Zakochaj się julio

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 13
Wysyłka w
4 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
302
Rok wydania
2017
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,41 zł
Nasza cena: 32,10 zł 36,90 zł Taniej o: 13%

Zimowy bestseller od autorki powieści "Garść pierników, szczypta miłości". Przypadkowe spotkanie Julii i Jakuba zmienia życie młodej nauczycielki i ambitnego przedsiębiorcy.

Julia jest młodą i ambitną nauczycielką w jednym z krakowskich liceów. Bez reszty angażuje się w swoją pracę. Ceniona jest przez koleżanki i kolegów z pokoju nauczycielskiego. Bardzo lubią ją także jej podopieczni. Z resztą nic dziwnego, skoro Julia byłaby gotowa poświęcić wszystko dla ich dobra. Nawet swoją reputację. Poza tym ma po prostu złote serce i już samo to działa na ludzi niczym magnes. Na jednym z górskich szlaków Julia przypadkowo spotyka Jakuba. Mężczyzna zdaje się być dla niej uosobieniem szczęścia i sukcesu. Jego firma deweloperska działa niezwykle prężnie. Narzeczonej Dagmary każdy facet powinien mu zazdrościć. Jednak Jakub czuje w głębi serca niepokój i dziwną pustkę. Kiedy spotyka na swej drodze Julię, całe jego dotychczasowe życie staje na głowie. Może dopiero teraz w jego życiu pojawiła się prawdziwa, baśniowa księżniczka? Czy losy tych dwojga splotą się na dobre?

Oto historia klasycznego, miłosnego trójkąta: ON jeden i ich dwie. Schemat ten od dawien dawna gości w literaturze kobiecej, jednak Natalia Sońska potrafi wyczarować zeń coś absolutnie wyjątkowego. Swą romantyczną opowieść osadziła w pięknej, zimowej scenerii polskich gór, co tworzy specyficzny, baśniowy klimat. Powieść czyta się wyjątkowo wręcz dobrze, a to za sprawą lekkiego pióra i talentu autorki. Z resztą do tego akurat zdążyła nas już przyzwyczaić.

Natalia Sońska to znana autorka powieści obyczajowych i romansów skierowanych głównie do przedstawicielek płci pięknej. Jej książki aż kipią od zawartych na ich kartach emocji i skomplikowanych uczuć bohaterów. Ma w swym dorobku, takie powieści jak: "Kropla zazdrości, morze miłości", "Obudź się, Kopciuszku" czy "Garść pierników, szczypta miłości". "Zakochaj się, Julio!" ma ogromne szanse stać się kolejnym bestsellerem tej niezwykle popularnej pisarki.
Recenzje (13)
 1. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Czekałam na premierę tej książki i nie mogłam się oderwać.. Bardzo lubię ciepły i spokojny styl Natalii Sońskiej. Wszystkie jej książki pokochałam całym sercem a tą pozycję szczególnie. Autorka wspaniale wplątała losy tytułowej Julii z Alicją, panią Anielą i Michałem których miałam okazję poznać w „obudź się Kopciuszku”. Historia Julii, młodej nauczycielki matematyki chwyta za serce, wzrusza i daje mnóstwo do myślenia by ostatecznie dowieźć, że dobro zwycięża - jak w baśni. Piękna historia o miłości, lojalności i szczerości, nie brakuje też intrygi która komplikuje sielankę i wprowadza zamieszanie. Nasze polskie miasto Zakopane jest takie piękne a sposób w jaki opisuje go autorka ukazuje jaki i ona sama czuje do niego szczególny sentyment. Mam nadzieję, że pani Natalia napisze jeszcze niejedną taka historię, bo naprawdę ma do tego talent jak mało kto.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Na książki pewnych pisarek czekam z wyjątkowym zniecierpliwieniem. Jest we mnie pewność, że nie zawiodą, ponownie zachwycą serce, wywołają uśmiech i same ciepłe emocje. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Natalia. Jej powieści pomimo, że lekkie oraz bezsprzecznie przyjemne w odbiorze, skrywają w sobie życiową mądrość, pięknie i zwinnie wplecioną w bajkową fabułę. W swoim dorobku zdążyła już udowodnić, że nie boi się przelać na papier trudnych uczuć. Potrafi zamieszać życiem swoich bohaterów a następnie wyprostować ich ścieżki pokazując tym samym, że można tworzyć cudowną baśniową scenerię dla bytu postaci nie zapominając, by pojawił się tam również pierwiastek szarej codzienności, problemów. Do Zakopanego zawsze ciągną tłumy. Ci, którzy mieszkają blisko Tatr, nieraz nie mogą powstrzymać pytania cisnącego się na usta: "po co?". Dlaczego właśnie tam ludzie bez względu na porę roku zaglądają? Natalia swoją drugą już zimową powieścią odpowiada na wyżej postawione pytanie. Tym razem powołuje do życia Julię. Nauczycielkę w jednej z wielu krakowskich szkół średnich. Pomimo iż liceum nie wyróżnia się na tle innych to Julia bez wątpienia nie jest zwyczajnym profesorem. Objęła wychowawstwo po raz pierwszy i szybko pokazała, że odnajduje się w tej roli znakomicie nie zważając oczywiście na fakt, iż sposoby jej nauczania nie zawsze są zgodne z tymi, jakie narzuca jej szef. Więź, jaka połączyła ją z wychowankami, jest niepowtarzalna. Niektórzy twierdzą, że entuzjazm jaki bije od Julii, szybko zniknie, ale dziewczyna jest zgoła innego zdania.

  Kiedy powstaje pomysł, aby na ferie zimowe zabrać uczniów w góry, Julia podchodzi do tego sceptycznie. Matura przecież za pasem, wszyscy powinni skupić się na nauce. Kobieta jeszcze nie ma pojęcia, że ten wyjazd może być kluczowy w jej życiu. Może gdyby wiedziała, jechałaby w to miejsce z jeszcze większym zapałem... Zakopane szybko zachwyca Julię, wprawia w niezwykły nastrój, oddala smutki oraz troski. To właśnie tam jej ścieżka przetnie się z drogą tajemniczego Jakuba... Miłość może przyjść w każdej chwili... na prawdę w każdej nawet takiej... nie odpowiedniej. Ponieważ ona nie pyta czy może... po prostu przychodzi i jest a co my z tym zrobimy...? Czy stać nas będzie na odrzucenie tego, co niszczy, nie przynosi pełni szczęścia?

  Kolejna urzekająca historia od Natalii Sońskiej. Skrywa w sobie mnóstwo ciepła, które jest gotowe otulić serca czytelniczek. Na kartach tej powieści znajdziemy różnych bohaterów. Tych dobrych gotowych czynić wszystko, co najlepsze dla innych lecz też takich, którzy nie potrafią zrozumieć, że nie można zmusić do miłości... Dzięki tej gamie historia nie jest mdła, jest bardzo dobra. Styl autorki jak zawsze przyjazny, książka dopracowana w każdym calu. Bez trudu można odczuć, że Natalia podarowała swoim bohaterom wiele sympatii i serca. To idealna pozycja na grudniowe śnieżne wieczory. Ucieszył mnie także fakt, że autorka połączyła książkę "Zakochaj się Julio" z "Obudź się Kopciuszku". Chociaż obie są warte przeczytania i pozostają w pamięci, sercu na długo, ja bardziej skłaniam się jednak ku pierwszej zimowej części o Alicji i Michale... Nie można też pominąć tego, że z pomiędzy słów "Zakochaj się Julio" można wyciągnąć kluczowy, może oklepany ale jakże istotny, morał. Podobnie jak w baśniach, które czytamy dzieciom tak samo i tutaj to dobro zwycięża! Warto o tym pamiętać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Natalia Sońska zabierze nas do otulonych zimową scenerią Krakowa i Zakopanego. Piękna, wzruszająca opowieść o miłości, dla której inspiracją była klasyczna bajka o księżniczce na ziarnku grochu… Bo prawdziwą księżniczką jest bohaterka, której szlachetne i dobre serce zwycięży nad dwulicowością i fałszem innych.

  Trzeba dostrzegać to, co pozytywne, w każdej sytuacji, nawet najbardziej beznadziejnej.

  Julia jest nauczycielką w jednym z krakowskich liceów. Jest młodą, ambitną kobietą, która ze wszystkich sił pragnie zarazić uczniów sympatią do matematyki, niestety – bezskutecznie. Mimo oporów młodzieży, dotyczących samego przedmiotu, Julia ma z nimi wspaniały kontakt, potrafi trafić do nich życiowymi radami, a oni dzięki temu traktują ją jak starszą koleżankę, szanując jednocześnie jako nauczycielkę. Dziewczyna ma bowiem złote serce – jest w stanie zrobić dla swoich wychowanków wszystko, nawet narazić własną reputację!

  Jakub jest deweloperem. Jego firma prężnie się rozwija, ON realizuje się życiowo, ma narzeczoną, Dagmarę, która wydaje się idealną partnerką dla niego – wysoko postawioną, z pozoru wychowaną młodą damą, której na pierwszy rzut oka nie brak dobrych manier. Jakub jednak czuje pewien niedosyt. Coś w jego życiu nie jest takie, jak być powinno, czuje pustkę i wciąż szuka życiowego spełnienia. Ma wrażenie, że wszystko w jego życiu to przyzwyczajenie.

  Czy przypadkowe spotkanie tych dwojga na jednym z górskich szlaków sprawi, że ich życiowe drogi zejdą się na zawsze? Czy można odnaleźć w realnym życiu prawdziwą księżniczkę?

  Poznajemy Julię nauczycielkę matematyki, która wraz z uczniami i innymi nauczycielami jedzie na ferie do Zakopanego. Pierwszego dnia podczas jazdy na nartach na stoku wpada niechcący na nieznajomego mężczyznę. Okazuję się nim przystojny i czarujący Jakub, który pomaga Julii się podnieść po upadku i z uśmiechem na twarzy mówi, by uważała na siebie. Tych dwoje spotykają się później w hotelu gdzie okazuję się, że Jakub jest zajęty. Niestety ferie szybko się kończą i trzeba wracać, do swoich obowiązków, wyjeżdżają, znając tylko swoje imię i nazwisko. Julia po powrocie nie może zapomnieć o poznanym na wyjeździe mężczyźnie, aby zająć czymś głowę, na prośbę koleżanki zgadza się udzielić korepetycji młodej dziewczynie. Gdy jedzie do Izy na umówione korki, nawet by nie pomyślała, że właśnie w tym domu spotka Jakuba. Niestety nie wszystko ułoży się tak, jakby tego chcieli, nieszczęśliwie zakochany w niej Darek kolega z pracy zacznie ją szantażować i śledzić do tego dziewczyna Kuby, z którą się jeszcze nie rozstał, będą im stać na drodze do szczęścia. Jak sobie z tym wszystkim poradzi Julia ?? Czy jednak będą razem?

  [...] każdy zasługuje na prawdę, bez względu na to jaka ona jest, a jeśli tej drugiej osobie bardzo zależy, będzie w stanie zrozumieć wszystko.

  Książkę czyta się szybko i przyjemnie do tego tak pięknie opisany krajobraz gór i Zakopanego. Jeśli chodzi o bohaterów, to postać Julii jest godna podziwu taki nauczyciel to skarb może jeśli chodzi o jej zachowanie

  prywatnie czasami, było nieprzemyślane, ale ogólnie to nie można jej nie polubić, jeśli chodzi o postać Jakuba to za bardzo nie mamy możliwości bliżej go poznać. Kolejną postacią jest Darek, który jest w tej opowieści czarnym charakterem intrygi to jego specjalność. Poza tymi głównymi postaciami pojawiają się też drugoplanowi bohaterzy [Adres usunięty]. pani Aniela właścicielka pensjonatu w Zakopanem, jeśli chodzi o tę starszą panią, to jest ona cudowną kobietą. Ja akurat nie czytałam po kolei tych książek, zaczęłam od Uwierz w miłość Calineczko, gdzie pani Aniela odgrywała podobną rolę, więc miło było znów ją spotkać w tej książce.

  Jest też kilka minusów, historia miłosna opisana w tej książce jest piękna, ale wszystko strasznie szybko się dzieje, jeśli ta ich historia byłaby bardziej rozbudowana, na pewno lepiej by się można było zachwycić tą opowieścią, no i to, że nie mieliśmy okazji lepiej poznać Kuby dowiedzieć się czegoś więcej o nim niż to, że jest bogatym deweloperem. Poza tymi drobnymi uwagami książkę czytało się bardzo przyjemnie.

  „Zakochaj się Julio” to książka idealna na zimowy wieczór z kocem i gorącą herbatką. Polecam, jeśli lubicie takie romanse.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Świetna, idealna na wieczór przy choince opowieść o miłości. Historia, która potwierdza przekonanie, że dobro zwycięża. Bardzo spodobała mi się główna bohaterka - oddana swojej pasji i swym przekonaniem odważna romantyczka, a w skrócie - prawy człowiek. To tak pozytywna postać, że przez całą powieść trzymałam kciuki, aby jej życie osobiste i zawodowe pomyślnie się ułożyło.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Tak jak w poprzednie książce "Obudź się, Kopciuszku", tak i w tej książce następują niesamowite zbiegi okoliczności, wpadanie na siebie w nieoczekiwanych momentach, co mnie bardzo irytowało. Kolejna sprawa to szantaż Darka, który totalnie nie pasował mi do tej historii. Rozumiem, że trzeba było zakłócić szczęście Julii, ale ten wątek był bardziej komediowy niż dramatyczny w moim odczuciu.

  Według mnie, książka straciła na tym swój urok. Co prawda jest to miła, lekka lektura o miłości od pierwszego wejrzenia, ale za dużo niepotrzebnych przypadków.

  Pozytywną rzeczą jest opis Zakopanego, aż chce się spakować i ruszyć do tego górskiego raju.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 8 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Pakiet: Obudź się, Kopciuszku oraz Zakochaj się, Julio 0/5 Nasza cena:
46,30 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Obudź się, Kopciuszku oraz Zakochaj się, Julio

Natalia Sońska, autorka ciepłych i pełnych emocji książek, przedstawia doskonały przepis jak przyjemnie spędzić długie, zimowe wieczory!   "Obudź się, Kopciuszku" Śnieżna sceneria Zakopanego i sylwester spędzony w gronie przyjaciół – czy może być coś piękniejszego? Alicja dała się namówić na wyjazd...
Gdy wicehrabia się zakocha 0/5 Nasza cena:
34,62 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gdy wicehrabia się zakocha

Sabrina Jeffries.Książki tej autorki - napisane z wdziękiem, dowcipne, charakteryzujące się zręcznie skonstruowaną akcją, wyrazistymi postaciami i błyskotliwymi dialogami od lat regularnie pojawiają się na amerykańskich listach bestsellerówDominic Manton w wyniku perfidnej zdrady swego brata...
Piosenki (nie)miłosne 5/5 Nasza cena:
23,20 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piosenki (nie)miłosne

Prawdziwa miłość i nękane rozterkami serce – to historia dla wszystkich książkoholiczek, które oczekują niebanalnych emocji. To najtrudniejsza decyzja w życiu Igora. Nie powie niczego więcej, nie zrani Zosi jeszcze bardziej. A przede wszystkim nie złamie się i nie przyzna do prawdy. Nawet jeśli to...
Listy (nie)miłosne 4/5 Nasza cena:
26,57 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Listy (nie)miłosne

Dla wszystkich fanów książek Jojo Moyes i filmu P.S. I love you. Nareszcie polska autorka, która potrafi zawierać w swoich powieściach tyle emocji! Była z nim naprawdę szczęśliwa. Planowali wspólnie przyszłość, mieli nawet spisaną listę rzeczy, które chcą zrobić razem. Jednak ON odszedł,...
Uwierz w miłość Calineczko 4/5 Nasza cena:
27,84 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwierz w miłość Calineczko

Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i weź do ręki niezwykłą opowieść o Mai, która pozostaje wierna swoim marzeniom niczym baśniowa Calineczka... Nie ma nic wspanialszego niż dwie bratnie dusze, które spotykają się po latach. Chciałoby się wykrzyknąć, że miłość zawsze znajdzie właściwą drogę. Jednak...
Kropla zazdrości morze miłości 5/5 Nasza cena:
32,84 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kropla zazdrości morze miłości

Kinga pogrąża się w rozpaczy po stracie ukochanego, zaniedbując pracę i przyjaciół. Czy otrząśnie się na czas, by nie stracić tego, co najważniejsze i co dotąd trzymało ją przy życiu? Nie jest to łatwe, bo ilekroć Kinga wyjdzie na prostą, powracają do niej koszmary…Tymczasem Hania, przyjaciółka...
Przyjaciółki 4/5 Nasza cena:
30,26 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przyjaciółki

Dwa stojące na granicy rozpadu związki i dwie różne historie. Podczas gdy jedni muszą walczyć o miłość, inni niszczą ją na własne życzenie... Dzięki służbowemu wyjazdowi Miłka wreszcie może odetchnąć od zwykłej, szarej codzienności. I od związku, w którym jest szczęśliwa... przynajmniej tak jej się...
Jagodowa miłość. Tom 2. Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić? 4/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jagodowa miłość. Tom 2. Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić?

Słodko-gorzka opowieść przepełniona emocjami. Tak pięknie i ciepło o prawdziwych dylematach potrafi pisać tylko Natalia Sońska! Nawet praca w najwspanialszej cukierni, takiej jak „Słodka”, nie uchroni Jagody przed nurtującymi ją problemami. Zbliżająca się sprawa rozwodowa i widmo odebrania...
Pierwsza miłość 4/5 Nasza cena:
25,09 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwsza miłość

Opowieści wyjątkowe jak pierwsza miłośćPamiętasz swoje pierwsze zakochanie? Motyle w brzuchu, ukradkowe spojrzenia i pewność, że spotkałaś kogoś niezwykłego. Tego nie da się zapomnieć.Autorzy najpiękniejszych powieści obyczajowych stworzyli opowiadania o niezwykłej sile pierwszych zauroczeń. Ich...
Szczęście na czterech łapkach 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęście na czterech łapkach

Poznaj niezwykłe opowiadania o zwierzętach, które dostały kolejną szansę na szczęście. Mała Karmelka, urocza Ella i żywiołowy Skiper z nadzieją spoglądają przez kratki kojców na wolontariuszy odwiedzających schronisko. Ciepłe posłanie, pełna miska i miłość człowieka to ich największe marzenia. Tak...
Wszystkie nasze dni 4/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie nasze dni

Nina ma wiele szczęścia i robi w życiu to, co naprawdę kocha. Zamiłowanie do piękna i harmonii, wrodzony talent organizacyjny oraz dyplom z zarządzania pozwalają jej unikać monotonii i nudy. Kobieta prowadzi własną firmę, organizując przyjęcia weselne, jednak obowiązki i pośpiech potwierdzają pewną...
Włoskie love story 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Włoskie love story

Rimini jest kwintesencją beztroskich wakacji. Oli będzie brakowało skąpanych w słońcu plaż i nieba tak błękitnego, że można się w nim zatracić. Obiecała swojemu chłopakowi, że to ostatni sezon pracy w nadmorskim kurorcie - ma dosyć związku na odległość i po ukończeniu studiów planuje wrócić do...
Wybrane bestsellery
Almond 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Almond

Wielokrotnie nagradzany koreański bestseller, rekomendowany przez BTS – najpopularniejszy boys band na świecie. „Almond” to powieść uznana przez krytyków za wybitną historię o dorastaniu pośród rozmaitych trudności. Yunjae urodził się z aleksytymią, która utrudnia mu odczuwanie takich emocji jak...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Pucio umie opowiadać 5/5 Nasza cena:
27,73 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio umie opowiadać

Poznajcie Pucia i jego bliskich! Ten sympatyczny maluch jest ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy. Piąta część przygód Pucia to dla dzieci potrafiących już mówić okazja do ćwiczenia umiejętności opowiadania. Zachętą do tego są perypetie związane z pojawieniem się...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 5/5 Nasza cena:
42,73 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Diuna F. Herberta z obrazem i rysunkami Wojciecha Siudmaka, w tłumaczeniu Marka Marszała. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu - substancji przedłużającej życie, umożliwiającej odbywanie podróży kosmicznych i przewidywanie przyszłości. Z rozkazu Padyszacha Imperatora...
Dwie lewe ręce 5/5 Nasza cena:
25,36 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie lewe ręce

Matylda ma dość pracy u Salomei Gwint. Odchodzi z agencji i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Ma odnaleźć eksmęża klientki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jej klientką została Salomea Gwint. Matylda jest pewna, że sprawa ma drugie...
Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim 5/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim

Missoula w Montanie tylko z pozoru jest sielskim miasteczkiem uniwersyteckim, zamieszkanym przez zżytą społeczność dumną ze swojej drużyny futbolowej. Tak naprawdę ta przyjemna fasada skrywa poważny problem, jakim są liczne przypadki przemocy, której ofiarami padają studentki tutejszego...
Siedem życzeń 5/5 Nasza cena:
37,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem życzeń

Jeden pensjonat, jeden wieczór, kilka opowieści. Tej zimy spadnie dużo śniegu. Zbyt dużo. Mazurska Piękna Góra została zupełnie odcięta od świata. Najstarsi mieszkańcy nie pamiętali takiej zimy. Mówiono, że może to jakiś znak. W pensjonacie Pod Kurą tego wieczoru spotka się kilku przypadkowych...
Mursz 5/5 Nasza cena:
23,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mursz

Las, który odcisnął krwawe piętno na życiu okolicznych mieszkańców, przypieczętuje także jej los… Pola z trudem usiłuje wrócić do nowego życia bez męża i syna. Po zakończeniu terapii regularnie koresponduje z Kasandrą, z którą zaprzyjaźniła się podczas pobytu w szpitalu. Wkrótce w ręce Poli trafia...
Nigdy 5/5 Nasza cena:
37,78 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy

Wielkie katastrofy zaczynają się od małych problemów, z którymi nie uporano się w porę. Takich jak sploty okoliczności, w wyniku których w różnych miejscach świata wybuchają - wydawałoby się, że niewielkie - konflikty między wojskami różnych państw. A chwilę później prezydent USA trzyma palec na...
Ona ma siłę 0/5 Nasza cena:
25,76 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ona ma siłę

Nowe wydanie przełomowego poradnika, który poprawił życie seksualne i samoocenę milionów kobiet. Czym jest pożądanie, czego (i dlaczego) się wstydzimy, jak fantazjujemy, dlaczego tak ważne są kontekst oraz emocje i dlaczego – mimo wielkich starań naukowców – nigdy nie powstanie „różowa tabletka”,...
To, co za nami 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co za nami

„To, co za nami” – kolejna niesamowita historia prosto od bestsellerowej Vi Keeland! Zack od małego dobrze wiedział, jak potoczy się jego przyszłość. Miał wizję szczęśliwego życia u boku swojej najlepszej przyjaciółki. To właśnie ona, Emily, była dla niego wszystkim. Los jednak miał wobec niego...
Drzewko szczęścia 5/5 Nasza cena:
24,57 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drzewko szczęścia

Tej zimy zejdzie lawina... śmiechu! Kornelia Trzpiot, dość leciwa dama, podczas wieczerzy wigilijnej oznajmia rodzinie, że do szczęścia, zarówno doczesnego, jak i wiekuistego, potrzebny jest jej wyłącznie herb. Nikt z osób zebranych przy stole nie zdaje sobie sprawy, że jest to głęboko przemyślana...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula