Dzień Matki

Propozycje prezentów na Dzień Matki

 
Już 26 maja obchodzimy święto naszych ukochanych mam. To one otoczyły nas opieką i czułością, pomagając wkroczyć w dorosły świat. Dzień Matki to doskonała okazja, aby podziękować swojej mamie za troskę i obdarować ją wyjątkowym upominkiem, który wyrazi nasze uczucia.
 
Chcielibyśmy Was zainspirować i pomóc w wyborze idealnego podarunku, dlatego przygotowaliśmy propozycję prezentów specjalnie na Dzień Matki. Poniżej znajdziesz pomysły na prezent takie jak książkowe nowości, bestsellery ostatnich miesięcy, czy zabawne TanioKsiążkowe gadżety dla prawdziwych KsiążkoManiaczek.
 
Wszystkie prezenty na Dzień Matki są tańsze nawet o 40%! Spraw swojej Mamie przyjemność :)

Co kupić Mamie?


Mama to taki ktoś, kto zna się na czarach. Potrafi jednym czułym gestem sprawić, że wszystkie zmartwienia nagle znikają. Za pomocą kubka gorącej czekolady i szarlotki zmienia szary, nudny dzień w dzień radosny i pełen słońca. Ma w sobie moc, której nie posiada nikt inny i dlatego zajmuje tak wyjątkowe miejsce w naszym sercu.  Czy to nie jest prawdziwa magia?


Wybraliśmy dla Was kilkadziesiąt propozycji książek i innych propozycji prezentów dla Mam na Dzień Matki, który przypada 26 maja.

Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje książka Kiedy księżyc jest nisko. Autorka książki to lekarka afgańskiego pochodzenia, rzeczniczka praw kobiet, która obie swoje bestselerowe powieści napisała po przyjedzie do ojczyzny swoich przodków. Książka porusza bardzo aktualne problemy, opowiada o trudnych losach rodziny uchodźców, którzy w obliczu wielu dramatycznych wyborów w końcu się rozdzielają i próbują odnaleźć w zupełnie nowej rzeczywistości.


Z kolei dla miłośniczek nieco lżejszej literatury z pewnością przypadnie do gustu książka: Uwikłani. Pokusa autorstwa Laurelin Paige. Jest to historia młodej, ambitnej Alayny Withers, która spotyka na swojej drodze charyzmatycznego miliardera Hudsona Pierce'a. Mężczyzna, zleci jej wyjątkowo zaskakujące zadanie.


Dla fanek kryminałów polecamy Pogromcę lwów autorstwa Camilli Läckberg, niezwykle popularnej szwedzkiej pisarki, której książki sprzedają się na całym świecie w wielomilionowych nakładach. Wraca w doskonalej formie z kryminalną tajemnicą, którą będzie próbowała rozwikłać Erika Falck.


Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście, jaką książkę, płytę, kubek czy inny produkt wybrać dla Mamy, spójrzcie na kolumnę znajdującą się po lewej stronie i  znajdźcie najlepszy tytuł dla kochanej Mamy, sortując nasze propozycje według wybranych kategorii lub skorzystajcie z wyszukiwarki. Wyczaruj Mamie udany dzień! :)


Udanych poszukiwań!Bestsellery

więcej

Nowości

więcej