Zabawki do pływania i akcesoria basenowe dla dzieci

Bestsellery - Zabawki outdoorowe

Nowości - zabawki

Baseny ogrodowe dla dzieci to jedna z największych atrakcji, jaką możemy zaoferować naszym pociechom latem - szczególnie, jeżeli nie mamy możliwości zabrania ich nad jezioro czy rzekę, gdzie mogą spędzać czas na plaży. Kąpiel w przydomowym basenie jest nie tylko źródłem ogromnej frajdy ale także przynosi ukojenie w upalne dni. Ponadto wyjeżdżając nad otwarte akweny warto zabrać ze sobą małe baseniki dla najmłodszych dzieci, które jeszcze nie będą mogły korzystać z uroków np. kamienistej plaży.

Oferta producentów zabawek, w których woda odgrywa nadrzędną rolę jest tak ogromna i różnorodna, że spełni oczekiwania najbardziej wymagających dzieci.

Baseny dla dzieci

Basen ogrodowy to zwykle urządzenie przyciągające największą uwagę wszystkich uczestników ogrodowych zabaw. Swoją przygodę z chlupaniem w wodzie mogą rozpocząć już najmniejsze dzieci dając rodzicom chwilę odsapki. Brodziki takie, jak Basen dmuchany Trzy kolory 152 x 30 cm czy Basen dmuchany Morskie fale 152x51 cm są bardzo płytkie, dlatego zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Dla nieco starszych dzieci można zaproponować baseny takie, jak Basen dmuchany Kubuś Puchatek 191x178x61 cm czy Basen dmuchany Auta 262x175 cm.

Baseny dla całej rodziny
Duże baseny ogrodowe to z kolei doskonała propozycja dla starszych dzieci i dorosłych. Możemy kupić modele z pompą lub bez oraz wybierać wśród różnych pojemności i rozmiarów. Jeden z największych basenów ogrodowych w naszej ofercie to Basen rodzinny 1000L 305X183cm, który może pomieścić 1000 litrów wody, łatwo się składa i jest wygodny w przenoszeniu oraz przechowywaniu. Basen ma miękkie obręcze i zagwarantuje długie godziny wspaniałej zabawy.

Zabawki do wody
Zabawa w basenie nie byłaby całkowitą frajdą bez akcesoriów dmuchanych. Starsze dzieciaki będą miały całą masę pysznej zabawy na huśtawce wodnej np. Wodna huśtawka BANZAI, a młodsze dzieci mogą popływać w dmuchanych kołach np. Koło do pływania Paw Patrol. Dużo radości dla starszych dzieciaków sprawią z pewnością pierwsze próby nurkowania w basenie z profesjonalnym sprzętem, np. Zestaw do nurkowania, który zawiera maskę i rurkę.

Własny dmuchaniec

Baseny i ślizgawki ogrodowe to nie jedyne atrakcje wodne, które możemy zaproponować dzieciakom w lecie. Równie dużą atrakcją mogą być chociażby domki - takie, jak Domek Neo Floralie Smoby. Duża frajdy mogą sprawić dzieciom również akcesoria takie, jak Zjeżdzalnia XS Auta 3, 90 cm.

Wodne zabawy
Woda będzie doskonałym towarzyszem zabaw na huśtawkach wodnych, np. Wodna huśtawka BANZAI. Dzięki temu zestawowi dzieci mogą w przyjacielski sposób zmierzyć się ze sobą o to, kto dłużej się utrzyma. Wyzwaniem dla równowagi będzie również Banzai Żabi skok - gra w strugach wody, która wymaga położenia rąk i stóp na odpowiednich polach i utrzymania równowagi, co wcale nie jest takie łatwe!

Zraszacze i maty wodne
Gwarancją szybkiej ochłody w letnie, upalne dni będą wodne place zabaw, np. Wodny plac zabaw Strefa zrzutu Little Tikes. Dzieci będą mogły doskonale spędzić czas, schładzając się i bawiąc się zabawkami do wody np. książeczką: Tomy Lamaze Książeczka kąpielowa Emilka w otoczeniu lekkiej, wodnej mgiełki.

Lato z wodą
Kąpiele w basenach ogrodowych, zabawy na dmuchanych trampolinach czy dmuchańcach, skakanie przez strumień wody i chlupanie się w wodnych centrach zabaw sprawią, że zabawa w ogrodzie latem będzie ogromną frajdą dla dzieciaków, równie wielką jak dzień spędzony na plaży.