Wakacyjny szoping: książki, gry i zabawki


Wakacyjny szoping: książki, gry i zabawki!

Szop przepiera, a Ty przebieraj! W czym? Oczywiście w produktach z letnimi zniżkami! Wśród tych oblepionych, niczym banieczkami piany, procentami zniżek znajdziesz książki z ulubionych nurtów zaczytanych molków: kryminały, thrillery, powieści obyczajowe lub romanse.

Wśród letnich przecen upolujesz też coś dla dzieci: od książek, zabawek po artykuły papiernicze i szkolne.

Wakacyjny szoping do

Nie zwlekaj, bo promocja trwa tylko do 12 lipca 2021!


Tylko zobacz, co możesz złapać ze zniżką:
Nauka. To lubię - sprawdź

Nauka. To lubię Tomasz Rożek

W książce "Nauka. To lubię!" doktor Tomasz Rożek, jeden z najpopularniejszych dziennikarzy naukowych w Polsce, odpowiada na pytania trudne, kłopotliwe, a także po prostu... dziwne. A ponieważ w operowaniu słowem jest równie biegły, jak w fizyce jądrowej, lektura jego publikacji jest czystą przyjemnością. W niemalże magiczny sposób sprawia, że pojęcia, które na pierwszy rzut oka wydają się niezwykle trudne do zrozumienia, nagle okazują się nie być niczym skomplikowanym. Każdy entuzjasta nauk ścisłych (i nie tylko!) z łatwością odnajdzie się na kartach tej wyjątkowej książki.

Sprawdź książkę >
W głębi lasuW głębi lasu Harlan Coben

Czy spotkanie młodej i zakochanej pary w odosobnionym miejscu w okolicach młodzieżowego obozu może zwiastować coś złego? Nie, chyba że są świadkami krwawego morderstwa na czworgu nastolatków. No właśnie, ale czy aby na pewno czworgu? W końcu odnaleziono jedynie dwie ofiary. Gdzie zniknęli pozostali? Policja nie może znaleźć ich ciał czy może jednak udało im się uciec?

Sprawdź książkę >


Przygody Mario - zestaw LEGO

LEGO Super Mario Przygody z Mario - zestaw startowy

Wyrusz prosto z hydraulicznej rury na tor pełen przeszkód. Skacz i odbijaj się od klocków LEGO®, chmurkowych platform czy pytajnikowego bloku. Zbieraj monety i uważaj na wszystkie stwory, które staną na Twojej drodze do dotarcia do flagi, a w razie potrzeby stocz pojedynki z Goombą i Bowserem Jr. Byle tylko cało dotrzeć do końcowego słupka z flagą. Do dzieła!

Sprawdź klocki 


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać