Zapisane w wodzie

Średnia: 3.8 Ilość ocen: 25
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
368
Rok wydania
2017
Inne wersje (5)
Książka, op. miękka
od 26,09 zł
Outlet, Książka, op. miękka
za 18,45 zł
eBook, mobi, epub
za 26,78 zł
Audiobook CD mp3
za 27,58 zł
Nasza cena: 25,46 zł 36,90 zł Taniej o: 31%

Od dawna marzy Ci się książka, która wywoła u Ciebie dreszcze i przyprawi o ciarki na skórze? Najnowsza książka Pauli Hawkins "Zapisane w wodzie" z pewnością Cię nie zawiedzie. To nieszablonowa, pełna napięcia opowieść.

Akcja opowieści rozgrywa się w Beckford. W mieście dochodzi do paru tragicznych wypadków, mających miejsce w owianym złą sławą Topielisku - to miejsce pełne tajemnic, o czym wiedzą wszyscy mieszkańcy miasta. Kiedyś w lokalnych wodach topiono kobiety podejrzewane o magię. Własne życie zakończyły tam również cztery mieszkanki Beckford - Anna, Lauren, Katie oraz Nel. Ta ostatnia nie posiadała w mieście zbyt dobrej opinii. Nel Abott postanowiła przelać na papier historię miasta, co wielu osobom się nie spodobało. Pewnego dnia Tajemnice oraz czarne sekrety powoli wychodzą na światło dzienne, w mieście aż huczy od plotek. Gdy siostra, Julia, dowiaduje się że Nel Abott nie żyje wraca do Beckford, by zająć się córką Nel. Nigdy nie lubiła siostry, ale nie wierzy, że ta popełniła samobójstwo. Co skrywa małe miasteczko i jej mieszkańcy?

"Zapisane w wodzie" to wspaniały thriller, który wciąga na długie godziny. Paula Hawkins przed pisaniem, zajmowała się dziennikarstwem. Prawa do wydania pierwszej powieści kupiły 44 kraje, książka została również zekranizowana. Mowa oczywiście o "Dziewczynie z pociągu".

Recenzje (25)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  10 z 14 osób uznało recenzję za przydatną

  Chyba żadna lektura nie podzieliła moli książkowych tak bardzo, jak słynna "Dziewczyna z pociągu" Pauli Hawkins. Jedni się nią zachwycali, inni krytykowali bezlitośnie, nazywając płytką i przewidywalną, a jeszcze inni starali się zachować wyważone stanowisko, doceniając wciągającą fabułę, ale piętnując nachalną promocję powieści. Jakkolwiek by na pociągową dziewuszkę nie patrzeć, zapewniła ona autorce sławę, która obecnie sama w sobie jest najlepszą rekomendacją. Nie wyobrażam sobie, aby którykolwiek książkoholik nie zastanawiał się choć przez chwilę: jak wypadła najnowsza książka Pauli Hawkins? Lepiej od jej literackiego debiutu? Gorzej? Tak samo dobrze? A może tak samo źle? Cóż, w moim odczuciu "Zapisane w wodzie" bije "Dziewczynę z pociągu" na głowę. I to pod każdym względem.

  W angielskim miasteczku Beckford jest takie miejsce, które przyciąga pięknem i idylliczną scenerią. Zwodnicze miejsce, które stało się niemym świadkiem wielu dramatycznych zgonów. Topielisko. To tutaj przed wiekami pławiono kobiety podejrzewane o czary, to tutaj postanowiły zakończyć swe życie Anna, Lauren i Katie. A teraz Nel. Nel Abott, czarna owca Beckford, kobieta rozgrzebująca traumatyczną przeszłość. Skoczyła w odmęty Topieliska, osierocając krnąbrną, nastoletnią córkę i tym samym zmuszając do przyjazdu swoją siostrę, Jules. A Jules nienawidzi Beckford i obiecywała sobie nigdy tu nie wrócić. Boi się tego miasta. Boi się Topieliska. Przez krok Nel nie miała wyboru. Tyle tylko, że Nel nie była typem samobójcy. Z kolei jej córka, Lena, zdaje się wiedzieć więcej niż chce wyjawić.

  Jest w piórze Pauli Hawkins coś takiego, co przyciąga i intryguje. Coś, co sprawia, że bardzo trudno przerwać lekturę jej książek, że nie sposób o nich zapomnieć. Piętrzące się wokół tajemnice, aura niejasności, rzucone tu i ówdzie skrawki wspomnień - to wszystko buduje niezwykłą atmosferę powieści Hawkins, atmosferę oryginalną i charakterystyczną dla tej pisarki. Wydaje mi się, że właśnie owa atmosfera stała za ogromnym sukcesem "Dziewczyny z pociągu". "Zapisane w wodzie" tego klimatu nie zabija, a wręcz przeciwnie - potęguje go. Niedopowiedzenia, strzępki informacji i krążące wokół zagadki z przeszłości niezauważenie zwabiają czytelnika w pułapkę zachłannego czytania. W najnowszej powieści Pauli Hawkins zatapia się do razu, z własnej i nieprzymuszonej woli.

  Ci, którzy zarzucali "Dziewczynie z pociągu" przewidywalność, nie będą mogli użyć tego argumentu w przypadku "Zapisane w wodzie". Paula Hawkins wodzi nas za nos bardzo sprawnie, zdradzając dokładnie tyle, ile chce zdradzić. Kiedy mamy się czegoś domyślić, to się domyślimy. Kiedy mamy pozostać w nieświadomości, to pozostaniemy w niej do ostatniej strony. Więcej - do ostatniego zdania. Sama intryga nie jest może specjalnie skomplikowana i żadne z niej arcymistrzostwo, ale autorka sprytnie ją podsyca, wplatając wzmianki o czarownicach, elementy paranormalne oraz wyraźny klimat Topieliska. Klimat działający na czytelnika dokładnie tak samo, jak na wcześniejsze samobójczynie - Topielisko przeraża, lecz także niesamowicie przyciąga.

  Ogromną rolę odgrywają również bohaterowie, którzy zostali wykreowani o niebo lepiej od nieco mdłej i stereotypowej Rachel. Mieszkańcy Beckford mają swoje charaktery, charaktery ewidentnie naznaczone skazami. Każda postać posiada jakąś tajemnicę, mniej lub bardziej mroczną, a każda tajemnica wpłynęła na przebieg wydarzeń nad Topieliskiem. Gnani instynktami i egoizmem bohaterowie nie zdają sobie sprawy ze szkód, jakie wyrządzają. Ludzkie pragnienia i słabości, potrzeba zemsty i niebezpieczna ciekawość popychają ich do podejmowania dramatycznych kroków. Kroków, które nieuchronnie prowadzą do tragedii.

  "Zapisane w wodzie" to trzymający w napięciu, bardzo dobrze napisany thriller o zdradzie, miłości, nienawiści i brudnych tajemnicach, pragnących ujrzeć światło dzienne. To pochłaniająca lektura na jeden wieczór, którą czyta się błyskawicznie, nie potrafiąc choć nie chwilę rozstać się z Beckford i jego mieszkańcami. Chociaż należę do grona zwolenników "Dziewczyny z pociągu", to drugą książkę Pauli Hawkins uważam za zdecydowanie lepiej skonstruowaną i o wiele ciekawszą. Nie umiałam się od niej oderwać, nie umiałam przestać o niej myśleć, zatem gorąco Wam ten tytuł polecam. :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 8 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka wciąga ale nie porywa.

  Częsta zmiana narracji jest męcząca zwłaszcza na początku kiedy nie wie się kto jest kim (trzeba się głęboko zastanowić czy Josh to syn, a jak tak kogo syn, a matka to kto? a Sean? Czyj mąż, kogo syn? Jules? To ta o Nel? Czy może kto inny? Erin? Czyjas siostra? A może matka? Itd...).

  Zakończenie też lekko zawodzi. Jakoś to wszystko rozwiązało się... za szybko. Za łatwo. Po prostu bez polotu.

  Podsumowując: jak już sie człowiek wkręci w powieść i opanuje kto jest kim to czyta się szybko i przyjemnie. Ale nie jest to rewolucyjny thriller. Nie zapada w pamięci na długo.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 7 osób uznało recenzję za przydatną

  To, że Paula Hawkins napisze kolejną książkę, było tylko kwestią czasu. Można się tego było spodziewać, ponieważ jej debiutancka powieść, Dziewczyna z pociągu, w bardzo szybkim czasie zyskała miano bestsellera. Dla mnie historia Rachel nie była najgorsza, jednak zdecydowanie przereklamowana. Wokół tego thrillera psychologicznego zrobiono taki szum, że ciężko było przejść obok niego obojętnie. Jednakże zarówno książka, jak i film, są po prostu poprawne i w moim odczuciu nie wyróżniają się niczym szczególnym. Nie mogę napisać, że Dziewczyna z pociągu mi się zupełnie nie podobała, bowiem było dobrze, dlatego też sięgnęłam po kolejne dzieło Hawkins, Zapisane w wodzie.

  Jules Abbott nie ma za sobą łatwego życia. Jako dziecko marzyła tylko o tym, aby jak najszybciej wyrwać się z małego miasteczka, gdzie żyła w cieniu swojej siostry. Tej lepszej, ładniejszej, mądrzejszej. Zostawiła za sobą wszystkie smutki, ale żal do siostry pozostał nadal. Choć Nel stale do niej wydzwania, Jules nie ma zamiaru odbierać żadnego telefonu. Nawet wtedy, gdy odsłuchuje nagraną na skrzynce wiadomość z prośbą o pomoc. Kilka dni później Nel zostaje znaleziona martwa. Jules musi powrócić do rodzinnego miasteczka i zaopiekować się swoją zbuntowaną, piętnastoletnią siostrzenicą. Boi się tego. Boi się wspomnień. Boi się tego, co Nel zrobiła. A największy lęk wzbudza w niej zakole rzeki, które mieszkańcy nazywają Topieliskiem… To właśnie tam nie raz znaleziono czyjeś zwłoki. W tym martwe ciało Nel.

  Choć nowa powieść Pauli Hawkins zapowiadała się całkiem nieźle, a przynajmniej tak, że można się było spodziewać podobnego poziomu, co w przypadku Dziewczyny z pociągu. Niestety, wydaje mi się, że autorka gdzieś zbłądziła. Chyba chciała zbyt wiele przekazać swoim czytelnikom, co sprawiło, że wyszedł z tego jeden wielki chaos. Choć nie miałam problemu ze zrozumieniem ogólnego zamysłu i samej historii, tak przyznaję, że ciągłe przeskoki z jednej narracji w drugą, a do tego cofanie się w czasie i powracanie do rzeczywistości, były nieco męczące. Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby pozostanie przy punkcie widzenia Jules, bo to ona jest tutaj główną bohaterką i ewentualnie przy perspektywie Leny, córki Nel. Paula Hawkins jednakże stwierdziła, że to za mało i przesadziła w drugą stronę. Mamy narrację z punktu widzenia wielu różnych bohaterów i bardzo szybkie przeskoki pomiędzy nimi, co jest po prostu męczące. Wiem, że prawdopodobnie chodziło tutaj o to, aby jak najlepiej przedstawić problem, pokazać pewne wydarzenia oczami innych bohaterów, ale osobiście uważam, że nie wyszło to tej książce na dobre.

  Wiecie, uwielbiam klimat takich małych, tajemniczych miasteczek. A gdy dodamy do tego miejsce takie, jakim jest Topielisko, to już w ogóle jest właśnie to! Mrok i tajemnica, które powinny w takich przypadkach non stop wisieć w powietrzu, tutaj gdzieś zaginęły. A szkoda, bo kilka razy autorka próbowała rozwinąć historię rzeki i tragedii, jakie miały tam miejsce, pojawił się nawet motyw czarownic, ale wszystko gdzieś po drodze umarło. Niestety! A można było z tego zrobić naprawdę intrygującą historię, z genialną atmosferą. A tutaj, nie dość, że atmosfera postanowiła wyjechać na wakacje, to napięcie, dynamika i jakakolwiek porywająca akcja pojechały razem z nią. Ta książka jest nużąca, momentami wręcz nudna i w sumie dosyć przewidywalna. Jest dobry pomysł, są bohaterowie z ciekawą historią, w miarę dobrze wykreowani, ale samo zaprezentowanie fabuły niestety nie jest najlepsze. Brakuje tutaj wielu elementów, które naprawdę dałyby czytelnikowi w kość. To miał być thriller psychologiczny… A ja od tego typu literatury sporo wymagam. Ma sponiewierać mój umysł, ma skłonić do refleksji, do przemyśleń, ma zostawić po sobie obrażenia, ma mi namieszać w głowie. Owszem, poznajemy mroczne zakamarki i smutną przeszłość Jules, ale to by chyba było na tyle.

  Chciałabym stwierdzić, że zabrałam się za tę pozycję w nieodpowiednim czasie, bowiem tuż po przeczytaniu naprawdę genialnego thrillera psychologicznego, jakim było Dziecko ognia od S.K. Tremayne. Jednak w głębi duszy czuję, że nawet i bez tego, moje odczucia byłyby bardzo podobne. Jedno wydaje mi się być pewne – tym, którym spodobała się Dziewczyna z pociągu, spodoba się i Zapisane w wodzie, bowiem autorka trzyma się podobnych schematów i pisze w podobnym stylu. Trzyma się tego, co już zna, nie wychodząc poza pewne granice, co właściwie mogłoby się przydać jej powieściom. Może trzeba by się odważyć i zrobić taki stanowczy krok do przodu?

  Wytwórnia filmowa DreamWorks pracuje nad przeniesieniem tej książki na wielki ekran, czy słusznie? Cóż, wydaje mi się, że oni mogą dodać tej powieści charakteru i dobrego klimatu, ale pewności nie mam. Tych dwóch elementów mi tutaj nieco zabrakło, książka jest bardzo jednolita, przez co staje się w pewnym momencie męcząca. Zdecydowanie nie jest to coś, czego poszukuję w thrillerach psychologicznych, choć fani autorki powinni poczuć się usatysfakcjonowani.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 8 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo polecam.Czytałam " Dziewczyna z Pociągu" i nie mogłam się doczekać aż przeczytam " Zapisane w wodzie" . Świetnie napisana książka, wciąga by przeczytać całą od razu . Ja przeczytałam praktycznie jednym tchem i myślałam że będzie inny koniec... no ale .. :) Musicie sami przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  "Nie pamiętam tego, co chcę pamiętać, a to, o czym chcę zapomnieć, wciąż do mnie wraca".

  Ta książka jest idealnym przykładem dawania drugiej szansy. Po prostu.

  Gdy wszędzie słyszałam zachwyty nad "Dziewczyną z pociągu" zastanawiałam się, co ze mną jest nie tak... Poważnie. Kompletnie nie porwał mnie debiut Pauli Hawkins. Mało tego; uznałam tę książkę za lekką stratę czasu, nie pojmowałam, jak Stephen King mógł wystawić jej aż tak dobra rekomendację. Publikacja owa miała tak rozdmuchaną kampanię reklamową, że obawiałam się, iż niedługo wręcz wyskoczy mi z lodówki, zwolennicy mnożyli się jak grzyby po deszczu, a ja - zagubiona, z odmiennym zdaniem, przyglądałam się temu z boku i z niecierpliwością czekałam na kolejne słowo od autorki. Żeby zobaczyć, czy to jej styl, pomysły, czy może jeszcze coś innego miało taki, a nie inny wpływ na moją opinię o "Dziewczynie z pociągu". I udało się. W moich rękach oto znalazło się "Zapisane w wodzie". I mogę teraz śmiało przyznać, iż to chyba tematyka poprzedniej lektury, jej specyfika nie odnalazła we mnie swojego sprzymierzeńca. Gdyż obecna książka robi wrażenie. Oj, robi.

  Od pierwszych stron zaczyna nas otaczać aura tajemniczości. Mrok, sekrety, symbolika wody, jako mętnego źródła wszelkich problemów. I ani się obejrzysz, a jesteś w połowie ponurej historii, od której nie sposób się oderwać.

  Dwie siostry. Jules i Nel. Niby łączą je więzy krwi, a jednak tak naprawdę dzieli WSZYSTKO. Jules pragnie nigdy nie wracać do rodzinnego miasta; z dzieciństwa ma jedynie złe wspomnienia, trauma, którą do tej pory przeżywa, nie pozwala jej normalnie funkcjonować. Chce żyć po swojemu, z dala od przeszłości, o której pomimo usilnych prób - nie da się zapomnieć. Nel to kompletne przeciwieństwo siostry. Ona nie ma powodów do ucieczki od dawnych spraw; wręcz przeciwnie. Lubi się zagłębiać w rodzinne tragedie, czytać i pisać o historii miasta, fascynuje ją woda w każdej postaci - zwłaszcza słynne Topielisko, gdzie od lat spoczywają ciała "problemowych" kobiet. Nel pragnie dowiedzieć się, gdzie leży prawda, co było, i co jest nadal powodem skrywania dawnych tajemnic, dlaczego rzeka jest odpowiedzią na tak wiele pytań...

  Gdy Jules dostaje wiadomość, iż Nel utonęła w wyniku samobójstwa, musi odłożyć na bok dawne urazy, by wyrównać rachunki z przeszłości i odnaleźć prawdę, która wydaje się leżeć na samym dnie.

  "Obserwowanie kogoś pogrążonego w bólu to straszna rzecz.To naruszenie, brutalne pogwałcenie prywatności".

  Gdy zaczyna czytać się "Zapisane w wodzie" można mieć niejasne poczucie zagubienia. Narracja prowadzona jest z perspektywy praktycznie każdego bohatera powieści; zdarza się jednoosobowa bądź trzecioosobowa, co może wprowadzać lekki chaos. Muszę jednak przyznać, iż im dalej w las, tym lepiej. Najpierw irytowałam się tym zamieszaniem, które wprowadza autorka, co chwilę zmieniając narratora, jego postrzeganie świata; myślałam, że totalnie się w tym pogubię. A tu proszę, powoli, każda kwestia zostaje wyjaśniona, prowadząc do końca, którego nie spodziewałam się do ostatniej strony! Byłam pod wrażeniem swojego poziomu zainteresowania tą lekturą; po prostu nie mogłam przestać jej czytać. I nawet jeśli nie jest to jakaś moja ulubiona książka z tego gatunku (do którego cały czas powoli się przekonuję), to jest naprawdę dobra, napisana z rozmysłem, przemyślana pod każdym względem, spajająca się w jedną kompletną całość. Jestem naprawdę pod wrażeniem i polecam każdemu, kto chce pomyśleć nad lekturą, zastanowić się, co może być motorem do podejmowania pewnych decyzji. Czym jest prawda, co łączy ją z historią, dlaczego niektórym tak bardzo zależy na ukryciu istotnych faktów, oraz jak wiele czasu zajmuje dochodzenie do konkluzji, iż nic nie jest takie, jakim się wydaje. Niewątpliwym plusem całej powieści jest mroczna otoczka; małe miasteczko, miejscowe legendy, tajemnie, swojego rodzaju fantastyczność pewnych wydarzeń, dawne wierzenia, zabobony, magiczne przekleństwa. Jeśli kogoś interesują podobne klimaty, to ta książka idealnie się mieści w takim zakresie. Czas nad nią upłynął mi niemożliwie szybko, teraz pozostaje tylko czekać na kolejną powieść pani Hawkins. Oby była jeszcze lepsza!

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 20 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Zapisane w wodzie. Audiobook mp3 0/5 Nasza cena:
27,58 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapisane w wodzie. Audiobook mp3

Autorka bestsellerowej "Dziewczyny z pociągu" powraca z thrillerem, na który czeka cały świat! "Ta powieść dojrzewała we mnie od dłuższego czasu. Jest coś nieodpartego w historiach, które sobie opowiadamy, w tym, jak świadomie lub nieświadomie można ukryć głosy i prawdy, zmyć wspomnienia i pogrążyć...
Dziewczyna z pociągu 4/5 Nasza cena:
24,68 zł 28,62 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna z pociągu

Najszybciej sprzedający się debiut dla dorosłych w historii brytyjskiego rynku! Co 6 sekund ktoś w Stanach Zjednoczonych kupuje tę książkę! Miliony egzemplarzy sprzedanych na całym świecie! Powieść ukaże się w 44 krajach! Rachel każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. Wie, że pociąg...
Zapisane w wodzie 0/5 Nasza cena:
26,09 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapisane w wodzie

Autorka Dziewczyny z pociągu powraca z thrillerem, na który czeka cały świat!Ta powieść dojrzewała we mnie od dłuższego czasu. Jest coś nieodpartego w historiach, które sobie opowiadamy, w tym, jak świadomie lub nieświadomie można ukryć głosy i prawdy, zmyć wspomnienia i pogrążyć je w niepamięci.–...
Dziewczyna z pociągu Okładka filmowa 3/5 Nasza cena:
25,43 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna z pociągu Okładka filmowa

Kontrowersyjna książka od Pauli Hawkins, którą poleca sam Stephen King! "Dziewczyna z pociągu" to najszybciej sprzedający się debiut wśród powieści dla dorosłych w historii brytyjskiego rynku książek. W Stanach książka była kupowana co 6 sekund. Ukazała się w 44 krajach. Rachel każdego ranka...
Pakiet Dobry film? Przeczytaj książkę! 0/5 Nasza cena:
35,99 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Dobry film? Przeczytaj książkę!

Pakiet trzech, bestsellerowych tytułów przeniesionych na duży ekran! Sekret w ich oczach Powieść sensacyjno-psychologiczna, na której motywach oparto nagrodzony Oscarem film argentyński „Sekret jej oczu” oraz jego hollywoodzki remake „Sekret w ich oczach” z Julią Roberts, Nicole Kidman i Chiwetelem...
Zapisane w wodzie 4/5 Nasza cena:
30,89 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapisane w wodzie

Autorka Dziewczyny z pociągu powraca z thrillerem, na który czeka cały świat! Ta powieść dojrzewała we mnie od dłuższego czasu. Jest coś nieodpartego w historiach, które sobie opowiadamy, w tym, jak świadomie lub nieświadomie można ukryć głosy i prawdy, zmyć wspomnienia i pogrążyć je w niepamięci....
Audiobook Dziewczyna z pociągu CD 0/5 Nasza cena:
22,35 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Dziewczyna z pociągu CD

NAJSZYBCIEJ SPRZEDAJĄCY SIĘ DEBIUT DLA DOROSŁYCH W HISTORII BRYTYJSKIEGO RYNKU CO 6 SEKUND KTOŚ W STANACH ZJEDNOCZONYCH KUPUJE TĘ KSIĄŻKĘ MILIONY EGZEMPLARZY SPRZEDANYCH NA CAŁYM ŚWIECIE POWIEŚĆ UKAŻE SIĘ W 44 KRAJACH Rachel każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. Wie, że pociąg zawsze...
eBook Zapisane w wodzie mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,78 zł 31,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zapisane w wodzie mobi epub

Autorka Dziewczyny z pociągu powraca z thrillerem, na który czeka cały świat! Ta powieść dojrzewała we mnie od dłuższego czasu. Jest coś nieodpartego w historiach, które sobie opowiadamy, w tym, jak świadomie lub nieświadomie można ukryć głosy i prawdy, zmyć wspomnienia i pogrążyć je w niepamięci....
Morderstwo na Sekwanie 0/5 Nasza cena:
29,82 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Morderstwo na Sekwanie

Nowa, niezwykła powieść autora sprzedawanych w milionowych nakładach bestsellerowych thrillerów. Michela Bussi To morderstwo miało osiem milionów świadków. Szóstego dnia Armady , na środku nabrzeża w Rouen odnaleziono zwłoki marynarza! Jak morderca zdołał popełnić tę zbrodnię? Czy marynarzy z...
Wyryte w piasku 0/5 Nasza cena:
27,58 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyryte w piasku

Najbardziej znana powieść francuskiego mistrza kryminału 6 czerwca 1944 roku stu siedemdziesięciu ośmiu rangersów ląduje na plaży w Normandii, aby pod ostrzałem karabinów maszynowych przenieść materiały wybuchowe i wysadzić mur dzielący ich od zabójczych klifów. Dowódcy szacują, że niewielu...
84 000 3/5 Nasza cena:
17,98 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

84 000

Jak byś się czuł, gdyby ktoś wyznaczył cenę za twoje życie? Co byś zrobił, gdybyś mógł bezkarnie popełnić każdą zbrodnią, pod warunkiem, że odpowiednio za to zapłacisz? Theo Miller zna wartość ludzkiego życia, i to co do pensa.W jego świecie wszystko jest definiowane poprzez swoją wartość dla...
Moja siostra morduje seryjnie 0/5 Nasza cena:
27,34 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moja siostra morduje seryjnie

Krew nie woda - o wiele trudniej usunąć ją z dywanu... Gdy telefon od zdenerwowanej siostry odciąga Korede od kolacji, ta już z góry wie, czego się od niej wymaga: gumowych rękawic, środka dezynfekującego, stalowych nerwów i mocnego żołądka. To już trzeci chłopak, którego Ayoola pozbyła się "w...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula