnych. Profesjonalny zestaw zapewnia wysoką precyzję, rzetelność oraz trwałość.


Zróżnicowane zestawy produkowane są przez znane firmy z branży artykułów szkolnych oraz biurowych. To między innymi marki Patio, St. Majewski, czy też produkty dla zaawansowanych użytkowników Maped czy Koh-I-Noor. Sprawdź także solidne rozwiązania marki Schemat, Centrum, Interdruk, Circco czy Staedtler, idealne przede wszystkim do szkoły.


Oprócz solidnego i estetycznego wykonania, zestawy geometryczne oraz kreślarskie mogą mieć ciekawe, kolorowe wykończenie. To na przykład barwne etui i elementy, albo też nadruki na linijkach, ekierkach czy kątomierzach. Motyw z Harry'ego Pottera, tęczowe barwione w masie elementy, różnokolorowe grafiki - z powodzeniem urozmaicą korzystanie z artykułów kreślarskich.