Wyprzedaż magazynowa

Tak, dobrze widzisz! Właśnie startuje wyprzedaż magazynowa i możesz upolować książki dużo taniej.

Lato się skończyło, tym razem już pewnie definitywnie, bo nawet w kalendarzu jak wół jest napisane "jesień", a to znaczy, że pora na sezonowe porządki. Właśnie wystartowaliśmy z jesiennym wietrzeniem magazynów.

Wyprzedaż magazynowa >>

Tania beletrystyka, książki dla dzieci, fantastyka, kryminały, książki dla kobiet i dla młodzieży i wiele innych. Jest z czego wybierać.

Sprawdź tańsze książki >>


Koniecznie zwróć uwagę na te książki:

Wszystko, czego pragnęliśmy Emily Giffin 

Nina żyje wśród elit, dokładnie tak, jak zawsze pragnęła. Jej mąż jest bogaty, dlatego mogą pozwolić sobie na wszystko, czego tylko zapragną. Ich syn, Finch, właśnie dostał się na wymarzone studia w Princeton.

Tom to samotny ojciec pracujący od rana do wieczora, bo chce zapewnić jak najlepsze, chociaż wciąż skromne, życie dla swojej córki. Dzięki stypendium Lyla rozpoczyna naukę w prywatnym liceum. Tom pęka z dumy i jest pewien, że jego dziewczyna, dzięki odpowiedniej edukacji, zrobi w przyszłości karierę. Lyla stara się jak najlepiej dopasować do nowego otoczenia, jednak latynoska uroda, którą odziedziczyła po matce, wcale jej w tym nie pomaga. W nowej szkole wszyscy patrzą na nią jak na wyrzutka.

Kup książkę! >>


Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać Pani Bukowa, Pan Buk

Receptę na udany związek wypisuje Pani Bukowa. Kobieta, która codziennie jest na diecie od jutra, woli spać niż imprezować, a do ideału jest jej jeszcze bardzo daleko. Komu jednak tak naprawdę zależy na byciu idealnym, kiedy można być szczęśliwym!

Po znalezieniu "tego jedynego" przychodzi trudny okres docierania się i sprawdzania wzajemnych granic. Przydadzą się na tym etapie takie rady, jakich nie znajdziemy w żadnym innym poradniku, ani o których nie przeczytamy w modnych gazetach.

Kup książkę! >>Po prostu Marta Lorea Canales


Marta to młoda i zepsuta Meksykanka, która pochodzi z bogatej i wpływowej rodziny. Dobre nazwisko i zamożni rodzice sprawiły, że przyzwyczaiła się zawsze dostawać to, czego chce.

Wszystko się zmienia, kiedy jej macocha, którą bardzo kocha, zapada na śmiertelną chorobę. Marta nie może wybaczyć ojcu, że w ostatnich chwilach zostawił umierającą żonę dla innej kobiety.

Kup książkę! >>

Wyprzedaż magazynowa. Sprawdź >>

Promocja trwa tylko do 2 października


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać