W głębi lasu

Autor:

Harlan Coben

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 22
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
432
Rok wydania
2020
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 33,92 zł
Audiobooki mp3
za 34,48 zł
Nasza cena: 23,89 zł 39,90 zł Taniej o: 40%

Szukasz książki, która dostarczy Ci skrajnych emocji, mrocznych tajemnic i intensywnej akcji? W takim razie "W głębi lasu" spełni Twoje wszystkie oczekiwania.

Zastanów się jednak, czy masz wystarczająco wolnego czasu. Wnikając stronę za stroną w tę skrywającą wiele pytań historię, zapomnisz o realnym świecie.

Czy spotkanie młodej i zakochanej pary w odosobnionym miejscu w okolicach młodzieżowego obozu może zwiastować coś złego? Nie, chyba że są świadkami krwawego morderstwa na czworgu nastolatków. No właśnie, ale czy aby na pewno czworgu? W końcu odnaleziono jedynie dwie ofiary. Gdzie zniknęli pozostali? Policja nie może znaleźć ich ciał czy może jednak udało im się uciec?

Jedną z ofiar, których nie udało się odnaleźć, jest Camille. Jej brat, prokurator Paul Copeland mimo upływu dwudziestu lat wciąż nie może pogodzić się z tragedią. Zwłaszcza że to ON był jedną z osób, które były świadkami morderstw. Dziś, gdy w jednym z zastrzelonych mężczyzn rozpoznaje jedną z ofiar, nie może otrząsnąć się z myśli: Czy Camille żyje?

Dzięki swoim niesamowitym umiejętnościom budowania napięcia autor gra na emocjach czytelnika, sprawiając, że ten w jednej chwili może go znienawidzić, aby w następnej pokochać. Niepisane pytania tylko wzmagają te uczucia, mieszając aktualnie utarte sposoby myślenia o sprawie oraz ludziach. Wszystko to w mrocznej i tajemniczej oprawie.


O książce

Nazwisko Cobena nigdy nie było gorętsze... A „,W głębi lasu“, to prawdziwy majstersztyk!

Metro


O autorze

Autor książki "W głębi lasu", Harlan Coben, to znany amerykański pisarz powieści kryminalnych. W jego utworach często pojawia się motyw niedokończonych spraw dochodzeniowych i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Za swoje książki otrzymał trzy najbardziej prestiżowej nagrody literackie przyznawane w kategorii powieści kryminalnych, w tym najważniejszą - Edgar Poe Award za dzieło "Don't let go".

Recenzje (22)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Pewne tajemnice zmieniają wszystko, dosłownie w chwili kiedy tylko ujrzą światło dzienne. Potem nic i przede wszystkim nikt nie jest taki sam jak sekundę wcześnie, a na tym jeszcze nie koniec, to dopiero początek długiej i poplątanego łańcucha zagadek, pytań, kłamstw i niedopowiedzeń. Teraźniejszość zbudowana jest na tym, co było, jeśli tam jest coś niewyjaśnionego powróci to w najmniej spodziewanym momencie wiele burząc na swej drodze, czasem nawet niszcząc bezpowrotnie. Jednak to, co wydaje się końcem bywa i początkiem.

  Przeszłość ma wiele twarzy, ale także i źródeł, niekiedy są one bolesne i wciąż pamiętane, upływ lat nic nie zmienia. Paul Copeland wie o tym najlepiej, kiedyś w paru minut odmienił się jego świat, potem znowu to nastąpiło, chociaż powody były inne, jedno i drugie wciąż odciska na nim swoje piętno. Kiedy jako prokurator okręgowy prowadzi trudną rozprawę dają o sobie znać niewyjaśnione sprawy sprzed lat. Dlaczego właśnie w takiej chwili powraca wydarzenie, które dwadzieścia lat temu wstrząsnęło Paulem i kilkoma innymi osobami? Czterech młodych ludzi zostało zamordowanych, znaleziono dwa ciała, mordercę schwytano, ale czy faktycznie wszyscy zostali ofiarami? To pytanie nie daje spokoju między innymi Copelandowi, bo nigdy nie wierzył, że jego siostra została wtedy pozbawiona życia. Ale minęło tak dużo czasu, więc raczej nieprzypadkowo wraca ta tragedia, chociaż może to jedynie splot okoliczności? Najważniejsze jest skupienie się na bieżącym temacie, niezwykle poruszającym opinię publiczną, lecz czy można odsunąć od siebie to, co tak mocno odbiło się na człowieku i to nie tylko na jednym? Co jest ważniejsze: teraźniejszość czy przeszłość? Powrót do tej drugiej może odpowiedzieć na wiele pytań, zwłaszcza, że ktoś przeżył masakrę, chociaż dowody wskazywały na coś innego. Jednak pozostaje jeszcze ta pierwsza, komplikująca się z dnia na dzień i wymagająca zdecydowanych działań, wiążących się z trudnymi wyborami. Czasem kłamstwo bywa najgorszym i najlepszym rozwiązaniem … Natomiast prawda przynosi oczyszczenie, ale i obciąża sumienia mocniej niż cokolwiek innego …

  Morderstwa sprzed dekad, ludzie, którzy wciąż wracają do dawnego dramatu oraz tu i teraz, mogące zadecydować o tym, co dopiero będzie. Harlan Coben łączy dwa horyzonty czasowe oraz bohaterów, którzy stawiają czoła temu, co wydarzyło się w pojedynkę i na własnych warunkach. „W głębi lasu” jest równocześnie thrillerem sądowym jak i rasowym kryminałem oraz po rodzinną tragedię, łączy w sobie starą zagadkę, nie do końca nią będącą w oczach większości oraz teraźniejszy dramat sądowy. Co je łączy? Osoby będące wtedy i obecnie w samym środku zainteresowania, na jakich zbrodnia odcisnęła głębokie piętno. Kiedyś byli jedynie świadkami, a teraz? No właśnie co ma miejsce współcześnie? Jakie tajemnice albo inaczej mówiąc szkielety w szafie skrywają postacie, przecież nic nie dzieje się bez przyczyny, lecz czy na pewno? Może to jedynie zbieg okoliczności i szansa na wyjaśnienie dawnych sekretów? Pisarz podsuwa możliwe scenariusze wypadków, jakie mogły wydarzyć się, ale jak mają się one do zaistniałych faktów? Kto ma rację i czemu służy odgrzebywanie starych spraw? Na te pytanie padają różne odpowiedzi, ale Harlan Coben pokazuje jak są one postrzegane w zależności od perspektyw tego, kto je analizuje. Las chowa wiele tajemnic, niektóre da się przewidzieć, lecz pojawienie się innych stawia pod znakiem zapytania wszystko. Splecenie kilku wątków dało możliwość rozwinięcia fabuły, gdzie niejednoznaczność, wątpliwości oraz wyrzuty sumienia tworzą prawdziwą zagadkową mozaikę, której źródłem jest człowiek i jego mroczniejsza strona, ujawniająca się czasem mniej lub bardziej przypadkowo.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  O morderstwie na obozie młodzieżowym nigdy nie zapomniano. Szczególnie mocno wydarzenia tamtej nocy uderzyły w prokuratora Paula Copelanda. Nikt nie wie, co tak naprawdę przydarzyło się jego siostrze. 20 lat później ktoś usiłuje ponownie nagłośnić te wydarzenia…

  “W głębi lasu” to wspaniały przykład na to, że Coben po prostu nie zawodzi. Spod jego pióra kolejno wychodzą coraz to lepsze historie, które wciąż zaskakują pomysłem, rozwojem fabuły i zakończeniem. Coben to jeden z moich ulubionych autorów. Wiem, że za każdym razem mogę mu zaufać, a wspólne spotkania zawsze są przyjemne i komfortowe. Nie inaczej było tym razem.

  Świeżo wydana powieść prowadzi nas tropem dwóch spraw, które wzajemnie się przeplatają. Pierwsza dotyczy procesu sądowego, wywołuje mnóstwo emocji i przykuwa uwagę za sprawą mrocznego oblicza zaangażowanych w nią postaci. Druga natomiast to sprawa morderstwa sprzed lat, która co jakiś czas wraca niczym bumerang. Tym bardziej szokująca, że nie do końca wyjaśniona i związana z głównym bohaterem książki. Podoba mi się, kiedy autor oprócz głównego wątku realizuje jeszcze poboczny, niemniej interesujący, bardzo doceniam takie rozwiązania.

  Siła tej powieści tkwi w dobrze ukrytych sekretach i tajemnicach. Od początku można wyraźnie poczuć, że bohaterzy mają sporo do ukrycia, że tłumią w sobie coś więcej, niż zwyczajne niedopowiedzenia. Kłamstewka i półprawdy, które miały pomóc, z czasem tylko ciągnęły ich w dół niczym przywiązane do szyi kamienie, oferując poczucie winy i konieczność życia z ryzykiem, że prawda pewnego dnia jednak wyjdzie na powierzchnię. Przeszłość znakomicie próbuje zdominować teraźniejszość, a trupy z szafy wysypują się hojnie i często. Taki sposób rozwijania fabuły w thrillerach najbardziej pasuje do moich oczekiwań i nadziei.

  „W głębi lasu” to jedna z lepszych książek Cobena. Mocna, mroczna i nieprzewidywalna. Łatwo za nim podążać i zaangażować się w czytaną historię, próbując samemu zrozumieć wszystkie fakty. Autor, nakłaniając nas do myślenia i kombinowania, niechętnie i boleśnie powoli zdradza kolejne fakty, momentami sprawiając, że całość staje się jeszcze bardziej skomplikowana i zaskakująca. Zazwyczaj podczas lektury thrillerów i kryminałów typujemy mordercę i w głowie już widzimy finał, ale tym razem zadanie to jest utrudnione. Ta opowieść okazuje się o wiele głębsza i bardziej niepokojąca, niż można by przypuszczać.

  Na sukces tej historii składają się także wyraziste sylwetki bohaterów. Ich autentyczność i ludzkie oblicze zostają dobitnie podkreślone przez błędne decyzje i ukrywane sekrety. Autor nie idealizuje ich i nie usprawiedliwia. Zostawia trochę miejsca na nasze przemyślenia i oceny.

  W swoich książkach Coben łączy wspaniałe pomysły i świetny styl, które sprawiają, że podczas lektury każdy z nas chciałby umieć czytać szybciej, byle tylko poznać zakończenie i zrozumieć, co zostało nam przedstawione. To kolejna intrygująca i mroczna opowieść o tym, że najgorsza prawda może być lepsza od kłamstwa.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Starzejemy się, pewnie, ale pod wieloma względami jesteśmy tacy sami jak kiedyś.”, czyli Harlan Coben w akcji.

  Z Harlanem Cobenem już nie raz miałam styczność. Przeczytałam kilka jego książek, więc już mniej więcej wiedziałam czego się spodziewać, tym bardziej że autor ma skłonności do powtarzania motywów.

  Myśleli, że znaleźli najbardziej odosobnione miejsce w okolicach młodzieżowego obozu PLUS. Nie mogli się bardziej pomylić.

  Dwójka zakochanych przypadkowo stała się świadkami krwawego morderstwa, które popełniono na czworgu nastolatków.

  Właśnie, czworgu...? Przecież odnaleziono tylko dwa ciała. Co stało się z pozostałymi? Czy jest szansa, że ofiary jakimś cudem przeżyły?

  Jedną z zaginionych osób jest Camille, siostra prokuratora Paula Copelanda, który po dwudziestu latach od tragedii wciąż nie może się z nią pogodzić. Zwłaszcza że to on, wtedy w lesie, był jednym z nastolatków, którzy słyszeli przerażone krzyki dobiegające zza drzew.

  I kiedy w Nowym Jorku w zastrzelonym mężczyźnie rozpoznaje drugą z zaginionych ofiar, zadaje sobie pytanie: Czy Camille żyje?

  Na podstawie książki powstał kolejny polski serial Netflixa, który zbiera różne recenzje. Ja na razie stanęłam na trzecim odcinku i jakoś nie mogę zmobilizować się, aby oglądać dalej. Chyba oczekiwałam czegoś dużo lepszego i dlatego teraz czuję się rozczarowana. Na pewno dokończę go... wkrótce. Jak na razie dla mnie jest zbyt nudny.

  Książkę czyta się szybko, ale brak w niej jakiś większych zaskoczeń. Pełno zagadek i intryg, które czytelnik może rozgryzać. Fani Cobena szybko rozwiążą sprawę, ponieważ autor stosuje chwyty znane z jego innych książek, co trochę może zniechęcać. W głębi lasu to kryminał połączony z thrillerem, a historia trzyma w napięciu od pierwszych stron. Ciekawi bohaterowie i wiele tajemnic sprzed lat, które dotąd były skrzętnie ukrywane. Bardzo podobał mi się wątek rozprawy, gdzie mogliśmy zobaczyć, jak Paul odnajduje się w roli prokuratora. Właściwie wątek, który miał być sednem tej sprawy (morderstwo sprzed lat), schodzi na dalszy plan. Głównie śledzimy sprawę zgwałconej dziewczyny. O śledztwie Paula i Lucy możemy szybko zapomnieć.

  Ogólnie książkę czytało mi się przyjemnie i szybko. Teraz została ponownie wydana przy okazji premiery serialu w nowej serialowej okładce, która naprawdę podoba mi się. Harlan Coben nie zaskakuje, ale też nie rozczarowuje. Dla fanów autora pozycja obowiązkowa, a ci, co nie mieli z nim wcześniej stycznością, mogą być zaskoczeni rozwiązaniem wątków.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "W głębi lasu" to powieść Harlana Cobena, o której zrobiło się ponownie głośno, dzięki najnowszej produkcji dla Netflixa o tym samym tytule.

  W książce poznajemy Paula Copelanda, wpływowego prokuratora, który samotnie wychowuje córkę. Pewnego dnia wydarzenia sprzed dwudziestu lat dają o sobie znak. Paul zostaje powołany do identyfikacji ciała pewnego mężczyzny, który został zastrzelony. Ta chwila wywraca jego świat do góry nogami. Zamordowanym okazuje się zaginiony dwadzieścia lat temu kolega z letniego obozu, na którym byli wtedy razem.

  Wykreowana historia nie jest skomplikowana, jest za to schematyczna fabularnie. Coben ma swój określony styl i ta książka doskonale się w niego wpisuje. Jestem tylko zawiedziona tym, że motyw morderstwa sprzed lat nie był bardziej dopracowany i rozwinięty. Podczas lektury poznajemy sprawę zgwałconej dziewczyny oraz śledztwo w sprawie zaginięcia sprzed dwudziestu lat. Obie historie łączy postać Paula. Szczególnie pierwsza połowa książki mocno skupia uwagę na głównym bohaterze i jego prokuratorskim stanowisku. Książkę czytałam przez kilka dni i niekiedy miałam wrażenie jakbym czytała dwie zupełnie różne powieści. Akcja nabiera tempa dopiero pod koniec, zaczynają się łączyć wątki i... nagle mamy rozwiązanie, które niestety nie zaskakuje. Podobała mi się za to kreacja bohaterów. Każde czymś się wyróżnia, ma określoną osobowość, która jest uwarunkowana przeszłością. Nie ma tu rozbudowanych portretów psychologicznych, ale sylwetki są nakreślone wystarczająco. Wyraźnie widać, który bohater jaki ma cel i co jest jego motywacją. Uważam to za duży plus tej powieści.

  Podsumowując, jest to kryminał na miarę Cobena z angażującą fabułą, jednak za mało spektakularnym zakończeniem. Wolałabym więcej zwrotów akcji i budowania napięcia. Jestem bardzo ciekawa serialu, tym bardziej, że jest rodzimej produkcji. Chciałam zacząć od lektury książki, bo słyszałam, że pewne wątki się różnią.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Harlan Coben popularny pisarz amerykański, którego chyba nie trzeba szczególnie przedstawiać. Autor nagradzanych bestsellerów. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt książek. Z okazji ekranizacji Wydawnictwo Albatros wznowiło jego powieść „W głębi lasu”

  Paul Copeland jest wdowcem samotnie wychowującym sześcioletnią córkę. Robi karierę jako prokurator. Na jego życiu kładzie się cieniem przeszłość. Jako nastolatek był opiekunem na letnim obozie podczas, którego zostało zamordowanych czworo nastolatków, w tym jego młodsza siostra Camille. Ciała dwóch osób nigdy nie odnaleziono. Teraz po latach w zastrzelonym mężczyźnie rozpoznaje jedną z zaginionych ofiar.

  Czy to znaczy, że jego siostra mogła przeżyć?

  Co się tak naprawdę wtedy stało?

  Powieść czyta się szybko. Zagadka coraz bardziej wciąga. Wraz z Paulem chcemy poznać rozwiązanie zbrodni sprzed lat, jakie by nie było. Książkę mogę polecić nie tylko wszystkim fanom Cobena, ale i miłośnikom dobrych thrillerów.

  K.K.

  Szkolny Klub Recenzenta

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 17 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
W głębi strachu zgiełk wojny Tom 2 0/5 Nasza cena:
38,30 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W głębi strachu zgiełk wojny Tom 2

Los sektora Victorii wisi na włosku.Podstępny atak Dominium zakończył się niemal całkowitym sukcesem. Główna planeta sektora została podbita, w bitwie zniszczono Drugą i Trzecią Flotę sił kosmicznych Victorii. Flota Ojczysta stoczyła ciężką i krwawą bitwę, gdy osłaniała ucieczkę królowej Anny i...
Wąż z lasu cedrowego 4/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wąż z lasu cedrowego

Zło wypełza z ciemności Na ocienionych cedrami wzgórzach Libanu powstaje niezwykły projekt. Ekscentryczny i bardzo religijny miliarder James Peabody pragnie założyć biblijne zoo-muzeum, w którym gromadzi cenne artefakty oraz wspomniane na kartach Pisma zwierzęta, czasem bardzo niebezpieczne. Komuś...
Człowiek z lasu 3/5 Nasza cena:
25,30 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Człowiek z lasu

Tydzień po narodzinach swojej córki, Amber, Sadie Banner pakuje się i w środku nocy znika bez śladu. Jej mąż Miles przez szesnaście lat samotnie wychowuje dziecko, aż pewnego dnia do ich drzwi puka skruszona Sadie. Próbują stopniowo odbudować swoje relacje i na nowo stać się rodziną. Jednak wraz z...
W lesie 5/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W lesie

W środku nocy na leśnym kempingu przy Ruppertshain wybucha pożar. W zgliszczach policja znajduje ludzkie szczątki. Zaraz potem dochodzi do morderstwa w hospicjum. Oliver von Bodenstein i Pia Sander muszą wrócić do sprawy sprzed czterdziestu lat, kiedy zaginął Artur, najlepszy przyjaciel Olivera....
Schronienie mickey bolitar Tom 1 5/5 Nasza cena:
25,41 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Schronienie mickey bolitar Tom 1

Część pierwsza trylogii z Mickeyem Bolitarem, bratankiem Myrona Bolitara. Mickey Bolitar, nastoletni bratanek detektywa Myrona Bolitara, ma za sobą traumatyczne przeżycia. Na jego oczach zginął ojciec. Matka trafiła na odwyk. A ON sam musi zmienić szkołę i zamieszkać z nielubianym wujem. Okazuje...
W domu 0/5 Nasza cena:
24,41 zł 33,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W domu

Thriller z Myronem Bolidarem, na który czytelnicy czekali pięć lat Dziesięć lat temu porywacze uprowadzili dwóch sześciolatków, Patricka Moorea oraz Rhysa Baldwina, żądając od ich bogatych rodziców okupu. Potem nagle zamilkli, a po porwanych chłopcach ślad zaginął. Przez cały ten czas obie rodziny...
W domu 5/5 Nasza cena:
24,43 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W domu

Dziesięć lat temu porywacze uprowadzili dwóch sześciolatków, Patricka Moore'a oraz Rhysa Baldwina, żądając od ich bogatych rodziców okupu. Potem nagle zamilkli, a po porwanych chłopcach ślad zaginął. Przez cały ten czas obie rodziny musiały radzić sobie z bolesnymi wspomnieniami, próbując...
Na gorącym uczynku 5/5 Nasza cena:
29,18 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na gorącym uczynku

Idylla życia w tak zwanych dobrych domach może być tylko złudzeniem… Siedemnastoletnia Haley McWaid, chluba rodziców, pewnego dnia znika. Po trzech miesiącach poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze. Dan Mercer, pracownik opieki społecznej, troszczący się szczególnie o los dzieci,...
Sześć lat później 4/5 Nasza cena:
28,33 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sześć lat później

Kobieta jego życia wyszła za mąż. Za innego.Jake Fisher na własne oczy widział Natalie składającą przysięgę małżeńską – wkrótce po tym, jak porzuciła go bez słowa wyjaśnienia. Prosiła tylko o jedno: żeby zostawił ją i jej męża w spokoju. Przez sześć lat dotrzymywał tej obietnicy, ale gdy...
Zaginiona 0/5 Nasza cena:
28,33 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaginiona

Ciężko jest oprzeć się dawnej kochance. Dowiaduje się o tym Myron Bolitar, kiedy nad ranem odbiera telefon i słyszy słowa: Przyjedź do Paryża. Ale czy obietnica namiętnego weekendu jest bezinteresowna, skoro Terese jest podejrzewana o zamordowanie byłego męża? I do nikogo oprócz Myrona nie może...
Zachowaj spokój 0/5 Nasza cena:
26,15 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zachowaj spokój

Bestseller mistrza thrillera, w którym niepowiązane ze sobą wątki łączą się w najmniej spodziewany sposób, ukazując dramat zwykłych ludzi zamieszanych w coś, czego znaczenia nie są w stanie pojąć. Każda rodzina ma swoje tajemnice... Rodzice Adama Baye, zaniepokojeni tym, że po samobójstwie kolegi z...
Tęsknię za tobą 0/5 Nasza cena:
29,08 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tęsknię za tobą

Wędrówki w przeszłość mogą być niebezpieczne, a pewnych spraw lepiej nie ruszać. Powiedzcie to Kat Donovan! Detektyw nowojorskiej policji Kat Donovan, przeglądając profile na portalu randkowym, natrafia na zdjęcie byłego narzeczonego. Mężczyzna wiele lat temu złamał jej serce. Uczucia, które Kat...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula