Wielka wakacyjna wyprzedaż

 

Rety! Ale rabaty!

Ogłaszamy wielką wakacyjną wyprzedaż! Przeglądajcie wirtualne półki, na których umieściliśmy książki różnorodnych gatunków. Powieści Waszych ulubionych pisarzy i te, które dopiero walczą o Waszą uwagę. Może tym razem się uda, gdy skusicie się na przypisane do nich tłuste rabaty. To idealny moment, by nadrobić czytelnicze zaległości, powiększyć swoją biblioteczkę lub zrobić prezenty najbliższym z okazji braku okazji!

Nie odkładajcie decyzji na później, ponieważ promocja trwa do 31.07.2022 r.  

>> Wielka wyprzedaż
Jakie książki czekają na Was na naszej liście tytułów z rabatami? Oto przykładowe propozycje:


UkryciUkryci, Marek Stelar

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku.


Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy i ojca jednego z porwanych chłopców. Upór i determinacja prowadzą tę dwójkę tropem uprowadzonych niknącym we mgle domysłów i hipotez.

Zbieg okoliczności sprawia, że pojawia się szansa na zbliżenie się do porywacza, jednak konieczna jest interwencja wybitnego psychiatry i psychoterapeuty. Doktor Sobczak w zakamarkach umysłu przypadkowego świadka musi znaleźć odpowiedź na kluczowe pytanie: gdzie ukryci są chłopcy?

Sprawdź >>

Siła kobiet

Siła kobiet, Barbara Wysoczańska

Polska ubiegłego wieku. Podczas gdy ich kraj się odradza, kilka kobiet musi zmierzyć się z najważniejszymi życiowymi decyzjami. Połączył je jeden mężczyzna - jak dalej potoczą się ich losy? Rozalia straciła męża w młodym wieku. Małżeństwo okazało się dla niej być prawdziwym piekłem. Teraz stoi przed nią szansa na to, by mogła ponownie wprowadzić równowagę do swojego życia. Kochanka jej partnera wysyła jej list, w którym zawiera nietypową prośbę - pragnie, by Rozalia pomogła jej dziecku.
Do wielkiego miasta przybywa też Ada - pełna charakteru kobieta, która nie potrafiła odnaleźć się na prowincji. Jest gotowa, by zawalczyć o lepszą przyszłość dla siebie w samej Warszawie - chce wiele się nauczyć i sięgnąć po to, co dotychczas było poza jej zasięgiem. Czy bohaterkom uda się uwierzyć w to, że i dla nich jest jeszcze nadzieja?

Ich losy połączyła tragiczna historia Ignacego Lubowidzkiego... Czy trójce kobiet uda się odnaleźć wspólny język i pomimo początkowych uprzedzeń odkryć, że tak naprawdę dużo je łączy? Jak wiele mogą zmienić kobiety, gdy postanowią działać razem?

Sprawdź >>
Mroźny szlakMroźny szlak, Marcin Mortka

"Mroźny szlak", pierwszy tom nowego cyklu heroic fantasy Marcina Mortki, to ponowne spotkanie z Voortenem i jego niezwykłą kompanią.
Rozkrzyczane Krainy rozgorzały wojną. Ich ciemiężeni od stuleci mieszkańcy postanowili chwycić za broń. Oddalmy się jednak trochę od linii frontu. Z dala od pól bitewnych toczą się inne zmagania. Wśród wysokich szczytów Guchoboru Mats Voorten, znany z szaleńczej odwagi dowódca i zabijaka, zostaje uwikłany w krasnoludzką intrygę. Musi wydostać się z matni i ruszyć na ratunek przyjaciół. Pokrzewka, Kostur i Otłuk wiedzą, że Voorten nie zostawi ich w potrzebie.
Będzie to jednak dopiero początek drogi, która wiedzie przez wojenną pożogę i mroźne wichry. Drogi, od której zależą nie tylko losy wojny. Czy Mats Voorten podoła wyzwaniu?

Sprawdź >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać