Zabawki sportowe dla dzieci

Bestsellery - Zabawki outdoorowe

Nowości - zabawki

Twoje dziecko uwielbia być w ciągłym ruchu? W takim razie zabawki ruchowe będą dla niego idealne! W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co tylko maluch może sobie wymarzyć: skakanki, piłki, hula-hop, jo-jo i wiele, wiele więcej. Nie wierzysz? Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sama!

Zabawki sportowe – zachęć dzieci do aktywności ruchowej

Niektóre dzieci uwielbiają sport, inne trudno przekonać do ruszania się. Wszyscy wiemy, że aktywność ruchowa, szczególnie ta na świeżym powietrzu, jest bardzo ważna. Zabawy, podczas których dzieci skaczą, biegają czy rzucają, pozwalają w dobry sposób spożytkować energię, wyrobić kondycję i wydolność oddechową, a także przeciwdziałają otyłości. Jak więc przekonać dziecko do sportu? Pokaż mu, jakie zabawki sportowe dla dzieci znajdzie w naszym sklepie. Pozwól wybrać to, czym chciałoby bawić się najbardziej. Dzięki temu nie będziesz musiała zmuszać dziecka do ruchu, bo samo będzie się aż rwać, by przetestować nową zabawkę. 


Drugim sposobem na zachęcenie dzieci do ruszania się jest... ruszanie się samemu. Jeśli dziecko widzi Cię na kanapie przed telewizorem, też będzie chciało spędzać czas w taki sposób. Zamiast mówić dziecku, że ruch jest ważny – pokaż mu to. Daj dobry przykład. Wykorzystujcie sportowe zabawki razem!

Sportowe akcesoria do zabawy na świeżym powietrzu

Jeśli tylko pogoda dopisuje, warto wybrać się z dzieckiem na świeże powietrze. Gdy jest chłodniej – wystarczy ubrać się odpowiednio. Najważniejsze, by nie było silnego wiatru i deszczu. Ale... jakie zabawki sportowe ogrodowe zabrać ze sobą? Dobrym pomysłem będzie frisbee, którym można bawić się także z psem. Oprócz niego polecamy oczywiście różnego rodzaju piłki, np. do nogi. Bramka do piłki nożnej także może się przydać. Nawet jeśli granie w gry zespołowe wydaje się Wam niemożliwe w 2-3 osoby, warto spróbować. Możecie biegać z piłką, albo trenować strzelanie goli. W naszym sklepie znajdziecie także rakietki do różnych gier, takich jak badminton. Która zabawka sportowa będzie Wasza?

Zabawki ruchowe do domu – gdy pogoda nie dopisuje

W Polsce pogoda nie jest idealna przez cały rok. Dlatego warto mieć także zabawki sportowe dla dzieci, które można wykorzystać w domu. Zestaw do ping-ponga umożliwi Wam grę nawet na stole w jadalni. Nie trzeba do tego dużo miejsca. Gra w rzutki, kręgle czy guma do skakania to takie gry sportowe, które świetnie sprawdzają się w domu. Nie musicie dysponować przestronnym salonem. Wystarczy kawałek wolnej ściany czy podłogi i możecie się bawić. 


Gdy za oknem pada deszcz, możecie zrobić sobie rodzinne rozgrywki w czterech ścianach. Zbierzcie się wszyscy, wybierzcie sport, w którym będziecie konkurować, zróbcie prowizoryczną tablicę wyników (np. korzystając z tablicy magnetycznej) i przystąpcie do zawodów. Kto wygra w rzutki? A kto okaże się najlepszy w turnieju ping-ponga? Do takiego sportu nikogo nie będzie trzeba zachęcać! Zadbajcie o odpowiednie wyposażenie i do dzieła!


Jaka zabawka sportowa zapewni Wam najlepszą rozrywkę? Wybierzcie ją z naszej oferty!